Рився я шойно в неті на предмет супутникового зображення околиць Червонограду - і на надибав на чудову програму (халявну), що ся кличе SAS.Планета (http://sasgis.ru/sasplaneta/). То є таке саме як Google Earth, але може працювати не тілько з Гуглом - а ще із великою купою подібних сервісів наприклад від Yahoo, Microsoft, NASA, Yandex, Kosmosnimki.ru тощо. Дуже зручно працювати - не треба шаритись по купі сервісів та сайтів - просто вибрав джерело та завантажив карту, при потребі перемкнувся на інше джерело (а може там є карти із більшою роздільною здатністю?), працює як із растром, так і з векторною графікою ітд ітп. Одним словом юзайте - єдиний недолік --> у москалії зроблена, тому си викачав англійську версію :)
P.S. Як поставите собі цей софт - не забутьде переключити джерело карт із Сache (Alt+C) по дефолту на Internet (Alt+I) чи на Internet+Cache (Alt+B). Для тих хто ненавидит клавіатуру - усе це саме можна зробити щуром у меню Source :). Ще троха правіше на панелі інструментів є вибір джерела карт - всяких там мікрософтів, гуглів ітд ітп.
Супер прога. Працює без інсталяції. Єдине що генштабівок України немає, тільки Іраку і це якісь куски. Плюс від мене.
Красненько дякую! Радий, що ти вже з'явився!
не виходить встановити, пише що не вдалось запустити приложеніє бо IJL15.DLL не було знайдено, шо то може бути?
=) зараз будем пробувати поставити)) і будем дізнаватися шо то таке=)) :P
IJL15.DLL здається відповідає за JPEG-компресію зображень. Забий в гуглі IJL15.DLL, викине купу посилань де можна це файло завантажити. Після чого копіюєш його у папку %WINDIR%\System32 якщо у тебе 32-бітна х86 система або у папку %WINDIR%\SysWoW64 (якшо ти неЩАСЛИВИЙ власник 64-бітної системи). %WINDIR%=це шлях до папки де в тебе встановлена вінда, у більшості випадків C:\WINDOWS\ Почому мусиш запустити команду "regsvr32 IJL15.DLL" через Start-->Run (Пуск-->Выполнить) чи з консолі. Команда зареєструє DLL-ку в системі. Усе, пробуй запускати софт.
Цитата: YserL від 22.08.2009 19:32:33
Супер прога. Працює без інсталяції. Єдине що генштабівок України немає, тільки Іраку і це якісь куски. Плюс від мене.
Генштабівки України мене теж дуже цікавили і особливо можливість загнати їх у таку програму як MapNav, тому потратив величезну купу часу і нервів але все ж таки добавив генштаб України у SAS.Планету наразі в масштабі: від 1:1 000 000 до 1:100 000 покрита вся територія неньки і 1:50 000 майже всі Карпати.
Правда користуватись можна лише у локальному варіанті тобто як КЕШ.
"З сьогоднішнього для, будь-який охочий, може використати початковий код SAS.Планети для своїх цілей і для блага суспільства, у рамках ліцензії GPLv3."
http://sasgis.ru/2011/09/27/s-segodnyashnego-dlya-sas-planeta-stanovitsya-svobodnym-po/