Польська та Австрійська цегла

Автор Гоцул, 03.05.2007 11:06:51

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

Розбирали підвал в старому будинку (десь з 1933р)  вся цегла RAAB:Якщо комусь потрібно для колекції - можу подарувати.

кілька попалось уже згадуваних:

Oleh

Цитата: Bottlehunter від 05.11.2012 17:51:03
Ось таку цеглину привіз в суботу з Чернівців. Знайшов її взагалі-то Рой, а я тільки не полінувався підняти і покласти в рюкзак. Клеймо "Malbania" (завод Ziegelwerk "Malbania", Bochner & Schmiel, Чернівці) Ймовірно 1-ше десятиліття 20-го століття. Цікава тим, що має маленький розмір, приблизно 18,5 х 9 см. Якщо когось зацікавила, можливий обмін на квас або цукерки "Бджілка" 8)

Цю цеглу подарував мені Bottlehunter.   :)
В основному старі польські цегли мають розміри 130...150 х 270...300 х 60...70, а ця цегла має розмір 185х90х55.


Oleh


Валера

Доброго вечора з м.Долина хочу обмінятись цеглою моя колекція невелика покищо!

Oleh

Привіт Валера. Цікавить цегла ЦЕГЕЛЬНЯ SNOPKOW, BK, HOLOBUTOW, 28, H.  Проживаю у Львові, колекція  на дачі на Тернопільщині, буду там напевно нераніше травня. Напиши мобільний або почту через адміністратора.

Валера

Привіт Oleh я з інтернетом на ви когось попрошу і перешлю номер. Цеглу з клеймом ВК неможу 1шт, всі остальні безпроблем. Доробляю собі камін і збираю різні клейма для барбекю у травні буде добре якраз потепліє

Валера

маю ше такі половинки знайдені в Долині

Валера

Нові цеглини в колекції зі Львова від Olega.

Валера


Gulya

порадьте якщо знаєте чиє то виробництво!
Because It's There

Oleh

Надавно помінялись з Валерою цеглами, небуду їх виставляти бо вже є на сторінці.Був в Сколе найшов цеглу ZASLAW. Про SR незнаю, а де найдена?

Gulya

Івано-Франківськ, Стара частина по вул. нац. Гвардії.
Because It's There

Oleh

B.3.10


Z.O.R.


SL11


Derezycka 2


Багато половинокOleh

Був недавно в Тухлі Сколівського району Львівської обл. Найшов там фрагменти старої цегли, небуло можливості забраби то лише сфотографував: HOLOBYTOW, REISS, N10, Z.D.R., SL11, DEREZYCKA.  Думаю, що вся цегла привозна з Львова, Стрия, можливо Закарпаття або з іншої місцевості і доставленва залізницею. Фотки вище.


Валера

Привіз із Підбужа нові екземпляри S - S20 - писаними літерами нерозберу може хтось допоможе. І в Долині є нові знахідки. На мене уже люди косо дивляться.

Oleh

Цегла ZASLAW2 знайдена мною в м. Сколе Львівської обл., а цеглу ВіК9 найшов на вул. Фурманській, на якій зараз проходить ремонт дороги. Екскаватор викопав її на глибині одного метра.
Oleh

Ще цегла, знайдена в Сколе.
лучанин

Усім привіт. Давно займаюсь колекціонуванням. Цієї весни зацікавився цеглою. Колекція швидко зростає оскільки в Луцьку і околициях багато старих споруд руйнуються чи перебудовуються. А ще люди розбирають грубки, які часто змуровані зі старого шамоту з клеймами. Було б цікаво поспілкуватися з людьми з інших міст які збирають стару цеглу чи обмінятися. Звичайно у Львові побільше "експонатів", але в нас можуть бути цеглини з невеликих цегляних заводів, відповідно менш поширені.

Alter

Якось зустрів у нічному Львові. Що там пише - незнаю, мож хто підкаже.

Кому треба - пишіть, скажу де то відколупати можна ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Валера

Доробив камін і є трохи знахідок шамотку привіз із Вижниці Чернівецька обл.

32 Гості, 0 Користувачів