Форт Тараканів на вихідні.

Автор Roy, 15.04.2010 00:51:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Пропоную відвідати це місце, в суботу або неділю (17,18 квітня) на вибір. Наразі вже підписалися на поїздку :), Zelja, Stinger. Мета - гарненько облазити всі закутки та діри, зробити знимки об'єкту, та нас в процесі дослідження.
Місце таки доволі небезпечне, з несподіванками. Згодиться мотузка. Описане Golem'ом тут.
Відстань - 168 км, добирання поїздом, з виїздом приблизно в 5 ранку, або ж маршруткою.
Ваші пропозиції та поради:
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Вибачайте хлопаки не зможу я з вами поїхати

Romchick

+ Romchick. Бажано в неділю.

Дануся

 :-[Так би хотілось,але приїду лишень в неділю в обід.

SANECKA

Якщо буде сонячна погода то в неділю було би класно поїхати,а ще я б хотів на поїзді поїхати :)

Roy

Ну наразі обіцяють сонячну погоду на неділю. То є добре. Хоча навіть маленький дощик мені не відбив б бажання їхати туди :)
Meine Ehre heißt Treue

:-)

В силу певних обставин ні завтра ні позавтра поїхати не зможу. :(
Декольтем своїм мене манила.

zelja

Може давайте перенесем да наступну неділю? :)

Roy

Що ж, їдуть аж четверо, а саме, я, Romchick, SANECKA, Stinger. Можливо ще хтось надумає ?
Які і планувалось, добиратися будемо поїздом:
Туди  --> поїздом Ужгород-Харків, відправлення о 5:16 та прибуття в Дубно в 7:45
Назад <-- славнозвісним Луганськ-Львів, відправлення о 18:40 з прибуттям у Львів десь о 21:00
Квитки купувати будемо сьогодні, або ж завтра зранку

ЦитуватиМоже давайте перенесем да наступну неділю?
Можна, хто захоче поїхати. Мені на наступиний тиждень нажаль ніяк. Заодно ми як поїдемо, то розвідаємо шо там і як. :)
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Йоу! Є ідея. Поїхати туда Таврольотом. Тим більше на неділю гарну погоду передають. Правда буде тіснувато, але значно швидше. Якшо підписуєтеся - постараюся завтра зганяти в Дрогобич шоб неділя була вільна.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 16.04.2010 18:30:51
Йоу! Є ідея. Поїхати туда Таврольотом. Тим більше на неділю гарну погоду передають. Правда буде тіснувато, але значно швидше. Якшо підписуєтеся - постараюся завтра зганяти в Дрогобич шоб неділя була вільна.
Ну то вері гут, супер!
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Говорив тільки що зі всіма, кажуть що готові їхати. :)
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

Супер!!!  :D таврольотом їхати то буде просто супер!!! одже вже всі 5-ро учасників узгоджені, всі решта можуть доїзджєти на поїзді))))

Golem

Ок. Пропоную виїжджЄти об пів 9. Роя я підберу біля Церкви Аннти, Стінгера біля Компютерного всесвіту чи де му зручніше по Городоцькій.  Далі поїду на 700 річчя і в Сторону Рівного. Ромчик і Санечка кажіть де Вам зручніше.

Після відвідин Форту можна буде ше глянути на Замок хто не був. Або просто посмажити ковбаски на природі, сам форт знаходиться в досить симпатичному ліску.
Дігери всіх країн єднайтеся!

SANECKA

Мене можна біля Міленіума забрати! На яку годину виходити під Міленіум?

Romchick

Я підійду до церкви Анни.

411 Гості, 0 Користувачів