Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - dragonfly635

Сторінок: 1 2 3 4 »
1
Мене все життя не покидали асоціації про постапокаліптичну в‘язницю з майбутнього

2
Якось я прогавив свій шанс, тому відкуплю в когось зайву або впишусь у наступне замовлення

3
Також залишки млина є у селі Фійна, Жовківського району, Львівської області

5
Цікаво, тут фотографія зроблена на вул. Саксаганського, також видно проспект Шевченка, готель Жорж, костел Єзуїтів, театр Марії Заньковецької, і навіть будівлю управління земельних ресурсів
Натрапив на цю стару фото. Можна її в нет запускати. Дійсно мозок плавиться, особливо якщо ти львів‘янин і знаєш розміщення об‘єктів. Гарно змонтовано

6
Дякую за звіт! Крайній раз був там минулого року і був неприємно вражений кількістю матрасників та продуктів їхньої життєдіяльності. Тому приємно чути про чистоту і тишу. Хоча ви мабуть після сезону вже були. Спека теж нас застала страшенна, а штормило щовечора. Цікаво погуляти по острову, зайти до лісників, а ще до монаха в гості. Живності багато, бачили муфлонів та єнотовидних собачок. Дуже гарне і цікаве місце, я б обрав весну для відвідин та фото.

7
Дякую за екскурс. Прекрасно знайомий з цим місцем. З самого дитинства проводив багато часу в цих стінах, оскільки моя родина працювала в санаторії з періоду його заснування в 1946 році, після переформатування військового госпіталю. Навіть мені довелося там трішки попрацювати. Мало вціліло від того, що було колись. Колись це була "махіна", котра могла одночасно приймати до 1500 відпочиваючих

8
Був у Відні декілька разів. Гарне місто, але як на мене трішки нуднувате. Така собі традиційна стара Європа з її величною імперською архітектурою. Рафінована і нежива. Прикольне рішення з метро U-bahn, на його центральні станції потрапляєш за допомогою звичайного ліфта у будинку і не потрібно добудовувати щось. А в Штефансдому є особливість, що він у кадр не влазить, як не старайся. Дуже велика споруда на маленькій площі. А поруч із ним є чумна колона. Такі ставили по Європі, на честь перемоги над хворобою.

9
Багато змінилося. Коли я там лазив(а це приблизно років 8 назад), то ще і теплотрасса на опорах була, труби охолоджуючі, та і адмінбудівля виглядала, як щойно покинута+цеха в нерозкраденому стані

10
Я, як відомий і давній поціновувач ножів та дотичної тематики, залюбки скористаюся пропозицією та інформацією про "запаси із 90-их". Буду вдячний за інформацію у приват

11
Чувак, та ти задовбав вже понтуватися своїми цацками і пукалками, ні кому це не цікаво, пиши по темі і по факту! А тепер по темі: я не їду, Рой так само -1
Як корифеї "відвалились", то я мабуть теж пас. Друзя із Цезарем теж не вийшли на зв"язок, то мабуть іншим разом зберемось більшою командою.

12
Оке, в поїзді знайдемось, я в Брюхах підсяду, можливо ще земляків Drusja i Цезар'а захоплю

13
Тоді давайте домовимось конкретніше, де і коли

14
Поїзд їде 1.20 приблизно. Але в ньому можна потусити, коштує він 6 гривень і ще їде через Брюхи(що мені особисто зручно).

15
А як вам варіант поїхати поїздом Львів-Рава Руська?

16
хороша ідея

17
Так склалось, що є неодноразовий досвід використання данного маршруту. Ситуація така:
1. Електрички останнім разом восени коштували 11-12грн. Ситуація, як в усіх електричках. Повно дачників і гендлярів. Перевезення велосипеду згідно закону.
2. Перетин кордону здійснюється через коридор для громадян ЄС, тобто окремі ворота без черги.
3. Навіть не обговорюю наявність захисту і відповідність правилам, як в Україні так і в Польщі. Це ваша безпека і культура руху. Доріжки присутні, але не скрізь.
4. Аналогічна з попередньою ситуація. Крадіжок вистарчає. Не залишайте без нагляду або використовуйте У-лок і відсутність ексцентриків.
Сподіваюсь, що мої поради будуть корисними для подорожі і дозволять уникнути багатьох нюансів.

18
Звиняйте, що не по темі, а може хто вкурсі. Що то за дика хіматура розкидана навпроти адмінбудинку ХімСільмашу, там де раніше були охолоджуючі труби?

19
А детальніше можна. З якого боку заїхали? Від Замарстинівської?

20
Зі звірями-круто, головне, щоб не було перебору. Я багато їжджу по шоссе навколо міста на велосипеді, то лисиць мені багато траплялось. З незвичного зустрів лісового кота і черепах, правда трохи далі в Яворівський район. А ще, де ті конюшні? Бо якось ".айна" там в лісі багатенько)

Сторінок: 1 2 3 4 »