Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - akve

Сторінок: 1
1
Всім вітання .
Збираємось в похід з ночівлею в район с.Бистрець - 3 км звітам, неподалік хребту.
Мета- пошук місця падіння літака Юнкерс 52.
Були там місяц тому , деяки уламки знайшли , але місця падіння не знайшли. Квадрат пошуку 1х1 км .маршрут не складний.  Під'єм повільний. Краєвиди супер)
Хто має бажання приєднатись- велком.
Металодетектор бажано , але не обов'язково.
Виїзд зі Львова біля 7-00.
Хто планує - пізніше додам в загальний чат.2
На кінець травня - початок червня .

Є і легенда про літак недалеко від Бребенескула і підтверджена частинами літака , які в селі поряд є . По маркіровці німець ! Місце падіння тяжкодоступне , але це плюс , можливо багато чого лишилося.

Є точний квадрат,  на час походу будуть більш точні координати , та можливо провідник з місцевих,  звісно за хорошу пляшку міцного напою . Ще 10 років тому від літака було пів корпусу , зі слів місцевого.

Сам маршрут плануємо через Шпиці з села , так хоч туристом себе відчуєш,  бо варіант з джіпами також є як альтернативний .
2 ночівлі,  3 дня загалом . Одна ночівлі десь біля джерела,  друга- обсерваторія Піп Івана. 

Має поїхати ще Міша з Яремче , якій фактично знає місце падіння , та і фото якісні тоді гарантовані всім .
Гуру експлорера- містер Golem також в команді , проведе де треба і покаже , бо особисто я в горах не дуже розбирають,  лише в літаках і навіть не всіх моделях)

Кількість людей з моєї сторони,  тобто хто хоче краєвиди подивитись,  з металошукачем пройтись та по 100 грам на горі випити - десь четверо будуть , веселі хлопці , що в горах вже були не раз )

По датах і учасниках ще уточнюємо.  Кому цікаво - велком.

Транспорт , обладнання та інші питання можна тут обговорити , або до Андрія Риштуна також , він в курсі всіх подій по цьому питанню .
Звіт з походу в любому випадку піде в наступну книгу про пошукі літаків, так що можливість побачити свої фейси в друкованому виданні будуть ))


Ось ця частина в місцевого є , маркіровка Юнкерса )

3
Хай піпл. 
Шукаю стару дорогу з каменю часів першої війни, хто бачив , кажуть виглядає як з бруківки.  Одна з них а районі Мислівки- Вишкова.  В мене прив'язка до об'єкту від цієї  дороги якраз. Може хтось був поряд - покажіть пліз на карті . Дякую)
Фото для повернення увагі,  не звітам


4
додам трохи інфи , почав створювати інтерактивну карту місць падінь літаків під час ДСВ в Україні. Та і групу на ФБ створив спеціалізовану по літаках збитих в Україні. 

карта поки що наповнюється тільки , додав с десяток лікатачків .

https://goo.gl/maps/fKyKKHnedEo

всі місця не ймовірні , а конкретні , визничені по знайденому залізу.
Будуть якісь знахідки по цій темі - пишить , додам до карти)

5
Камради, хто зустічав в лісі шматки дюралі від літаків - поділіться місцем , якщо не секрет . С простим МД нічого крім 1000 осколків не підняти там , і постійний фон буде ) в мене вже є опит в цьому , 3 літака знаходили по області , при наймі пілотів та борти вже опізнані , сторінки історії закрили.
Можливо разом поїхати , якщо є бажання , або просто по карті місце покажете. Дякую і гарного копу )

Сторінок: 1