Шукаю компанію

Автор Бодьо, 01.10.2014 23:18:47

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

2 Стрелок і Бодьо

Все елементарно просто  створюєте в планах тему з конкретною пропозицією - Куди? ЯК ? Навіщо? і так далі...
І тоді, якщо похід цікавий, є настрій і як- кому виходить дописувачі доєднуються.
Сподіваюсь на адекватне продовження спілкування на форумі)

Я пам*ятаю, що на першу мою вилазку підписалось , щось людей 10, а пішло 2(я і друг )))) 

Любі Експлорери, ми так всіх новачків налякаємо) Так, повелись вони не дуже адекватно, проте не потрібно влаштовувати холівар - потрібно чітко пояснити, одному , а не всім форумом.
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Цитата: Цезар від 03.10.2014 12:42:53

Я пам*ятаю, що на першу мою вилазку підписалось , щось людей 10, а пішло 2(я і друг )))) 


Нє, то здається був я і Ілюха, коли ми з саду телевізор з слимаками забирали  ;D ;)
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

Цитата: Roy від 03.10.2014 14:03:21
Цитата: Цезар від 03.10.2014 12:42:53

Я пам*ятаю, що на першу мою вилазку підписалось , щось людей 10, а пішло 2(я і друг )))) 


Нє, то здається був я і Ілюха, коли ми з саду телевізор з слимаками забирали  ;D ;)
Ну я ж про вилазку-тему в планах) потім ще була Пивничка, річниця Форуму і понеслось)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Oly

Попоную завтра піти на Вапнянй завод біля Пустомит: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6770.0.html
Не далеко і не досліджено.
Електрички зі Львова ідуть в 9 і 13 год.
It's only after we've lost everything that we're free to do anything.

Drusja

Цитата: Бодьо від 03.10.2014 00:29:28
знаєте,бавитесь як діти в шпійонів...провірені люди і тд.це все так,але якщо людина сама хоче зорганізувати щось  і пише що є досвід,ну це принаймні підстава повірити і писати по темі,а не писати всяку водичку,суть якої наступний:ми ріал тру олдфаги дефіс діггери з відзнакою за відвагу,а ти молодий зелений школяр.Чи не так виходить з вашої писанини,що зветься офтопом?спитав чи хочете,не хочете,проходите далі,панове


словом зрозуміло,щось це все мені нагадує секс в ссср,він то ніби був,но ніби й не було,так і активнісь наших діггерів,ніби на словах всі ну просто індіани джонси,а по факту(можу помилятись,що дуже б хотілось) відсили на пиво ходять,і то мабуть в Зеник,бо раніше хоч на об*єкти виходили.Ну ніхто,так ніхто,зрештою самому легше зорганізуватись,дякую за увагу,розходимся

Ось в цій темі дивимось, читаємо і намагаємось зрозуміти, чому незнайомим людям та новачкам - ніхто не хоче здавати місцезнаходження об'єктів.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Stinger

Фігня це все, останнім часом на форумі взагалі пішла така тенденція, що олдфаги не пишуть планів, а просто зідзвонюються та їдуть, або йдуть досліджувати, і це в принципі є норм, якщо йти на серйозний об"єкт, там новачкам не місце, і пофіг на досвід, якщо людину не знаєш - хз як вона себе поведе в критичній ситуації, це вже перевірено роками, були всякі випадки на вилазках, бувало і в полтві тонули, і на об"єктах палились, то ж краще бути впевненим, що людина не підведе і разом виберетесь з будь якого лайна

346 Гості, 0 Користувачів