Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Soulstorm

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »
1
Інформація для всіх хто йде.

На сихові збирається гроза. Моя пропозиція така - збираємося як і домовлялися. Грози часто швидко проходять. Навіть якшо буде дощ зможемо глянути як там вода підніметься.

З якого дуба ти впав? Якби за ті кекскурсії ще гроші брались, то це можна було б відмазати "мотивом". А так, я бачу тільки дурість - збиратись в колектор в таку погоду ???  >:( ???

2
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 27.08.2018 21:20:47 »
Може ти спершу щось запропонуєш від себе?
Можеш сприймати мої висловлювання проти парадів, як пропозицію такого не робити)
   Ну і якось чи казати всім про те, хто куда йде і чим займаєтся у вільний час то вже особистий вибір кожного. Якби я всіх кликав з собою туда, куда іду "тайком від всіх" то вже давно лазив би з товаріщом майором) Вот, наприклад з костелом я зробив так, як всі дуже хтіли - розтрубив про нього всім, відфоткав, виклав, домовився за офіційну полазку (на 15 хвлин, ага) і шо маєм? Там табунами тепер всі лазять і жодного задоволення від відвідування якогось особливого недоступного місця вже в помині нема, бо це тепер сраний баян, куда кожен тиждень стабільно лазять всі, кому влом зробити залаз в деінде.
    В мене є думка, як можна запобігти перетворенню групи від 3х осіб в стадо. Вести ту групу за бабки в рамках офіційної екскурсії від ГО. Зі своїми правилами і штрафами - за порушення дисципліни наприклад 3 глотка води з полтви і на поверню через найближчий люк) Такий варіант мені подобається, тому що для такого ми самі виберемо 2-3 об"єкти, будем слідкувати за їх презентабельним видом і мати з того профіт.
    Вязти ту ж полтву -  пропоную з якоїсь здибанки зібрати по 20 гривнів, зробити якісь засоби безеки в річці на ділянці до мостіка і водити туда народ.
Гарно було б поставити парканчик, але то дорого, тяжко і за нього буде чіплятись гімно. Тому як варіант - розтягнути трос, до якого кріпитиметься страховка кожного члена групи (до 5-7 чоловік за раз, бо і так дорогувато вийде). В такому разі там може собі кандьохати хоть пачка пенсіонерів, які святкують так своє золоте весілля.
    Тільки момент такий вот - якщо скидуються всі, а гроші за екскурсії бере екскурсовод і ще пару людей, що то все реалізували - зашкварно. Якщо скидуються всі, а гроші розкидуються теж по всіх, то толку з такої діяльності жодного. Якщо скидуються пару чоловік, які потім ділять гроші між собов, то не знаю, чи хтось хоче вкладуватись в те, що фіг зна, чи окупиться. Воот і думай тепер, як ліпше...
    Якщо що, то підпишусь в ролі того, хто буде надривати горло, перекрикуючи полтву, намагаючись донести до народу її історію)

3
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 26.08.2018 23:11:35 »
Тут попахує туристичним клюбом, який назвали гучним словом, для привертання уваги. Для розвитку проекту так і треба, треба кричати про це на кожному кроці, да, але все ж - в дупі пече від небажання мейнстрімити любиме діло)
Ну і шо одому гамно, другому конхфета і, може якщо мені скучно на баянах, то туристам або рандомним мімокрокоділам буде дуже цікаво)

4
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 26.08.2018 14:11:35 »
Не до кінця розумію, формат загальних гейпарадів на місця, типу лазу. Там же, хоч і не дуже активно, але працює охорона і зустріч з парадом всіх бажаючих закінчиться гемороєм головного мозку організаторів і всіх учасників. Такі речі треба провоити з перевіреними люьми за попереднью домовленістю про те, хто як себе веде в разі запалу або якогось екшену.
    Тому лишається лише водити хороводи на баяни без охорони. А з цього ми бачимо, що ті баяни всіх дістали і скільки можна 10 років мусолити одне і то саме по колу? При тому, що багато баянів, якими їх бачили одлові учасники, вже давно пропали, лишивши нам одну лощину і полтву, грубо кажучи.
    Це не те, щоб пачка хейту в тред, просто моє бачення того, що якщо виходити на загальніший рівень, то лишаються лише найкультурніші варіанти, яких не так і багато. А це унило, бо давайте, признаємо, що добру частину задоволення від полазок доставляє саме той факт, що ніззя)

