Explore Lviv and Around

Звіти => Краєзнавство та Історія => Тема розпочата: Roy від 25.02.2010 22:16:02

Назва: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 25.02.2010 22:16:02
    Проходячи нашим містом, часто задираю голову та споглядаю на наші дахівки. Переконаний, в місті є достатньо оригінальних горищ, з хорошою оглядовістю. Звісно, не до всіх є відкритий доступ, тому пропоную досліджувати по можливості, та згодом вносити в наш облік такі місця.
Позитивними характеристиками конкретних горищ повинні бути відносно легкий доступ до них, та хороша оглядовість з цікавими ракурсами.
Вважаю, що це також сміло може бути одним з таких неформальних місць  як Лощина, чи скажімо, Полтва для нас чи гостей міста.
   
Отже, якщо хтось володіє інфою по темі, а також ключами))), діліться!   ;)
Також, радо вітатимуться Ваші фотографії з цих місць!


Upd: тема про Підвали Львова тут (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3750.msg22762/topicseen.html#msg22762)

 
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Hack від 25.02.2010 22:46:17
Ідея цікава, та і реалізація цілком можлива. Але зважайте на такий факт як люди) Особливо в багатоповерховках спальних районів чи просто житлових будинків, на останніх поверхах завжди живуть дивні люди, яким мішають туристи =) Особливо практика показує, як класно вони ганяють кабельщиків і інтернетчиків, які по суті мають ключі і дозволи. А так більшість такого роду місць закрито, а вандалізмом займатись якось дико? Все таки то житлові будинки а не покинуті об'єкти. Але постараюсь додати інфу, як трішки потепліє. Колись частенько відвідував такі місця... ще як не почалось їхнє масове залочення =\
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: mykolya від 25.02.2010 23:04:09
І там може бути купа цікавих речей  ;) (див. http://reibert.info/forum/forumdisplay.php?f=96).
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 26.02.2010 00:01:00
Так, саме людський фактор, буде являти собою певні перепони. До питання тре підійти конструктивно, кожен крок лишній раз обдумати. Впершу чергу в поміч прийде дипломатичні якості та ідіотський усміх на обличчях, далі може якась авантюра прийде в голову. ;D В кожному разі планується на меті огляд та дослідження, не більше.
Знайти щось можна, хоча б не радив на то спеціально надіятися. Хоча гіпотетично - в таких місцях цілком. Все що цінне, переконаний, вже давно в тих місцях віднайдене.  ;)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 26.02.2010 16:15:16
Цікава тема. Як на мене можна досліджувати горища на Сихові(я би йшов на 15-поверхівки хоча можна пробувати і 9-поверхівки-раптом щось цікаве буде).Я правда не впевнений чи є до всіх горищ доступ,але минулого року вдалося побувати на одному з горищ п'ятнадцятиповерхівки(ми хотіли вилізти на дах).Але враховуючи те що не було відповідного освітлення(ми були без ліхтарів) нам так ніц і не вдалося крім того що цикнули кілька фоток.
Скидую фотки горища і кілька фоток пейзажів з 15-го поверху.
P.S. Якщо хтось має бажання можна би було обійти всі сихівські 15-поверхівки-може  натрапимо на ще щось цікаве крім пейзажів.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Lesyk від 26.02.2010 17:55:30
до речі, поки ми з Мартіном не знали про Експлорер, ми якраз таке шукали в центрі Львова...горищ ми ніяких не знайшли, а от підвали площі Ринок досить круті, адже клись вони всі були закільцьовані...якщо я не помиляюся, то між 43-44-45 будинками є гарний сполучений підвальчик, там ніхто з мешканців не тримає своїх речей. Ми заходили туди через 44 будинок(якщо я не помиляюсь), але зараз там колодка. Відкритий вхід також був у 43 будинку, але ми не знали коду на підїзних дверях... до речі, прохід в 42 далі замурований, але замурований нашвидкоруч, тому ломиком його розкалупати, намою думку, не так уже і важко...може потім коли знайду свій план цього підвальчику, я кину його фото...(з номерами може бути помилка +- 1 номер)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: ostik від 28.02.2010 20:36:52
сьогодні ще я,Pasja,STALKER мали бажння зайти на якийсь багато поверховий будинок. в двох будинках виходи на дах були закриті. вийшло так шо ми прийшли на ліфті покататись :). але я зробив фото з дев"ятого поверху на східковій клітці.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Extreme від 01.03.2010 13:13:14
Нижче фотозвіт з прогулянки по площі Ринок (4 підіїзди, 1 підвал).
Перший підїзд - вул.Друкарська 45 (згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich). Вразив підїзд - на площі Ринок був в багатьох підїздах, багато знайомих там живе, але такого підїзду ще не бачив. В холі стіни оброблені деревом, на сходових клітках так само багато дерева (можна тільки уявляти яка була краса колись) - шкода, що наші люди не вміють берегти те, що їм дають. Підвал закритий на колодку - колодка таке враження ще з часів побудови будинку (четверте фото). Зі сходової клітки сфотографував внутрішній дворик. На фотці (третя фотка) видно відкритий вхід в підвал, як туди попасти так і не зрозумів (з сусідніх підїздів входу не побачив). Подвіря закинуте, видно що люди там були давно. Взагалі в цьому будинку знаходиться в підвалах котельня (якщо не помиляюсь), вхід поруч з входом в підїзд, зліва (закритий) - моливо в дворик можна попасти саме через котельню (якщо так, то підвал може бути багатообіцяючом, враховуючи малодоступність до ширкого колу людей).
Наступний підїзд через дорогу навпроти. В першому відкриті двері в загалний підвал - вразили сходи, кут сходів напевно градусів 70-80 (8-9 фото). В низу всі приміщення під колодкою. Піднявшись по сходах на 2 та 3 поверхи побачив внутрішній дворик (7 фото) - перше враження, дворик музею (на стінах щось типу галереї). Навколо цього дворику жодного будинку в якому є музей (крім аптеки музею -  чи з аптеки є вихід в цей дворик незнаю, але сумніваюсь). Мої припущення, що в якійсь квартирі живе митець, якій сам зробив таким чином галерею (можливо хтось на форумі знає, що це).
В треьому підїзді в дворику були сходи (10-11 фото), на пожежні не схожі, оскільки двері тільки на останьому прольоті (по них не піднімався).
Останій підїзд (здається Друкарська 43) - є можливість дослідити підвал та горище (перший закритий цвяхами, горище відкрите). З останнього поверху видно "гасову лямпу". Так само на останьому поверсі драбина на горище, думаю з нього можна попасти і на горища сусідніх будинків - тому хто хоче на горища будинків площі Ринок може сміло починати з цього підіїзду. На підїздах стоять кодові замки - кодів не замапятав, але підбирається код "методом дослідження стертих цифр, які найчастіше настискають".
Можу сказати що досліждувати є що і не на один день - вражень буде достатньо та і до історії можна доторкнутись.
Історія вулиці викладена тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php?topic=64.0
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Martin від 01.03.2010 14:47:50
В мене в будинку пл.Ринок 5 є горише колись там проживав художник але за неспату ком.послуг його виселили ... там ше залишились його малюнки .. якісь речі. цінне поростягали .. зараз там висить колодка але її нема шо спиляти тим паче ніхто не дивиться всім на то горише накласти я сам там не раз її спилював ... ну і через горише можна вилізти на дах а з даху на інший дах , в горише  ... з того даху на ще інший дах і.т.д.    .. якшо захочете злазити   кв.7    дзвонити  .. дам інструмент
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Martin від 01.03.2010 16:13:37
вільний ...  так собі недуже закривають    а багато де якшо за ручку смикнути вони відкриваються

згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich
не факт шо вона так називалась ...там книгарня і вони могли просто для вигладу прикріпити
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Extreme від 01.03.2010 16:41:43
згідно написів на піїздах, раніше вулиця називалась - Grodzickich
не факт шо вона так називалась ...там книгарня і вони могли просто для вигладу прикріпити
читай тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,64.0.html
З 1871 року вона стала Гродзіцьких на честь двох братів, польських військових діячів, які у XVII столітті зробили дуже багато для розбудови фортифікацій Львова та його оборони під час частих облог. 1944 року вулицу епізодично називали Івана Федорова, а з 1949-го на честь 375-ї річниці українського книгодрукування – Друкарською. Цікаво, що до 1861 року вулиця була тупиковою, і лише після знесення будинку вірменської родини Августиновичів зробили прохід на Вірменську. 
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: explorer від 01.03.2010 23:13:58
сьогодні ще я,Pasja,STALKER мали бажння зайти на якийсь багато поверховий будинок. в двох будинках виходи на дах були закриті. вийшло так шо ми прийшли на ліфті покататись :). але я зробив фото з дев"ятого поверху на східковій клітці.

років 5-7 тому, як один з першопроходців домашніх мереж у Львові, побував на багатьох десятках багатоповерхівок (райони: кінець Чероної Калини, Мазепи, Вашингтона-Шафарика). І мушу вам сказати, що 99% дахів є закриті, а ключи часто тримає неадекватний нарід, проживаючий на 9 поверсі, який вам за топтання свого "єврорубероїду" мозок висмокче, гірше як ще й в драку лізтиме, або міліцію викличе до того як привітається.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: YserL від 02.03.2010 22:56:50
Сьогодні побував на даху 14 поверхівки на вулиці Науковій. Вчора після обіду залишив заявку на підключення до провідного інтернету beeline, а сьогодні в 9-30 були монтажники. Кабель спустили по зовні без використання стяжок, розеток і тд. Цікаво що тільки 3 людини у 81 квартирному будинку мають інтернет від жовто-чорних полосок. Вибачаюся що не попередив наперед, думав вони будуть в четвер. Із даху проглядається всі будинки мікрорайону, сусідні села на пристойну відстань, кульовий радіолокатор аеропорту. Видимість порядка 10-15 км в радіусі. Вибачаюся за якість фото, знімав телефоном. Цікаво, навіщо на такій висоті ще ставити антени на щогли?

Всі фото тут (http://picasaweb.google.com.ua/krezalis/Naukova_49#).
(http://lh5.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S4171IgLhSI/AAAAAAAABMA/fu4AkyZALoc/2010.03.02_19.jpg)
(http://lh5.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S417v4gYPXI/AAAAAAAABL8/RWHeVP-0ac0/2010.03.02_20.jpg)
(http://]http://lh6.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S41771yZBHI/AAAAAAAABMM/FPAUoGpmXjI/2010.03.02_16.jpg)
(http://lh6.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S418GAc8gfI/AAAAAAAABMg/-_En7o2tx50/2010.03.02_11.jpg)
(http://lh5.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S418CBHPVAI/AAAAAAAABMY/PR_250r5iTQ/2010.03.02_13.jpg)
(http://lh3.ggpht.com/_s6ohKYUU_VQ/S418fjnLrzI/AAAAAAAABM4/8229T3oSP6U/2010.03.02_5.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: ostik від 08.03.2010 12:24:57
в суботу я,pasja приїхали до Akell-и і я попросив його відкрити вхід на дах, щоб зробити пару знимків. всі фото тутко (http://picasaweb.google.ru/Ostap0802/UShOs#)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 08.03.2010 17:29:49
Горище на площі Григоренка 5.
В будинку знаходяться театр "Воскресіння" та авіакаси.
Подудована будівля на початку ХХ століття. Дуже значна по розмірам. Чого вартує довгий коридор, по якому можуть їздити спокійно вантажні авто (правда до поки не проваляться у підвал).
Стінгер взяв ключі в сусіда, та й ми з Інкогніто попрямували на горище. Площа горища відповідно - величезна. Найцікавішими були внутрішні ринви для стоку води з дахівок, раніше ніколи таких небачили. Принцип такий: вода зверху попадає в ринви які під дахівкою, перетинають крученими лініями горище і попадають в побутову внутрішню каналізацію. Ще в будинку був ліфт. Демонтували його десь після війни.  Залишилась від нього лише кімнатка з підйомним механізмом швейцарського виробництва, напів-розібраним правда. Противага виходила на вулицю. Лишилось від неї тільки обертальне колесо. Було кілька цікавих внутрішніх колодязів з скляним верхом. Вікна в нього виходили переважно з туалетів, більшість замуровані. Були не всюди, оскільки вилазка не запланована була, не було відповідного одягу. Все ж, встиг собі там порвати штани. Але побачене того вартувало. 
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 08.03.2010 17:31:33
Ще фото звідти:
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Golem від 09.03.2010 08:15:05
Ринви - тру ідея. Для чого засирати водоб вулиці і тротуари, якшо вона ітак в колектор попаде? Відповідно ідея хороша. Головне їх регулярно чистити, а то затопить верхніх сусідів :) В попередньому офісі де ми працювали було ше хитріше - вода з даху використовувалася для зливу в туалеті і в кран. Але було як в тому анекдоті: "Скільки там тої зими?". Тобто зимою води, відповідно, води в офісі не було :)

Що ж, шкодую шо не маю свого горища :) Теж би шось повикладав :)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: ostik від 12.03.2010 13:31:18
Вчора Pasja і я вертались до дому і біля банку "Дністер" біля пам"ятнику Міцкевичу. побачили досить не поганий підвал. нам не пояснили що там було ранише, але тепер там якісь склади.
P.S. вибачте за якість фото, бо фотографував на телефон.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: balanduh від 19.03.2010 11:35:06
привіт, люди. я у вас тут новенький, але вже раніше гуляв із Golem вздовж Полтви. От, хочу прогулятися по львівських дахах, прохання взяти мене зі собою. я фотограф і окрім пригод цікавить мене найбільше фотогічнічнь місцевості. Було б шикарно познимкувати центральний Львів із крану, їх в центрі багацько стоїть. У подяку за екскурсію можу запропонувати знимки, де ви як головний герой фотоісторії:) дякую за увагу. Максим
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Golem від 19.03.2010 12:16:49
Ти забув додати шо фото кубіти на поляроні (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,284.msg2376.html#msg2376) - теж твоєї руки справа :) Так шо нарід - зголошуйтеся, матимете ладні світлини на память.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Pruvud від 23.03.2010 10:32:19
ЛІТО
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Pruvud від 23.03.2010 10:34:28
Криша 5 корпусу політеху, нажаль доступ туда можливий при профілактичних роботах на вишці
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: atlas1975 від 23.03.2010 16:23:38
та, - файні фотки; швейцарські вироби ...
http://www.tram-museum-archiv.ch/Seiten_Zeitreise/Allgemein/sws-D.shtml
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Stinger від 26.03.2010 22:27:04
В нас на форумі, ось тут (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,70.0.html) є ще цікава інфа по підвалах пл.Ринок, думаю стане в нагоді.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: balanduh від 02.04.2010 09:17:49
(http://i852.photobucket.com/albums/ab82/gipopotamus/_MG_3356_800px.jpg)
дах одного із будинків на вулиці Федорова
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 07.06.2010 02:05:31
Були на горищі будинку що на Коперніка 9. Великий будинок який колись був готелем. Були тільки в одному крилі будинку. Пробиралася на дах крізь засране горище голубами та бомжами, але опісля нам відкрився гарний краєвид на місто та навколишні будинки. Кулєга мій нас зафоткав та середовище навколо. Гарна сонячна днина, вітерець, кайф одним словом.
Дякую Inkognito за віднайдене місце!
Фото Назар Рощук (с)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwBdUIqfZI/AAAAAAAADZc/WK4IOn7Oi1I/s800/IMG_0634.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/QgEtJF0mLmpu7vLNpCIpTA?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwBdJCVPWI/AAAAAAAADZY/4jB8Otc3dK0/s800/IMG_0633.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/Xl8I8ljdAaWz_6phmQmx3A?feat=embedwebsite)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwBdbVqiXI/AAAAAAAADZg/-Q8mfZlmmFs/s800/IMG_0635.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/mjmhZMqrUmqbw9wfJWza-A?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwBdYnr5pI/AAAAAAAADZk/ZVjI-NpJ6L8/s800/IMG_0636.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/Ui4LZHzgH_X_mv0CbEMdrw?feat=embedwebsite)

Гарне місце для зйомок
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwBdu5xEFI/AAAAAAAADZo/eCr00ztTUNk/s800/IMG_0638.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/UjDsusLeoc5rk1xV8ROhUA?feat=embedwebsite)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwB8CDzsVI/AAAAAAAADZw/k4xydoDnCBs/s800/IMG_0643.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/wf20WcBvf1QA4vOyoTs_lw?feat=embedwebsite)

Рівновага
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwB8AqQDfI/AAAAAAAADZ4/gZeN5TjwAT4/s800/IMG_0646.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/pbbGOIm_7I3yilAG9toJjA?feat=embedwebsite)Наш тру-фотограф
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TAwCp_dq5nI/AAAAAAAADaQ/kthAew1_qpQ/s800/IMG_0653.JPG) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/-Ie0aet85oYENSiBlW5y9A?feat=embedwebsite)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 20.06.2010 17:20:54
Після оглядин кінотеатру "Галичина" (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,2326.msg17616.html#msg17616) подалися на дах будинку навпроти, звісно завдяки Romchick'у.+

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4Z9l1gThI/AAAAAAAADd4/epa3HpT5OVg/s800/546438458457lb-8.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/Y7mFbZvumdUWQmn4N6cvgw?feat=embedwebsite)

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4Z9m4qIPI/AAAAAAAADd8/bOKN5UtDkDM/s800/546438458457lb-10.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/2Rh1kVfNXZRq_SChz-hY1A?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4aPqOgvOI/AAAAAAAADeA/j2iT6HCvv20/s800/546438458457lb-13.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/IQPpMpG7RNaZHerrzByuwg?feat=embedwebsite)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4aPyeGpxI/AAAAAAAADeE/j5lGegSs7Kc/s800/546438458457lb-7.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/yJcpPOpzbJ6-yjSfqABpNQ?feat=embedwebsite)

Поєднували приємне з корисним
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4aQblJStI/AAAAAAAADeM/QfCBxJrEvfk/s800/546438458457lb-15.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/vdjTbCEuDzGLao739jK55w?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4af7rQUBI/AAAAAAAADec/Bsa2BeyHUgA/s800/546438458457lb-20.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/WZ9PfXeG5r3vy9_x6s3fOw?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4agwMkTVI/AAAAAAAADek/6umN3tr2wY4/s800/546438458457lb-23.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/aIDE3Q7IuEmV0MlLB1p5_A?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4axTwZCGI/AAAAAAAADe4/5pzPUaqOc_s/s800/546438458457lb-30.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/ziq0LtAlY7MBMTbrNP2_fA?feat=embedwebsite)

Дроти були всюди
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4axhtPHvI/AAAAAAAADe8/BD8gTK-n_e0/s800/546438458457lb-32.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/IZ096lpypSvdlBiMdtJlmA?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4axFZPhTI/AAAAAAAADe0/5TfIHpHsksg/s800/546438458457lb-29.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/aQc4oPhIh8xuQmy-UnEvRw?feat=embedwebsite)

