Леонтовича 5 (бомбосховище)

Автор Caesar, 18.11.2010 19:05:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Не знаю чому , але мене туди так і тягне)

Цитата: Roy від 26.05.2010 22:31:33
Вентшахта на Леонтовича 5. Залазив всередину, класичний тунель до бомбіка. Можна пролізти до нього. Так що, хто відчув спрагу по такого роду об'єктам - можна лізти!

P.S. Якраз навпроти у вікні якась бабця вправно спостерігала за мною. Спиталася, "ви куди, в підвали? я промовив, "та ні, в бобмосховище", а вона на те " а, ну добре, молодець, лізь собі"..)))
[/quote
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?action=dlattach;topic=1848.0;attach=9688

чи є бажаючі відвідати його завтра ? в районі 5 вечора ...
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

а коли?  в суботту я б сходив.

Caesar

чи є бажаючі відвідати його завтра ? в районі 5 вечора ...
Тобто в Пт 19 листопада , близько 17.00 за Львовом

я в суботу не зможу - роботи повно
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

AHD

Якщо встигну владнати свої справи то приєднаюся (87.43% шо буду)
Режим харчування порушувати не можна

Venus

А ніхто не пробував сходити в розвідку просто в двір Леонтовича, 5?  ::) Непомітно в це бомбосховище не залізти ніяк. Вікна всього будинку виходять на вент. шахту...

Caesar

Я знаю , як на мене тяпниця і кінець робочого дня сприятиме цьому)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Lesyk

в пятницю мене не буде.

Roy

Спокійно заходите в двір, акуратно відгинаєте бляху тієї ВШ догори і Ви всередині тунелю. Ну щоб не піднімати лишньої уваги йти краще коли стемніє. Двоє лізуть, решта чекають.
Meine Ehre heißt Treue

AHD

Звиняйте, та мене не буде :(
Режим харчування порушувати не можна

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

235 Гості, 0 Користувачів