Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Bottlehunter

#1361
Я теж припльонтаю швидше за все.
#1362
Сего днє колись уродивсі злий (а насправді добрий, поважний та розсудливий) модератор Inkognito! З Днем народження, бажаю здійснення найсміливіших життєвих планів, міцного здоров'я Тобі та Твоїй родині, смачного пива та побільше приємних моментів в житті.
#1363
Як я чув по радіо, той самий жирний ґрант ше навіть не був руханий, його будут юзати в наступному році.
#1364
Пам'ятник Дарт Вейдеру у Львові! Нарешті! Не стримався, щоб не скопіпастити з безмежного смітника ВК.
#1365
Йа в машину +1! Спробую зібрати чогось смачного по знайомих ще.
#1366
Гарна ідея!
Я дитячих речей не маю, куплю солодощів та віддам свого старого компа.

А чим і коли їхати будемо? Я цього тижня після 3-ї вільний, заради благородної справи відпрошуся трохи швидше з роботи.
#1367
Ніяк не можу зрозуміти, оце http://benedicto-p.livejournal.com/23079.html той самий об'єкт чи інший?
#1368
Через кількох людей, які ніяк не зберуться перекинути гроші, футболки до друку ще не дійшли. Перепрошую, але якщо до обіду понеділка капусти не буде в Пивничці чи на картці, лавочка сі закриває. Семеро одного не жруть ждуть.

І останній шанс для тих, хто ще хоче собі замовити фірмову футболку з логотипом, щоб на вулиці впізнавали і проводжали захопленим поглядом  ;)
#1369
Світові новини Urban Exploration тут http://www.reddit.com/r/urbanexploration/  Матеріал переважно по-англійськи.
#1370
Маленький цвинтар маленької Бібрки розташований на пагорбі при в'їзді в місто зі сторони Львова. Старі пам'ятники добре збережені та доглянуті, цікаві насамперед своєю автентичною архітектурою. Місце на мапі.

Капличка на цвинтарі



Майже всі пам'ятники кінця XIX - початку XX століття виконані в ось такому стилі.









Частину центральної алеї займають склепи, нові та старі





Калина і свіжий сніг - червоне на білому







Чорно-білі фото на старих хрестах. На одному був зображений веселий усміхнений вусань. Напевне, таким його запам'ятали рідні та близькі.







#1371
Побачив у блозі Ольги Швед допис про враження від Алушти. В принципі, готовий підписатися під цим матеріалом. Відвідуючи курортні міста в Криму, треба бути готовому до неякісної їжі, бруду, архітектурного дисонансу та захмарних цін. Хоча може то ми просто після Львова такі балувані стали)))




Крим, який ніколи не зміниться
Крим законсервувався у Радянському совку. Законсервовані люди, що тут мешкають, політики, маленькі радощі життя.

Я в Алушті. Вдруге в житті. Перший раз була на відпочинку, зараз - на навчанні. Після перших відвідин божилася, що туди більше не поїду. З нас здерли шалену плату за квартиру, потім дізналася, що сусіди по кімнаті платять набагато менше. Я отруїлася в їдальні, а по дорозі в Ялту мене висадив з авто чоловік, який підвозив. За політичну дискусію. Пляжі в Алушті платні і їх обмаль. Пісок з окурками, кульочки в морі, пахлава медова і бички у торгашів, які переступають через лежачі тіла, струшуючи пісок з в'єтнамок на тіло. Враження залишилися гнітючі. Мені Алушта нагадала львівський мікрорайон Сихів, лише з морем.

За п'ять років Алушта не змінилася. Те ж саме брудне від сміття море. Кабаки прибережні покращили сервіс. Повставляли металопластикові вікна, обновили меблі, офіціанти частіше посміхаються. Але залишилися всі атрибути радянської столовки – умивальничок при вході із вічно вологим рушником і шматком рожевого мила, який плаває в мильничці.

Звісно, для іншої категорії клієнтів – європейський сервіс. Але інша категорія не їде в Алушту. Інша категорія не їде взагалі в Крим. Бо навіть для них задорого і нецікаво. Сім днів у найкрутішому парку-готелі із дворазовим харчуванням – від 5 тисяч гривень. Місцеві підприємці кажуть – сезон починається, але заробітку катма. І ціни низькі – всього 150 грн. за койко-місце в кімнаті, 300 на двох в квартирі з хазяйкою, 500 – будиночок чи квартира. Обід від 60 гривень.

Йду по вечірній набережній. Вона схожа на Ялтинську, тільки трохи бідніша. Зміни є. Берег пляжу став ще меншим, і то під час відливу. Можна поставити всього два лежака уздовж. Більшість пляжів закриті на замок, деінде колючий дріт або обмазані солідолом дроти. Найбільший міський пляж брудний і неприємно пахне від водоростей і медуз, які розкладаються.

