"Замуровали", або доїзд у Рясне-2

Автор YserL, 27.05.2011 16:58:27

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Міст між Рясне-1 і Рясне-2 перекрили на ремонт.

Dima_Bear

Бардак тай годі, а що ж ви хотіли?
Турки роблять нам дороги, ні щоби своїх найняти.

Alter

Цитата: Dima_ber від 27.05.2011 17:56:47
Бардак тай годі, а що ж ви хотіли?
Турки роблять нам дороги, ні щоби своїх найняти.
Повністю згоден. Але є одне маленьке АЛЕ. Сьогодні мав розмову з одним дядьком, що працює в.о. начальника департаменту транспорту у Львівській міській раді. Так от, він розкажав таку одну цікаву штуку. Виявляється згідно затвердженими недавно нормами про проведення тендерних угод, укладення договорів (ну і всяке таке), будь-яке державне чи комунальне підприємство зобов"язане проплатити послуги (чи товари), фірмі, яка їх надає, НАПЕРЕД!!!
   Ще одним важливим нюансом є те, що згідно теперішніх законів тендер може бути чинним тільки тоді, коли підприємство має повністю ВСІ необхідні кошти ще до початку його проведення. А оскільки в нас грошей і так не хватає, то на умови оплати "після здачі роботи" згодились тільки турки. Тобто зараз вони працюють фактично за обіцянку розплатитись потім.
Так що нема чого на них наїжджати, адже всі наші дружньо відмовились, мотивуючи "самі працюйте за бульку". А турки погодились. От і працюють.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

zelja

Цитата: Dima_ber від 27.05.2011 17:56:47
Турки роблять нам дороги, ні щоби своїх найняти.
Вот і добре що турки роблять, бо наші би все покрали ,забухали а потім зробили як не будь >:(

Dima_Bear

Alter може й так, не знав, а от на рахунок "Вот і добре що турки роблять, бо наші би все покрали.." ти думаєш турки не крадуть і дуже сумлінно роблять, (от недавно розпочався ремонт вул Коновальця, ходжу через неї по кілька раз на день, так вони тоже роблять як мокре горить, проте судячи з умов, що навів Альтер, як платять так і роблять. Що - що, а от солярку крадуть вони тонами.

Alter

Ну не красти на великих будовах - це вже порушення основи основ людської психології :). По крайній мірі є хоч якийсь результат, а так би і того не було. Зараз львів досить сильно виїжджає на тому ЄВРО. Це пов"язано з тим, що до 2012 року весь прибуток міста підпадає під його прямий контроль. Після 2012 буде так як і раніше - 10% залишається в місцевому б"юджеті, а решта в Київ. А там якраз і відбуваються всі основні операції з відмивання грошей.
   Так що що б там не казали, але думаю що кожен встиг замітити, що за останні пару років бодай щось та й роблять. А це вже добре.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dima_Bear

Згоден, якби не Євро 2012, не бачити нам нормальних доріг ще довго.

zelja

Ну так крадуть усі! Але виконують роботу краще за наших!

Golem

За оперним робили спочатку наші, потім турки.
Ярослава Мудрого робили спочатку наші, потім турки.
Городоцьку коло привокзального робили наші 3 роки 100 метрів - ви пробували нею їздити?

Не говорю вже про банальні ямки по цілому Львову. Коли спочатку їх викопують, потім тиждень вони замітаються брудом а часто і водою, потім кладуться латки які рідко виживають до осені. Характерний приклад - обїзна Львова, ділянка Сокільники - Скнилів. На мості щороку міняють цілий шар асфальту, а толку жодного. Прикладів нашої халтури можна наводити багато. Наведіть хоча б один про турків? Огріхи водоканалу, львівгазу і інших українських контор під час заміни їх комунікацій в рахунок не йдуть.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Alter

2 Golem. Це прописні істини. Але як можна вимагати від робітників якісної праці та хоча б належної самовіддачі при такому рівні соціального забезпечення (власне майже повної його відсутності). Всі роблять "аби лиш план здати" і для галочки. Це мені нагадує початок введення колгоспної системи, те головне участь, а пай (в даному випадку заробітню плату) тобі дадуть. От так думає кожен. А результат - в нас під ногами.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Просто наші умудряються зекономити асфальт. Така історія: латали вул. Пасічну на початку коло кінцевої трамвая №2, я знімав кімнату на бічнів вулиці в приватному секторі. Так от моїм сусідам наші дорожники з радістю заасфальтували заїзд, іншим зробили гарненький тротуарчик від хати до брами. Причому асфальт зекономили не на повномасштабному ремонті дороги, а на простих латках.

Roy

Розбавлю Вашу дискусію реальністю  ;DMeine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

наші лише у воду кладуть, а в сусідів і на сніг:

треба щоби наші ремонтники поїхали до них за обміном досвідом, до весни не прийлись би чекати...

explorer

Та вже завтра там відкриють. Перекриють шматок на схід до Брюховицької.

MaxImkA

Я був здивований, коли побачив, що на вул. Дністровській асфальт клали підчас добрячого дощика (але ще досі більшість дороги є :)), бачив, як по болоті в ями асфальт засипали(і через тиждень його не стало), але кидати його в калюжу... Ну а сніг взагалі добив!
Хочу знов у дитинство!!!

:-)

Про "наших" і "ненаших":
коли роблять наші, треба контроль. Постійно, кожого дня, приходити, подивитися на виконану роботу, якщо щось не так, заставити виправити чи переробити. Зараз цим і займаюся. Єдине якщо мудаки роблять, то просто за88буєшся робити зауваження, хочеться поколупатися в голові виконавця гаєчним ключем, або поспостерігати як газовий різак змушує закипати очне яблуко. На жаль, такі досліди в умовах котракту не описані. Ще один варіант, ті ж самі досліди хочуть і навіть намагаються провести над тобою виконавці, через те що "напастой до88буєшся, за88бав!111111111".

Загалом складно, але таки можливо. По ревізору на кожну бригаду і красти менше будуть, звичайно якщо ревізор належної якості, а не якесь х88ло, та й правами його певними наділити треба і недоторканість забезпечити. ;D

Щодо турків:
Якщо панство трохи цікавиться будівельною тематикою, то на відповідних форумах може знайти багато інформації про якість виконаних робіт та кваліфікацію турецьких будівельників.

Чому у нас працюють саме ці заморські сусіди вже писалося кажися, бо ж саме від азіатів більшість галичан успадкувала звичай "робити подарунки" високопоставленим особам. У них це в крові, тому і ладять із нашими чиновниками.

Не пригадую де, але вже не раз бачив тріщини і вищерблення "турецьких" доріг у Львові. І це на ділянках де не мало б бути. Хз чи до вашого Євра воно дотягне. :-\
Декольтем своїм мене манила.

greenandy

зрештою зараз стає краще. Варто трохи потерпіти. Результат того вартий

:-)

Декольтем своїм мене манила.

36 Гості, 0 Користувачів