Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Блондинка в кедах

#141
Сумні новини з Грибович
#142
Не забудьте взятии з собою щось від комарів-кліщів. Бо воно вже так кусяє, що й 50 грам не допомагає.

ПС_и: може якось десь домовимось зустрітись, щоб разом їхати
#143
Катнули і ми собі маршрутом, колись запропонованим Bottlehunter_ом.
Зустрілись  з YserL  і Композиторкою коло Храму Св. Володимира і Ольги,  перехрестились, на ОККО підкачали колеса і вирушили в путь через ЗПС, Скнилів, Басівку... В Оброшино оглянули ззовні палац Архієпископів. Нажаль всередину всі ходи зачинені, хіба на мітлі через вікно 2 поверху ;)
Незважаючи на те, що тепер там бібліотека ВНЗ, розруха жахлива  :'(Поруч гарний зоопарк з баранчиками і занедбаний став. Ну чому???? Така велична територія без господара?!!
Проїхались «не бідним» приватним сектором, звернули на побиту часом і горе господарями, липову алею, а з неї на метеостанцію

Далі лісомполем, трасою попри велетенські бочки з майонезом ТзОВ Оліяр, покотились в Любінь.
Вразив став: чайки, лебеді, манірна, непорушна чапля, про яку ми спершу думали, що вона пластмасова. Фоток майже не робила, бо були обмежені в часі + не зручно ото постійно зупинятись, розчохляти фотік...

Були коло триповерхового покинутого універмагу. Ностальгія: згадалось, як колись, на початку 90-х ми цілою сім'єю їздили туди закуплятись продуктами та одягом, а потім на став ловити рибу.
Далі ще одне розчарування і безгосподарність – Великолюбенська грязеводолікарня, по документам Санаторій «Великий Любінь». Ну як, ну чому воно таке занедбане...
Джерело Адольф.

Нажаль, в нашій компанії стало -1  :( ми з Композиторкою поїхали далі.
Були на території палацу Бруницьких і дитячого сиротинця. Місцевій священник якраз привів сюди молодят на науку. Чула частину їх розмови. Аж сльози на очі...Малий Любінь і кар'єри.
Їх там два: Вапняковий і Кугаївський глиняний. Місцеві весільні фотографи везуть туди молодят на фото сесію. Як на мене то очікували більшого. Обладнання пішло на металобрухт, посуха...У нас вийшло приблизно 65 км + дорога домів на електричці.
Нажаль вело вагона на маршруті Сянки – Львів нема і ми тіснились в вагоні з певно ще 20 любителями вело мандрівок, які себе гордо називають «Львівське військо на роверах». Дуже приємні  люди. Цікаво провели час, а за приємною розмовою не такий вже і страшний сморід з туалету, а він був  :-X

Альбом
#144
Відносно першого запитання то я блондинка ::), хіба YserL знає
Відносно нямки: суничка, картопля, хрін і купа бур"яну
#146
Одного чудового суботнього дня, як і було заплановано, зібралися ми: YserL, Композиторка і Блондинка в кедах катнути ровериками за маршрутом Оброшино – Черляни - Великий / Малий Любінь.
Виявляється, серед «трушних» об'єктів Оброшино є об'єкт ще не описаний на нашому форумі - Метеорологічна станція в Оброшино.
Дістатись до неї дуже просто: їдете ровериком до палацу Архієпископів, проїжджаєте через липову алею і впираєтесь в поле, покружлявши яким в правильному азимуті, ви на місці.Маленька, доглянута тендітною літньою пані територія, з гордою назвою, яку натверезо ледь прочитаєш: Держводагенство України Львівське обласне управління водних ресурсів Львівська гідрогеолого-меліоративна експедиція Оброшинська водно балансова станція. Хух...Як вже писав  YserL, сама станція як була здана в СССР і від тоді там нічого не змінилося. Дані знімаються 2 рази на добу о 9 ранку і 9 вечора, аналогово.  Показники записуються на папір, вручну рахуються, малюються (купа писанини із декількох показників), і завозяться фізично у управління...
Із фінансування тільки мінімальна зарплата. На модернізацію, заміну зламаного/вкраденого обладнання, фарбу, косилки, охорону і т.д. грошей немає. Електрики теж немає, відключили за несплату. Станція тримається тільки на ентузіазмі жіночки, яка колись працювала на схожій метеостанції в Львівському аеропорту, а потім попала під скорочення і була переведена сюди.

