Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Дякую за звіт! Крайній раз був там минулого року і був неприємно вражений кількістю матрасників та продуктів їхньої життєдіяльності. Тому приємно чути про чистоту і тишу. Хоча ви мабуть після сезону вже були. Спека теж нас застала страшенна, а штормило щовечора. Цікаво погуляти по острову, зайти до лісників, а ще до монаха в гості. Живності багато, бачили муфлонів та єнотовидних собачок. Дуже гарне і цікаве місце, я б обрав весну для відвідин та фото.
2
Інженерні Споруди / Re: Закинутий санаторій біля Львова
« Остання відповідь від dragonfly635 18.10.2017 15:02:42 »
Дякую за екскурс. Прекрасно знайомий з цим місцем. З самого дитинства проводив багато часу в цих стінах, оскільки моя родина працювала в санаторії з періоду його заснування в 1946 році, після переформатування військового госпіталю. Навіть мені довелося там трішки попрацювати. Мало вціліло від того, що було колись. Колись це була "махіна", котра могла одночасно приймати до 1500 відпочиваючих
3
Інженерні Споруди / Random Industrial
« Остання відповідь від :-) 15.10.2017 11:17:13 »
Те що трапляється, але на окрему тему не достатньо.

Опора ЛЕП 150кВ лінії Л12А (1932-1933 рр.), парк Шевченка, Дніпро.

А се підбирає із землі і закидає дещо вище.

Підписувати не буду, бо Таваріщ_ПоБуху(та й не лише)_Ломач буде безглуздо тим набридати.

4
Краєзнавство та Історія / Re: Свіржський замок.
« Остання відповідь від Bottlehunter 11.10.2017 21:08:34 »
Побував в Свіржі цього літа, фірма організовувала корпоратив в замку.

Користуючись тим, що нас ніхто особливо не пильнував, облазив там все. Лишився трохи розчарований. Місце може бути цікаве, якщо вам дуже цікава тема замків або геть нема чим зайнятися, ІМХО.

Мушу сказати, що з часів Ройового останнього допису ніц там не змінилося особливо. Той самий совок-стайл, ті самі молодєта приїжджають фотографуватися, ті самі кажанчики на горищі. Набагато більше мені сподобався місцевий польський цвинтар, але про це у відповідній темі)

5
Література / Re: Статті в тему
« Остання відповідь від Bottlehunter 11.10.2017 17:42:59 »
6
Всяке-Різне / Re: Де Дешево і Смачно пообідати у Львові
« Остання відповідь від Soulstorm 09.10.2017 10:26:04 »
Тут вже писалось про вул. Таллінську і їдальну від депо там. Але там є ще одна, по другу сторлну від вищевказаної, як спускатись з моста черкз колії, то треба повернути направо. Сама вона на другому поверсі.
Шо можу сказати -  дешево і досить смачно. За  макарони з підливою, котлєту в паніровці, борщ, хліб, салатік, каву і булку з повидлом заплатив 31,50. Що на 2017 рік досить дешево)
Додаю посилання на карту, де воно є, щоб не блукати

https://goo.gl/maps/AznRp25Sm3p
7
Інженерні Споруди / Re: Винзавод на Погулянці
« Остання відповідь від STALKER 08.10.2017 22:24:46 »
Вже ніц там нема...бачив сьогодні то все. Шкода звичайно. Пориюся по свому фотоархіві, виставлю фото 2015 року. Скоро напевно тих будівель не стане взагалі.
8
Я знаю місце / Ландшафний парк Дуйсбург-Норд, Німеччина
« Остання відповідь від Bottlehunter 08.10.2017 21:50:22 »
Мені дуже подобається, коли промислові та військові об'єкти, які вже віджили своє, не зносять, а перетворюють в місця для відпочинку людей, музеї та парки. Мав можливість відвідати кілька таких в Польщі і Штатах, враження завжди супер.

Одним з таких прикладів є ладшафний парк в місті Дуйсбург, що в Німеччині. Тут на місці колишнього металургійного заводу зробили громадський простір. Старі конструкції та будівлі підприємства не зносили, а облагородили і органічно вписали в дизайн. А на одній з доменних печей облаштований оглядовий майданчик. Вхід в парк цілодобовий та безкоштовний.

Сайт парку: http://en.landschaftspark.de/startseite
Маленький фотозвіт про нього: http://www.pizzatravel.com.ua/rus/germaniya/8/duisburg_nord_landscape_park

9
Інженерні Споруди / Re: Винзавод на Погулянці
« Остання відповідь від Bottlehunter 08.10.2017 21:38:16 »
Сьогодні на zaxid.net з'явилося повідомлення, що на винзаводі була пожежа (https://zaxid.net/na_pogulyantsi_stalasya_pozhezha_u_zakinutiy_budivli_kolishnogo_vinzavodu_n1438380)

Цитувати
У Львові у неділю, 8 жовтня, близько 6:20 на гарячу лінію рятувальників надійшла інформація про пожежу на вул. Погулянка, 26 у закинутій будівлі. Про це ZAXID.NET повідомили у прес-центрі Головного управління ДСНС у Львівській області.

На гасіння пожежі у закинутій будівлі колишнього винзаводу прибуло вісім пожежних машин. Пожежу було ліквідовано о 10:12.

Унаслідок пожежі було знищено дах на площі 800 м2 та дерев’яне перекриття на площі 300 м2.

Пройшовся глянути що там як - вигоріло все всередині великої будівлі, де колись була лабораторія. Перекриття теж фактично знищені, дах через деякий час впаде сам.

10
Звіти / Re: Горища та дахи Львова
« Остання відповідь від STALKER 08.10.2017 13:17:57 »
Вид з водонапірної вежі на вул. Пасічній 67. Вежа побудована в 1932-1933 роках архітектором Вітольдом Мінкевичем. В майбутньому планую дослідити історію даної вежі поконкретніше. А далі фотки з 8 серпня 2016 року, крім першої :):

Дякую за увагу. ;)
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10