5
Скину шолі нормальні фото сюди? Десь півроку тому приснилось, що гуляв там, а зранку і справді знайшов якісь пересвічені равки на фотіку. Обробивши побачив, що це такі те саме сховище, але вже далеко не таке, як було колись. Заціняєм)

DSC_4537" border="0
DSC_4538" border="0
DSC_4539" border="0
DSC_4541" border="0
DSC_4543" border="0
DSC_4544" border="0
DSC_4546" border="0
DSC_4547" border="0
DSC_4548" border="0
DSC_4549" border="0
DSC_4550" border="0
DSC_4554" border="0
DSC_4555" border="0
DSC_4559" border="0
DSC_4564" border="0
DSC_4565" border="0
DSC_4566" border="0

6
відео з ЦЬОГО сховища
і цитуєш речення, де є посилання на ДВА сховища
какіє ані, кто ми? я адін здєсь

7
Докину своїх фоток, які вже зробив за другим разом
9
То десь як біля мене хочуть будувати хату, а місцеві аруть шоб не будували. Чо аруть сформулювати не можуть, шось тіа "нам хати тут не треба". Вот вам не треба, то ви не будуйте, але заваджати робити щось корисне комусь другому це бидляцтво. І там і так купа срачу, сміття і багато розритого. Але не бульдозерами а тачками тих мудаків, що возять ліс і\або туристів. Та і вітряки теж мали би бути атракцією, бо повтикати на них в нашій країні тяжко деінде.
А в гори я теж люблю ходити, але не так часто і не фоткаю кожен крок свого маршруту, тим більше не кочу бочки на когось хто дозволив собі взяти легший рюкзак, ніж в мене)

 ВИ ПРИБЛИЗНО УЯВЛЯЄТЕ НАСКІЛЬКИ ПОДЕШЕВШАЄ ВАШ БІЗНЕС, ваша нерухомість і ваше майно

вот, курва і най би подешевшало, а то вже такі айухєвші ціни на таке відверте гавно, шо я пердолє. А там де не гавно ціни ще більші.

10
Ну та, ліпше далі отримувати електроенергію з вугілля і дрів, да

Вітряки створюють зовсім мало вібрації, шуму в інфразвуковому діапазоні, електромагнітного випромінення. Кабель, що буде між вітряками - буде в землі його зовсім не буде видно, а магнітних "наводок" ви і не відчуєте. ОТ ТІЛЬКИ КОМАШКИ, ХРОБАЧКИ, РІДКІСНІ РЕПТИЛІЇ, ПТАШКИ і навіть МІКРОБЧИКИ зовсім іншої думки ... мабуть...

шооооо бялть?? яка тупа курка це писала? якась баба фрося, яка тупа, як пробка і за чисто українським звичаєм не хоче дати щоб хтось шось будував просто патамушта? я в шокови

11
Пам-парам. Продовження.
Вже у 2018му році, без Пєтровіча, на жаль. Зато з Бобром.
Відкрили ми у собі вміння жипегнутись до неймовірно малих розмірів, щоб просочитись в отвори зовсім для цього не пристосовані.
Обтрушуюсь після інфільтрації, ступаю перший крок і по коліно провалююсь в підлогу. Норм початок) Але дал стан приміщення був кращий.
Зсередини зал виглядає велетенським, контрастуючи з тим маленьким будиночком, який ми бачимо з вулиці. Отож кілька загальних планів.