Приборів небагато:
Глибинні термометри для вимірювання температури землі на певних глибинах.
В землю, на відстані 50 см один від одного, встановлюють металеві колби глибиною 20, 40, 80, 160, 320 см в які опускають термометри на спеціальних тримачах. Оскільки тримачі давно поламались то зараз їх функцію виконує нитка.Поверхневі термометри вимірюють найвищу, найнижчу і поточну температуру повітря і землі за період спостережень

Прилади для вимірювання вологості

Психрометрична будка з парою термометрів для вимірювання  вологості повітря

Красива двометрова металева квітка має назву опадомір Третякова

Свердловина для вимірювання грунтових вод. На території  їх дві: глибиною 16 і 40 метрівЯкийсь уже давно не працюючий метеорологічний кранФлюгер Вільда для вимірювання напрямку і швидкості вітруБудиночок метеоролога і грядки, на яких досліджують фази росту рослинВ кількастах метрах є джерело з холодною і чистою водоюАльбом
Обговорення некидайтетапком
#147
Дуже класно покатались.
YserL i Композиторка - дякую за компанію. Кого не було кусайтелікті  ;)

Оглянули все заплановане, крім Черлян. Загалом катнули приблизно 65 км + електричка назад.
На днях буде звіт, може навіть і не один  :-X
#148
Цитата: YserL від 19.05.2016 16:52:28
50/50 - розминка до вело дня?
http://tvoemisto.tv/news/lvivyan_zaproshuyut_na_vseukrainskyy_veloden_78253.html
Не знала про цю подію :) Ні, я пас. Не люблю таких масових збіговиськ, пардон, доречніше з'їздовиськ
#149
Привіт.

Замовила на цю суботу (21.05) хорошу погоду в напрямку Львів - Оброшино – Черляни - Великий / Малий Любінь.
Пропоную прокататись. Що скажете?

Орієнтовний час збору: 10.00, вул. Симоненка 5, коло Храму Св. Володимира і Ольги
План маршруту:

1.   Оброшино
- Палац Архієпископів
- Метеостанція, Станція контролю якості води та місце колишнього польового стану

2.   Черляни
- Аеропорт + прилеглі території
- Завод з виробництва дорожніх знаків

3.   Великий Любінь
- Санаторій «Великий Любінь»
- Палац Бруницьких

4.   Малий Любінь 
- Кар'єр 

В Любені можна сісти на електричку до Львова, або повернутись в Оброшино та  протестувати перший в Україні вело вагон.


P.S. якщо матимете час поблукати вікімапією і запропонуєте щось менш «трушне»  ::) буду рада
#150
Складають карту покриття звуковими сигналами цивільного захисту. Взято з Варта 1

https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1kIpNnQI7Q3imTFrJKUUkXICG-x4
#151
Кортумова гора, 14.05.2016
Ми чудово прогулялись запланованим маршрутом. Правда трохи мокли і блукали, але про це уже в звіті.
Дякую DeZerІНТРОВЕРТ 997 + ще декого смикнуту із собою_STALKER

