Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Driver

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »
1
Гумор / Re: Смішні фотки пять(5)
« : 12.09.2021 18:47:58 »
Колись мобільні телефони потрібно було додатково тюнінгувати. Переважно за гроші і через смс.2
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=5kZBXL0BMyM" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=5kZBXL0BMyM</a>   
а це відео показує всю "круть" початку 90-тих, слово гламур тоді ще не знали) Кузьма і Ірчик зі Львова в Донецьку.

3
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=8b0k6A9MuYE" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=8b0k6A9MuYE</a>

4
16 жовтня я мав завести знайомого дідуся до нього на дачу яка знаходиться в Сокільниках в районі падіння літака, оскільки попередньо там чергувала поліція дідусь завбачливо взяв з собою документи на ділянку для безперешкодного доступу до неї. Коли ми звернули з головної траси на польову дорогу то поста поліції яка там чергувала вже не було. Проїхавши сотню метрів з кущів виглянув хвіст літака. Як плавник акули в страшних фільмах, так і цей гострий хвіст був націлений в нашу сторону. Я не сподівався на таку зустріч, він перебував не в свому середовищі ще й добряче побитий гілками, все це викликало змішані відчуття здивування і жалю.

Далі я звернув в інший бік та поїхав на дачу. Залишивши машину там я пішов ще раз глянути на нього, як на акулу яку викинуло на берег.
Трохи далі за ним стояли нацгвардійці які грілись на ранішньому жовтневому сонці і не сильно на мене звернули увагу бо пішов я до виїзду. Я побачив чітку протоптану в мокрій траві стежку і вирішив підійти поближче.
Вийшовши прямо на кабіну пілотів яку розірвало зі середини вся навколишня територія була всіяна його приборами та особистими речами персоналу. Незважаючи на ранішнє сонце картина химерна.

5
Знахідки / Re: Фалеристика
« : 22.06.2019 11:39:48 »
Маю такі значки, деякі без кріплень можу віддати в обмін на шоколадку або опілля)

6
Маю мати 2 магніти. Шо можу на них обміняти?

7
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 27.01.2019 16:53:00 »
 Так - так, цікава розмова тут получається.
Дивлячись зі сторони (зі своєї сторони) я скажу що вперше зачіпившись за Експлорер, ше колись давним-давно то бачив Голема на форумі як засновника  і дуже активного користувача у всіх вилазках (чомусь інші два засновники форуму були менш публічні люди). І я собі думав: крутий чувак лазить в Полтву і інші обєкти!)) Бере активну участь в форумі (ну так він ж його засновник!)
  Потім він молодий і успішний десь зник. Ну так, сім'я, робота, дім казав собі я. Але шось в тому не то! І таким був досить довгий період в житті форуму за який сформувався стабільний осередок користувачів-друзів, які досліджували, писали, спілкувались, їздили, одружувались, займались своїми справами але форум підтримувався. За попередні 3-4 роки всі стали мобільними юзерами всіх доступних соцмереж, де інформація лізе з усіх щілин, де треба всім лайкнути, там поширити, шось копіпастити і заскріншотити ми обросли купою непотрібних обовязків які забирають в нас час! відповідно і форум був вже не на першому місці бо тре то всьо гарно відфоткати, обробити, загрузити, створити тему або віднайти в нашому)) пошуку.
 І тут появляється Explorer 2.0 себто Голем, який ніби і не зникав, а весь час нас читав. І почалися вилазки, поїздки, походи прямо як гіперлуп якийсь))
Про обєкти все добре сказали вище, є ті які треба показувати і розказувати, а є ті, НЕЗАХИЩЕНІСТЬ яких приваблює нових ДОСЛІДНИКІВ або ШКОЛОТУ (прошу не путати бо у них різні наміри) Державні обєкти куди можна попроситись чи з ГО чи так то гуд, але оті державні і закинуті куди ми показуєм легкий шлях мають бути в групі "для своїх" хоча це тільки питання часу коли їх здестроять. Але так там хоч встигне побувати більше ДОСЛІДНИКІВ звіти яких зацікавлять ШКОЛОТУ стати на шлях "добра"
   А зараз мене зачіпили оці рядки: " чому я врешті решт знову колись піду з Експлорера" так я розумію що це провокативний вислів, але тут присутнє слово "знову"
   Не знаю Ореста як людину, але як  Soulstorm він багато показав і є любителем важкодоступних місць які палити не потрібно а хабар це своєрідний бонус яким не потрібно зловживати в промисових масштабах. Рівень життя в Україні не відноситься до високих от і маємо розграбовану чорнобильську зону (по пі..ець яким треба бути уродом шоб здати відрацьовану радіоактивну техніку, крани , вертольоти)
   На мою думку форум згуртував різних по світогляду людей бо він безконфліктний і затишний, тут тебе підтримають і допоможуть і вносити сюди провокації нетреба якщо ти не Лесик і не хочеш когось потролити))
  Короче якось так.

8
Запакуйте 10 будь-ласка!))

9
Люто плюсую чувак +
Бачу тернопільщина багата своєрідними місцинами і думаю вартує приділити більшу увагу подорожам в цю сторону!

10
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 26.08.2018 23:31:28 »
Мобільна версія сайту не дала б йому заржавіти, але така активна як мобільні додатки чи соцмережі, бо можна і по зсилці заходити, і свої коди вводити але це все діє як додатковий барєр.
Щодо виходу в друк кращих звітів то це круто для нас, пізнавально для когось і історично для часу, але як за пів року осилити мегатонни звітів, ще й якщо вних зникли частини фоток? Хіба випускати багатотомник по кожній з тем))
А для молодих кандидатів на експлорерівця шоб це вважалось круто і вони прагнули вступити в наші ряди. Далі сатира: табір юного експлорерівця, вишкіл, змагання на кращий звіт))

11
Плани / Re: Фотосесія Гоп-стайл
« : 04.08.2018 18:23:36 »
Долучився би до фотосету. Вже бачу пиво з таранкою на газеті на капоті))

12
Гумор / Re: Наше меню
« : 26.07.2018 18:15:10 »
1. Кірзові пляцки (налисники)
2. Плісінь рататуя (сир)
3. Шпали з підзамче (картопля фрі)
4. Кишеня Інтроверта (ну тут хз)

13
Кайфовий звіт, плюсую. Тема леп цікава, є відео як зярядити телефон під лінією або можна відчути невеликі розряди торкаючись до інщих провідників. Спостерігав колись в селі мертвих шпаків під одною з малих опор, теоретично вони ж не можуть замкнути коло на опору, та й розміри в них малі, то як їх б'є тоді?

14
Люблю прогулянкові звіти! +

15
Початок вул. Шпитальної, залишки арки старих підвалів.18
Інформація може бути цікава усім, тому поділися нею з нами!

19
Вітаю всіх Стефанів зі святом!

Смачної кави під час вилазок!


20
Багато місць нинька на ремонті а тема стоїть!? На Мечнікова новий колектор буде прохідним (пролізним). На фотках видно як глибоко він пролягатиме, для цього тверду породу бурять вручну.Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »