Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - dragonfly635

Сторінок: 1
1
Читаючи спеціалізований форум і обговорення пупулярних зараз трітієвих брелків для ключів(ті які можуть світитись без підзаряду до 10 років http://ru.wikipedia.org/wiki/Тритиевая_подсветка#.D0.A2.D1.80.D0.B8.D1.82.D0.B8.D0.B5.D0.B2.D1.8B.D0.B5_.D0.B1.D1.80.D0.B5.D0.BB.D0.BA.D0.B8, а купити тут http://svetilki.com.ua/good/tritievyj-brelok), наштовхнувся на цікаве посилання, де обговорюються речі, з якими абсолютно реально зіштовхнутись у побуті, а враховуючи специфіку нашого сайту, то ймовірність зростає у рази. Ці речі досить поширені і потенційно небезпечні, за посиланням розлянуті ті, котрі несуть небезпеку радіаційного гамма-і бета-випромінювання. Після прочитання складається враження про необхідність наявності хоча б одного дозиметра на групу, яка йде на вилазку. Цікавим буде обговорення даної теми, а можливо і створення власного списку небезпечних речей, який в тому числі може включати і ВОП, у чому допоможуть копаючі друзі. Ось власне і посилання : http://caves.ru/threads/8503-То-что-не-надо-трогать-руками

2
Можливо в когось є в наявності та існує бажання продати, або траплялась у продажі, тоді буду вдячний за інформацію. Автор: Борис Сулим. Видано: Львів, Поллі, 2007. Феномен Крайової виставки в Галичині 1894 року: Історичний огляд. Буду дуже вдячний !

3
Модель 49859 Intelligent Quartz (Expedition E-tide), новий у коробці, має корпус із нержавіючої сталі, силіконовий ремінець, мінеральне скло, водозахист до 100 метрів. З додадкових функцій є електронний компас, термометр, показник фаз місяця/приливів, люмінісцентні мітки+фірмова підсвітка Indiglo. Новий у коробці. Ціна 1350 гривень, без торгу. Ось на нього ссилка :http://global.timex.com/watches/intelligent-quartz-tide-temp-compass-t49859za. Можна подивитися при зустрічі.

4
1. Вінчестер зовнішній Seagate 1Tb http://www.seagate.com/www/en-us/products/external/expansion/expansion_desktop/ 960 гривень.
2. Смартфон на Android 2.1 Sony Ericsson Xperia X8 http://www.sonymobile.com/ru/products/phones/xperia-x8/ 1050 гривень.
3. Плеєр Ipod Classic Video 5G 60Gb http://www.everymac.com/systems/apple/ipod/specs/ipod_5thgen.html 850 гривень.
4. Фотокамера Sony DSC-S2000 http://www.sony.ua/product/dsc-s-series/dsc-s2000 480 гривень.
5. Навушники AKG K403 http://doctorhead.ru/catalogue/?i=1376 200 гривень.
Все в хорошому стані, є всі шнури, до більшості є коробки. Деталі в ОП, можу відправити по Україні Новою поштою, якщо не зі Львова. На все можливий аргументований торг+маленький бонус до кожної речі.

5
Настав час продати дещо із запасів. dragonfly635@gmail.com
Частина 1: мілітарі.
1.Maglite Mini AA - 10$
2.Victorinox Nomad - 20$
3.Byrd Cara Cara FRN - 30$

6
Привіт всім. Назбиралася величезна купа ідей вилазок. Оскільки однодумців у мене не багато, то звернувся до інтернету і опинився тут. Як новенький, я сподіваюся на підтримку і розуміння. Ось декілька запитань :
1. Артсклади у Брюховичах. Від декількох людей чув про те, що через них можна було під землею потрапити з сторони їх центрального в'їзду до Голоско у районі "Козацького шинку". Де ще декілька років тому було КПП з вишкою, охороною ітд.
2. Такий собі непримітний ангарчик поблизу стрільбища над Тунельною. По розповіді знайомого, що мешкав на Золотій, це був чи не єдиний об'єкт у межах міста з чотирьма-п'ятьма рядами колючого дроту та цілодобовою охороною.  Це лише частина, можливо якась інформація у когось є. Завжди буду радий приїднатись до вилазок, можливо зможу поділитись цікавим.

Сторінок: 1