Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Спорядження / Re: "Взуття" ,або "Кому що".
« Остання відповідь від Alter Сьогодні о 20:03:00 »
    Думаю про взуття краще писати сюди, хай навіть тут вже і мохом поросло. Відносно ото посту Олеся про Мілтек і Лову абсолютно погоджуюсь. Мілтек по факту зараз лайно ширпотребівське, а Лова тру, це факт. Маю зимові Lowa Mountain Boot GTX - по факту зимові гірські. По суті - трішки важкуваті, але в них на один не дуже грубий шерстяний носок гоцав весь день при -22 по роботі і ніц не змерз (тра рухатись, інакше ніякі підошви не спасуть). По відчуттях ніби сидиш в танку зі шкіряними диванами і мінібаром всередині. Круть одним словом.

На осінь же ж як на період чвакалки під ногами - тут вибір стандартний, бундеси моделі 2007 року. Цього сезону взяв собі нові нульові і на разу не жалію, так як їхні попередники (правда модель 2005 року) показали себе вище всяких похвал.

Ну і гортекс гортексом, але провірений рецепт пасти на основі гусячого жиру і бджолиного воску гарантує трансформацію взуття в суть гумовці по гідрофобності і в домашні шльопки по зручності.
П.С. Бундеси завжди з нуля "всідаються" під кожну ногу, тому б\в брати - то хіба треба дуже файно вміти попасти на таку саму форму ноги папєрєдніка. ІМХО краще нові приручити приножити  ???.
2
Спорядження / Re: Львів хічистка спальника
« Остання відповідь від inkognito Сьогодні о 18:50:34 »
Домів, у пральній машинці, при 30 оС, без відтискання та жорсткої хімії?
3
Мав нагоду побувати там разом з Electri4king .
Розповідати про саму установу не буду, оскільки все прекрасно описано тут.

Спочатку оглянемо головний корпус.

Далі ми потрапили по іншу сторону будівлі. Кругом акуратний газон, кущі і все дуже гарне та доглянуте  :D

Також на території навчального закладу є церква Пресвятої Богородиці.

І на сам кінець - психолого-тренувальний полігон та гаражні бокси з технікою.

Такі от цікаві повітряні подушки для розбирання завалів.

Дуже крута хімза. Мабуть кожен про подібну мріє  ;)

Кімната з кисневими масками та балонами до них.

4
Однозначно я хочу піти.
5
Я, на жаль, нічого не знаю про конкретно цю ВЧ, але відео сподобалося, гарно зняте.

Є плани відвідати ще якісь схожі місця на Волині?

Поки в найближчих планах - доти біля Устилуга та доти біля Бендюги. Але поки не знаю коли буде можливість, як звільниться день - одразу поїду.
Щоправда, тільки приблизно знаю, де ті доти шукати.

Є ше досить дотів довкола Сокаля. В північній частині я не був. Одним словом надумаєте (Mackey, Bottlehunter, Stalker - звякніть).
6
Mackey, читай приватні повідомлення.
7
Я здається здогадуюся де ті ДОТИ є.
В Услилузі далеко від траси на Володимир розташовані?

А взагалі які цікаві локації на Волині знаєш? Бажано неподалік залізничних шляхів, бо, наприклад, район Припять-Стохід доволі важкодоступний, хоча наскільки я знаю, там є на що подивитися - і природа, і укріплення.
8
Я здається здогадуюся де ті ДОТИ є.
9
Я, на жаль, нічого не знаю про конкретно цю ВЧ, але відео сподобалося, гарно зняте.

Є плани відвідати ще якісь схожі місця на Волині?

Поки в найближчих планах - доти біля Устилуга та доти біля Бендюги. Але поки не знаю коли буде можливість, як звільниться день - одразу поїду.
Щоправда, тільки приблизно знаю, де ті доти шукати.
10
На Волинь я би склав компанію з задоволенням. Там є на шо дивитися.
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10