Шукаю провідника для зйомки Полтви.

Автор Fidel, 13.10.2014 11:19:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fidel

Вітаю аргонавтів! Шукаю провідника який би провів по підземним тунелям Полтви і показав мальовничі місця для відеозйомки річки. Бажано зробити це поки не почався сезон дощів. При нагоді запрошую на інтервю досвідчених  дослідників для нового інтернет проекту.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: Fidel від 13.10.2014 11:19:30
При нагоді запрошую на інтервю досвідчених  дослідників для нового інтернет проекту.

Го оповідку про інтернет-проект. І оповідку про те, шо ти хочеш відеовідзняти.

Bottlehunter

ЦитуватиГо оповідку про інтернет-проект. І оповідку про те, шо ти хочеш відеовідзняти.

От-от. Бо ходять тут всякі, а потім труси пропадають)))
Най жиє Гуцулія!

Fidel

От-от. Бо ходять тут всякі, а потім труси пропадають)))

- до чого тут це? мені справді потрібна досвідчена людина для зйомки полтви і я справді шукаю людей які облазили закинуті (і не тільки) обєкти Львова для інтервю.
- Планую на наступний тиждень - може хто зголоситься, пишіть

Roy

Шановний Fidel. Все таки, для початку варто розказати трохи про проект, який Ви плануєте здійснити, якщо справді хочете розраховувати на нашу допомогу.
Не хочете в відкритому розділі, можете в ОП.

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитувати- до чого тут це? мені справді потрібна досвідчена людина для зйомки полтви і я справді шукаю людей які облазили закинуті (і не тільки) обєкти Львова для інтервю.

Перепрошую, якщо мій допис видався для вас грубим. Це я так жартую) А якщо серйозно, справа в тому, що з тих 100500 журналістів, фотографів та писак, яких я в різний час водив по закинутих об'єктах та під землю, адекватно повелася тільки одна(!!!) пані Ірина з ЛТБ. Адекватно - тобто не запізнилася на зустріч, в сюжеті показала не власні вигадані байки, прислухалася до того, що ми розповідали, після зйомок подякувала і скинула матеріали. Після решти зустрічей, на жаль, залишалося тільки відчуття марно згаяного часу.

Тому і хотілося би почути про мету вашої зйомки та дізнатися трохи більше про вас, оскільки подорож під землю - це завжди небезпека і людина, з якою спускаєшся, має бути надійною. Це правило №1.

Най жиє Гуцулія!

Fidel

Що ж, справедливо. Мене звати Іван Федорич може хто з вас бачив мій фільм "Маряна".
http://youtu.be/-RQgWkjR25Y
Періодично знімаю малі документальні проекти. По вашій темі зняв хіба що таке:
https://vimeo.com/83301633
Зараз запускаю з друзями проект інтернет телебачення "Полтва ТБ". Тут полтва як символ правди які всі ми так часто приховуєм. Суть проекту в тому що кожен може створити тематичний проект, на приклад "Закинутий Львів" залити туди відеоо і будь хто інший може теж туди відео додати. Таким чином самоутворюється відеоплатформа де кожен додає свою лепту. У звязку з цим маю до вашої спільноти 3 прохання:

1. Щоб досвідчений діггер (це так здається називається) завів в Полтву щоб зняти футаж річки для промо ролика,
2. Відделегувати когось досвідченого з вашої спільноти для інтервю (пів години) у проекті Полтва ТБ, який я курую.
3. Запропонувати вам створити свою рубрику на нашій плаатформі де ви могли б виставляти відео з ваших вилазок.

Це хотів розповісти комусь особисто, але як вже зайшла мова...
Доречі почались дощі, чи спускатись до Полтви ще можна буде?

Caesar

2 Fidel
Поки дощ не закінчиться і ми знатимемо, що в ночі він не поновиться в Полтву спускатись не будемо. Чекаємо погоди.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

Дякую за роз'яснення. А з якою метою створюється "Полтва ТБ"? Це комерційний проект, мистецький чи просто розвага?
Най жиє Гуцулія!

Fidel

Це арт проект - на добровольчих засадах. Потім, як піде все добре може й юудуть якісь гроші з того

274 Гості, 0 Користувачів