DSC_0699" border="0
DSC_0701" border="0
DSC_0703" border="0
DSC_0705" border="0
DSC_0707" border="0
DSC_0710" border="0
DSC_0714" border="0

Найшлися топові плакати і дуже гарно збережені посвідченння членів партії.
DSC_0716" border="0
DSC_0717" border="0

Членів партії ;D ;D
DSC_0718" border="0

На цьому все, одне приміщення ж)

12
Отже, дітки прийшли, зайняли місця на твердих радянських кріслах. Звісно, ж не зразу, для того щоб всіх розсадити вихователька витратила 10 хвилин. Але то ж діти. Не просто діти, а діти, які прийшли дивитись мультики. Та і не просто так, а на великому екрані, востаннє під відкритим небом, бо казали, що до початку осені почнуться роботи з будівництва накриття. І цей напіваматорський кіноклуб перетвориться на повноцінний закритий кінотеатр.
Отже всі розсілись, чекають на улюблений мультфільм. Тим часом в дітей за спинами Пєтровіч шукає, де включається та срана штуковіна.
Десь тут, здається:

DSC_0633" border="0

Добре, ввімкнули. Якби ж це все. Тепер Пєтровічу потрібно вибрати що діти дивитимуться. Фільми про війну (його улюблені) не катять, етажи дєті. Протигази теж дивитись не вийде. Але на нижній поличці найшлась, здається, саме та бобіна з мультиками. Тими, самими, що і років 15 назад, коли це місце тільки відкрилось.
 
DSC_0631" border="0

Знайти плівку то одне, а от знайти, куди її запхати, це зовсм інше для не надто тверезої голови Пєтровіча. Судіть самі. Сюди?

DSC_0628" border="0

Чи може сюди? Даай, бог, пам"яті.

DSC_0629" border="0

Але бозя пам"яті не дає, тому Пєтровіч лізе в шафу шукати мануал до проектора.

DSC_0630" border="0

В мануалі пише, що ВНЄЗАПНО потрібно змонтувати сам зчитуючий модуль для плівки, перш ніж ту плівку десь пхати. Ооок. З залу вже доносяться звуки дітей, які хочуть мультік. Нічого доброго.

DSC_0632" border="0

Змонтував модуль, інструкція каже, далі увімкнути лампу на прогрів. Отак?

DSC_0626" border="0

Нєє, отак.

DSC_0625" border="0

Поки лампа гріється, можна написати листа начальству, щоб зарплату підняли, а то в таких умовах працювати неможливо.

DSC_0634" border="0

Лампа прогрілась, можна запускати. Але де ж діти?

DSC_0635" border="0

Не дочекались.

Продовження буде, коли з"явиться портал у зал, чекайте)


14
Минуло вже не мало часу, і я хотів би виправити свій рейтинг. Приношу вибачення, за те що - тоді писав на россійськиій ( не знав, що вам так бридко бачити россійські букви на форумі ). Стосовно, того що було - то реально я там не винен, хіба в тому що вирішив вам розповісти все це.

Розриваєш той люк на цитаделі, що ти найшов, постиш звіт і маєш прощення з кучою респектів)))
Сорьки за офтоп

15
Красота,  чотко розписав, гарно позначив, плюсую)

16
Як на мене, так будувати будинки над об"єктом такого поважного віку то не є гуд. Але все ж, цікаво, що то за тумбочка?17
Під час прогулянки повз палац культури натрапив на купку фоток. Роздивився, вроді норм, хабарим)
От вони нарешті, не без допомоги Святодія, відскановані. Заціняйте18
То чьо, лощина таки? Тоді мінус:/

19
Го на хелловін, себто з 31 на 1? Можна додати костюмів і зробити свою тусу з дестроєм і дігерами

20
А давайте, попробуєм піти кудись, не в лощину? Чи це не варіант ваще?) Якби так, то і я би якесь лампочне світило нарив. Або гасову лямпу)

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »