Приклади декору зі старої цегли

Автор wanderer, 06.09.2009 09:44:29

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

wanderer

В Дзизі клеймована цегла використана дизайнерами інтер"єру. Ось фрагмент стіни в кафе:

Oleh

Сучасні будівлі винзаводу «Чизай» в м. Берегове Закарпатьської області облицьовані старою цеглою, привезеною з Угорщини. Цікаве рішення прийняли будівельники, обрізавши на сантиметр цеглу з фасадної сторонни, і там виявились красиві розводи як в деяких породах каменю.

Oleh


Bottlehunter

Хочу поділитися своїм досвідом декору зі старої цегли, може комусь пригодиться.

Нові меблі в кухні приблизно на 7см виступали за димохід котла. Виглядало воно негарно, треба було щось придумати. Христині дуже вчасно спало на думку, що товщина польської цегли - якраз 7 см. Чудово! Я завжди хотів собі таку стінку, але не знав де її притулити, а тут така нагода)

Оскільки справа була термінова, то більшість цегли я купив за оголошеннями на OLX. В хід також пішли дві, знайдені в калабані за будинком і одна вижебрана в Цезара. В результаті назбиралося біля 15 унікальних, що на таку невелику площу ок, як на мене.

Чистив те все щастя водою і дротяною щіткою. Найгірше відчищався білуватий розчин з австрійської цегли. Деколи його треба було просто збивати чимось або легенько шліфувати болгаркою. Загалом я зрозумів, що на наступний раз добряче вимочу і вимию всю цеглу спершу, це вирішить 75% проблем.

Як розчин використовував звичайний клей для плитки. Обидві поверхні треба трохи змочити водою або грунтовкою і цеглина чудово тримається у вертикальному положенні. Єдиний його мінус - треба відразу ж витирати цеглу вологою ганчіркою, якщо розчин потрапить на лицеву поверхню.

Щоб відмежувати цеглини одна від одної і зберегти однакову відстань між ними, підкладав шматки плитки, що залишилася після укладання.

Виявилося, що стара цегла чудово ріжеться болгаркою, вона м'яка і міцна. Тільки різати треба обов'язково не в приміщенні, пилюки ДУЖЕ багато.

Після укладання двічі покрив цеглу грунтовкою для стін, щоб краще виглядала. Пробував також для експерименту покрити тестовий шматок цегли лаком для каменю - виглядало так, ніби хтось їв печену курку і оселедець, а руки витирав об цеглину. Грунтовка ж дала рівномірне матове покриття і насиченіший колір.

Вся робота зайняла біля трьох днів. Дуже дякую Декстеру за допомогу.

Ось результат:

Пе.Ес: буду вдячний за інфу зі схронами старої клеймованої цегли. Ну і за такі ж сувеніри теж)
Най жиє Гуцулія!

Андрій74

Приклад декору з старої цегли,пліт в старому селі.Нажаль я не є фахівцем в цьому напрямку. Можливо комусь буде цікаво!!!
i see a picture
Най го качка копне...

Андрій74

Най го качка копне...

109 Гості, 2 Користувачів