Решта тут
#152
Одного теплого суботнього ранку, об о 11.00, практично без запізнень зустрілись ми на кінцевій трамваю № 7, що по вул. Татарбунарська, з'їли по святковому  печеньку за здоров'я одного з наших шукачів пригод та й пішли мандрувати нікому з нас досі не відомою частиною Львова -  Кортумовою  горою.
Нас було 4: DeZerІНТРОВЕРТ 997, STALKER та Блондинка в кедах.
Спершу подались до пам'ятника жертвам  Янівського концтабору, що по вул. Ковчана.Поруч колишнє містечко внутрішніх військ. Там нічого цікавого. Все перерито «кротами» у пошуках цінного металуПіднялись до «Тридцятки» Поруч з муром залишки будиночка і корівника. Довго там не затримувались бо шалено гавкали сторожові собаки. Звернули в сторону Кортумової гори, але, чи то в когось Сусаніни були в роду, чи хтось зранку встав не з тої ноги.... Вийшли ми просто на колишній склад боєприпасів.
Нічого цікавого: велика напіврозвалена будівля, всередині акуратно складені дошки, якийсь хлам, будівельне сміття, цегла.

Поруч  є кілька зачинених боксів і маленька чепурненька тепличка з редискою та місце для вогнища.Пройшлись внаглу територією, акі шукаємо гарне місце для пейнтболу  ;) і вийшли через головний вхід.

Трішки покружлявши нарешті вийшли на Кортумову гору. Тут красивий краєвид на місто.
Почалось... STALKER  та ІНТРОВЕРТ 997, дивлячись на «30-ку» жалібно затягнули шансон. Треба втікати. Ще й дощ починається.Поки весь Львів милувався подвійною веселкою ми мокрі та щасливі пішли оглянути дачні ділянки кооперативу «Верховина».Виявляється, вони не такі вже і покинуті. Люди повиганяли звідти циган та безхатьків і знову почали обробляти свої ділянки. Це нам розповів один приємний пан, ще й маленьку екскурсію провів , показав де можна попити смачної джерельної води. Вода протестована – пити можна.Загалом дуже позитивні місця, навіть не віриться, що ти в місті.
Про криваві часи тут нагадують дерев'яні стовпи «слупи» де-не-де ще з ізоляторами та колючий дріт під ногами.Від будиночка де виробляли тарілочки для стрільби залишились руїни. Ми пробували за допомогою магії його відновити, але час бере своє.

Шикарні краєвиди заважали спостерігати звуки пострілів з стрілецького стенду.Далі вийшли на вул. Купчинського, де знайшли чудовий екземпляр водяної колонки. Правда чи вона працює ми так і не дізнались. Район без води бо прокладають каналізацію.Цікава брама з подвір'ячком оздобленим клеймованою цеглою.
За Тором


решта фото тут
#153
Цитата: DeZer від 13.05.2016 22:17:56
може здибаємось об 11 ?  ::)


Якщо 30 хв рішає то зустрічаємось в 11.00
#154
Чекатиму всіх, у кого бажання прогулятись колишніми володіннями Ернеста Кортума співпало з можливістю, о 10.30 на кінцевій трамваю №7 (вул. Татарбунарська).

P.S.  буду не в кедах  ;)
#155
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 13.05.2016 15:09:59
Я міг би приєднатися ( хоча б тому ,що теж там не був ) і ще декого смикнути із собою .

Смикай  ;D
Головне щоб дощу не було бо тоді прийдеться перенести на інший день
#156
Цитата: Bottlehunter від 13.05.2016 12:28:51
Якщо не через кладовище, то через кінцеву трамваю сімки треба йти.
Я в неділю не зможу, на жаль.

14.05 це в суботу  ;)
#157
Маю бажання завтра, 14.05, прогулятись територією Кортумової гори. Хто зі мною?
Не була там ще ніразу.

P. S. де краще зустрітись щоб не й ти туди через кладовище?
#158
+1
Якщо треба, допоможу з прибиранням і приготуваннями до святкування
#159
У селі Ралівка Самбірського району Львівської області завершили будівництво третьої черги сонячної електростанції, яка за рік зможе виробляти до 5 млн кВт/год.Перший українець, який торгує електроенергією, живе у селі Солонка під Львовом

#160
Львів, вул. Шкрібляків
Цікаво, яка загальна потужність