Show posts

This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.

Show posts

Messages - Нелегал

#201
на Пасічній з травня чи червня в переході магазинчики. торг трохи йде
#202
Мене зацікавило. Можливо приєднаюсь
#203
було б ше непогано їм показати Цитадель
і музей "Тюрма на Лонцького" (Хоча останнє це так собі - можливо вже не дивина).

фішка Цитаделі в тому, шо вона
а) стара
б) цікаво склалось з вежами: тут тобі і готель з панорамою, і книгосховище, і доступна вежа і .та шо ніби будується але для елетропідстанції (виправіть якшо помиляюсь)
в) тут був концтабір!!(згадок про це аж одна, але є уривок одного фільму на ютубі в якому за совка на Цитаделі якраз зняли фільм з уривком про тамтешній концтабір)
г) офіси, тенісний корт, автопарковка, поле для стрільби з лука - дивне поєднання
д) при великому бажанні можна спуститись в підземелля доступної розбомбленої вежі або ж навпаки - гвинтовими сходами наверх
е) як не дивно, це одна з локацій в самому центрі Міста яке не надто туристичне.
#204
Цитата: White Love від 20.05.2015 16:47:07
В цій темі  все вже було сказано раніше. Але якщо комусь цікаво, то я писала курсову саме по зниклих некрополях Львова. Там є трошки більше  впорядкованої інформації.
...і в списку джерел в гордій самотності онлайн-ресурсів ЕКСПЛОРЕР! :) :)
#205
Я довго думав в який розділ-тему дати цей відеошедевр. Тому шоб воно не згубилось, даю окремою темою.
Особисто мене воно ВРАЗИЛО. З перших секунд не розумів з якої сторони вони їдуть в Місто, потім ніби нічо особливого, але як вони проїхали кільце Кульпарківська-Виговського-Великого. словом, ЦЕ ТРЕБА БАЧИТИ.
Автобусні БУДКИ, скромні та прості вивіски великих магазинів, нема реклам, заторів, багато ЛАЗів та бобіків, зупинка гром. транспорту під катедрою, ЯЛИНКИ на клюмбі, нема пам. Кобзарю (ну і хвилі), ДАІшники в шинелях, перехожі в хутряних шапках


#206
десь в Fb натрапив на таке
бані... я ше розумію, але слоніки до чого тут?? ::)
#207
Гарний звіт! Шкода шо підземелля на фотках нерозвідані. Але зі свого досвіду знаю шо туда лізти було б тупо якшо ти сам і якшо нема споряги.
#208
цікаво хто - Локаль чи Кумпель? чи раптом хтось інший? ::)
#209
Скролив я сьогодні Fb і натрапив на сторінку ПолтваТБ, поскролив ту сторінку, а там - бац i Bottlehunter!
Видно шо на презентації шось цікаве розповідає. Короче фотка гарна, даю скрін зі сторінки - там вже є навіть один самолайк :)
#211
прохання не сприймати як рекламу. на цей раз вони лізуть в бомбік в центрі міста!
мені в цьому відео сподобалось про те шо вони болгаркою двері пилятимуть 8)
#212
і ше дешо:
вчора я був на звіті голови Шевченківської райдержадміністрації. Там також йшлося про бомбіки р-ну. він трохи розповів про них. Ось свіженьке відео (дивитись з 20:50)
#213
Недавно був в ЛКП-402 (Рясне-1)
там повісили стенд присвячений цивільній обороні. Виявляється на цілу північно-західну околицю Міста нема жодного комунального бомбіка. Всі в прив. або держ. власності. на фото - всі Рясне (1,2, Польска) і Кам"янка

бомбіки району: територія Елктрону, Конвеєра і Автонанавантажувача (прив. властність)

бомбіки на Кам"янці. швидше всього вони на території елеватора, вагонного депо Клепарів (держ. властність)

і умовні позначення до карти
#214
в ямі біля басейну-фонтану (того шо в дворі, неподалік собак) нічого особливого. хіба один слоник, якась труба, краник. та яма швидше всього технічна, під насос фонтану.

