Вилазка в ВЧ в с.Воля-Висоцька

Автор Fozi, 12.01.2014 21:20:18

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Fozi

Довго думав про вилазку в ВЧ біля села Воля-Висоцька.
І ось цей час настав. Я часто проїжджав повз неї, їдучи в село. Частина закинута, за доволі свіжою інформацією, охороняється декількома людьми, які сидять в дальніх будівлях. Поруч з ВЧ розташована ультразвукова імпульсна установка "Волна". І ще багацько всяких антен. На даний момент туди їде точно 3 людини, Roy ще думає,тому що все таки робочий день.
Я планую вилазку в цю середу(15.01.14.). Швидше за все будемо добиратися потягом,самий дешевший варіант(по студаку 2-4 грн), він відправляється 7-8 година з головного вокзалу(точний час ще уточню). Станції в селі нема. Тому з потяга треба буде топати 3-4км. Назад добиратися будемо вже напевно маршруткою, тому що вечірній потяг в годині 8 якщо не пізніше. В планах також відвідати пам'ятник Несторову, який знаходиться в 3 км від села.
Edge of a Revolution!!!

Drusja

Від цієї вч вже мало що залишилось, з дитинства пам'ятаю її ще живою та повністю робочою. Порівняно з тими антенами що були там колись - тепер це просто крапля в морі. Добиратись краще маршруткою, по грошах не сильно дорожче - зате зупинка одразу коло частини. Якщо потяг - то з головного в 8.37, їхати потрібно до станції Глинсько. Потім трошки по колії повернутись назад пройти через колишню "Хімію" від якої вже теж лишились руїни і далі польовою дорогою на Волю.
Назад потяг з Глинська в 17:25, хоча якщо підете до пам'ятника то пиляти вам прийдеться добряче і через с. Завади щоб не робити кола.

Також біля пам'ятника Нестерову є руїни музею названого в честь льотчика, у вигляді будинку з куполом.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Fozi

Цитата: Drusja від 12.01.2014 21:50:53
Від цієї вч вже мало що залишилось, з дитинства пам'ятаю її ще живою та повністю робочою. Порівняно з тими антенами що були там колись - тепер це просто крапля в морі. Добиратись краще маршруткою, по грошах не сильно дорожче - зате зупинка одразу коло частини. Якщо потяг - то з головного в 8.37, їхати потрібно до станції Глинсько. Потім трошки по колії повернутись назад пройти через колишню "Хімію" від якої вже теж лишились руїни і далі польовою дорогою на Волю.
Назад потяг з Глинська в 17:25, хоча якщо підете до пам'ятника то пиляти вам прийдеться добряче і через с. Завади щоб не робити кола.

Також біля пам'ятника Нестерову є руїни музею названого в честь льотчика, у вигляді будинку з куполом.
За час відправлення потяга велике тобі спасибі.Ну якщо потяг на 17:25,то до пам'ятника уже не підемо.
Edge of a Revolution!!!

Fozi

Вилазка переноситься на вівторок.
Edge of a Revolution!!!

SHELTER

Цитата: Fozi від 12.01.2014 23:06:53
Вилазка переноситься на вівторок.
e
ОБОВ'ЯЗКОВО відзвітуй і видлади фото
(+)-від мене ;)
Не стій не стій стрибай_не стій стрибай)))

Fozi

Всім привіт!Вернулися живі) Звіт буде завтра вечерком.
Edge of a Revolution!!!

Roy

Цитата: Fozi від 14.01.2014 18:37:56
Всім привіт!Вернулися живі) Звіт буде завтра вечерком.

Чекаємо)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: Fozi від 14.01.2014 18:37:56
Всім привіт!Вернулися живі) Звіт буде завтра вечерком.

Не хочу здатися занудним, але завтра було позавчора  :)
Най жиє Гуцулія!

Fozi

Цитата: Bottlehunter від 17.01.2014 14:11:04
Цитата: Fozi від 14.01.2014 18:37:56
Всім привіт!Вернулися живі) Звіт буде завтра вечерком.

Не хочу здатися занудним, але завтра було позавчора  :)
Готово)  Звіт тут.
Edge of a Revolution!!!

89 Гості, 0 Користувачів