Рибалка в Полтві, біля оперного.

Автор Roy, 06.06.2010 22:12:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

З'явилась в мене така ідея, власне, псевдо-половити рибку в центрі. Зробити таку собі атракцію для нас та відвідувачів кнайпи "Легенди". Гарно розкластися, вудки старенькі будуть, поплавки, все як має бути. Будемо стояти на березі, в бахілах, а ще в протигазах можна. В кнайпі треба щоб хтось це все зняв на відео та пофоткав. Ну і всередині теж доволі креативні знимки та відео можуть вийти.
Що про то думаєте? Які ще ідеї?



Update
Фотозвіт з Рибалки тут - https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4179.msg25068.html#msg25068
Meine Ehre heißt Treue

zelja

ууахахах
я за 
будем ловити рибку для Вадмиха

YserL

Якщо ФЕСТ спонсорне деякими коштами чи бартером я за)))

Roy

Можна і без спонсорів, якщо є Рой з вудками. ;D Старі, бамбукові, і решта всього теж знайдеться.
Навіщо на когось надіятися якщо самі все можемо?
Meine Ehre heißt Treue

gor_qkop


Fenriz

пропоную від легенди вимагати в честь піарення їхнього закладу видати всім учасникам флеш мобу фамільні карточки знижок!! ;) я теж за атракцію. лише вибрати дату час і точно прогуглити напередодні погоду..

Fetole

Не був під оперним, тому незнаю... Але от якби там було троха місця то можна б було до того всього поставити палатку і накрити стіл (щоб поблище до реальної рибалки)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Stinger

Отже так, я приєднуюсь до Роя, маю теж спінінг, спорядження, і все необхідне. Ідея з такими атракціями виникла вже давно, тому тре втілювати. Моя дівчина буде то все знімати там всередині в полтві, і потім може змонтувати невеличкий фільм про нас ;) заодно пропіаремо себе та заклад, прошу народ підтримувати та приєднуватися, не будьте як ті їжачки, котрі почінають літати тільки коли їх копнеш, побільше ініціативи та свіжих ідей! Чи ми не дігери? Чи ми не Експлорер?

Stinger

Цитата: Fenriz від 07.06.2010 00:44:44
пропоную від легенди вимагати в честь піарення їхнього закладу видати всім учасникам флеш мобу фамільні карточки знижок!! ;) я теж за атракцію. лише вибрати дату час і точно прогуглити напередодні погоду..

нема за що вимагати поки що, ні хто ні чого не зробив ще, спочатку зробимо, потім познайомимось, а поті вже про щось будем з кимось говорити... а поки нема чого язиками чисати, давайте готуйтеся до вилазки, приблизно четвер - п'ятниця, якщо не буде дощу...

Lesyk


inkognito

Цитуватиприблизно четвер - п'ятниця, якщо не буде дощу...

все-таки найкращим рішенням буде субота чи неділя, десь коло обіду чи під вечір - таким чином більше людей зможуть спостерігати це дійство, а ми заодно гарно зняти відео у кнайпі - самі розумієте дуже сраня чи дуже пізно кнайпа буде просто зачиненою...
Resistance is futile

Martin

Слава Україні

Golem

Отримав нині такого от листа з музею ідей:

"
Рибалка - хороша ідея, хоча навряд чи на цих вихідних ми зможемо при¤днатися, бо наприкінці тижня до нас приїжджає Каміла, буде знімати ф¦льм.
Зйомки будуть з суботи до понеділка- на джерелах Погулянки, в колекторі і на очисних спорудах. Поки що не знаємо, коли зніматимемо в колекторі - в  суботу чи в неділю.
"
Не думаю шо варто на них дуже орієнтуватися. Але якшо планувати на вихідні - то можна і спитатися :)
так шо можна буде спробувати стати зірками ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

gor_qkop

ну дик багато народ теж брати не варто, давайте вирішемо хто піде можливо 2 команди на 2 дні, щоб ще одне на одного в легендах подивитись

inkognito

Цитата: gor_qkop від 07.06.2010 14:24:02
ну дик багато народ теж брати не варто, давайте вирішемо хто піде можливо 2 команди на 2 дні, щоб ще одне на одного в легендах подивитись

ну, дик - поясни свою думку будь-ласкавий. ІМХО місця та простору стане на всіх, і причому чим більше писків буде із вудками, то краще
Resistance is futile

Roy

Найбільше людей збирається в "Легендах" десь з 9 вечора. Працюють до 2 ночі. На нічну рибалку тоді)))
Meine Ehre heißt Treue

gor_qkop

Цитата: inkognito від 07.06.2010 15:57:44
Цитата: gor_qkop від 07.06.2010 14:24:02
ну дик багато народ теж брати не варто, давайте вирішемо хто піде можливо 2 команди на 2 дні, щоб ще одне на одного в легендах подивитись
ну, дик - поясни свою думку будь-ласкавий. ІМХО місця та простору стане на всіх, і причому чим більше писків буде із вудками, то краще
мені здається багато писків то вже не рибалка а флеш-моб, краще його розтягнути в часі, але зберегти більше атрибутів справжньої рибалки

yar-79

Повідомив керівництво "Дому легенд", вони ніц проти не мають, тіко просять щоб сказали коли саме то буде.

inkognito

Цитуватимені здається багато писків то вже не рибалка а флеш-моб, краще його розтягнути в часі, але зберегти більше атрибутів справжньої рибалки

Категорично не погоджуюсь із цією думкою, ІМХО. Направду, думаю ніхто не проти же би "Не туристичний Львів" прийшов із власними реквізитами у будь-який зручний для нього час і си зробив гарні знимки(якшо цей час співпаде із нашим відвідуванням - ми чемно поступимося високому мистетцтву та звільнимо фронт для зйомок). Властиво треба називати речі своїми іменами та бути чесними один із одним - ось і все!
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 08.06.2010 20:12:55
Цитуватимені здається багато писків то вже не рибалка а флеш-моб, краще його розтягнути в часі, але зберегти більше атрибутів справжньої рибалки

Категорично не погоджуюсь із цією думкою, ІМХО. Направду, думаю ніхто не проти же би "Не туристичний Львів" прийшов із власними реквізитами у будь-який зручний час і си зробив гарні фото. Властиво треба називати речі своїми іменами та бути чесними один із одним - ось і все!
Згіден з Інкогніто!!! Пи си: влучно ти наголосив на рахунок "НЕ туристичного Львова"
для чого розтягувати в часі??? тобто кожен  день буде приходити 2-3 чоловіка і там ловити рибу.
Ну шо людішки в барі побачать перший раз і будуть: "ахкати" "охкати" "уууу" "ваааваа" круто пацани жжут,
ну 2-3-...n- раз вони в захваті вже не будуть і скажуть якісь придурки чи шо?


386 Гості, 0 Користувачів