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TB4axuXiDSI/AAAAAAAADfA/Kt1YK5mzaDg/s800/546438458457lb-34.jpg) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/5RoG5XzcW-guIDFzYDiQEg?feat=embedwebsite)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: zelja від 20.06.2010 17:51:30
Ну і я тут як тут :)
(http://lh3.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3cxMGh7fI/AAAAAAAAAIw/If2w7G86sRY/s800/IMG_4884.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/yviyZSdlhf-LhnJqUlvI6w?feat=embedwebsite)
(http://lh5.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c1DhDkII/AAAAAAAAAIw/iduES0j2KlM/s800/IMG_4894.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/Ya6FI9wMvqm2tHKL6pO3_g?feat=embedwebsite)
(http://lh3.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c3dO8_KI/AAAAAAAAAIw/kWwfWmUGzHM/s800/IMG_4902.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/Nf61GU21bJhQ9iBcgTyKkA?feat=embedwebsite)
(http://lh5.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c3xm8spI/AAAAAAAAAIw/Ebrnl55sULk/s800/IMG_4905.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/qN2Yb5eyCKU4sgcA1B2Ntg?feat=embedwebsite)
(http://lh5.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c5YGulCI/AAAAAAAAAIw/Eab-E12SzSc/s800/IMG_4911.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/n2hE0juoOmlEkxMPbfo09Q?feat=embedwebsite)
(http://lh5.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c7Jd_EgI/AAAAAAAAAIw/a3luAugDKT0/s800/IMG_4915.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/Q1J5byJHcUZDuQBOPjrZ3g?feat=embedwebsite)
(http://lh5.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c8Y1mXrI/AAAAAAAAAIw/MfJI4RiKiV8/s800/IMG_4918.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/5GuyhtIPG4pppKO_A_OWyg?feat=embedwebsite)
(http://lh4.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB3c9xtv3WI/AAAAAAAAAIw/FLrFLYJdKEM/s800/IMG_4922.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/WIsKoe2TVP9ufq1KP32kpg?feat=embedwebsite)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: zelja від 20.06.2010 18:12:39
Був перший раз за своє життя на горищі свого будинку,завдяки білайну  ;D

(http://lh3.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tOsmKTdI/AAAAAAAAALU/FVN338EPx60/s800/IMG_4612.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/Oi7hqw0ynbxJFUaU5hpCGelSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh4.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tPx9mYzI/AAAAAAAAALg/iIDw1U0cKsg/s800/IMG_4615.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/ncEMQA7iHO_yRoYpKgHLLelSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh6.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4taMpffNI/AAAAAAAAAMQ/ftLLdj83V2U/s800/IMG_4626.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/vuzeeHTzW06GL7BW3eNNF-lSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh3.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tehc-u2I/AAAAAAAAAMk/9XGlZwffJHQ/s800/IMG_4631.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/6j4UZjWg3W5vb6CAKdqnaulSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh4.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tgdV0CGI/AAAAAAAAAMw/YAOd-kXmfGw/s800/IMG_4634.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/2xFBWo8knaUPRkbXZj0n1-lSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh6.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tm3QwN0I/AAAAAAAAANU/Ps0gYYLqJI4/s800/IMG_4642.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/HN_idq6s0wvKgkvDyWK4A-lSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)
(http://lh4.ggpht.com/_8kOa5UAnz7w/TB4tqA2N5UI/AAAAAAAAANw/flDm9FME3nQ/s800/IMG_4648.JPG) (http://picasaweb.google.ru/lh/photo/QjJbg-776AkBS7uiDctkXulSxSM2hHPzbYBw8wPFYFQ?feat=embedwebsite)

Всі фотки на Пікасі (http://picasaweb.google.ru/100695630991945525411/LgdEPD?authkey=Gv1sRgCIa8laSpqdjOcg#)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: YserL від 02.08.2010 17:01:12
Ось уже 2 годину шукаю план 14 поверхівок на науковій 5 шт і на топольній 2 шт. Знайшов сайт http://kvartirakrasivo.ru/articles/group-26/ де є планування типових радянських будинків. Де можна дізнатися тип будинку, бо таблички із серійним номером і маркою нема ;)
Найбільш похоже на МЭС-84, але не то.
(http://stroysss.ru/plan/mes84_plan_1.gif)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: maks1973 від 03.08.2010 10:04:05
14 поверхівка на Сихові
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: balanduh від 17.08.2010 22:09:00
http://zirvygolova.livejournal.com/142392.html#cutid1
фотки з даху у центрі міста. звиняйте, не хочуть тут ці фоти поститися, закачані в жж...
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: inkognito від 17.08.2010 22:32:59
Тра юзати Пікасу. Але ніц тут складного, даю прямі посилання на твої ЧУДОВІ фото!!!

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fcdhe)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fe3yk)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fgfgq)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fhzzs)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fka1a)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fp78r)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002fqb3w)

(http://pics.livejournal.com/zirvygolova/pic/002ffe51)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 23.08.2010 12:30:05
Мав змогу познімати з даху майбутнього недобудованого готелю, що на Куліша. Нові ракурси і незмінні львівські дахи))

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5sAq8T1I/AAAAAAAAEDo/Wco21W3cPCM/s800/lvzv644566755.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/mLOrs1ttlipLXgokUkv5UQ?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5l8wL3KI/AAAAAAAAEDM/nnAeMVBIaYA/s800/lvzv644566755-4.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/YH-oFfOtSdIKFh-BavxKCA?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5m_OMQ3I/AAAAAAAAEDQ/66fZCOVAU7I/s800/lvzv644566755-8.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/XWYv_ky4VUxBNmy6KOvgAA?feat=embedwebsite)

Ше трохи і все забудують :)
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5nvT-SCI/AAAAAAAAEDU/xw-OEkMXgAE/s800/lvzv644566755-10.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/4AWzz4Fz_oy16-ofI4yq9A?feat=embedwebsite)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5ooMvFVI/AAAAAAAAEDc/oaUiGyQ3edg/s800/lvzv644566755-13.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/0SCCJck8g2dHE975dTmRpg?feat=embedwebsite)

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5tc0nWpI/AAAAAAAAEDs/HbrU7uHPJZc/s800/lvzv644566755564-12.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/gpgbGaczDybwWnPV8jCgWA?feat=embedwebsite)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5uc8En3I/AAAAAAAAEDw/pVVYyTMDa74/s800/lvzv644566755564-13.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/xB3lcmkd9TtQeJUXw2CDrg?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5vfQS9wI/AAAAAAAAED0/sciW9udXJ_0/s800/lvzv644566755564-14.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/5jEEYpySQHwFnHZX8gOVlA?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5wd4uLAI/AAAAAAAAED4/hGw4WbPKBXw/s800/lvzv644566755564-15.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/SdHErKYSxpdoQW5vZH5l4Q?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI5xB12YEI/AAAAAAAAEEA/I95n9L232WM/s800/lvzv644566755564-2.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/e6RReT4GK6h6gSpl6vRV3Q?feat=embedwebsite)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI531dXiyI/AAAAAAAAEEY/5LXOpfeS1XM/s800/lvzv644566755564-42.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/30gB_PR9p78JNTGVIiTs6Q?feat=embedwebsite)

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI566sF6KI/AAAAAAAAEEo/NNxUeYECjmM/s800/lvzv644566755564-47.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/fnC1_5xLtrrK03kC8QYfqQ?feat=embedwebsite)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI59r8ZrGI/AAAAAAAAEE4/doOggC3Pi_c/s800/lvzv644566755564.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/WSe8LV11P80uLvOZQgNlyg?feat=embedwebsite)

Вид з готелю "Власта".Туди спокійно проходиш через регістратуру (інакше не назву іі там), сідаєш на ліфт та піднімаєшся на передостанній поверх. Без проблем.
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/THI58uJtMjI/AAAAAAAAEE0/dlds_RjalTk/s800/lvzv644566755564-54.jpg) (http://picasaweb.google.com/lh/photo/IDvRfxkKkMHVWM21ABARsw?feat=embedwebsite)
решта тут (http://picasaweb.google.com/AnRoy85/crReKL#)


Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 07.11.2010 01:11:50
Фото одного львівського горища та дахівки, котре знаходиться на площі Ринок, де я побував завдяки Lesyk'у та AHD.
Дуже настроєва місцина, мабуть тому, що тут колись була майстерня художника. Де він і творив. Ну і пив і їв також. (про то нижче)
Об'єкт не володіє вільним доступом. Перепонами являються двері з замком а також аварійні сходи будинку, які, особливо вже наверху прогнулися та прогнили. Неприємні відчуття були, коли піднімався ними, таке враження що будь якої миті міг без власної волі опинитись внизу. Вже в наступному тижні їх демонтують, та розпочнуть зведення нових.

Отже горище. Має характерне скляне вікно. Є одна велика кімната з котрої є двері до ванної кімнати (з сидячою ванною, колись дуже дефіцитної за союзу). Далі є вихід на горище з складом хламу та алко-тари. Є також маленька кімнатка-спальня, з вікном у колодязь дому.
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXHTUR6CUI/AAAAAAAAEp8/m9XBUPbQ3lg/s800/pl_rynok3573265.jpg)

Майстерня
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXFyI7k66I/AAAAAAAAEoA/vmya53JMR2Q/s800/pl_rynok3573265-3.jpg)

Очаг
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXF3OEz-lI/AAAAAAAAEoI/-qU3oJu-sKI/s800/pl_rynok3573265-5.jpg)

Відкрили дверку в духовку...а там сало та якесь варення, звісно не першої свіжості. Бросить все?  :)
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXF6QKGZ0I/AAAAAAAAEoM/dwJkxSf0Gtg/s800/pl_rynok3573265-6.jpg)

фото_фото
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXF-KQ-81I/AAAAAAAAEoQ/XnEvEMGTO2I/s800/pl_rynok3573265-7.jpg)

так тут зупинився час
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGj4l3EJI/AAAAAAAAEpA/8u2PiuxaZmY/s800/pl_rynok3573265-19.jpg)

все смачно припало пилюкою...
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGBJD_qkI/AAAAAAAAEoY/0Ka83ucywCY/s800/pl_rynok3573265-8.jpg)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGEmr5aeI/AAAAAAAAEoc/keygH7s81_A/s800/pl_rynok3573265-9.jpg)

закам'янілий хліб та така ж мандаринка
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGHZ-aG-I/AAAAAAAAEog/o9CiWaCWvQA/s800/pl_rynok3573265-10.jpg)

повитягував з хламу окремі пляшки. Сподобалась етикетка з "гуцульським напитком". Нажаль для Bottlehunter'а повних пляшок не було.  ;)
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGKSM8FDI/AAAAAAAAEok/a382j_-pzyU/s800/pl_rynok3573265-11.jpg)

А як знайшлася повна, то Lesyk все випив.
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGNzNB53I/AAAAAAAAEoo/APln2UUEscc/s800/pl_rynok3573265-12.jpg)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGQF-etKI/AAAAAAAAEos/nFG0HoLV1ko/s800/pl_rynok3573265-13.jpg)

крокуємо далі:
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGgj-Y4WI/AAAAAAAAEo8/18TCT6Es3GU/s800/pl_rynok3573265-18.jpg)

ну і дах, як не побувати на ньому?
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGaO2pGJI/AAAAAAAAEo0/FxGyz812A-g/s800/pl_rynok3573265-15.jpg)

ринва з чорної камяниці
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGeexkqfI/AAAAAAAAEo4/8cuWzljQqAA/s800/pl_rynok3573265-16.jpg)

(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGoT5H3bI/AAAAAAAAEpE/C3Z-6A9N2bk/s800/pl_rynok3573265-20.jpg)

вид на музей пошти
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXGy5M9PPI/AAAAAAAAEpQ/Dk44pTjyb08/s800/pl_rynok3573265-23.jpg)

один з способів потрапити в італійський дворик
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXG4qs2icI/AAAAAAAAEpY/cKOJuVRUx_8/s800/pl_rynok3573265-25.jpg)

знайомий барельєф, тільки з іншого ракурсу
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXHBNSyinI/AAAAAAAAEpg/Fn7xrNYl524/s800/pl_rynok3573265-27.jpg)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXHIxUTZZI/AAAAAAAAEpo/apKRjtYUVf4/s800/pl_rynok3573265-30.jpg)

ось вона, та причина, чому сходова клітка згнила
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TNXHNEBRqQI/AAAAAAAAEpw/W_FlKmc5fFw/s800/pl_rynok3573265-32.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Lesyk від 12.11.2010 18:55:36
ні, не відомо, якийсь алканафт-наркоман, який не вмів малювати портрети.абстрактні дєвушкі в нього гарно виходили, а от шось натуралістичніше -  :-\ ..це все моє імхо яке я створив лазючи тамкай.і взагалі, не будемо розводити тут офтоп...
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 13.01.2011 00:20:13
Завдяки знайомим фотографам, отримав змогу познімати краєдиви околиць вулиці Ярослава Мудрого з новобудови.
Присутній туман аж ніяк не радував, хоча додав якогось колориту середовищу.
(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4h8OkhOWI/AAAAAAAAFAQ/YBDF38rR1so/s800/lviv_f43697934656-3.jpg)

вид на Шевченка та Золоту
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4h8STXJ8I/AAAAAAAAFAU/7BcsA_c-bV0/s800/lviv_f43697934656-4.jpg)

вид на Шевченка, на передньому плані військова частина
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4idH3ztLI/AAAAAAAAFAg/maBH2lyguPs/s800/lviv_f43697934656-7.jpg)

(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4h70KNOmI/AAAAAAAAFAM/9m_3D_hHc0w/s800/lviv_f43697934656-2.jpg)

мисливці за ракурсом :)
(http://lh3.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4h8bvboYI/AAAAAAAAFAY/MmqauDejfW0/s800/lviv_f43697934656-5.jpg)

(http://lh4.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4h8keb1FI/AAAAAAAAFAc/eptVlhtqs9s/s800/lviv_f43697934656-6.jpg)

вдалині - церква св.Юра
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4idhDgFDI/AAAAAAAAFAk/7tRRWE-5blg/s800/lviv_f43697934656-8.jpg)

ближче
(http://lh6.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4iem-hr1I/AAAAAAAAFAw/cpDxvMSEr1Y/s800/lviv_f43697934656-12.jpg)

(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4i_2mnrbI/AAAAAAAAFA4/sqn0rKamxrs/s800/lviv_f43697934656-15.jpg)

у вікні - пральна машина :)
(http://lh5.ggpht.com/_uWJjVr3_dVU/TS4i_0jjGPI/AAAAAAAAFA8/8TJKHTCWjVQ/s800/lviv_f43697934656-17.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Hulihanka від 31.01.2011 19:16:08
Короткий мануал "ШоПочому" .
   Отак-от несірйозно - доросла тьотя, а лазить по дахах, як малолєтка. Без пива, коньяку чи навіть пепсі. З камерою. Тьотки фігіють. Очаровувати склеротичних істеричок вдається не завжди. Люди врєдні і ніхто не зобов"язаний розуміти ваш тонкий душевний порив, підкріплений творчою/робочою/сімейною/ особистою  кризою чи просто банальною цікавістю. Тому виробляються перші "правила поведінки", які можна застосовувати, доповнити, зігнорувати.як захочете.
     Якщо вже дуже припекло з доброго дива  забратися кудись повище і так, щоб з естетичним пейзажем - варто перенести це бажання на ранній ранок. At the crack of dawn, як то кажуть- і тобі легше(нікому нічого не пояснювати), і людям нерви не псуються.
    "Ходки" в основному робляться тільки 1 раз  - не варто тішити себе ілюзіями, що ви сюди обов"язково певернетеся (з іншим об"єктивом, штативом, фільтром, спалахом), щоб зробити крутіший кадр. Навряд: або засічуть, або закриють, або знесуть будинок до того часу(було і таке).
     Взуття  - один з найголовніших атрибутів. Зручне, чіпке. Відчуте себе балериною, балансуючи на тоненьких, напівзогнилих ринвах чи  мокрих скатистих бляшаних дахах. Жартую.  Не варто здіймати галас, ніби там півдивізії вирішила станцювати гопака над головами бідних людей - у більшості львівських будинків і так дуже ненадійне дерев"яно - солом"яне перекриття+ ідеальна шумопроникність.
     До вибору компанії теж треба підходити творчо. В мене переважно виходить соло - не тому, що я женуся за "ексклюзивом". Просто хобі таке, що його і важко пояснити комусь, як спитають. Звісно, гуртом ходити цікавіше і безпечніше, але не більше 2х людей в одному місці і в один час. Якшо хочете "пабухать і паржать"- з пляжу, маєте для того кнайпу на кожному кроці, там вас приймуть, обігріють і додому відправлять ну чи там у витверезник - кому що ближче. З даху знімати вас буде вже  пожежна драбина в комплекті з міліцейським бобіком, або,в кращому разі, застрягнете десь, як бідолаха Пух. Стрибати, розмахувати руками, співати, кричати до людей з вулиці,привертаючи їх увагу до власної крутості, кидати їм щось згори на голову - моветон.  Після цього на горищі з"являється колодка, а на дверях - кодовий замок. Деколи для більшої переконливості останній поверх стереже сусідська собака - я б теж не хотіла, щоб до мене в будинок всяка шваль пхалась з перспективою звернути собі шию в пориві  пиво - винної екзальтації.
     Спонтанність і чуйка - друг кожного діскавериста. Не упускайте свій шанс, але і не фанатійте, бігаючи підворотнями. Просто любіть місто, в якому живете, підіймаючи хоч іноді голову вгору, звертаючи увагу на дрібниці, спостерігаючи. Відкривайте його для себе more and more. Слухайте свій внутрішній голос, чи як ви там його називаєте. Не лінуйтеся. Пробуйте, спотикайтеся і пам"ятайте: 1)безпека- не варто ризикувати без необхідності; 2)другого шансу може і не бути, а шкодувати за втраченими моментами я особисто найбільше  не люблю.
Короче, я попередила.
http://picasaweb.google.com/Hulihanka/rJzaDF#
http://picasaweb.google.com/marta.dropa/LvivInside#
(http://lh3.ggpht.com/_oYdEQtr9E1I/TUbhMQRnk_I/AAAAAAAADNY/0oZp3wmgnzc/s640/DSC_3391.JPG)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Bottlehunter_ від 05.02.2011 21:36:37
Нормально написано. Експлорер же не тільки просунуті тру-діг-індастріал-попідземлю-попідстілпішки лазуни читають. Коли я починав, мені дуже потрібен був мануал, подібний на викладений вище. Новачки зацінять і - що головне - не будуть робити дурних помилок.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 09.02.2011 18:55:49
Вже прийшла пора тему розділити на горища/підвали, тим паче в даній темі в пріоритеті є як не дивно, горища.

Ця тема надалі буде присвячена лише нашим дахівкам.

Все що стосується теми підвалів, пивниць, погрібів та інших подібних місцин, прошу дописувати у тему  -  Підвали Львова (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3750.new.html#new)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 09.02.2011 20:53:15
Отож, після відвідин палацу Бєльських (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3730.0.html), в проміжку між відвідинами підвалів старого Львова, наша скромна компанія відвідала покинутий житловий будинок, у межах площі Ринок, зокрема, його горище.
Будинок  дуже цікавий, Фляшкохантер його зісередини познімав. Всередині аварійної будівлі, в колишніх квартирах є відлуння якогось, я б сказав, болю колишніх власників квартир, також відчуваються атмосфера попереднього життя в них дотепер... Мабуть люди все таки з болем покидали свої домівки.
Але, все це в новій темі Покинуті будівлі (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3753.new.html#new), де Фляшкохантер нам розповість про вищезгадану будівлю та її теперішніх мешканців.

Наразі, горище цього будинку (у деталях):

(https://lh6.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWEQ8qFYI/AAAAAAAAFK0/Wna7tfRYeC8/s640/gor546347374968739-6.jpg)
Фарба для волося, упаковки котрої валялись усюди по горищу, 50-х років виробництва, Польща

(https://lh5.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWEzu7PZI/AAAAAAAAFK4/Qce4JnYZzdY/s800/gor546347374968739-7.jpg)
"Перші кроки баяніста" ;D Взагалі, по таким знахідком легко оприділяється, якої професії (або хоббі), мешкали в будинку люди.

(https://lh6.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWE-TAhVI/AAAAAAAAFLA/RLME9j4JKRQ/s800/gor546347374968739-9.jpg)

знахідки по медецині :)
(https://lh5.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWQMnCd-I/AAAAAAAAFLM/BEC0amb6qzI/s800/gor546347374968739-12.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWQMtpWwI/AAAAAAAAFLQ/NawupYU5zWQ/s800/gor546347374968739-13.jpg)
ну і дуже багато тематичних по музиці

(https://lh5.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWQO2mdbI/AAAAAAAAFLU/bDBbKbKOrg4/s800/gor546347374968739-14.jpg)

(https://lh6.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWP5-Qp3I/AAAAAAAAFLI/mTTWjWVeYGg/s800/gor546347374968739-11.jpg)

ну і наостанок, страшилка від Руфуса  :)
(https://lh5.googleusercontent.com/_uWJjVr3_dVU/TVLWFFKO6VI/AAAAAAAAFLE/qexjCr8cQJM/s800/gor546347374968739-10.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: zelja від 18.02.2011 14:08:05
Був я раз із Сталкером на горищі будинку Міцкевича 6, На всіх підїздах стоять домофони,так шо ми чекали поки хтось не зайде, Вхід на горище можливий тільки з самого крайнього від дороги піїзду. Наверх піднялися ліфтом,дальше по сходовій клітці до дверей які розділяють підїзд та горище,вони були закриті на Болт ;D но нас він не зупинив.Та шо зацініть краєвид з горища :)

(https://lh5.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qQjKwenI/AAAAAAAABlQ/t-Jjg4tdMrg/s800/IMG_6527.JPG)
(https://lh5.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qQ-17r2I/AAAAAAAABlU/3ZhYq1BkJnY/s800/IMG_6528.JPG)
(https://lh4.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qTRLcFxI/AAAAAAAABlo/7JMCm-NM_5I/s800/IMG_6534.JPG)
(https://lh6.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qUGArrbI/AAAAAAAABlw/-Jc0FzzA-Gg/s800/IMG_6536.JPG)
(https://lh3.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qVkkKVzI/AAAAAAAABmE/BFpUSFcVoZw/s800/IMG_6542.JPG)
(https://lh5.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qW54v7wI/AAAAAAAABmU/OFOHOhoE5Qs/s800/IMG_6548.JPG)
(https://lh4.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qXppb2WI/AAAAAAAABmc/laXZ820nrCs/s800/IMG_6550.JPG)
(https://lh6.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qZBxXR-I/AAAAAAAABmw/5LyRLb6lQIM/s800/IMG_6556.JPG)
(https://lh3.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qdED0JYI/AAAAAAAABnc/Ybf_RQ4bBEY/s800/IMG_6570.JPG)
(https://lh5.googleusercontent.com/_8kOa5UAnz7w/TV4qd6GTiaI/AAAAAAAABno/vf6ax6z0hP0/s800/IMG_6574.JPG)

Сциль на альбом (https://picasaweb.google.com/100695630991945525411/6_8#)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Hulihanka від 21.02.2011 22:06:06
там востаннє було відкрито навстіж, але сусіди полохаються все більше - судячи з к-сті тари і сміття місце мега популярне
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: YserL від 26.05.2011 16:06:08
Довелося побувати на даху В.Великого, 52.
(http://lh3.googleusercontent.com/-pA5foJRLdoM/Td5MPNY0BpI/AAAAAAAADYM/-yUzCiXcuGo/DSC_0582.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-oLMGptGC4Yk/Td5MPv7jl3I/AAAAAAAADYU/hFpcH75dXRg/DSC_0584.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-XV1ZOxXWyGE/Td5MRNLEkmI/AAAAAAAADYk/iRGGKwqlQrI/DSC_0588.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-R_kcsbm0ApA/Td5MSAaO8lI/AAAAAAAADYw/L7XTG4m6KxE/DSC_0591.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-GJctKdYfoLA/Td5MV5In0DI/AAAAAAAADZc/zQZDZ7_5ZVk/DSC_0602.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-X1nVVdLvxnY/Td5MasFlbqI/AAAAAAAADaU/RoIt6JQnjJ4/DSC_0616.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-YPR3WBr-01I/Td5MdLmHKzI/AAAAAAAADaw/_EsM8x7gmP8/DSC_0623.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-f-t3hdBWXcM/Td5MgHrQNXI/AAAAAAAADbU/RU7DirC1V44/DSC_0633.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-4HDk9u8WVvo/Td5MjIP3g9I/AAAAAAAADb8/NzfZpksai2s/DSC_0643.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-MpCcGe7aB4k/Td5MjvhfLtI/AAAAAAAADcA/cXSEgjrF4Ts/DSC_0644.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-XveHdwbD9F0/Td5MmqExjRI/AAAAAAAADcg/P9hG3yyL7xI/DSC_0652.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-GFFHOOF1x8o/Td5MnZw0FnI/AAAAAAAADco/irFwLS39nks/DSC_0654.JPG)

І відео зверху:
http://www.youtube.com/watch?v=NrjL2XTGz3s

Всі фото тут: http://picasaweb.google.com/krezalis/2011052652 (http://picasaweb.google.com/krezalis/2011052652)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Golem від 27.05.2011 09:31:33
Петро Лендр прислав два цікавих лінки.

Фото з даху Оперного (http://ua-travels.livejournal.com/1691574.html#cutid1)

Ще фото Львова з Вертольота (http://lufa.com.ua/pres-foto/geografiya/2011-05-18-10-43-24.html)
Назва: Re: Горища Львова, Техніка безпеки
Відправлено: Dido від 28.05.2011 11:50:43
Ніколи не ставайте на мох, котрий росте на блясі на північних схилах (скатах) дахів! Нехай лід сховається!
Також ще більш небезпечні свіжопопоставлені дахи із профнастилу - вони покриті якимось невисихаючим мастилом.
Перевірив на собі обидва  типи покрівель, тепер без страховки на такий дах - нізащо ! :)
А це вигляд з мого даху :(http://D:\foto\Roof\Roof21.jpg")
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Anhorda від 07.07.2011 13:26:16
Вдалося домовитися про екскурсію з мешканцем будинку
по вул. Герцена, 6.
За що йому подяка.

Горище складається з двох частин. Одна знаходиться над п’ятим поверхом будинку. Вхід туди безпосередньо з квартири. Потрапити не вдалося.
На іншу частину горища над четвертим поверхом — вхід з під’їзду.

Ми відсунули від дверей побутовий хлам, відчинили їх і зайшли.

(https://lh6.googleusercontent.com/-NWMFMa2R4Lg/ThV8cyq9QqI/AAAAAAAABOc/lDafzOaYgOY/s800/gg-01.jpg)

На вікні виднівся силует, —  голуб’яче дитинча бігало туди-сюди по підвіконню, а над головою на балках його незадоволені предки влаштувати метушню.

(https://lh3.googleusercontent.com/-V6K9d2kF2P0/ThV8c-emmtI/AAAAAAAABOU/VYaCmkqVk4k/s800/gg-02.jpg)

Після оглядин території, виникла думка про те, що голуби навряд чи дотримуються гасла пана Inkognito, і захисна каска на голову була б доречною.

Монолітна, на перший погляд, плита перекриття зроблена з цеглин.

(https://lh5.googleusercontent.com/-YTeuFuvFIRo/ThV8dDcfNkI/AAAAAAAABOY/z6Q62rMWzJo/s800/gg-03.jpg)

Як пояснив ексурсовод, конструкція будинку нагадує вивернуту ступінчасту піраміду: найтовстіші стіни на нижньому поверсі, з кожним поверхом вгору їх товщина зменшується. Площадки, які залишаються, служать опорами для плит перекриття.

Декілька краєвидів горища:

(https://lh3.googleusercontent.com/-6jIPhmt-BVA/ThV8dfz8neI/AAAAAAAABOk/n3bUMRxN4FI/s800/gg-04.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-17KtnBsG2lo/ThV8dvAoXfI/AAAAAAAABOg/xmYp4HrDA8E/s800/gg-06.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-z37_Efj4ksw/ThV8d-vjq5I/AAAAAAAABOo/rcr2WymY5fE/s800/gg-07.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-QDITcKXXrPk/ThV8dfT93DI/AAAAAAAABOs/VVghCxyRj4Q/s800/gg-05.jpg)

Зв’язки макулатури з загадковим Алтацидом, старі віконні рами і інші колись цінні речі розкидані по підлозі:

(https://lh3.googleusercontent.com/-WZIubMGCAo4/ThV8cxUaSfI/AAAAAAAABOQ/5yDgDw2Y2uI/s800/gg-22.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-rV5L0fXCn7s/ThV8gq9_0_I/AAAAAAAABPw/_pvgEwnZYvc/s800/gg-20.jpg)

(https://lh6.googleusercontent.com/-WrE1niSeg8I/ThV8ghNeeYI/AAAAAAAABPs/SZz_IuLSvms/s800/gg-21.jpg)

Були виявлені три люки на дах. На них встановлені нові дверцята, що працюють за принципом "кришки від баняка". Якщо ручку дверки ненароком відпустити, то вона з гуркотом летить донизу.

(https://lh3.googleusercontent.com/-DDgaMTPCA9s/ThV8erGfOcI/AAAAAAAABO4/Hg5XFIRAi9U/s800/gg-07b.jpg)

З цінних приспосіблень є драбина:

(https://lh6.googleusercontent.com/--w7gkP4x4gs/ThV8eDsYkII/AAAAAAAABOw/oSbhncZsKZ0/s800/gg-07a.jpg)

На дах не вилізали, бо кожен крок по старій покрівлі — це нова дірка в даху і нові тазікі на підлозі горища для вловлювання дощової води:

(https://lh5.googleusercontent.com/-SboomGKUltc/ThWHxgrlysI/AAAAAAAABRY/e1pFrn_XQvE/s800/ggpic-6.jpg)

Будинок стоїть на дерев’яних палях, які в лівій частині фундаменту згнили. Це спричинило просідання і нахил споруди. За рахунок цього між 6-им і 8-им будинками утворився зазор, який добре видно на горищі:

(https://lh5.googleusercontent.com/-BaA_4TNkHbQ/ThV8eYoeXOI/AAAAAAAABO0/lTfvVhFdzng/s800/gg-08.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-WE7s3E30H30/ThV8e5FbC9I/AAAAAAAABO8/c42ENzBU2Ao/s800/gg-09.jpg)

Зараз 6-ий будинок спирається на сусідній новозбудований готель, стіну якого видно з вікна:

(https://lh5.googleusercontent.com/-nroTiWSOX2k/ThV8e3rMG5I/AAAAAAAABPA/D6rdmTWgKes/s800/gg-10.jpg)

З комунікацій на горищі виявлені
шнури для сушіння білизни ;D:

(https://lh6.googleusercontent.com/-TaHG8qieUV8/ThV8ezr9w3I/AAAAAAAABPE/jbPsM4P6tOU/s800/gg-11.jpg)

(https://lh5.googleusercontent.com/-T9fPG_vPaGk/ThV8fX_yjEI/AAAAAAAABPI/Zq_tmJQ6ZXI/s800/gg-12.jpg)

витяжна вентиляція:

(https://lh5.googleusercontent.com/-6s7xItBiJVA/ThV8fR2uOxI/AAAAAAAABPU/QdSCJu35aNw/s800/gg-13.jpg)

велика кількість димоходів пічного опалення:

(https://lh5.googleusercontent.com/-dAPyTmE8lns/ThV8fk7tiTI/AAAAAAAABPQ/aPy5zr8Kx_c/s800/gg-14a.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-oHLLZyk1bmY/ThV8fjYI6-I/AAAAAAAABPM/wBGZ79GoPiQ/s800/gg-14.jpg)

На деяких димоходах збереглися старовинні кам’яні заслінки:

(https://lh4.googleusercontent.com/-omXITrF8hnk/ThV8f-f7-uI/AAAAAAAABPY/QSSAd25hvCQ/s800/gg-15.jpg)

(https://lh5.googleusercontent.com/-cWaJaKq3dU0/ThV8gBKP8LI/AAAAAAAABPk/zt0l3C1ft8Q/s800/gg-16.jpg)

На інших встановили радянські металеві:

(https://lh5.googleusercontent.com/-W2p_R7oDHKo/ThV8gPG3z2I/AAAAAAAABPc/nWKkn-yCvPs/s800/gg-17.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-m__NorLtlEo/ThV8gLoR2TI/AAAAAAAABPg/rmEjDP0C_6w/s800/gg-18.jpg)

Є навіть кусок пінопласту замість заслінки:

(https://lh3.googleusercontent.com/-4zx9neaE9bk/ThV8gc1UGII/AAAAAAAABPo/-AYB78NMD60/s800/gg-19.jpg)

Якщо описувати загальні враження і відчуття, то на горищі віє духом магії, відьм, Гарі Потера, чарівного димольотного пороху, і чути постійне бурмотіння голубиного сімейства.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 29.07.2011 16:08:54
Горище церкви св. Михаїла, що на вул. Винниченка.
Недавно був змінений дах, перекрили мідними листами. Також відновили дзвони та кріплення.

(http://lh3.googleusercontent.com/-HqD0Qp1Ddlk/TjHbmHeFZVI/AAAAAAAAHRU/soNf8_bMDCE/s800/gor_m_church-10.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-nyFPZShMCUE/TjHbqxH5ALI/AAAAAAAAHRg/7W_wdwF6k2Q/s800/gor_m_church-16.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-Bj_08OQtfIU/TjHbs5z2cpI/AAAAAAAAHRk/UZQ805S8pmU/s800/gor_m_church-17.jpg)
Перехід з дзвіниці до горища церкви. Зліва напис робітника, 1930 р.

(http://lh5.googleusercontent.com/-XcHrNtMF6Cg/TjHbxMdzkgI/AAAAAAAAHRo/_a35iTo4oQA/s800/gor_m_church-18.jpg)
Руфус розшукує колонії кажанів

(http://lh5.googleusercontent.com/-ZRhIlbJv_Bw/TjHbxhttesI/AAAAAAAAHRs/xRFzA7yvuKU/s800/gor_m_church-20.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-4xncEIH-jpQ/TjHb0lVmucI/AAAAAAAAHR0/XJD3zGwj-Bs/s800/gor_m_church-23.jpg)
Так кріпиться люстра

(http://lh3.googleusercontent.com/-TVK2IE8LZDU/TjHb187Gh5I/AAAAAAAAHR4/z6owwKkuYWc/s800/gor_m_church-24.jpg)
З зовнішньої стророни дах гарний, а з внутрішньої страшний і ай!...болючий :)

(http://lh4.googleusercontent.com/-CB6qWGtKCLs/TjHb3_SrcDI/AAAAAAAAHSA/U1ksL6KHYPU/s800/gor_m_church-26.jpg)
Кріплення дроту громовідводу

(http://lh6.googleusercontent.com/-84J6jeSLoFc/TjHb8Xnb7pI/AAAAAAAAHSM/PlmY03wEKGA/s800/gor_m_church-32.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/--rRpf6DdD54/TjHb_P58ejI/AAAAAAAAHSU/Vw5C3NLey2U/s800/gor_m_church-34.jpg)
Галерея, з котрої відкриваються цікаві види на церкву

(http://lh6.googleusercontent.com/-Qu13vnD9h_g/TjHcAG2IKaI/AAAAAAAAHSY/LqzLjwS4pbg/s800/gor_m_church-37.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-QxG9IkKwcNs/TjHcCMupTVI/AAAAAAAAHSg/dFXeNVko0h4/s800/gor_m_church-35.jpg)
Фрагмент розписів Педретті і його учня Мазуркевича, 1730-ті роки

(http://lh3.googleusercontent.com/-tsp-cxjaIDw/TjHcDscL6rI/AAAAAAAAHSk/z1IjrhOpNrs/s800/gor_m_church-41.jpg)
Прибирання


(https://lh4.googleusercontent.com/-X8WPY_b8kTA/TjHcFpMUI_I/AAAAAAAAHSo/uOoCYgPHvLw/s800/gor_m_church-45.jpg)
Сходи в стіні, котрі ведуть на горище.
Назва: Re: Горище костелу Ельжбети
Відправлено: Roy від 16.08.2011 18:44:47
На цей раз - фото з Церкви святих Ольги і Єлизавети (по народному костелу Ельжбети).
Компанія в нас була велика і незмінна - я та Руфус.
Горище та куполи цього костелу - неймовірні та захоплючі. Ділюсь з Вами фотографіями звідти:

(http://lh3.googleusercontent.com/-TMOq5vq8arY/Tkp2JeiX5eI/AAAAAAAAHjE/_GwK_wromNA/s800/kostel_El-b12345-24.jpg)
Горище над церквою відрізняється високими куполами - відповідно, пересуватися було не дуже зручно.

(http://lh4.googleusercontent.com/-YL2NOglY70Q/Tkp2G64O7tI/AAAAAAAAHjA/mmGcYgCuKec/s800/kostel_El-b12345-22.jpg)
Хапаючись через виступи цеглин, пересувались по вершині куполу

(http://lh3.googleusercontent.com/-xMvW1yn5_4w/Tkp2MuEm-DI/AAAAAAAAHjM/egi6MPS8weM/s800/kostel_El-b12345-27.jpg)
Через спеціальні отвори для люстр, можна було поспостерігати за церковними справами та за людьми

(http://lh6.googleusercontent.com/-tzut6GUKw9U/Tkp15R1SoYI/AAAAAAAAHis/NOyUJ9h6nxM/s800/kostel_El-b12345-14.jpg)
(http://lh5.googleusercontent.com/-k3NB_RM4D5U/Tkp2UMEazsI/AAAAAAAAHjY/nmGD9EGvKqQ/s800/kostel_El-b12345-35.jpg)
Церква та її горище це - зовсім різні місця по атмосфері. Внизу панує блаженсто та спокій, а наверху небезпека, та навіть, я б сказав містика.
Саме це горище чомусь рясніло вінниками.

(http://lh3.googleusercontent.com/-7J-smx7D6GY/Tkp2c41pBHI/AAAAAAAAHjo/vUkUOrIirdo/s800/kostel_El-b12345-42.jpg)
Скелетик голуба. Взагалі, постійні жильці таких горищ це голуби. І обовязково якийсь хижак, наприклад куниця чи просто щурі. Розтерзані голуби попадаються досить часто.

(http://lh6.googleusercontent.com/-ulAIxPzJ5_A/Tkp4qDnnljI/AAAAAAAAHlY/oEFmlGXIwV0/s800/kostel_El-b12345-78.jpg)
Вихід на дах. Лізти не ризикнув звісно, кут нахилу крутий.

(http://lh6.googleusercontent.com/-LSBJBuZsA90/Tkp2sjM1z6I/AAAAAAAAHj8/PDGFWN9tiek/s800/kostel_El-b12345-48.jpg)
(http://lh4.googleusercontent.com/-nIcrMKjpWtA/Tkp2EeCw5BI/AAAAAAAAHi8/Y2w8U5mMuno/s800/kostel_El-b12345-21.jpg)
Невгамовний Руфус в пошуках зниклих кажанів  :)

(http://lh3.googleusercontent.com/-10kE0XWwEik/Tkp2qp1-EdI/AAAAAAAAHj4/tcbnf9W6jEM/s800/kostel_El-b12345-47.jpg)
Сліди сучасного перекриття даху. Гидота. Також, повно після робочих пустих пляшок та окурків.

(http://lh5.googleusercontent.com/-Yacc6nvSF7I/Tkp2vXWhmMI/AAAAAAAAHkA/8dXP5t_1bIA/s800/kostel_El-b12345-49.jpg)
Вхід в одну з бокових веж

(http://lh3.googleusercontent.com/-Oir9VH_XU50/Tkp1zrq6ZII/AAAAAAAAHik/UVR3RnwWTa0/s800/kostel_El-b12345-10.jpg)
Погляд наверх. "О, туди треба вилізти!" - подумав собі.

(https://lh4.googleusercontent.com/-nKvsaWGWfac/Tkp37yKmMYI/AAAAAAAAHk4/-XIoUOtdgrc/s800/kostel_El-b12345-67.jpg)
Підйом відбувся по риштуванням початку ХХ століття.

(https://lh6.googleusercontent.com/-IT3MKKwawNc/Tkp4BUL2D-I/AAAAAAAAHlA/KZCD4ekwUoA/s800/kostel_El-b12345-69.jpg)
Ось, перший погляд з віконця на Привокзальну.

(http://lh3.googleusercontent.com/-DQATgMBUk4M/Tkp3_UNXltI/AAAAAAAAHk8/bvtZMBdUW9U/s800/kostel_El-b12345-68.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-8aaOcv8TvlU/Tkp35OAehGI/AAAAAAAAHk0/J047CoG9-VQ/s800/kostel_El-b12345-65.jpg)
Ще вище

(http://lh6.googleusercontent.com/-VG0fGebN_lQ/Tkp4DZ02fDI/AAAAAAAAHlE/prmbVQVlzZo/s800/kostel_El-b12345-71.jpg)
Погляд вниз

(http://lh6.googleusercontent.com/-28B_j3FgaWA/Tkp2yDybgAI/AAAAAAAAHkE/yxzLf76pOOw/s800/kostel_El-b12345-50.jpg)
Стіни рясно покриті голубиним послідом

(http://lh5.googleusercontent.com/-cUp23_p-H6M/Tkp29LrWhkI/AAAAAAAAHkU/SnTnXS_fvok/s800/kostel_El-b12345-55.jpg)
Внутрішні ринви

(http://lh3.googleusercontent.com/-NmOfwcjD2IU/Tkp4LMzED-I/AAAAAAAAHlQ/ASCNteT-3G4/s800/kostel_El-b12345-76.jpg)
шматок ліпнини, з під ніг

(http://lh6.googleusercontent.com/-e-AaI4wfMCg/Tkp2SNK_S_I/AAAAAAAAHjU/lZI6M74yP5o/s800/kostel_El-b12345-31.jpg)
Так виглядає маленька башня

Її вершина:
(http://lh4.googleusercontent.com/-D5jpVH2JCyk/Tkp2PUgwoAI/AAAAAAAAHjQ/bvsR00jGuVw/s800/kostel_El-b12345-30.jpg)

Далі, ми піднялися на найвищу вежу костелу. Вхід до неї окремий, через церкву.

(http://lh6.googleusercontent.com/-VNdizfwCQB8/Tkp46yAMcMI/AAAAAAAAHl0/W0UKaunfV1w/s800/kostel_El-b12345-86.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-6VczJmqQDFg/Tkp492VheXI/AAAAAAAAHl4/j_UkSnrBeB8/s800/kostel_El-b12345-87.jpg)
Речі робітників.

(http://lh4.googleusercontent.com/-Hgg7LQdjUUs/Tkp5KJAZ0LI/AAAAAAAAHmI/nGwCVKzxzFY/s800/kostel_El-b12345-92.jpg)
От так стояти на деревяній перекладині зміг б далеко не кожен.

(http://lh5.googleusercontent.com/-ARRya6NnZlg/Tkp5FJz2dGI/AAAAAAAAHmA/9QU3NlVlHbM/s800/kostel_El-b12345-89.jpg)
Вид на недобудований пам'ятник Бандері та на корпус політехніки

(http://lh5.googleusercontent.com/-utQXfqLa2rA/Tkp5H8ov-qI/AAAAAAAAHmE/JikR3EgPBKg/s800/kostel_El-b12345-90.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-ytDKsc2kLts/Tkp5Rv3Zt-I/AAAAAAAAHmQ/1voJMiEguI0/s800/kostel_El-b12345-94.jpg)
Городоцька - Кропивницького

(http://lh5.googleusercontent.com/-rcmZOERtAnc/Tkp5UKviS-I/AAAAAAAAHmU/ygttzWyE6Xg/s800/kostel_El-b12345-95.jpg)
Шептицьких - собор св. Юра

(https://lh5.googleusercontent.com/-Uz4x_LgHTT8/Tkp5XM1qz5I/AAAAAAAAHmY/VspccYh9Gc8/s800/kostel_El-b12345-96.jpg)
цікаво зреалізована ринва
(http://lh5.googleusercontent.com/-RfafKYD-hig/Tkp5rDC2vfI/AAAAAAAAHm0/FFLBSTVK3eg/s800/kostel_El-b12345-105.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-J8WprLiTpmE/Tkp5iDQ6fwI/AAAAAAAAHmo/DoLu0sP-QI0/s800/kostel_El-b12345-101.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-hCx0w2tg7lw/Tkp5zrvAFOI/AAAAAAAAHnA/7n-CmoSMf3g/s800/kostel_El-b12345-109.jpg)
Вид на залізничний вокзал

(http://lh5.googleusercontent.com/-1SKiapZl-QA/Tkp569fzaNI/AAAAAAAAHnI/_B_uK3xiuNc/s800/kostel_El-b12345-111.jpg)
Змасакрований голуб. Справа лап якогось хижака.

(https://lh6.googleusercontent.com/-3oF0SomiXos/Tkp59S7ueoI/AAAAAAAAHnM/xEeNw7wgT-g/s800/kostel_El-b12345-112.jpg)
Далі - підйом на найвищу точку споруди.

(https://lh3.googleusercontent.com/-jrvAqh_8X9A/Tkp6BWDfqTI/AAAAAAAAHnU/M3UWXYjHcTk/s800/kostel_El-b12345-114.jpg)
невелика металева драбина - внизу прірва з риштуванням. Починаю інтенсивно пітніти :)
Але лізу, бо цікавість аж розпирає.
Вежа поступово звужується.

(https://lh4.googleusercontent.com/-iCGckb4XaQ4/Tkp6GSbQKEI/AAAAAAAAHnY/jwAkLnWVEF4/s800/kostel_El-b12345-116.jpg)
Піднімаюсь ще на одну щаблину і тут перед носом отаке. Голуб'яче гніздо з їхніх же екскриментів. Ну й птиці, живуть в гімні, й сруть в гімні  ;D Красиві пташки.

(http://lh5.googleusercontent.com/-Be5oB8HTpOw/Tkp6J07nUsI/AAAAAAAAHng/JfTJhyHkm3A/s800/kostel_El-b12345-119.jpg)
Показую звідки ліз. Соррі за якісь, умови для зйомки були не найкращі. Тіснота +задуха.

(http://lh5.googleusercontent.com/-ANWukUWIyBg/Tkp6Rt6AiII/AAAAAAAAHnk/vVoeA-l5gW0/s800/kostel_El-b12345-120.jpg)
столітня конструкція

(http://lh6.googleusercontent.com/-sfzB3_70ugI/Tkp6S2lsFzI/AAAAAAAAHno/OSPNMejtNTU/s800/kostel_El-b12345-121.jpg)
Все. Я в найвищій точці. Два метри над мною і славнозвісний хрест, пиляючи котрого звалився звідти радянський окупант. Більше хрест не рухали.

(http://lh5.googleusercontent.com/-813eLw2aKLo/Tkp6VQ91_JI/AAAAAAAAHns/4yI4_pqmv-Q/s800/kostel_El-b12345-122.jpg)
Щоб вилізти до хреста треба було розірвати стару клейонку, але робити цього не хотів з двох причин: 1) дощ та голуби б ще більше дошкуляли церкві; 2) якщо б падав, то б не було за що зачепитися, хочаб.  :)

(http://lh4.googleusercontent.com/-7c5lhubVYP0/Tkp6XAklWuI/AAAAAAAAHnw/Aq0u2nPsVk8/s800/kostel_El-b12345-123.jpg)
поступово спускаюсь

(http://lh5.googleusercontent.com/-ovSgWBpbBh4/Tkp60QDFERI/AAAAAAAAHn4/SQcNV1NAFR8/s800/kostel_El-b12345-125.jpg)
Слід від кулі

(http://lh6.googleusercontent.com/-jy_33SHpMhc/Tkp61yYcZ6I/AAAAAAAAHn8/u798T1WIJd8/s800/kostel_El-b12345-126.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-ljp2G1-xNF0/Tkp6-cYhK6I/AAAAAAAAHoM/xBa0_6qt_iY/s800/kostel_El-b12345-130.jpg)
З внутрішньої сторони видно, що костел під час війни добряче постраждав.

(http://lh3.googleusercontent.com/-9oEEuMPsZVI/Tkp7EexLOLI/AAAAAAAAHoU/KrH-LrqFjM4/s800/kostel_El-b12345-132.jpg)
Все. Прощальний погляд у височінь, де я зовсім недавно був.

Всі фото з костелу тут (https://picasaweb.google.com/AnRoy85/UMRtvI?authuser=0&feat=directlink)


Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Bottlehunter від 16.08.2011 18:58:53
Лев, однозначно і беззаперечно, що тут ще скажеш. Ти на ту дзвіницю, що на вершині Личаківської ще спробуй влізти, якщо маєш можливість офіційно домовитись. І мене не забудь покликати ;)

Може варто створити обговорення до теми?

Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 17.08.2011 01:28:51
Дзвіниця на наверху Личаківської, це тобто Храм Покрови Пресвятої Богородиці, нижче котрого стояв танк ЙФ (Йосиф Сталін).
Що ж, був я там, в 2009 р.

Цікаво, що храм побудований у 30-х роках минулого століття. Кладка і конструкція вежі ще виглядають доволі бадьоро.
Вхід у вежу розташований у кімнаті дитячо-юнацького молодіжного центру «Ораторія», там де живуть діти сироти.
Звичайний люк у стелі - відкривший його, попадаєш у простір вежі.
Підйом на вежу доволі екстримальний, але далеко не такий, як на вежу в Ельжбети.

(http://lh3.googleusercontent.com/-UA4fICp2KJA/Tkro0ca_qAI/AAAAAAAAHqI/uo0iQuJlDno/s800/_MG_5820.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-FtPzKT8Jbvg/Tkro2c7sKfI/AAAAAAAAHqQ/LyLZKkUd2s4/s800/_MG_5823.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Z4Uvm5yabco/Tkro1avGzDI/AAAAAAAAHqM/sclTDsvD7Os/s800/_MG_5826.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-CYHUX63JY9o/Tkro3GA-vzI/AAAAAAAAHqU/m2pdK49a2Qk/s800/_MG_5832.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-ilob4A3bKUI/Tkro37iamvI/AAAAAAAAHqY/tOrvmzgfTOI/s800/_MG_5986.jpg)
фото Назара Рощука (Nazrochuk)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Hulihanka від 28.08.2011 18:58:14
та, простіше
(https://lh3.googleusercontent.com/-nxIRZW2RRr4/SkPy_inZOQI/AAAAAAAANHw/BGNz3Pij9mQ/s640/DSC_7687.JPG)
тут добре сидіти
(https://lh5.googleusercontent.com/-6pAj-t5CLVI/SkPzW-KKi5I/AAAAAAAANH8/p8h5frHfp6w/s512/DSC_7549.JPG)
(https://lh3.googleusercontent.com/-4UDj4a1WRqU/SkPzNSqS9MI/AAAAAAAANH4/F-ka7kD95t8/s640/DSC_7675.JPG)
вид на залізницю і кусок професорської колонії
(https://lh5.googleusercontent.com/-UzayuYRkiDU/SkPzuCB5HnI/AAAAAAAANII/dUsVdb68iJA/s640/DSC_7632.JPG)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Golem від 15.09.2011 12:54:24
фото з верхнього поверху Домінант Плази.


Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Dzhulietta від 24.04.2012 16:26:54
Вид з висотного будинку
Назва: Re: Найвищі будівлі Львова (та області)
Відправлено: Golem від 13.05.2012 14:20:31
Гуртожитки УАД  та інфізу на Підголоско.  9-поверхові, але на горі. Львів весь як на долоні. Кому цікаво, можу провести на дах.

Вчора, скориставшись гостинністю Діда-а, побували на даху будинка на Підголоско-21, за що велике ДЯКУЮ. Краєвиди вражаючі, весь Львів + Кортумова Гора + ліс як на долоні. Ці будинки проглядаються з багатьох точок міста, тож попасти на їх дах ми хотіли давно. Будинок вищий за більшість навколишніх горбів, тому дме там несамовито і поривчасто. Дідо на дах пускає тільки тверезих і адекватних людей. В інакшому випадку в нього є злий собака - барабака який непроханих гостей залиже до напівсмерті, а проханих - ще більше :) Не зважаючи на вітер і хмари вдалося зробити кілька світлин.

Класна точка для фотоКемпера, особливо в морозний зимовий ранок, коли повітря сухе й прозоре. МОжна поробити кілька цікавих телефоток центральної частини міста.
Назва: Re: Найвищі будівлі Львова (та області)
Відправлено: STALKER від 16.05.2012 12:12:33
Побував і я вчора в Діда на даху(за що йому велике дякую). Нижче викладаю кілька фоток.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: l6ova від 16.05.2012 16:58:29
привіт усім!!!
може трішки не по темі, але незнаю куди ще звертатися, шукав шукав по інтернету і ніде незнайшов, а цікавість то мене мучить... був в Львові на екскурсії вот гід і зацікавив питанням: "для чого та драбина на даху" і забув в кінці екскурсії дати відповідь(((

отож бо прошу вас, може хтось знає, відповісти на питання для чого там ота драбина)))
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: l6ova від 16.05.2012 19:21:22
Це мистецька інсталяція. Там на тій вуличці ще є вказівник "Небо 12м" :)

вельми вдячний
а можна детальніше пояснення?
або ссилочку де можна почитати
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 16.05.2012 23:20:56
Драбина ця вже там давно. Ця інсталяція має пряме відношення до мистецького об'єднання "Дзига", котре розташоване нижче.
Ось їхній сайт - http://dzyga.com/content/view/113/226/lang,ua/, можливо там буде більше інформації.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 21.05.2012 17:26:46
Дах-Сихів, пр. Червоної Калини 107. Мій знайомий там живе на 10 поверсі от він і провів. Краєвиди досить непогані-видно Пасіки-Зубрицькі, торговий центр "Зубра", церкву в селі Зубра та й трохи саме село кільцеву дорогу, трохи будинки на Стрийській, трохи "Арену-Львів",мікрорайон "Пасічний",фак-парк з 90-ю трубою. Горище нічим не особливе-звичайні комірчини-кладовки.Єдине цікаво що перший підїзд має 10 поверхів, а другий підїзд має 9 поверхів. Будинок цегляний-трошки вищий за всі панельні навколо. Загалом файно :) От і мої фотки:

(http://lh5.googleusercontent.com/-Vs3QFDXSmEA/T7pC5OaST9I/AAAAAAAAAlA/tJm-5knNu6E/s800/s_9.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-OjO-Nc41SNI/T7pC54gQraI/AAAAAAAAAlE/4uHEETo_tSU/s800/s_10.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-213n_AMlU0o/T7pC61Ky-BI/AAAAAAAAAlY/eOuNIhWfvwc/s800/s_12.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-kzPZnBwNKrE/T7pDAKEaN4I/AAAAAAAAAmE/KIHxOJFKpUU/s800/s_18.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-6YFP3WqgNPc/T7pDAsSIqiI/AAAAAAAAAmM/qzvspDSB9hk/s800/s_19.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-e4A37UekY58/T7pDD3Xip5I/AAAAAAAAAm0/uddEwIj-_8c/s800/s_24.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-B_pVC5mXeFg/T7pDFAYIewI/AAAAAAAAAnE/7oO--RkDmmA/s800/s_26.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-jc0CCeyaFZU/T7pDFyKXPfI/AAAAAAAAAnM/4JLx8vNfDo4/s800/s_27.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-ZopnIpl0AnU/T7pDH_Z4c9I/AAAAAAAAAnk/Vs9I9F5PLdo/s800/s_30.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-cfOMJFhIOHA/T7pDIgfPrDI/AAAAAAAAAns/ZxlvnioKXCg/s800/s_31.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-a692BkU-hpE/T7pDJJZ14FI/AAAAAAAAAn4/N6XuKqW5xUw/s800/s_32.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-rCv3PJLdO04/T7pDKBLowhI/AAAAAAAAAn8/uPghNQT7iGY/s800/s_33.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-xwJceCJlI9w/T7pDMR7YkxI/AAAAAAAAAoY/_Y5TGebK200/s800/s_36.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-l8-_rGGTj3Y/T7pDNzAPntI/AAAAAAAAAog/XKnxNYePsqQ/s800/s_37.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-koRMJ38Gf_I/T7pDOrCCFEI/AAAAAAAAAoo/rGW_EfVRBaU/s800/s_38.JPG)

Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 30.05.2012 15:41:30
І знову дах на Сихові-тепер вже вул.Кавалерідзе 1 Був там минулого року восени. Звичайна панельна 9-поверхівка.І знову ж горище використовується в якості комірчин.
Далі кілька фоток


(http://lh5.googleusercontent.com/-PUGy4McnGno/T8X4nmIxYCI/AAAAAAAAAuY/sJBsIg7RN5M/s800/IMG_1317.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Zi4GlB2HCMI/T8X4oid68xI/AAAAAAAAAug/u9QN5TQOzb0/s800/IMG_1319.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-mwD7Qx3J-BQ/T8X4pTQsquI/AAAAAAAAAuk/twXNfkArzAU/s800/IMG_1320.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-6Efh3G26fK4/T8X4p4aG20I/AAAAAAAAAus/h1_w74QZiE4/s800/IMG_1321.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-y2YBQX-unLY/T8X4qnILdRI/AAAAAAAAAu0/JJfp2qMA7bk/s800/IMG_1322.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-hO22wm-evcQ/T8X4rde7W0I/AAAAAAAAAvA/CdNXYU5j_W8/s800/IMG_1323.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-IMys79lZFAE/T8X4stJpWNI/AAAAAAAAAvI/Y_bzekTKFHY/s800/IMG_1324.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-OjtY9Cr9Ol0/T8X4tRK54oI/AAAAAAAAAvQ/qq0aiPiRe9k/s800/IMG_1326.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Io7nQpHskPM/T8X4vBf8bYI/AAAAAAAAAvU/-lQ6UV9O0xs/s800/IMG_1327.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-rgGgCFy3OjA/T8X4vuWjL_I/AAAAAAAAAvc/OYKiqai4RAs/s800/IMG_1336.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-bds_VecV5Bg/T8X4wfCXzsI/AAAAAAAAAvk/-408ny1tIW0/s800/IMG_1337.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-xjiR7M1Ci3o/T8X4w-SIeTI/AAAAAAAAAvs/_p-uvaH1Nm4/s800/IMG_1338.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-tLtY76Ex8GM/T8X4xh8D1AI/AAAAAAAAAv0/dasAS2c1b30/s800/IMG_1343.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-DxbyGxevd6I/T8X4yEksXBI/AAAAAAAAAwA/s5F80dMR9FU/s800/IMG_1347.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-BhbLEeqrfdM/T8X4zMPbD1I/AAAAAAAAAwI/G55cY2lLbac/s800/IMG_1349.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-qpbjSW_Bk4o/T8X4z1wD7OI/AAAAAAAAAwM/ytBaIINP_Zk/s800/IMG_1350.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-xo6mteB5UIM/T8X40gY9yeI/AAAAAAAAAwY/zkZpIfb2CGI/s800/IMG_1351.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-oXbWQI8AYnA/T8X41QWC1tI/AAAAAAAAAwc/mr3u3SW2WB8/s800/IMG_1352.jpg)


Назва: Горище костелу святого Антонія
Відправлено: Roy від 07.07.2012 13:56:36
Горище костелу святого Антонія, котрий знаходиться тут (http://wikimapia.org/#lat=49.841065&lon=24.0466207&z=18&l=0&m=b).
Поки шукали доступ до горища клінічної лікарні (медінституту), вирішили заглянути в цей костел, тим паче він поряд. І не пожаліли, навіть тому, що Руфус не зустрів омріяних львівських приписних кажанів.
Що ж, це справжній костел, було таке враження, що наче попав на територію польського посольства. Ксьондз важко говорив українською, практично взагалі не говорив нею. Єдине, замальовували незвичну картину робітники, котрі трудились над облагородженням споруди. Також, був помічник, людина котра знає кожен закаулок костелу, він нам все показував, та розказував. За що йому велике дякую.