Прокат роликів змінився на прокат сігвеїв, автомати, з яких можна було витягувати м'які іграшки на автомати для вимірювання сили. Раптом бачу те, що бачила п'ять років тому. Чоловік із орлом. Тоді я фотографувалася з цим птахом. Зараз він понурий, пір'я тьмяне. Абсолютно ручний – байдужий. Тоді він намагався мене клюнути та вирватися. Та і чоловік спився, не зазиває туристів. Фото з орлом подорожчали. 15 замість 5 гривень. Інфляція.

Стало сумно. Йду назад в готель по набережній Алушти під супровід караоке і радянських пісень. Не чути шум моря. Крим вже не той - неправильно казати. Крим той що й був.
#1372
Цитата: Alter від 13.12.2012 23:23:40
Репер Зеник вже неформат?))))

Репер Зеник рулит і бібікає. І то сі не обговорює. А ще на Галичині є Двісті Бойс! :D
#1373
Дзідзьо то, звичайно, класно, але не в цьому випадку. 80грн вартував нещодавній концерт Перкалаби в Тернополі, в ірландському пабі. Тобто гроші ті ж, а вражень на порядок більше (То не "Фу", просто моя особиста думка щодо музичних розваг на вихідні).
#1374
Сьогодні вітаємо всіх Андріїв, Андрійовичів та Андріан, котрих у нас на форумі багацько! Golem, Roy, Drusja, VeNick, Sunkatalano, AHD, вам сьогодні особисті вітання і побажання щастя та здоров'я та многая літа. Будьмо!
#1375
Продається системний блок білого кольору. Основні характеристики зі звіту Аїди, звіт повністю у вкладенні.

Тип ЦП - Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133)
Системна плата - Gigabyte GA-8IPE1000-G  (5 PCI, 1 AGP, 4 DDR DIMM, Audio, Gigabit LAN)
Системна пам'ять - 768 Мб  (PC3200 DDR SDRAM)
Вiдеоадаптер -  RADEON 9600 PRO Family (Microsoft Corporation)  (128 Мб)
Дисковий нагромаджувач - ST340016A  (40 Гб, 7200 RPM, Ultra-ATA/100)
Оптичний дисковод - Optiarc DVD RW AD-5260S

До системника додається ще монітор LG Flatron T710PH.

За все разом прошу 314 грн.

#1376
Так, в Косові і біля Коломиї ще залишилися гончарі, що роблять поливану посуду. Колись хотів поїхати туди, купити посуди і подивитися на весь процес. На жаль, точних координат чи контактів не маю.

А в Гавареччині роблять тільки чорну кераміку.
#1377
Так, найменшим містом є Угнів. Що цікаво - за кількістю міст Львівська область поступається лише Донецькій. Але наші міста називаються містами через історичні чинники, їхні - через достатню кількість населення і тотальну урбанізацію другої половини 20-го століття.

Бункер є, та що з того радості. Все охороняється і недоступне.
#1378
Я не маю нічого проти міста як такого. І також читав історю, перед тим як поїхати. Але коли приїжджаєш на місце і замість кави та видовищ маєш розвалені будинки і абсолютно ніяких позитивних вражень, то що вже тут зробиш. Перепрошую, якщо зачепив чиїсь патріотичні почуття.

Якщо маєш якісь цікаві матеріали, закинь в основну тему, щоб все не виглядало однобокою думкою однієї людини.
#1379
Які асоціації викликає у вас слово "Крим"?

"О, Крым!,- скажуть місцеві екскурсоводи,- ета унікальнєйшає на Зємлє мєста, прімєчятельное своим кліматом, богатоє історічєскімі, пріроднімі а также культурнимі дастапрімєчятельностямі. Здєсь атдихалі, жилі і тварілі такіє видающіїся дєятєлі міраво культури, как Лєрмантав, Пушкін, Чєхав. Каждий чєлавєк обязан хотя би раз пабивать на Южнам бєрєгу і воспользоватся услугамі екскурсавода. Нєдорага." Далі йде номер телефону, але ми не будемо його публікувати, бо то реклама.

"А, Крим,- скаже типовий менеджер середньої ланки у Львові, - там дорого. Кум того літа був з дітьми у Болгарії, то там ціни такі самі на житло, а сервіс і їжа ліпші набагато. Я тоже з жінков на друге літо поїду, але не в Болгарію, а в Хорватію, щоб кумові носа втерти."

"Крим - то море, гори, сонце, фрукти і відпочинок, - скажуть ті, хто звик їздити раз в кілька років туди. - Всесоюзна здравниця. Трохи дорого, але де нині дешево?"

