Останні повідомлення

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1
Обговорення / Re: Скелі Довбуша, гора Тирса, озеро Мертве (Пол&
« Остання відповідь від hnatyk 13.12.2017 13:01:10 »

В тих краях було кілька гілок вузькоколійки (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=4784.0), але до Бубнища, наскільки я розумію, гілки не було. Тобто міст, швидше за все, був автомобільний.

Цікаво, дякую!
2
Також цікавий об'єкт ядерні ракетні шахти біля Корчина, на карті праворуч.
3
Колись бував.
Дякую за карту, знадобиться!

Повертаю тему частини, кілька фотографій з весни цього року. Може, не всі мають час чи можливість відео подивитися.
6
Спорядження / Re: Львів хічистка спальника
« Остання відповідь від akazukr 11.12.2017 23:06:34 »
Дякую, за відповідь. Якби мав де сушити мабуть і спробував би, а так в моїй однокімнатці тільки підвісну сушарку маю, а вона і по розміру замала і сохнути буде дуже довго, і ваги може не витримати, тому цікавлять тільки хімчистки.
7
Спорядження / Re: "Взуття" ,або "Кому що".
« Остання відповідь від akazukr 11.12.2017 22:53:28 »
в весняно-осінньо-зимовий періоди на вилазки взуваю Haix cold wet weather boot, здоровенні тяжкі, зате йдеш як танк, обробляю перед кожним сезоном нікваксоміі про мокрі ноги забуваю. Єдний мінус, на мою думку, для цивілізації тобиш міста не підходять, нога в них виглядає як опухла, ну зовсім не презентабельно, щоб залицятись до дічини якої)))

8
Спорядження / Re: "Взуття" ,або "Кому що".
« Остання відповідь від Alter 11.12.2017 20:03:00 »
    Думаю про взуття краще писати сюди, хай навіть тут вже і мохом поросло. Відносно ото посту Олеся про Мілтек і Лову абсолютно погоджуюсь. Мілтек по факту зараз лайно ширпотребівське, а Лова тру, це факт. Маю зимові Lowa Mountain Boot GTX - по факту зимові гірські. По суті - трішки важкуваті, але в них на один не дуже грубий шерстяний носок гоцав весь день при -22 по роботі і ніц не змерз (тра рухатись, інакше ніякі підошви не спасуть). По відчуттях ніби сидиш в танку зі шкіряними диванами і мінібаром всередині. Круть одним словом.    На осінь же ж як на період чвакалки під ногами - тут вибір стандартний, бундеси моделі 2007 року. Цього сезону взяв собі нові нульові і на разу не жалію, так як їхні попередники (правда модель 2005 року) показали себе вище всяких похвал.Ну і гортекс гортексом, але провірений рецепт пасти на основі гусячого жиру і бджолиного воску гарантує трансформацію взуття в суть гумовці по гідрофобності і в домашні шльопки по зручності.
П.С. Бундеси завжди з нуля "всідаються" під кожну ногу, тому б\в брати - то хіба треба дуже файно вміти попасти на таку саму форму ноги папєрєдніка. ІМХО краще нові приручити приножити  ???.
9
Спорядження / Re: Львів хічистка спальника
« Остання відповідь від inkognito 11.12.2017 18:50:34 »
Домів, у пральній машинці, при 30 оС, без відтискання та жорсткої хімії?
10
Мав нагоду побувати там разом з Electri4king .
Розповідати про саму установу не буду, оскільки все прекрасно описано тут.

Спочатку оглянемо головний корпус.

Далі ми потрапили по іншу сторону будівлі. Кругом акуратний газон, кущі і все дуже гарне та доглянуте  :DТакож на території навчального закладу є церква Пресвятої Богородиці.

І на сам кінець - психолого-тренувальний полігон та гаражні бокси з технікою.Такі от цікаві повітряні подушки для розбирання завалів.

Дуже крута хімза. Мабуть кожен про подібну мріє  ;)

Кімната з кисневими масками та балонами до них.

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10