Попробуй ще як варант прогнати його програмкою HDD Regenerator. Частенько допомагає.
Скачати її можна разом з Hiren's boot cd
Скачати її можна разом з Hiren's boot cd
This section allows you to view all posts made by this member. Note that you can only see posts made in areas you currently have access to.
Show postsЦитата: Tinian від 01.04.2012 14:39:12
Скачав 500метрівки львівської області разом із прив"язками з рутрекера. На кожному листі при порівнянні картами гугла похибка 15-25м залежно від карти і від точки (на одній карті точка А посунута на 15м, точка Б на 21м). Слідкую аби порівнював координати в wgs84.
Drusja, це допустима похибка для генштабівських 500метрівок? І чи можна ці метри списати наЦитуватиДетище "холодной войны" система СК-63 своим появлением обязана не геодезистам, а советским контрразведчикам. Идея была простая. Если все карты в СК-42 немного сдвинуть и повернуть, то в пределах одной карты можно будет спокойно строить дома и дороги и сильно ее не секретить.
Цитата: Tinian від 01.04.2012 14:39:12
І ще. Якшо карта відсканована трохи криво (карта виглядає ніби повернута на кілька градусів відносно її центру /чи не обовязково центру/ вліво чи вправо) то це якось впливає на точність координат об"єкта які покаже озі?
Цитата: YserL від 31.03.2012 18:32:24Дякую.
ДУЖЕ цікава стаття! +
Особливо:ЦитуватиВсе GPS-навигаторы все вычисления производят в своей родной системе WGS-84.Можливо варто зберігати координати у базі даних у WGS-84.
І домовитися у публікаціях координ обєктів використовувати WGS-84 (в дужках можна град хв сек)
Цитата: GreenLION від 31.03.2012 17:17:47Тут це все непогано розписано.
Чим відрізняються системи "Пулково 1942" і WGS-84? Різняться і прямокутні і географічні координати? За рахунок чого похибка? Це пов*язано із використанням різних сфероїдів (еліпсоїда Красовського і WGS-84)?
Цитата: Tinian від 31.03.2012 12:54:26
Качнув файли привязки звідси http:// maps.vlasenko.net/mapfiles_map1k.zip (Автор - хтось Олекса Резник)
Загрузив лист генштабу m-35-73 (східна частина львова) разом із привязкою з того архіву в озік.
Поставив кілька точок в озіку і порівнюю їх на вікімапії. Всюди похибка ~100 метрів.
Для прикладу точка - міст кільцевої дороги на схід від Винників у озіку:
Забиваю її координати у вікімапію і бачу похибку ~110 метрів на пн-сх-сх:
Це не точна привязка, чи не точна карта генштабу, чи карти гугла ніфіга не точні?
Цитата: Цезар від 28.03.2012 09:46:43
Наказ Про затвердження Порядку відвідування зони відчуження і зони безумовного обов'язкового відселення