Ага, а ще Крим - то дикі пляжі, можливість познайомитися з цікавими людьми, закинуті військові частини та заводи, російський та український флот, Балаклава, найдовша тролейбусна лінія в Україні. І Кримський портвейн. І поїзд Львів - Сімферополь. І смачне татарське їдло. І неповторні гірські стежки. Можливість активно відпочити від повсякденності, причому в будь-яку пору року.  А ще Крим - заповідник, де зберігся і культивується совок. Так на питання про Крим могли б відповісти Львівські Експлорери. І я в тому числі.

Коли їдеш в Крим, добре зібрати веселу компанію друзів, взяти намет і не затримуватися надовго на одному місці. Такий висновок зробили ми з Христиною цього вересня, коли кожного ранку вибирали з кількох місць, куди б поїхати, а ввечері втомлені після бурхливого і насиченого дня вечеряли в лісі, на обриві біля моря чи на затишній веранді.

Для настрою та для того, щоб згадати, що є така пора року, коли можна не місити сніг та болото під ногами і ходити босоніж: радянські кадри Криму під музику Ундервуду



Найперше кілька фото з Севастополя. Ми потрапили сюди в останній день, ввечері електричкою відчалили до Сімферополя, а потім в рідний поїзд до Львова з провідниками-бойками. Залишили наплечники в камері зберігання на вокзалі (8 грн), відбилися від настирливих маршрутчиків, що були готові везти в будь-яку точку світу, і пішли гуляти.

Севастополь - дуже красиве, самобутнє, чисте і культурне місто. Місцеві привітні і завжди підкажуть дорогу, що для Криму досить незвично. Рай для тих, хто любить гуляти будь-де, засовуючи носа в різні цікаві дірки. І тих кількох годин, що ми тут провели, було катастрофічно замало.

http://www.sevastopol.info - інформативний сайт про місто, де можна знайти інфу про все, що вас цікавить. Є і окремий розділ для туристів.

Музей історії Чорноморського флоту Росії, на жаль, був зачинений цього дня, але навколо старої будівлі завжди доступні до огляду численні зразки морського озброєння від найдавніших до новітніх часів. Все можна помацати і пофоткати  :D Та й взагалі, в різних куточках Севастополя морських гармат та якорів не бракує. Біля кожного експонату, як і годиться в музеях, є табличка з поясненням, як саме цей чи інший шматок металу в разі чого може закатрупити ворога.











Фасади будинку прикрашені символікою флоту.









Прийшов час обіду і ми були приємно вражені, знайшовши в самому центрі чистеньку їдальню Міської ради з вільним доступом для простих смертних, де смачний обід на двох вартував 50 грн. Фантастична як на Крим ціна.

В дворику був помічений бомбік з радянським гербом при вході. Беручи до уваги те, що Севастополь протягом всієї своєї історії або воював або готувався до війни, бункерів та сховищ під містом мала б бути тьма-тьмуща.



Морська екскурсія бухтами на катері обійшлася нам по 40 грн. при початковій названій ціні 60. В Севастополі це популярний місцевий бізнес, берется здехлий морський катер, ремонтується, купляється капітанський кашкет, наймається тьотка-екскурсовод, вона ж ходить по площі Нахімова і заманює туристів. Як достатня кількість назбирається, катер відчалює від Графської пристані і пропливає біля всіх визначних місцин, торгових та вантажних кораблів під розповідь гіда. Враження - тільки позитивні. Христині капітан галантно видав теплий плед, а ще з нами їхав цілий натовп корейців з шалено дорогими фотоапаратами і незворушними самурайськими обличчями.

Я вперше бачив великі кораблі так близько. Кожен з них має свій номер чи ім'я і про кожний екскурсовод розповідала щось цікаве.



Плавучий військовий госпіталь. Брав участь в бойових діях в Грузії.





Це судно перевозить зерно. Наразі пшениця у величезних резервуарах на задньому плані, пізніше помандрує кудись за моря.





Катамаран на повітряній подушці "Самум". Російський військовий корабель. Має на борту скільки зброї, що ні в казці сказати, ні пером описати. В тому числі і 8 ядерних ракет. Може підійти близесенько до уявного противника, влупити по ньому і повернутися на базу так швидко, же навіть підводні торпеди не зможуть догнати. Отут можна розглянути зблизька всі нутрощі шайтан-машини.



А це вже українські кораблики



В кожному районі Севастополя є отакі Дошки пошани.



Пам'ятник першій в Росії береговій радіостанції, що була встановлена тут 1901-го року



Таблички в центрі пам'ятають давнішні назви вулиць



Будівлі, хоч і не можуть похвалитися значним віком, виглядають красиво та доглянуто







Всередині кінотеатру сталінської епохи. На жаль, фільми тут більше не показують.



Дарт Вейдер агітує :)



І звичайно ж ми не проминули нагоди піднятися на чортовому колесі і поглянути на всю цю красу з висоти!





Наразі все. Пізніше розповім, що ще такого цікавого ми бачили в Криму цього року.

Фотки тут.  А тут обговорення.