Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - MaxWellDone

Сторінок: 1
1
ВШ на розі вулиць Дж. Вашингтона та Пасічної, за висоткою:Сама ВШ:2
 Додаю свіжі фото з вілли на Коновальця 21. Поки ще, вона стоїть, але скоро перед нею збудують новий будинок, і вже навряд чи туди можна буде потрапити.

Фото вілли, зроблене на початку березня, цього ж рокуВсередині

Три комори на першому поверсіЛижіПіднімаємося на другий поверх
Кімната, в якій явно хтось може жити

СходиТут, третій поверх - це горище і ще одна кімната

І щось тіпа кухніДалі горище

Це все! Вибачайте за деякі фото в поганій якості! Дякую за увагу!

3
Відкривши сезон катання на скутері, відвідав цю військову частину. Знаходиться в Щирці, при самій дорозі, тому помітити її легко.

КПП


Вхід


ВсерединіЦе тільки перший поверх. Більше не фоткав, бо, виглянувши в вікно та намагаючись знайти спосіб проникнути на другий поверх, почув гавкіт собаки. Вибіг із будівлі, оглянув КПП, та думаю гляну на того пса, бо чув ще звук ланцюгів, тому й не побоявся, але де собака - там і ЧОП. І я втік.

Можливо, з часом повернусь сюди, треба буде оглянути підвал і спробувати залізти з іншого боку.

Поки що, це все!

4
Знахідки / Re: Філобутоністика
« : 05.02.2021 19:14:37 »
Ось моя колекція гудзиків:

Військові гудзики "Школа":Маю також багато гудзиків з гербом СРСР:І всього 2 з українським:5
Привіт! Недавно знайшов на селі серед металобрухту таку цікаву штуку. Перше, що прийшло на думку-це важіль. Чи може це щось інше за призначенням? порадьте, будь ласка, хто що думає, чи хто що знає! Буду вдячний!6
Сьогодні вирішив погуляти з другом в Снопківському парку та показати йому цю будівлю. Сама будівля належить до ринку, який, також, знищений та занедбаний. Колись вона функціонувала разом з ринком, але, зараз це все виглядає не дуже. На ринок ми так і не потрапили, оскільки, він повністю оточений металевою огорожею. Всередині є різні кімнати, присвоєні безхатьками, різні темні переходи, які, також, присвоєні безхатьками, старі меблі, купи сміття та малюнки.
Фото:Всередині:Сходи в жахливому стані, на другий поверх не потрапиш ніяк. Хіба, що розваляться.
Переходи є дуже темними, тому якість відповідна.
Кімнати присвоєні безхатьками:
Ще трохи інтер'єру:


Ще трохи зовнішнього вигляду(хто побачив камеру, той молодець!):Особисто я, думаю, що скоро тут все позносять та зведуть багатоповерхівки. Поживемо, побачимо!

7
Вчора придбав книжку І. Мельника "Вулиці Львова". Можу закинути кілька фото з неї. Надписи місць та подій видно на фото.

8
Одним із головних цьогорічних відкриттів, для мене, став сам Експлорер! Серйозно!

Під час карантину, в квітні, я шарив в інтернеті у пошуках покинутих об'єктів. Результати мені показали розділ "Покинуті будівлі". Так я знайшов вас! Кілька з них я відвідав, кілька (інших) знайшов сам. І, взагалі, ваші звіти відкрили мені нове бачення на Львів, за що я вам вдячний!

А загалом, рік виявився дуже нудним та сумним! Надіємось 2021 не повторить "помилок" 2020.

А я бажаю вам добра, здоров'я та нових відкриттів!

З Новим роком!

9
Були там, недавно, з другом (ще скоріше). На першому поверсі, в східній частині стоять новісінькі двері з табличкою "Охорона". Хоча ми обійшли два поверхи і добряче нашуміли, але ніякий охоронець за нами не бігав. Побачили, лише коли спустились на перший поверх з іншої сторони і зразу побігли на вихід.

Сторінок: 1