дах на снаторії МОЖНА заруфити - це нескладно. я, Ботлхантер, Серхіо - ми вилазили на верхній поверх - потрапляли в кімнатку де сидів кіношник - "крутив" кіно для пацієнтів санаторію. над входом в ту кімнатку є драбина в нормальному стані - по ній я ліз на дах, але по самому даху не лазив - нічого цікавого. він в доброму стані.
#215
додам від себе трохи:
ше коли ми штурмували різні приміщення палацу, я і не тільки я, натрапляли на такі кімнати, які були замурованими з середини. туди можна було потрапити лише з вулиці, в одну таку я й заліз, де знайшов оригінальну пляшку місцевого пивзаводу.
ше залазив на верх санаторного корпусу - там можна було глянути на кінозал зверху - з будки оператора. там я й знайшов раритетний календар. Реєстр авдіокасет та відеокасет датований початком 2000их, тобто ще десь до 2005-2006 тут крутили кіно.
#216
кліп, пісня - для всіх Експлорерів України
#217
отаке раритетне:
Чубай - ведучий. 2000ий рік ::). новий канал тоді ще по-справжньому новий. і Кузьма тоді казав таке:
"Як дочка в мене з"явилася, я дві речі почав відчувати: один страх зе те, шо можна померти передчасно і залишити її без елементарної батьківської підтримки.
а друге..." дивіться самі - з 9:00
#218
Цитата: Bottlehunter від 03.02.2015 11:06:44
Хороша ініціатива. Тільки розкопати бомбік від сміття - це лише 5% справи. Найголовніше питання: а що буде робитися далі? Чи обстежував хтось стан споруди? Чи можна буде там безпечно сховатися? Як організувати вентиляцію, водовідведення, запас води, продуктів, лежанки, зв'язок? Хто надалі буде опікуватися бомбіком, виділяти гроші на його утримання?

ІМХО, акція наразі нагадує давнішню "Врятуймо Полтву", де головним аргументом чому слід випустити Полтву назовні було "але як би то файно було мати в Львові річку". Після отримання кількох грантів справа тоді благополучно здулася, а Полтва і далі смердить...

повністю погоджуюсь!
Хоча в тої ініціативи є й інший бік медалі - залучати людей до діяльності. Все просто: не маєш часу/грошей допомогти солдатам - поможи свому місту - адже це й твоя безпека і твоїх рідних. Бомбіки то затратна по грошах штука, але влада собі як влада...
тому й волонтери роблять шо не заборонено, шо в їхніх силах на даний момент.
#219
Оця новина мене дуже вразила:
В Одесі пенсіонер передав близько 2 тисяч протигазів для українських військових. (ТРУ ДІҐЕР!) :o

Як повідомила УНІАН волонтер Аліна Подолянка, засоби індивідуального захисту передав 74-річний житель села Мар'янівка Овідіопольського району Одеської області.

«Василь Тимофійович - колишній морський піхотинець. Почав збирати протигази за часів СРСР, на випадок техногенної катастрофи. Зокрема, виходячи з того, що в місті розташований аміачний завод», - сказала Подолянка.
#220
За останні кілька днів натрапляв на якусь інфу в ЗМІ про те, що стосується і діґерства і АТО водночас. Вирішив зробити тут тему, де буду додавати такі повідомлення.
Почну зі Львова. Поки ми самовіддано і завзято штурмували стіни та головний вхід Роздільського пивзаводу, з суттєвими втратами пального потрапили в палац і санаторій, поки ми в чудовій атмосфері ближче знайомились і лапали писками сніг на тамтешньому озері і лазили в печеру,
?Львів?'ський Демократичний Альянс впорядкував бомбосховище. от таку інфу знайшов на їх Фб:

Цього разу об'єкт знову розташований на території дитячого садочка, по вул. Родини Крушельницьких, 23 (бічна від вул.Зеленої, близько клубу "Picasso") в цю суботу 31 січня об 11:00, як завжди чекаємо Вас з хорошим настроєм, змінним одягом, а також з ліхтариками!
Як ви можете долучитись?
1) Прийти власною персоною зі змінним одягом і взяти участь безпосередньо;
2) "Нагрузити" свого чоловіка, хлопця, брата долучитись до цієї правильної ініціативи smile emoticon
3) Репостнути цей запис з мотивуючим гаслом важливості цього заходу!
Зареєструватися як волонтер можна за лінком:
http://goo.gl/forms/TErYpvSprB
або телефонуйте: 093 717 47 48 - Святослав Могиляквже пророблена робота ними є на їхньому ж каналі ютуб. Відеозвіти: