Ми в Пресі

Автор Golem, 09.07.2009 10:51:05

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Сьогоднішній сюжет з ТСН про Найвисокогірнішу печеру України. Думаю, всі тут впізнають Голема, який доклав чимало зусиль і часу для її дослідження.

Най жиє Гуцулія!

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo


Le-i-3o

Стареньке відео надзвичайних новин на ICTV ми починаємось на 37:37.
Він копав, і ти копай!!!

Golem


З 24 хвилини

Дали змогу виступити про Полтву, розказати трішки про нас. Тепер люди не будуть шугатися і думати шо ми крадемо люки коли ми вилазитимемо з-під землі.  Ну і приємно було розуміти що всі з присутніх читали звіти з Експлорера :) Вони так мені і говорили. Це хороший стимул лазити і писати ще.








Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Розклав все по поличках чому затоплює Львів і як там справи під землею
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Нині ранком виступав на UA:Львів радіо. Мої пости про Полтву набули популярності. От і запрошують. Це ще один стимул писати звіти ;)

Нічого аж такого я не говорив. Стандартна тема про Експлорер. Але кому подобається як звучить мій голос то послухати можна тут.




Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Перед Новим Роком вийшло інтерв'ю зі мною у виданні Діло. Я розказував багато про Експлорер, як все виникло, яка його ідея, чим ми займаємося. Закликав людей до нас приєднуватися.

Почитати можна тут

Стаття в PDF


Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Golem

Тримайте свіжачок про Полтву :) Гарний, якісний репортаж. Правда скільки тих журналістів не вчи, але ГО "Експлорер" все рівно згадають.

Вперше в житті мусів йти в Полтву в шортах і шльопанцях. Бо дві пари бахіл віддав оператору і журналістці. Але все ок :) Живий.



Дякую Марічка Чистякова за добротну роботу!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

В один час я був перестав викладати сюди відосіки. Щоб рубрика з "ми в Пресі" не перетворилася на "Голем в Пресі".

Зараз знову можна! Бо тепер в пресі нове покоління Explorer 2 - 0 :) Гарний репортаж. Хлопці і Іванка молодці!

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Маємо перший мільйон переглядів. Ролик реально годний. Повна версія тут



Ну і пару кадрів зі зйомок ролика. 1 Жовтня 2021 рік





Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дуже хороше відео про стан бомбосховищ у Львові. Як воно є насправді. Журналістка навіть не побоялася разом з Ваньою і Владом сходити в кілька бомбарів щоб все побачити на власні очі. І показати це вам

Дігери всіх країн єднайтеся!

122 Гості, 0 Користувачів