Вхід на горище, один з найцікавіших, які я тільки бачив. Через іконостас церкви. На фото Руфус і наш провідник.
(http://lh4.googleusercontent.com/-6xsUHHyTBKI/T_gBgukxZaI/AAAAAAAAK6w/vs8-oY-WdGo/s800/Kostel_Antoniya%2520%25282%2520of%252058%2529.jpg)

Просто в іконостасі відкриваються таємні двері, і попадаєш у внутрішній простір.
(http://lh3.googleusercontent.com/-4clt81_xafc/T_gBkzk_lWI/AAAAAAAAK8M/n6p87Yt7SFI/s800/Kostel_Antoniya%2520%25283%2520of%252058%2529.jpg)

Найцікавішим було те, що на горище треба було пробиратися по карнізу, по периметру церкви, попід вікнами. Піднявши голову, незвично аж.
(http://lh6.googleusercontent.com/-5tJdAdtz23k/T_gBpxdi84I/AAAAAAAAK9U/jUabnZ0f0jE/s800/Kostel_Antoniya%2520%25284%2520of%252058%2529.jpg)

За іконостасом побачили продовбаний отвір в кладці, у підвал. Казали, що це єдиний вхід у підвал. Присутні людські кості, були поховання. Дихати тим не наважився, та й не сильно впускали туди.
Можливо, чергова сенсація буде?
(http://lh3.googleusercontent.com/-wnEZjuWs03Y/T_gBucKNzUI/AAAAAAAAK-I/JLbJsBSGhz0/s800/Kostel_Antoniya%2520%25285%2520of%252058%2529.jpg)

Піднімаємося по драбині
(http://lh5.googleusercontent.com/-pQGiIKuvHhs/T_gBxcOnc0I/AAAAAAAAK-w/EGOL_9IjkG8/s800/Kostel_Antoniya%2520%25286%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-gr1rT4tYI4c/T_gBx2WwJxI/AAAAAAAAK-8/lP9yovfUfJg/s800/Kostel_Antoniya%2520%25287%2520of%252058%2529.jpg)

Вперед
(http://lh3.googleusercontent.com/-OUxl6InfXj8/T_gB0sQQmnI/AAAAAAAAK_c/LOuXRkiki-A/s800/Kostel_Antoniya%2520%25289%2520of%252058%2529.jpg)

Ангел-Хоронитель
(https://lh6.googleusercontent.com/-lVUWKm7BOXQ/T_gBdIU9ftI/AAAAAAAAK58/CvabCjksa34/s800/Kostel_Antoniya%2520%252813%2520of%252058%2529.jpg)

Проходити треба було акуратно, особливо з камерою на пузі. Переспективка опинитись внизу на кріслах і мікрофонах зовсім не тішила.
(http://lh3.googleusercontent.com/-4Dz9HSw_H1E/T_gBeL2WVzI/AAAAAAAAK6M/LFtoMiQI6bs/s800/Kostel_Antoniya%2520%252815%2520of%252058%2529.jpg)

Вигляд з карнізу
(http://lh3.googleusercontent.com/-CZ4birjMgOo/T_gBe-bT02I/AAAAAAAAK6k/6Jzd1LcLJfk/s800/Kostel_Antoniya%2520%252816%2520of%252058%2529.jpg)

ОргАн
(http://lh4.googleusercontent.com/-23pAivTSoU0/T_gBfL5PnKI/AAAAAAAAK6o/xqYFvTnsHjY/s800/Kostel_Antoniya%2520%252817%2520of%252058%2529.jpg)

Далі - лаз на горище по вузесенькому переході, якраз в ширину плечей.
(http://lh5.googleusercontent.com/-Bsn5RpY144U/T_gBhC6gtVI/AAAAAAAAK68/eOgJn0H6-CU/s800/Kostel_Antoniya%2520%252820%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-P9tRIEo2gSQ/T_gBhzXTsII/AAAAAAAAK7E/KB2rt9qXl24/s800/Kostel_Antoniya%2520%252823%2520of%252058%2529.jpg)

Вже на горищі, перший побачений кадр. Все як завжди, доволі звикло.
(http://lh3.googleusercontent.com/-6J_0dFuZ5wg/T_gBxbLxf1I/AAAAAAAAK-4/v3s-nrZnTEY/s800/Kostel_Antoniya%2520%252855%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-ybf-UsJNMFI/T_gBieMl5YI/AAAAAAAAK7M/Ch2_alq3C_Q/s800/Kostel_Antoniya%2520%252824%2520of%252058%2529.jpg)

Тут я на балконі, де ввечері підсвічується зображення св. Антонія. Кажуть, якщо щось загубив, можна помолитись до нього, подивитись на зображеня і святий Антоній допоможе.
(http://lh4.googleusercontent.com/-C4mWx1xJJi8/T_gBjTc269I/AAAAAAAAK7k/0RDVkAQPaik/s800/Kostel_Antoniya%2520%252827%2520of%252058%2529.jpg)

Вид звідти на Личаківську
(http://lh6.googleusercontent.com/-yHsXr2G3OI4/T_gBjX3oDWI/AAAAAAAAK7g/2_7RI2qekP8/s800/Kostel_Antoniya%2520%252826%2520of%252058%2529.jpg)

Тут люстри закріплені на підйомних механізмах
(http://lh5.googleusercontent.com/-xEuuMmIS0Zo/T_gBjpwme3I/AAAAAAAAK7o/873u2s1PORQ/s800/Kostel_Antoniya%2520%252828%2520of%252058%2529.jpg)

Старий хрест, який вже багато десятиліть висить на несучій балці купола.
(http://lh6.googleusercontent.com/-k0jjcJGFFxA/T_gBlELhKFI/AAAAAAAAK8E/lap_A8akMjk/s800/Kostel_Antoniya%2520%252830%2520of%252058%2529.jpg)

Є купол, то чому на нього не вилізти?
(http://lh4.googleusercontent.com/-GeWcY7FVIYQ/T_gBldgifuI/AAAAAAAAK8A/jSDPhUe-3_o/s800/Kostel_Antoniya%2520%252831%2520of%252058%2529.jpg)

Дах тут звичайний, оцинкованний, помальований нещодавно зеленою фарбою польського виробництва.
(https://lh3.googleusercontent.com/-bnzmMBCpIsY/T_gBmYB1sNI/AAAAAAAAK8U/gTfmBrFOZQo/s800/Kostel_Antoniya%2520%252832%2520of%252058%2529.jpg)

Ракурси з найвищої точки
(http://lh3.googleusercontent.com/-SUz_hAVXOBg/T_gBoF6eTYI/AAAAAAAAK8k/G_xqSe9pRd8/s800/Kostel_Antoniya%2520%252834%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-T6V8Tu6QjGs/T_gBndTEMcI/AAAAAAAAK8Y/VluVSQIaan0/s800/Kostel_Antoniya%2520%252835%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-E2No7C2i8uU/T_gBoD1AHRI/AAAAAAAAK8g/OIK20eyu9YA/s800/Kostel_Antoniya%2520%252836%2520of%252058%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-qsT-o37F7gM/T_gBr3DFoWI/AAAAAAAAK90/wS-dCEFEKK4/s800/Kostel_Antoniya%2520%252844%2520of%252058%2529.jpg)

Залишки мозаїки
(http://lh6.googleusercontent.com/-__HUImizbD4/T_gBsZ2A12I/AAAAAAAAK9w/ftjATz68bxo/s800/Kostel_Antoniya%2520%252845%2520of%252058%2529.jpg)

Винниківський ринок
(http://lh6.googleusercontent.com/-xjTrT0F-8WQ/T_gBsjynoVI/AAAAAAAAK9s/mTss5WWYc28/s800/Kostel_Antoniya%2520%252846%2520of%252058%2529.jpg)

Зупинка
(http://lh6.googleusercontent.com/-VRQ2ce2BGRA/T_gBtx5OEJI/AAAAAAAAK-E/XnSSuWbR5W0/s800/Kostel_Antoniya%2520%252847%2520of%252058%2529.jpg)

Час наверху якось призупиняється, а внизу кипить життя. Робітник вкладає бруківку.
(http://lh4.googleusercontent.com/-JAFcuREPlrc/T_gBufma25I/AAAAAAAAK-M/VsIXPyUsf4Q/s800/Kostel_Antoniya%2520%252848%2520of%252058%2529.jpg)

ДПА на горизонті
(http://lh6.googleusercontent.com/-rieHXHkv-IU/T_gBvi9b-fI/AAAAAAAAK-g/XhV4sRb-k0g/s800/Kostel_Antoniya%2520%252850%2520of%252058%2529.jpg)

Деревяні кульки, котрі опускаються на трос люстри
(http://lh3.googleusercontent.com/-dmaRBvjBDDM/T_gBo26vHiI/AAAAAAAAK84/TSnuHMlokC8/s800/Kostel_Antoniya%2520%252838%2520of%252058%2529.jpg)

Балка, напис освячення, якщо не помиляюсь
(http://lh6.googleusercontent.com/-Seq9EdlXg6U/T_gBqZoo7lI/AAAAAAAAK9I/QQSoHxOuy_Q/s800/Kostel_Antoniya%2520%252842%2520of%252058%2529.jpg)

Все, пора вертатись
(http://lh4.googleusercontent.com/--EgqVKhr0IY/T_gBp-4Ai6I/AAAAAAAAK9M/SIE9RgRB1po/s800/Kostel_Antoniya%2520%252841%2520of%252058%2529.jpg)

Перехід чудовий.
(http://lh3.googleusercontent.com/-iWW7x-dDuKY/T_gBwxkTP8I/AAAAAAAAK-s/-Bp2afTtg88/s800/Kostel_Antoniya%2520%252854%2520of%252058%2529.jpg)

Дякую Руфусу за компанію. Stay tuned  ;)

Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 30.08.2012 20:05:12
Якось з Лесиком вирішили видертись на горище восьмого корпусу політехніки (той що хімічний).

(http://lh5.googleusercontent.com/-PsSuxjpgRf0/UD-WArUTVOI/AAAAAAAALW4/VZusNP2gq3o/s800/roof_8Korp%2520%252897%2520of%2520112%2529.jpg)

І справді хімічний. Запах там хімічний, і покриття даху якесь хімічне  ;D
Колись казали, що ось ця червона речовина, котрою покритий дах, була власною розробкою, таким собі ноу хау. Пам'ятаю, тоді обробляли дах люди в повних комплектах хімзахисту.
Спочатку покривалося піною, а після неї вже червоною речовиною. Може хтось вкурсі, що це?
(http://lh6.googleusercontent.com/-sX1-1TmxdDw/UD-WQUwx3CI/AAAAAAAALXQ/vyfBTZI9CHo/s800/roof_8Korp%2520%2528109%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-qDddRV036gM/UD-VW-jgVTI/AAAAAAAALUM/kT67g3g28A8/s800/roof_8Korp%2520%252812%2520of%2520112%2529.jpg)

Гарний вид на собор св. Юра
(http://lh5.googleusercontent.com/-08xGhourfN0/UD-VYURcFMI/AAAAAAAALUg/dCNi2auu7TU/s800/roof_8Korp%2520%25285%2520of%2520112%2529.jpg)

З іншого ракурсу
(http://lh3.googleusercontent.com/-GzPs2xqjeBA/UD-VSsVRoPI/AAAAAAAALUA/oacAj9fZ47c/s800/roof_8Korp%2520%25282%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-0D2sDzYTgBg/UD-VDvIKPLI/AAAAAAAALTg/gu4dp1iQkTg/s800/roof_8Korp%2520%252831%2520of%2520112%2529.jpg)

Вид на готель Дністер. Зліва, вдалині житловий будинок на "професорській колонії". Треба побувати якось на його даху, цікаві види там будуть.
(https://lh5.googleusercontent.com/-wL4pC3s6FkM/UD-UkfiwWTI/AAAAAAAALRo/RctV_x_aH-U/s800/roof_8Korp%2520%252810%2520of%2520112%2529.jpg)

Вигляд на центр
(http://lh3.googleusercontent.com/-aIviB-oCXD4/UD-VijRRXzI/AAAAAAAALV0/kcXz916jtPA/s800/roof_8Korp%2520%252838%2520of%2520112%2529.jpg)

Дві вежі))
(http://lh5.googleusercontent.com/-HnkUSAVmhRE/UD-VW4O6kjI/AAAAAAAALUQ/i1UN2DrHWp0/s800/roof_8Korp%2520%252811%2520of%2520112%2529.jpg)

Городоцька, під сонячними променями
(http://lh6.googleusercontent.com/-5HxQ7AiL_Lc/UD-VjOHiVHI/AAAAAAAALV4/_xpv4KcrCWQ/s800/roof_8Korp%2520%252847%2520of%2520112%2529.jpg)

Шпиталь Шептицького на Озаркевича, вдалині - девятиповерхівки на Золотій
(http://lh5.googleusercontent.com/-Z2VH7jbWOGE/UD-VYIlB6dI/AAAAAAAALUY/2Xs6q24qSaY/s800/roof_8Korp%2520%25283%2520of%2520112%2529.jpg)

Гармонія, чи дисгармонія архітектурних стилів? Байдуже, звик до цього.
(http://lh3.googleusercontent.com/-XFfy18Oed0k/UD-VYZDSUCI/AAAAAAAALUo/VXBhPRHQA78/s800/roof_8Korp%2520%25286%2520of%2520112%2529.jpg)

Розвязка Ангеловича-Шептицьких
(http://lh5.googleusercontent.com/-e5eO8Ivw2oY/UD-VW_rm16I/AAAAAAAALUI/SwQe54TXycY/s800/roof_8Korp%2520%252813%2520of%2520112%2529.jpg)

Вид на колишній костел Ельжбєти. Хочу знову на вершок туди вилізти))
(http://lh5.googleusercontent.com/-JUVd-GOwlug/UD-VgzrGmYI/AAAAAAAALVY/ZE3cwRjuoZo/s800/roof_8Korp%2520%252834%2520of%2520112%2529.jpg)

Ну і трошки деталей:
(http://lh5.googleusercontent.com/-HkBq1xkCMIE/UD-VZIu1-2I/AAAAAAAALUs/uC0sWuvOxH4/s800/roof_8Korp%2520%25288%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-5eHDScJFBaY/UD-VdZlPd-I/AAAAAAAALVI/uDX1i5Es__c/s800/roof_8Korp%2520%252832%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-tMTXwLaLCL4/UD-Vhmx-kMI/AAAAAAAALVo/lBcn0uhzjNs/s800/roof_8Korp%2520%252835%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-NV2J2bL8UpQ/UD-VhSf1CNI/AAAAAAAALVc/QBzfgjfL7X8/s800/roof_8Korp%2520%252836%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-3Y5NHfkPLkE/UD-VsXTZc5I/AAAAAAAALWY/RyfXQJshgoc/s800/roof_8Korp%2520%252874%2520of%2520112%2529.jpg)

Лесик, злегка зафотошоплений  :)
(http://lh6.googleusercontent.com/-lFkBUrtlFnQ/UD-U_sKYzUI/AAAAAAAALTQ/MQyh10O3gCQ/s800/roof_8Korp%2520%252829%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-T_8hsZzZMkc/UD-Vxc80xTI/AAAAAAAALWg/PhWcmQa7oFc/s800/roof_8Korp%2520%252879%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-uAtOvwQiGtU/UD-VzAfHJ8I/AAAAAAAALWo/RmQuayn_d4o/s800/roof_8Korp%2520%252881%2520of%2520112%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-u1a54qeOghg/UD-WLyjW98I/AAAAAAAALXI/x3kmFsuMn0o/s800/roof_8Korp%2520%2528104%2520of%2520112%2529.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: YserL від 31.08.2012 12:21:03
Подіюною технологією оброблений будинок топ-топу на промисловій. Покривали червоною речовиною у повному косьтюмі захисту.
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Golem від 03.10.2012 14:21:16
Оптима Плаза, Наукова 7б, вид з останнього поверху
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 07.10.2012 12:21:18
І знову дах з моєї невиличкої скромної колекції. Вул. Студинського 12. Яе на мене будинок трошки не стандартний, вихід на дах здійснюється через горище. Будинок походу панельний на 9 чи 10 поверхів.
Нижче кілька фоток:

(http://lh4.googleusercontent.com/-hbYTWKD1vbg/UGijtfb60nI/AAAAAAAABN0/EXkw4tZpTZ4/s800/IMG_4420.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-6nHp8f6xZAo/UGijt3_mM0I/AAAAAAAABN4/VL9l3ZMjGBo/s800/IMG_4421.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Fd99gBYlKUo/UGijukJXtUI/AAAAAAAABOE/EMHHLhg3-cM/s800/IMG_4422.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-SGdSWEZkGks/UGijvbuxvXI/AAAAAAAABOI/hnzB7Gphfcw/s800/IMG_4423.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-GoJfcnGxx-s/UGijwLXcaBI/AAAAAAAABOU/Z-ozHkJ9rNo/s800/IMG_4427.JPG)


Повна версія тут (https://picasaweb.google.com/111913081452891558594/125072012)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 23.10.2012 20:35:59
Знову дах-вул. Стрийська 107. 14-поверхівка. Пейзаж досить зачотний. Потрапив туди завдяки HEL_2. Нижче кілька фоток:

(http://lh6.googleusercontent.com/-qpRifSzzVzw/UIbS_OtXHzI/AAAAAAAABZ8/0G83Gse8Owo/s800/IMG_1774.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-B4KLxrN_900/UIbTDhCUZUI/AAAAAAAABak/a7rzQVcU_N0/s800/IMG_1780.JPG)

(http://lh4.googleusercontent.com/-VACFGwiy_4c/UIbTEiTrhDI/AAAAAAAABas/uhYB38a6cuo/s800/IMG_1781.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Vln2x1znHxA/UIbTGhdBZEI/AAAAAAAABa8/ulXQKiGH3Js/s800/IMG_1783.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-DpLY9F0ltSc/UIbTLNnj0hI/AAAAAAAABbk/p4M1r_OaEpI/s800/IMG_1793.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-wFqSBdGdmno/UIbTP6JxWZI/AAAAAAAABcE/ty3cObSmJAA/s800/IMG_1797.JPG)

Повна версія тут (https://picasaweb.google.com/111913081452891558594/10721102012)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Bottlehunter від 26.10.2012 09:58:56
Між землею та небесами

Стаття в "Львівській газеті" від 4 жовтня цього року. Журналіст піднявся на дзвіницю собору святого Юра. Оригінал статті лежить на сайті видання. (http://www.gazeta.lviv.ua/life/2012/10/10/5483)
Львівська ратуша та Високий замок як оглядові майданчики в місті поза конкуренцією

Уже кілька років вежа ратуші є загальнодоступною, достатньо лише заплатити невелику суму за вхідний квиток. Щодо Високого замку, то треба лише вибрати погожу днину, щоб піднятися на його вершину. Але ж на місто можна поглянути і з інших майданчиків, щоправда, не всі вони є загальнодоступними. Один із них — Святоюрська гора — фактично в центральній частині міста. У найнижчій ділянці просторої улоговини між Замковою та Святоюрською горами колись текла повновода Полтва, яку тепер закуто в бетонний панцир. Спробуймо поглянути на місто з іншої високої точки, розташованої у західній частині міста, тобто гори святого Юра. Попри те, що, за офіційними даними, її висота — 321 метр над рівнем моря, відносна висота значно менша. Доволі складним для підйому є хіба що північний схил, обернений до вулиці Городоцької. З південного боку гора полога і не така висока, що вельми зручно для парафіян церкви, надто літніх. Незважаючи на те, що собор святого Юра фактично домінує над містом, однак краєвид із самої гори не вражає: перед церквою розташовані Митрополичі палати. Журналіст «Газети» вирішив піднятися на дзвіницю, яка позаду храму, з північного боку.

Сакральний комплекс спроектовано так, що дзвіницю майже не помітно. Вона наче підкреслює той факт, що на Святоюрській горі головною будівлею є все ж собор. Попри те, що споруда висока, підніматися сходами легко: кімната з дзвонами розташована на висоті 10-15 метрів над рівнем землі. Верхню частину дзвіниці заставлено дошками, підніматися туди немає сенсу: вікон, з яких можна було б оглянути місто, там непомітно. Усього в дзвіниці є три дзвони: великий, який відлито 1933 року, з написом «А я тобі кажу, що ти є Петро», з Євангелія від Матвея, а також два менших, один з яких — найстаріший у Львові, його виготовили ще 1341-го. Вікна, які є на цьому рівні дзвіниці, закрито дошками, однак невдовзі виявляю, що деякі з них відхиляються, отож у такий спосіб можна побачити місто з незвичного ракурсу. Щоправда, через собор звідти неможливо роздивитися частину центру, хоча основні пам’ятки середмістя, передусім ратушу та латинський кафедральний костел, добре видно. Ну і, звісно, рельєфну домінанту міста — Замкову гору, яка наче замикає горизонт зі східного боку.

Південне вікно дзвіниці розташоване майже на рівні з корпусами Львівської політехніки, а західні вікна виходять на церкву святих Ольги та Єлизавети — колишній костел св. Ельжбети. До речі, саме його шпилі є найвищою спорудою Львова — 85 метрів. І така висота пов’язана з тим, що він мав стати конкурентом собору св. Юра: поляки, які в’їжджали до міста із заходу насамперед мали бачити шпилі римсько-католицького костелу. Але це — справи давно минулих днів, бо за радянських часів «Ельжбету» добряче понищили, а вже за роки незалежності вона стала одним з основних греко-католицьких храмів міста з новою назвою — святих Ольги та Єлизавети. Із дзвіниці собору святого Юра також можна побачити на горизонті, як у львівському аеропорту приземляються та злітають літаки, а якщо мати добру апаратуру, можна навіть роздивитися назви авіакомпаній на фюзеляжах. Північна сторона вражає передусім безкрайністю Брюховицького лісу, а також новобудовами — сучасна архітектура не надто прикрашає пейзаж. Чого не скажеш про пологовий будинок на вулиці Рапопорта — колишню єврейську лікарню, східний купол якої помітно виділяється з-поміж старих будинків центру Львова.

За давньою легендою, околиці Святоюрської гори заселили ще 1280 року, також там була печера, де оселився монах Василь (Василиск), який проводив майже весь час у молитві. У XVII столітті цю легенду записав один із найавторитетніших дослідників Львова Бартоломей Зиморович. Однак історія міста могла бути цілком іншою: завдяки зручному розташуванню саме тут могли закласти перший камінь у підмурівок Львова. Однак Святоюрська гора все ж програла і за висотою, і за розташуванням Замковій, де Данило Галицький разом із сином Левом заснували наше місто. Ну а на Святоюрській горі було збудовано храм на честь святого Юрія — фактично це була перша будівля поза межами міста. На жаль, точної інформації про першу церкву, з якого матеріалу вона була — дерев’яна чи мурована, — нині немає. Старий храм із чернечими оселями проіснував тут до XVIIІ ст., відтак на його місці збудували сучасний, величавий, що на кілька століть став головною святинею українських греко-католиків. Розбудова нової сакральної споруди розтягнулась аж на два століття.(http://www.gazeta.lviv.ua/sites/default/files/life/img_5724_1.jpg)

(http://www.gazeta.lviv.ua/sites/default/files/u10/img_5690_1.jpg)

(http://www.gazeta.lviv.ua/sites/default/files/u10/img_5680_1.jpg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: STALKER від 07.11.2012 18:55:53
Ще один дах панельного будинку. Вул. Наукова 112-114. Потрапив туди дякуючи Soulstorm.
Все в тому будинку стандартне:останній поверх, підйом по сходах на горище і вихід біля машинного відділення ліфту. Думаю особливо нема що описувати.
Далі кілька фоток:

(http://lh4.googleusercontent.com/-7HL_J0K8Vk0/UJqPcmhfMnI/AAAAAAAABpM/Zt8OKoQm4RA/s800/IMG_2010.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-aYfYkS4GbBc/UJqPhreUjLI/AAAAAAAABp8/EfnjQIIZ1A0/s800/IMG_2018.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-_70BgS6JbLA/UJqPiFeWsFI/AAAAAAAABqI/w8HnjtZAmxE/s800/IMG_2019.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-MCBDvn_wbsY/UJqPjOsrJUI/AAAAAAAABqM/Z_pLzr9qCqI/s800/IMG_2022.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-ZZ568lr5mhU/UJqPjlHuxLI/AAAAAAAABqU/P_Zu_zvRqGM/s800/IMG_2024.JPG)

Більше фоток тут (https://picasaweb.google.com/111913081452891558594/11211431102012?authkey=Gv1sRgCOfoo_XP6-CXAg)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Bottlehunter від 10.11.2012 18:06:34
Сьогодні утеплювали квартири в моєму будинку. Відповідно, вихід на дах був вільним  :D Вул. Вигін, 3

"Арсен" на Зеленій

(http://lh4.googleusercontent.com/-gv6UP1S11uo/UJ55djWzd4I/AAAAAAAAEZ8/h6EBt1Qly9A/s800/DSCN4782.JPG)

Вид на Зелену

(http://lh4.googleusercontent.com/-0JJboqH2HAQ/UJ55ezRSC7I/AAAAAAAAEaE/m7ibC827Gzc/s800/DSCN4784.JPG)

Вдалині - ТЕЦ-1

(http://lh3.googleusercontent.com/-0wouRiQs-SE/UJ55f5MdwSI/AAAAAAAAEaM/zkVpGgV4L1A/s800/DSCN4785.JPG)

Зверху якось незвично чисто, телевізійні антени, жмути кабелів. Витяжки накриті металевими сітками. Відразу з'явилася ідея переночувати тут влітку.

(http://lh6.googleusercontent.com/-rQSI1yzEbFw/UJ55hExnr3I/AAAAAAAAEaU/ztbliYwWH_o/s800/DSCN4786.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-xY2Fra_2SRM/UJ55kDKkIFI/AAAAAAAAEaw/sXEuzW9nfXU/s800/DSCN4790.JPG)

Вид на Високий Замок

(http://lh6.googleusercontent.com/-y9eRroUgEaw/UJ55h-Bo-tI/AAAAAAAAEac/bS9fSXlqe-U/s800/DSCN4787.JPG)

"Барвінок" на Дунайській

(http://lh4.googleusercontent.com/-glIMFG1yOZI/UJ55lJP9IJI/AAAAAAAAEa0/2gal_H5yN78/s800/DSCN4791.JPG)
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Borealis від 04.12.2012 16:27:59
Довелось якось побувати на даху Палацу естетичного виховання молоді (Петрушевича, 2). Ось кілька фоток з видом на Офіцерську колонію, Емеральд, тил "Атласу" і СШ№6
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Borealis від 04.12.2012 16:29:38
Ось ще
Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: Roy від 20.03.2013 10:31:57
(http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/582217_542401229138284_1871991994_n.jpg)

(http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/c0.2.403.403/p403x403/486087_543192629059144_1664620085_n.jpg)

Якраз позавчора, коли вкотре піднімався на вежу церкви всередині, в очі попадались численні діри від куль та розірваних снарядів на металічних риштуваннях.
Костел добряче постраждав під час подій 1941 року, на  цих фото це прекрасно видно.

Руйнування стін також значиме було. Але, сьогодні ці сліди, що на фото від артобстрілу вже ліквідовані.
(http://lh5.googleusercontent.com/-ljp2G1-xNF0/Tkp6-cYhK6I/AAAAAAAAHoM/xBa0_6qt_iY/w672-h448-p-o-k/kostel_El-b12345-130.jpg)
Назва: Re: Горища і дахи Львова
Відправлено: Roy від 10.04.2013 00:45:12
Вчора мав чудову нагоду відчути перші теплі промені сонця, перші "спроби" весни, на дахівці однієї з дев'ятиповерхівок, котрі сконцентровані в межах вулиці Бойчука.
Мені, як корінному мешканцю старого-престарого австрійського будинку, не вельми цікаві були краєвиди поміж спальних районів, на кшталт цього, поміж будинок - коробок.
Але, як відомо, апетит приходить під час їжі, і я засмакув собі такий дах, і такі напрочуд сірі і не зовсім одноманітні краєвиди рідного міста.

Мешканці будь якого горища чи даху - це безсумнівно літаючі щурі голуби, пташки миру і щастя (якщо повезе).
(http://lh6.googleusercontent.com/-CPA9T8XEnvM/UWRkOYU8FoI/AAAAAAAAPSc/T5DqTqASaP8/s800/23166213621343644grab13%2520%252821%2520of%252042%2529.jpg)

Вільне летіння  :)
(http://lh6.googleusercontent.com/-a7c9k1TornI/UWRh10v6uII/AAAAAAAAPRc/XFZ7BeuWcVo/s800/23166213621343644grab13%2520%252813%2520of%252042%2529.jpg)


А тепер про види з цього даху.
Отже Дурка. Саме так, обласна психіатрична лікарня, корпуси котрої збудовані в другій половині ХІХ сторіччя, отримала таку назву від місцевої громади кульпаркова. Просто і зручно.
На фото вершечок головного корпусу, на другому плані будинки вулиці Кульпарківської а вдалині будинки, які належать до вулиці Петлюри.
(http://lh4.googleusercontent.com/-l7LM8cBYij8/UWRnvPX_BBI/AAAAAAAAPT0/SWdIHcMukOw/s800/23166213621343644grab13%2520%25283%2520of%252042%2529.jpg)

Окрасою Дурки, котру видно з багатьох напрямків, є стара водонапірна вежа. Доволі симпатична споруда, проте з цього ракурсу ми можемо бачити лише її верх.
(http://lh6.googleusercontent.com/-QszVquNP__I/UWRqciAPtuI/AAAAAAAAPVM/GhzRO4lh3kk/s800/23166213621343644grab13%2520%252840%2520of%252042%2529.jpg)

Вид на Володимира-Великого - Симоненка.
Посередині трішки правіше готель Гетьман, вдалині храм Ольги та Володимира.
(http://lh5.googleusercontent.com/-_8WFHJAh1Zs/UWRrCV2nosI/AAAAAAAAPVc/OJRXv_qFF_A/s800/23166213621343644grab13%2520%25285%2520of%252042%2529.jpg)

Мікс будинків вулиць ВВ, княгині Ольги та Наукової. Вдалині Оптима Плаза.
(http://lh3.googleusercontent.com/-qHaToFObgYY/UWRhM16zWfI/AAAAAAAAPRI/Oi0NyZ_0C3s/s800/23166213621343644grab13%2520%252810%2520of%252042%2529.jpg)

Бойчука - Княгині Ольги
(http://lh3.googleusercontent.com/-wexRfXLfQz0/UWRhNGxSMJI/AAAAAAAAPRM/mGxbCXjOtiQ/s800/23166213621343644grab13%2520%252811%2520of%252042%2529.jpg)

Бойчука - ВВ
(http://lh4.googleusercontent.com/-8da08EXj86o/UWRmPQo-z_I/AAAAAAAAPTM/39ZzmcSGoiM/s800/23166213621343644grab13%2520%252826%2520of%252042%2529.jpg)

Бойчука - ВВ - КО  :)
(http://lh6.googleusercontent.com/-XiWyWjfc5uk/UWRiqVjMWtI/AAAAAAAAPRs/m4WnlrqGSpY/s800/23166213621343644grab13%2520%252815%2520of%252042%2529.jpg)

Гуртожитки на ВВ
(http://lh3.googleusercontent.com/-Q0VjG2GobjA/UWRivvQQkhI/AAAAAAAAPR0/f6W1pTU8KU0/s800/23166213621343644grab13%2520%252816%2520of%252042%2529.jpg)

Вулиця Боткіна і завод залізобетонних виробів
(http://lh4.googleusercontent.com/-Wxuy7UijYXY/UWRjdcDKpNI/AAAAAAAAPSM/0MFpPEza5mo/s800/23166213621343644grab13%2520%252818%2520of%252042%2529.jpg)

Завод ближче
(http://lh5.googleusercontent.com/-K6VHyus90Q4/UWRjdZDHOnI/AAAAAAAAPSI/zaYhQr0pB8g/s800/23166213621343644grab13%2520%252819%2520of%252042%2529.jpg)

Вдалині Домінант плаза, а ще далі новобудови житлового масиву "Пасічний"
(http://lh5.googleusercontent.com/-nSk8onQU8jY/UWRlMTcPJ9I/AAAAAAAAPS0/bswIlEve-rs/s800/23166213621343644grab13%2520%252823%2520of%252042%2529.jpg)

До болю в боці, улюблена будівля податкової адміністрації
(http://lh5.googleusercontent.com/-Nq2XteuhMJg/UWRmprFaXLI/AAAAAAAAPTU/hijR3u9_N2o/s800/23166213621343644grab13%2520%252827%2520of%252042%2529.jpg)

Ближче
(http://lh5.googleusercontent.com/--3LGxXeHMD0/UWRn-mvCpZI/AAAAAAAAPT8/2XzYW09uVqM/s800/23166213621343644grab13%2520%252831%2520of%252042%2529.jpg)

Гуртожитки на вулиці Лазаренка
(http://lh4.googleusercontent.com/-lyAIigla63o/UWRmtM832sI/AAAAAAAAPTc/ZkbNowfnWSw/s800/23166213621343644grab13%2520%252828%2520of%252042%2529.jpg)

Десь там в глибині завод Мікроприлад та дзвіниця церкви Пресвятої Богородиці
(http://lh4.googleusercontent.com/-f3V1iNI8TlY/UWRnJChbDhI/AAAAAAAAPTk/CSuDJO84h40/s800/23166213621343644grab13%2520%252829%2520of%252042%2529.jpg)

Лісотехнічний університет, далі сіріють дахи 4 та 5 корпусу політехніки і церква св.Юра
(http://lh3.googleusercontent.com/-yNcn6DQ4pU0/UWRngV2BMmI/AAAAAAAAPTs/PW8S5WZzCSA/s800/23166213621343644grab13%2520%252830%2520of%252042%2529.jpg)

Справа котельня від лікарні (дурки),  по центрі управління ДАЙї, далі будинки що належать до вулиці Кульпарківської
(http://lh5.googleusercontent.com/-qES0lSTanEU/UWRqmdYfcbI/AAAAAAAAPVU/az9k5CYC6LE/s800/23166213621343644grab13%2520%252842%2520of%252042%2529.jpg)

А на даху мережевий сир-бор. Інтернет у кожен дім.
(http://lh4.googleusercontent.com/-smnEiBBufTw/UWRo5jeNKgI/AAAAAAAAPUU/088SsA2UPAQ/s800/23166213621343644grab13%2520%252835%2520of%252042%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-q4GXhvWZtNs/UWRhrNshIYI/AAAAAAAAPRU/QpF84wEPdss/s800/23166213621343644grab13%2520%252812%2520of%252042%2529.jpg)

Зелений умивальник
(http://lh3.googleusercontent.com/-f5_UrlKwiyc/UWRkrmbEROI/AAAAAAAAPSk/HmhOGckG31k/s800/23166213621343644grab13%2520%252820%2520of%252042%2529.jpg)

світле майбутнє - наші діти
(http://lh4.googleusercontent.com/-6oUlixILjMQ/UWRp1kLReoI/AAAAAAAAPU0/SZJAQeTOnA0/s800/23166213621343644grab13%2520%252837%2520of%252042%2529.jpg)

Попідглядав трохи, за чиїмось терасами
(http://lh3.googleusercontent.com/-fIiOjyeQsXg/UWRrtrww54I/AAAAAAAAPV8/zfsYsuV8GDM/s800/23166213621343644grab13%2520%25289%2520of%252042%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-tESURQxCx20/UWRkttOmROI/AAAAAAAAPSs/5Ocn3szbmt4/s800/23166213621343644grab13%2520%252822%2520of%252042%2529.jpg)

Ну і антена мене повеселила. Точно вже якоїсь блондинки.  ;)
(http://lh6.googleusercontent.com/-HzPKOoSifzU/UWRg7GjFGsI/AAAAAAAAPQ8/6Y_gsvtEFcI/s800/23166213621343644grab13%2520%25281%2520of%252042%2529.jpg)


Назва: Re: Горища Львова
Відправлено: YserL від 10.04.2013 13:25:27
Забрався на 14 поверх за адресою Кульпарківська, 125.
Відкриваються гарні краєвиди на аеропорт, південний, кульпарківську:
(http://lh6.googleusercontent.com/-4UniMlj3bzY/UWU9pexuGnI/AAAAAAAAIIM/ubtYxEj5hXI/w800/20130406_162526.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-UkwpCOt30Ic/UWU9pvPYhII/AAAAAAAAIIc/44R-D3B1c0c/w800/20130406_162519.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-YOnwmkvTFtg/UWU9pSwvG6I/AAAAAAAAIIg/fC2XvlAgikE/w800/20130406_162522.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-IK5AV-88Kr0/UWU9rFvYaxI/AAAAAAAAIIo/X05fl7nIHo8/w800/20130406_162554.jpg)

Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 02.06.2013 01:37:58
Цього разу дах житлового будинку що на вулиці Шептицьких. Звідти відкриваються гарні види на собор св. Юра та околиці.

(http://lh5.googleusercontent.com/-ntn36rGelPw/Uapx7mAYmAI/AAAAAAAAPjk/0fC1mfvt0kI/s800/shept10473563587634%2520%25281%2520of%252044%2529.jpg)

Вид на проблемну ділянку, де планують зводити житловий-офісний центр
(http://lh4.googleusercontent.com/-znXTl1E-mDA/UapyQEdpwrI/AAAAAAAAPks/jIorDb4cpwk/s800/shept10473563587634%2520%25282%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-22jUPBMkECY/Uapyfq6_iaI/AAAAAAAAPl4/I7BhNqIcRrc/s800/shept10473563587634%2520%25283%2520of%252044%2529.jpg)

церква Єлизавети
(http://lh5.googleusercontent.com/-c4AcEuGMm8I/Uapy4M5ykkI/AAAAAAAAPnU/TAVh1hEc7SQ/s800/shept10473563587634%2520%25285%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-S03DtkOmiic/UapyqcMvq6I/AAAAAAAAPmc/6JdF9VWBZO8/s800/shept10473563587634%2520%25284%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-PKt_rLZinRY/Uapy6AWGRnI/AAAAAAAAPnc/4D83GUTc4rU/s800/shept10473563587634%2520%25287%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-pJGInXZ4jbw/Uapy-IelgCI/AAAAAAAAPns/VdzwzH3w_Kc/s800/shept10473563587634%2520%25289%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/--BL00moJg9w/Uapx73rl-bI/AAAAAAAAPjo/KjJXL7QCbYc/s800/shept10473563587634%2520%252810%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-jWK1MHVJWZU/Uapx8WiCP9I/AAAAAAAAPjs/GprYnMZH3FA/s800/shept10473563587634%2520%252811%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-mKHZGdnDr2U/UapyC1R3W3I/AAAAAAAAPkA/EUPEfVbQ58c/s800/shept10473563587634%2520%252813%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-mg2askxZF5Y/UapyBkkdyOI/AAAAAAAAPj0/zazoeTfovwM/s800/shept10473563587634%2520%252814%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/--KO5x_1YPzw/UapyKD7rPFI/AAAAAAAAPkc/97AerR_d2GM/s800/shept10473563587634%2520%252818%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-T_jKhnqeCgE/UapyUi34pXI/AAAAAAAAPlA/jipqH3dglGs/s800/shept10473563587634%2520%252824%2520of%252044%2529.jpg)


Наостанок трохи горища і його знахідок
(http://lh3.googleusercontent.com/-yigY4iZ_dUM/UapyaRBXzII/AAAAAAAAPlc/Y90SfyyiJ8k/s800/shept10473563587634%2520%252828%2520of%252044%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-rchWT5Zd7rQ/UapyZZaAffI/AAAAAAAAPlU/3zL5xRDiMMQ/s800/shept10473563587634%2520%252829%2520of%252044%2529.jp)

(http://lh5.googleusercontent.com/-96gG0f-66Yg/UapyjPhGajI/AAAAAAAAPmE/efOLOwH94dI/s800/shept10473563587634%2520%252833%2520of%252044%2529.jpg)

Фотки всі тут (http://picasaweb.google.com/109742011233027376453/MVQkbJ?authuser=0&feat=directlink)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 14.11.2013 16:30:28
Дах. Вул. Дж. Вашингтона. Ніц особливого-9-поверхівка. Але видно досить непогано. 2011 рік.

(https://lh4.googleusercontent.com/-rTn_KCymtFk/UoTbcyYg4YI/AAAAAAAAEOk/CAb59vAmVsg/s800/IMG_0520.jpg)

(https://lh6.googleusercontent.com/-gdFqovYDqMA/UoTbd2f-DsI/AAAAAAAAEOw/jzIpNnYbBXc/s800/IMG_0528.jpg)

(https://lh5.googleusercontent.com/-7BKkodvcUPA/UoTbdQPjy-I/AAAAAAAAEOo/oRFlqqFQPqA/s800/IMG_0527.jpg)

(https://lh5.googleusercontent.com/-VKi4IwzKRZ8/UoTbew3x4JI/AAAAAAAAEO4/VKMuCi-uM-I/s800/IMG_0536.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-paE6s9WgCjo/UoTbfpmw2uI/AAAAAAAAEPA/vmEj_b91qsk/s800/IMG_0543.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-bcXntEu5OAw/UoTbh6hjeKI/AAAAAAAAEPY/sFv6Y6x-Npc/s800/IMG_0564.jpg)

(https://lh5.googleusercontent.com/-fMvCKP-bgxc/UoTbgiUWTCI/AAAAAAAAEPM/Wf0hT9W_Bj8/s800/IMG_0559.jpg)

(https://lh6.googleusercontent.com/-WxEIQVWg-XE/UoTbhD_lJ2I/AAAAAAAAEPQ/tE2_5JtUsSk/s800/IMG_0560.jpg)

(https://lh6.googleusercontent.com/-ydjZhr1c8RM/UoTbiqNH-HI/AAAAAAAAEPg/nmjjPxMvIkI/s800/IMG_0568.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-jObKO5mYWUM/UoTbjZ1yxvI/AAAAAAAAEPs/bzQIbPNUAyw/s800/IMG_0571.jpg)

(https://lh4.googleusercontent.com/-tic334Tq4JI/UoTbj7Wo0HI/AAAAAAAAEPw/uCyov4d6eQw/s800/IMG_0589.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-OF9yDi-ETXE/UoTbka0FVUI/AAAAAAAAEP8/s0r-mmApwwU/s800/IMG_0595.jpg)

(https://lh3.googleusercontent.com/-TLALygccNGs/UoTbkyundfI/AAAAAAAAEQA/llJv7UWJHiM/s800/IMG_0599.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 25.12.2013 20:29:53
Додам від себе пару рідкісних фоток. Радіо вежа на вул. Мушака 40 ( на жаль вже демонтована в 2007р ). Лазив туди декілька раз , а на послідок зробив пару фоток ( жаль на мобілках тоді камери 0.3 Мп були вершина бажань. А то зараз поліз би с кращою технікою.
(http://s019.radikal.ru/i635/1312/e8/a4e932648d65.jpg) (http://radikal.ru/fp/79eecccfbf4149dfb690aa5723d8a542)
(http://i057.radikal.ru/1312/01/9e03efa1eca4.jpg) (http://radikal.ru/fp/ae86590e4bb44ceaa776b332f6ed3029)
(http://s019.radikal.ru/i602/1312/38/07e3351bae57.jpg) (http://radikal.ru/fp/cf53cfd5295a46f3ba6bfb6232e17658)
(http://i024.radikal.ru/1312/e4/edd28c3fec81.jpg) (http://radikal.ru/fp/4f7f52641c0b49539dd2c0f18f938b6f)
(http://s020.radikal.ru/i711/1312/d4/0a93c0ddde0f.jpg) (http://radikal.ru/fp/976d88af350c43d0913820f9b25a46a1)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 26.12.2013 10:57:35
Крім фундаменту ніц немае (. А вишка - міліцецський звязок.  На вул. Мушака 40 колись було відділення міліції ( звязок на патрульні машини).
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Yuriy від 28.12.2013 21:00:22
Панорама на костел та вокзал
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Yuriy від 28.12.2013 21:23:52
Дах 5-го корпусу
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 29.04.2014 01:34:23
Види з даху однієї з багатоповерхівок що по вулиці Панча.

Будинок за адресою Чорновола 99
(http://lh4.googleusercontent.com/-8FUES6r7vFY/U17VEcaYCMI/AAAAAAAAVYA/8U2fiPstyVg/s1002/2878676b6576435447586981245%2520%25289%2520of%252013%2529.jpg)

Ресторація
(http://lh5.googleusercontent.com/-lbcyiTG2dSU/U17VGs7Y0TI/AAAAAAAAVYI/lI-9m5tvdXg/s1002/3878676b6576435447586981245%2520%252810%2520of%252013%2529.jpg)

Інтерсіті, стоянка, вид на вулицю Торф'яну, яку перетинає Полтва.
(http://lh4.googleusercontent.com/-xXufCaMn7wA/U17VH0yimKI/AAAAAAAAVYQ/5XogogVXpcw/s1002/4878676b6576435447586981245%2520%252811%2520of%252013%2529.jpg)

Тут гарно видно, як старий Львів оточений новобудовами, старого та нового взірця.
(http://lh6.googleusercontent.com/-4_oPC03kJbo/U17VJ5koPSI/AAAAAAAAVYc/x1WW1J-rvIM/s1002/5878676b6576435447586981245%2520%252812%2520of%252013%2529.jpg)

Побачив цікаву табличку стовпі живлення. Головне, голову не піднімати.  ;)
(http://lh3.googleusercontent.com/-ZZA9pVR1-jM/U17VK-qZmSI/AAAAAAAAVYg/-YI40Sbthrw/s1002/6878676b6576435447586981245%2520%252813%2520of%252013%2529.jpg)
Назва: Дзвіниця собору св. Юра
Відправлено: Roy від 08.05.2014 15:18:14
Кожна церковна дзвіниця має дуже вдалу енергетику, особливо, де я зовсім неочікувано для себе побував - в дзвіниці собору святого Юрія.
Багато є тверджень про позитивний вплив дзвонів, які генерують енергію і позитивно впливають на здоров'я людини, зокрема на її психологічний стан.

Так і тут, середовище, де десятками років б'ють різноманітні дзвони - особливо приємне! Хочеться просто залишатись тут на довше, і вслухатись в помірний гомін старого міста.

Дослідницька смекалка присутня, тому я вже всередині.

(http://lh5.googleusercontent.com/-Gm0hwzfhLJ4/U2totWtgTeI/AAAAAAAAVqY/SEk9-F1gxE8/s800/42878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252842%2520of%252054%2529.jpg)

Першим в очі попадає могутній дзвін, на якому є дата та українською мовою написи. При Андрею Шептицькому так було.
(http://lh4.googleusercontent.com/-c-myuWS72-w/U2tofzoZsiI/AAAAAAAAVow/GVsR1NasJB4/s800/2878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%25282%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-N_dwqYJa3k8/U2to9cryEMI/AAAAAAAAVsI/uIhn0fA0rl4/s800/8878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%25288%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/--wi73bDyV1k/U2tokNM2zmI/AAAAAAAAVpQ/76zBhJwEWHs/s800/32878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252832%2520of%252054%2529.jpg)

Гарно виглядають нещодавно відновлені дерев'яні жалюзі, котрі пропускають в міру світла та достатньо повітря. Тому тут затишно.
(http://lh5.googleusercontent.com/-Kwgwwkqj9is/U2tosbSMgCI/AAAAAAAAVqQ/IyLnqv18Ljg/s800/41878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252841%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-T-1CG577fgc/U2toqFCziGI/AAAAAAAAVqA/JEcXUypfUF8/s800/39878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252839%2520of%252054%2529.jpg)

Крізь них можна таємно спостерігати за подіями внутрішнього подвір'я
(http://lh6.googleusercontent.com/-qXkeof7NRuc/U2torAgWyRI/AAAAAAAAVqI/zcqjxE_hIKg/s800/40878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252840%2520of%252054%2529.jpg)

Сучасний вигляд дзвіниця отримала після реконструкції, у 1865 році і до сьогоднішніх днів збережена без змін.
Суха, але доволі міцна деревина ще тих часів.
(http://lh3.googleusercontent.com/-Ik84DN3t_nc/U2toy8JAVUI/AAAAAAAAVrA/vgudShftSMs/s800/4878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%25284%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-2sOu2QJWEfs/U2tonuNTebI/AAAAAAAAVpo/W0ZqkwMVWwU/s800/36878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252836%2520of%252054%2529.jpg)

Тут видно, як знімали, чи піднімали старий дзвін, який непоміщався серед дерев'яних балок
(http://lh4.googleusercontent.com/-mB9Rffk_pec/U2tomuKWf5I/AAAAAAAAVpg/4bUhp7gv1xw/s800/35878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252835%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-xJFH65wrv20/U2to7BNMxZI/AAAAAAAAVr4/pYesByg1m6w/s800/6878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%25286%2520of%252054%2529.jpg)

Далі, я піднявся на рівень віконець.
Тут типова голубівня.
(http://lh5.googleusercontent.com/-QlbviNUg5yM/U2to-UEcIgI/AAAAAAAAVsQ/jqkKMIjv98g/s800/9878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%25289%2520of%252054%2529.jpg)

І менші дзвоники
(http://lh4.googleusercontent.com/-79WtpUw1gT8/U2tohzHhF1I/AAAAAAAAVpA/2hjrUJHHj8w/s800/29878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252829%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/--MfW1hAyiug/U2toLA30Z_I/AAAAAAAAVmk/yuriUa7JT9I/s800/10878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252810%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-xgd6mK9GB5c/U2tocx6L91I/AAAAAAAAVoY/2sDlLfOMCAQ/s800/25878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252825%2520of%252054%2529.jpg)


До кожного віконця підведена лампа. На ділі, вони чомусь не працюють. Як сказав Стінгер, це гучномовці)
(http://lh5.googleusercontent.com/-liyreQ1bDHk/U2toLPXNMLI/AAAAAAAAVmc/6faV4susEbc/s800/12878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252812%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-UHPBhcdzQ_k/U2todmkcjDI/AAAAAAAAVog/-rdGABTaPUs/s800/26878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252826%2520of%252054%2529.jpg)

Так виглядає цоколь дзвіниці, де зверху надбудована дерев'яна вежа
(http://lh3.googleusercontent.com/-B0eveN6K3lU/U2tojPO3zFI/AAAAAAAAVpI/wikLqxPUyH0/s800/30878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252830%2520of%252054%2529.jpg)

Дошки покладені, цвяхами не забиті
(http://lh6.googleusercontent.com/-p_1aSGiLw-g/U2tohNEKR_I/AAAAAAAAVo4/tR_rK3Hl3YI/s800/28878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252828%2520of%252054%2529.jpg)

Бачу, на верху є трохи світла. Треба пробувати лізти на кульмінаційну точку.
(http://lh4.googleusercontent.com/-IFvD6JezKlI/U2toelF-dCI/AAAAAAAAVoo/coF1a6Q4dYk/s800/27878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252827%2520of%252054%2529.jpg)

Фу, добре що хоч засохле!
(http://lh5.googleusercontent.com/-Crsx8T3C7sQ/U2tob3ZuhBI/AAAAAAAAVoQ/NqrhabCD8zo/s800/24878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252824%2520of%252054%2529.jpg)

А ось і види з вежі:
(http://lh6.googleusercontent.com/-0FbPh8SvNI0/U2toNUdpjiI/AAAAAAAAVmw/tLH16B8zhF0/s800/13878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252813%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-aVFsJwCuqIA/U2toR44M7NI/AAAAAAAAVnQ/2ifbaHBdd88/s800/17878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252817%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-PioJQJaMa-Q/U2toUmC6q9I/AAAAAAAAVng/Zx_QAF2MX9Q/s800/18878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252818%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-bINM8JI1Cyo/U2toXloAvOI/AAAAAAAAVnw/DLRMDHagv0Q/s800/20878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252820%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-ib8P-5UMSyk/U2toYxjQFmI/AAAAAAAAVn4/9LBeP79P228/s800/21878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252821%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-SWSeCVn-CHk/U2toaIORPXI/AAAAAAAAVoA/BYBrx5EmVco/s800/22878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252822%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-0-dnesmcEwA/U2toa_ShuYI/AAAAAAAAVoI/AyM1M9j41xE/s800/23878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252823%2520of%252054%2529.jpg)

Потім, до мене приєднався Стінгер:
(http://lh4.googleusercontent.com/-qNMRvgOVsbA/U2topiUuivI/AAAAAAAAVp4/RoAhv4bN9Tc/s800/38878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252838%2520of%252054%2529.jpg)

Зайшли ще на горище, де було багато старої церковної атрибутики.
(http://lh4.googleusercontent.com/-m8RjYnVKJ_8/U2tow1QhIzI/AAAAAAAAVqw/TJ09hO4GVDI/s800/46878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252846%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-EFKEnxL-EZw/U2tovnHBDUI/AAAAAAAAVqo/1lNdmb-oBPo/s800/44878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252844%2520of%252054%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-mqnWmArlWJ0/U2to22IkRpI/AAAAAAAAVrc/TY4WSTc4LEo/s800/51878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252851%2520of%252054%2529.jpg)

Ось і все.
Тепер знову голуби зайняли свої позиції.
(http://lh4.googleusercontent.com/-bD6kYUyZMso/U2to3GYMABI/AAAAAAAAVrg/vnwRaBcqVcw/s800/52878676Ch-_st_Yura6576435447586981245%2520%252852%2520of%252054%2529.jpg)

Всі фотки є тут (http://picasaweb.google.com/109742011233027376453/DeXRlB?authuser=0&feat=directlink)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 18.07.2014 11:23:31
Фото з даху готелю Леополіс. До речі, дуже тихе і затишне місце, шуму вулиці, машин і людей не чути зовсім.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 30.10.2014 00:26:19
Види однієї з дев'ятиповерхівок на вулиці Науковій. Цивілізований вхід на дах нам надав Wolf, за що йому подяка.

Недобудований міст стоянка з Кн. Ольги.
(http://lh5.googleusercontent.com/-spQzdUmYaPQ/VFFjYIbjlAI/AAAAAAAAa2Q/YaNwg6L7eg4/s800/3489673849758309903%2520%252810%2520of%252028%2529.jpg)

Труби аквапарку футуристично виглядають посеред сірих житлових коробок
(http://lh3.googleusercontent.com/-s5lhhhQztOw/VFFjdARFBWI/AAAAAAAAa2w/VJGCq5HpIQI/s800/3489673849758309903%2520%252817%2520of%252028%2529.jpg)

Зрештою, самі коробки. Сірі і водночас розцяцьковані різними вікнами та балконами.
(http://lh5.googleusercontent.com/-ZcjpIfstif4/VFFjhcI-b0I/AAAAAAAAa3I/RulZAYFwnDg/s800/3489673849758309903%2520%252819%2520of%252028%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-D0_XieL92L4/VFFjkhuewAI/AAAAAAAAa3Y/q8sOwYpeASs/s800/3489673849758309903%2520%252821%2520of%252028%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-WnrBEe5lJeQ/VFFjmeSOioI/AAAAAAAAa3g/sUvmVkHHmjc/s800/3489673849758309903%2520%252822%2520of%252028%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-nAoWwXgHXWQ/VFFju5biSmI/AAAAAAAAa4Y/UIexkqaZyg8/s800/3489673849758309903%2520%25288%2520of%252028%2529.jpg)

Тут ще поворот з Кульпарківської на Наукову без кільця
(http://lh5.googleusercontent.com/-1D0w_xM6W_4/VFFjwX2WuWI/AAAAAAAAa4g/YvEfkiHrwfQ/s800/3489673849758309903%2520%25289%2520of%252028%2529.jpg)

Вид на стадіон АренаЛьвів
(http://lh6.googleusercontent.com/-3YbaLveW_5Q/VFFjp3ChR-I/AAAAAAAAa34/jS1tVCt3yDk/s800/3489673849758309903%2520%252825%2520of%252028%2529.jpg)

Щити, якщо не помиляюсь - захист від снігових наметів.
(http://lh6.googleusercontent.com/-y_LVLmPMDsc/VFFjthy-aYI/AAAAAAAAa4Q/Yzg_KUR4Z1I/s800/3489673849758309903%2520%252828%2520of%252028%2529.jpg)

Нове життя
(http://lh6.googleusercontent.com/-fsW9qkzuUeU/VFFjrBzcI6I/AAAAAAAAa4A/LdU3HyDyN2k/s800/3489673849758309903%2520%252826%2520of%252028%2529.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 21.11.2014 14:37:18
Дах недобудованого офісного центру на Шухевича.

Якось я з Дедмітом молодшим, шукаючи відносно легких доступів до дахівок в центрі, вирішили піднятись на недобудований офісний центр Галілео.
Звісно, через домовленість з будівельниками, за умови одягання білих касок)

Тому, маємо світлини звідти з виглядом на центральний Львів.

Доволі спірні новобудови  інтенсивно рвуться вгору, перекриваючи тим самим звиклу роками панораму міста
(http://lh5.googleusercontent.com/-XApmKpAr9CY/VG5p6-s3q6I/AAAAAAAAbGQ/WQzNnshJNdo/s800/57567y44n547n%2520%25281%2520of%252020%2529.jpg)

Це ще не останній поверх офісного центру, проте вже він значно виріс, порівняно з іншими будівлями
(http://lh3.googleusercontent.com/-tcO844iBlps/VG5qKzvtzqI/AAAAAAAAbHQ/jz6hbPQMypU/s800/57567y44n547n%2520%25282%2520of%252020%2529.jpg)

В "люксовому" будинку на Князя Романа тишком-нишком з'явився ще один поверх
(http://lh5.googleusercontent.com/-Apir0GCoU_U/VG5qRma4opI/AAAAAAAAbHo/PiQlvfmnQMU/s800/57567y44n547n%2520%25285%2520of%252020%2529.jpg)

Не був б будинок профспілок старішим, вже б були претензії до його мансардних надбудов
(http://lh4.googleusercontent.com/-97Cy5Rpa9c0/VG5qT0BOHNI/AAAAAAAAbHw/2ke985eVY1s/s800/57567y44n547n%2520%25286%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-iTn1f5eEGYg/VG5qeQ1k-rI/AAAAAAAAbIA/hEXgjaTYp7E/s800/57567y44n547n%2520%25288%2520of%252020%2529.jpg)

Тим часом будівництво продовжується, незважаючи на сумерки. Над головою сновигає кранова стріла.
(http://lh4.googleusercontent.com/-LsCk29d8Jfs/VG5qbKTNTRI/AAAAAAAAbH4/TJ33uz-zOtU/s800/57567y44n547n%2520%25287%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-8vAC2nze5pg/VG5p7KWq56I/AAAAAAAAbGY/cWcJin9418w/s800/57567y44n547n%2520%252812%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-QdosM9LaVL4/VG5qhGFSdTI/AAAAAAAAbII/WUeBlwRahV4/s800/57567y44n547n%2520%25289%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-AEkrgnAYq4U/VG5p7MfdjpI/AAAAAAAAbGU/uiBtEcZqoe4/s800/57567y44n547n%2520%252811%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-hdCdMC9Kwvw/VG5qDyqOyiI/AAAAAAAAbG4/2ukIeWNXm8g/s800/57567y44n547n%2520%252817%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-9bG8Ponmqm8/VG5qFwQqdyI/AAAAAAAAbHA/kWsvUKLhCUs/s800/57567y44n547n%2520%252818%2520of%252020%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-gBJdzogHfns/VG5qMsyBhhI/AAAAAAAAbHY/2lP4WqayNGY/s800/57567y44n547n%2520%252820%2520of%252020%2529.jpg)

От так Львівчик забудовується  :)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 05.12.2014 02:00:19
Вежа костелу Бернардинів.

Ну нарешті! Давненько ще, пригадується мені, як я хотів потрапити на цю вежу, тепер вже церкви святого Андрія. Так вже символічно для мене.  :)

І ось, я і Дедміт молодший, за допомогою доброго слова добрій людині попали всередину монастиря.
Щоб піднятись до входу в вежу, треба перейтися через житлові приміщення. З гарними, старовинними меблями, чистотою та порядком. Від яких ще також віє старовиною.
(http://lh4.googleusercontent.com/-XQBV55XDfkM/VICU53kUWqI/AAAAAAAAbZg/y0Kk3ooGE5o/s1000/K_Bern-1%2520%252887%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-Kgd7pVtSMTU/VICU4tTqHQI/AAAAAAAAbZY/1tHe_BIr4ZY/s1000/K_Bern-1%2520%252886%2520of%252087%2529.jpg)

Ось ця кімнатка з кам'яними стінами і є основою вежі. Дерев'яні сходинки.
(http://lh3.googleusercontent.com/-mKMfTW-x-O8/VICS-uykcEI/AAAAAAAAbQg/Wc6-2rXvp_Y/s1000/K_Bern-1%2520%25281%2520of%252087%2529.jpg)

І ми всередині. Задираємо голови:
(http://lh6.googleusercontent.com/-JubflEf-tfg/VICTpEjhUmI/AAAAAAAAbSw/tAmeTExR8nc/s1000/K_Bern-1%2520%25283%2520of%252087%2529.jpg)

Круговий підйом і перше віконце
(http://lh6.googleusercontent.com/-Olmj5mtdlWE/VICUia1o2TI/AAAAAAAAbXY/bOJZ1zq78tk/s1000/K_Bern-1%2520%25287%2520of%252087%2529.jpg)

Далі вийшли на карниз, що огортає вежу.
(http://lh6.googleusercontent.com/-YCIfFEbC-MI/VICU7U4UKUI/AAAAAAAAbZo/ytn37ArNLdo/s1000/K_Bern-1%2520%25289%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-GRFvxfgDZvo/VICS-osHcYI/AAAAAAAAbQo/J4wOfLPD5DU/s800/K_Bern-1%2520%252810%2520of%252087%2529.jpg)

Трошки виду з нього на внутрішнє подвір'я
(http://lh4.googleusercontent.com/-xT-BVtPIyGY/VICS-7wMXcI/AAAAAAAAbQk/Hf110eMfOYY/s800/K_Bern-1%2520%252811%2520of%252087%2529.jpg)

Далі ми зайшли до кімнатки з годинниковим механізмом.
(http://lh6.googleusercontent.com/-DuK0e90SDB0/VICTDQXg_KI/AAAAAAAAbQ8/zhwb7uE5k-c/s800/K_Bern-1%2520%252813%2520of%252087%2529.jpg)

Павуки наплели тут павутин...Господаря давненько тут не було
(http://lh3.googleusercontent.com/-s8MWn3FF7fw/VICTDrSsvdI/AAAAAAAAbRA/6ppUPRRR3wM/s1000/K_Bern-1%2520%252815%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-SYMlv1TQL7M/VICTFC4AzPI/AAAAAAAAbRI/4wy2k62jLXE/s1000/K_Bern-1%2520%252816%2520of%252087%2529.jpg)

Артефакти з часів радянської епохи.
(http://lh4.googleusercontent.com/-rO0hYngIrrg/VICTGbUyC9I/AAAAAAAAbRQ/iu2GCUuOxxc/s1000/K_Bern-1%2520%252817%2520of%252087%2529.jpg)

Все ефектно припало пилюкою
(http://lh6.googleusercontent.com/-b5hHuq9vc5g/VICTH7IaZ1I/AAAAAAAAbRY/Dv94BftKrIk/s1000/K_Bern-1%2520%252818%2520of%252087%2529.jpg)

Ось вони, краєвиди, з вежі колишнього оборонного монастиря.
(http://lh5.googleusercontent.com/-l5M_7QIvJWk/VICTJtCqbXI/AAAAAAAAbRg/SHl6kG9zDyw/s1000/K_Bern-1%2520%252819%2520of%252087%2529.jpg)

Оцінюючи характер місцини, можна відмітити таке враження, що наше місто тут, справді, як на долоні. Виглядає все близько.
Дивне відчуття.
(http://lh4.googleusercontent.com/-nswYByqtlMA/VICTM1fUrVI/AAAAAAAAbRw/QWFEvfH7qjM/s1000/K_Bern-1%2520%252820%2520of%252087%2529.jpg)

Сонечко повільно спускається до горизонту. Видно шпиль дзвіниці.
(http://lh4.googleusercontent.com/-L0gAPSzH3ks/VICTgvLlJsI/AAAAAAAAbSA/9gPL80kJ8PU/s1000/K_Bern-1%2520%252821%2520of%252087%2529.jpg)

Годинник, який згідно легенди має спішити на п'ять хвилин.
"Годинник на вежі завжди спішив на п'ять хвилин. Це зроблено у пам'ять про монаха, котрий побачив з вежі турків, що підкрадалися до міста й вже були майже під мурами. Не маючи часу бігти й когось попереджати, монах перевів годинник уперед — до часу закриття міських брам. Таким чином місто було врятоване."
(http://lh5.googleusercontent.com/-I8ApiduLbOM/VICTgiouS6I/AAAAAAAAbSE/_au90GfmjMI/s1000/K_Bern-1%2520%252822%2520of%252087%2529.jpg)

Хрест на фронтоні церкви.
(http://lh5.googleusercontent.com/-Hwo-CbRhTJs/VICTkarHvII/AAAAAAAAbSY/nmXLXWi59P0/s1000/K_Bern-1%2520%252826%2520of%252087%2529.jpg)

Вид на центральну частину міста
(http://lh6.googleusercontent.com/-fviahSPBk_A/VICTi4QesWI/AAAAAAAAbSQ/MayBf8tVJzo/s1000/K_Bern-1%2520%252824%2520of%252087%2529.jpg)

По цьому фото можна оцінити відносно невелику площу Львова. На горизонті - Брюховицький лісовий масив.
(http://lh4.googleusercontent.com/-fAa5Wtoj_CY/VICTnF3ruDI/AAAAAAAAbSo/jh2c_XApt4o/s1000/K_Bern-1%2520%252829%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-DC0lN-0_M_I/VICTsykDptI/AAAAAAAAbTA/Z5YQprhSWLk/s1000/K_Bern-1%2520%252831%2520of%252087%2529.jpg)

Церква св. Юри, церква Ольги (костел Ельжбети), готель Дністер і колишня вежа-глушилка.
(http://lh3.googleusercontent.com/-CE4xgf2auEY/VICTuuaIFFI/AAAAAAAAbTI/UduOPveBcH4/s1000/K_Bern-1%2520%252832%2520of%252087%2529.jpg)

А ось і процес будівництва офісного центру Галілео, де ми нещодавно були, постом вище.
(http://lh6.googleusercontent.com/-ob0pbfP7eQ0/VICTwznK2tI/AAAAAAAAbTQ/YxRFfSmbAAc/s1000/K_Bern-1%2520%252834%2520of%252087%2529.jpg)

Вежу костелу Кларисок (музею Пінзеля) добряче облюбували голуби
(http://lh3.googleusercontent.com/-nVvvHRkhae4/VICT1wOzbrI/AAAAAAAAbTg/rePl7sFG0P8/s1000/K_Bern-1%2520%252836%2520of%252087%2529.jpg)

Вид на обладміністрацію, костел Кармелітів (церква Михаїла) і на ЛТБ
(http://lh6.googleusercontent.com/-SWn8RSOzL4M/VICT3pqTSNI/AAAAAAAAbTo/ebGCUKISgdE/s1000/K_Bern-1%2520%252837%2520of%252087%2529.jpg)

На даху дому легенд юрбиться народ
(http://lh5.googleusercontent.com/-sqJZuQGs-vM/VICT5GJgd5I/AAAAAAAAbTw/3D14a2-Zm-g/s1000/K_Bern-1%2520%252838%2520of%252087%2529.jpg)

Вид на Личаківську
(http://lh5.googleusercontent.com/-lMsN4gOXAqA/VICT9FU0p6I/AAAAAAAAbUI/8D4VLtq5-eI/s700/K_Bern-1%2520%252841%2520of%252087%2529.jpg)

Скульптура святого з вінком квітів
(http://lh6.googleusercontent.com/-kbPrQKAvkk4/VICUA1oOErI/AAAAAAAAbUY/anDrzMVbg8c/s1000/K_Bern-1%2520%252844%2520of%252087%2529.jpg)

Обласна адміністрація і гора Лева позаду
(http://lh4.googleusercontent.com/-xHv7dKQYZEY/VICUKN8TUtI/AAAAAAAAbVA/TG7vmsjTUCE/s1000/K_Bern-1%2520%252849%2520of%252087%2529.jpg)

Вид на пл. Галицьку
(http://lh4.googleusercontent.com/-g8fHmV8077s/VICUO96cJDI/AAAAAAAAbVg/LX0Y3MLsyHg/s700/K_Bern-1%2520%252853%2520of%252087%2529.jpg)

Численні мезоніни, мансарди
(http://lh6.googleusercontent.com/-F7tXcp1BaAc/VICUXcF8FfI/AAAAAAAAbWQ/r4kkJOsGzGw/s1000/K_Bern-1%2520%252861%2520of%252087%2529.jpg)

Латинська катедра
(http://lh4.googleusercontent.com/-nr26uGO3s6E/VICUbpO9uVI/AAAAAAAAbWo/REex9nXV8DI/s1000/K_Bern-1%2520%252865%2520of%252087%2529.jpg)

Успенський та Домініканський собор
(http://lh6.googleusercontent.com/-7nOsA9lytpw/VICUY036cbI/AAAAAAAAbWY/EJAz39Hx_Kk/s1000/K_Bern-1%2520%252862%2520of%252087%2529.jpg)

Сонце сіло за горизонт. Поволі вмикається підсвітка.
(http://lh4.googleusercontent.com/-VihO7nSM8PY/VICUdsT5ZgI/AAAAAAAAbW4/WL6USF1sSQ0/s1000/K_Bern-1%2520%252867%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-YbMMsyoaNYE/VICUhxCOkxI/AAAAAAAAbXU/3ajS1HoK9-s/s1000/K_Bern-1%2520%252870%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-UbWNrn23cDg/VICUuEVebEI/AAAAAAAAbYY/ZBQpO188cs8/s1000/K_Bern-1%2520%252878%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-jr9lxyRd0TI/VICUyftX72I/AAAAAAAAbYw/5cNA04XcQbs/s1000/K_Bern-1%2520%252881%2520of%252087%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-0S6pRTGbKHQ/VICU1W9r-zI/AAAAAAAAbZI/T6eifCwq9kY/s1000/K_Bern-1%2520%252884%2520of%252087%2529.jpg)

Всі фото можна подивитися тут (http://picasaweb.google.com/109742011233027376453/XujAEG?authuser=0&feat=directlink)
Дякую Deadmeat243 за гарну компанію
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Driver від 07.12.2014 02:33:45
Ці фото можна віднести до розділу "Незвичні види Львова", гарна робота +
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Bottlehunter від 10.01.2015 15:39:27
Йду якось влітку містом в білій футболці з пацифістичним гаслом "Ні пияцтву на об'єктах", нікого не рухаю і свищу си потиху "Фай-дулі". Аж раптом назустріч мені Цезар, а під пахвою в нього - не може бути! - маленький портативний телепортатор. "О, - каже Цезар, - ходи зі мною. Я якраз зібрався в наукову експедицію, головна мета якої повештатися". Я сумно зітхнув і подумав про те, що як тільки взую нові мешти або чисту сорочку, то відразу - абсолютно випадково - здибаю колєгу і ми йдемо в ідеальне місце, де можна одяг повимазувати, порвати або хоча б назбирати павутини на голову. Але бажання приєднатися до наукової експедиції перемогло, і через кілька хвилин ми вже топтали грубий шар сенсу існування міських голубів на горищі старого будинку, котрий стоїть на площі Міцкевича.

(http://lh3.googleusercontent.com/-Eae6tcZehOI/VLEiZxZgifI/AAAAAAAAL0c/TlCMxJLA1Zk/w823-h617-no/SAM_8683.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-bJQ_x3F80BE/VLEia337wMI/AAAAAAAAL0s/Bo8y_jsCVl4/w823-h617-no/SAM_8688.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-kGN7QhaL5V0/VLEigOYKt2I/AAAAAAAAL1k/tnkgNnymuGw/w463-h617-no/SAM_8700.JP)G

(http://lh6.googleusercontent.com/-p9hxNPtvUOM/VLEidFtG2iI/AAAAAAAAL1A/7Gtq9HdVfGU/w463-h617-no/SAM_8693.JPG)

(http://lh6.googleusercontent.com/-Z1KEfSFAERA/VLEifqQsJ8I/AAAAAAAAL1c/BZHlElkVVCI/w823-h617-no/SAM_8697.JPG)

Нічого там такого дуже особливого не знайшлося. Найкраще - це те, що можна побачити, видершись сухими кроквами до маленького круглого віконечка

(http://lh4.googleusercontent.com/-FBB8iYtA-NI/VLEiibJvdNI/AAAAAAAAL2A/2ZHIgMtRX_0/w823-h617-no/SAM_8706.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-8FdnGVsMWIo/VLEik01qWmI/AAAAAAAAL2U/QAxzhcz8DQU/w823-h617-no/SAM_8710.JPG)

(http://lh3.googleusercontent.com/-8haO2ytXVx0/VLEim-UogCI/AAAAAAAAL2s/L9mcaoLyAGY/w823-h617-no/SAM_8716.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-YfhcvO8KGTY/VLEinY-IU3I/AAAAAAAAL2w/rTjxErFYtRA/w823-h617-no/SAM_8717.JPG)

(http://lh5.googleusercontent.com/-qy0C2cFo078/VLEiqzmiMcI/AAAAAAAAL4c/epPGpLxh1yQ/w463-h617-no/SAM_8731.JPG)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 28.01.2015 21:35:38
Ще один дах-вул Пулюя 19-панельна 9-поверхівка:

(https://lh4.googleusercontent.com/-Xd_nVqqxcpo/VMk5HP8CnRI/AAAAAAAAF70/hqKOGZbvGMo/s800/IMG_2162.JPG)

(https://lh4.googleusercontent.com/-trrrvqKXKgI/VMk5H46HnPI/AAAAAAAAF8E/nwqlxnXU6hg/s800/IMG_2171.JPG)

(https://lh4.googleusercontent.com/-HPGp2S2_4Tw/VMk5IYM5jSI/AAAAAAAAF8I/0jkAHEetHgo/s800/IMG_2178.JPG)

(https://lh3.googleusercontent.com/-np3iuzbSep8/VMk5I22iSFI/AAAAAAAAF8U/lTkzb1hZ-gs/s800/IMG_2181.JPG)

(https://lh6.googleusercontent.com/-T5SOK73VWmA/VMk5JnuiCwI/AAAAAAAAF8c/-oRqgSpzn7w/s800/IMG_2194.JPG)

(https://lh4.googleusercontent.com/-rUTIpi35pGI/VMk5JwxDILI/AAAAAAAAF8g/yvFlRZMj2vE/s800/IMG_2196.JPG)

(https://lh4.googleusercontent.com/-BUq_BZTur68/VMk5KexNqWI/AAAAAAAAF8o/RMSeO6DqHL8/s800/IMG_2211.JPG)

(https://lh3.googleusercontent.com/-3JcfIrt0S9w/VMk5KzgGn2I/AAAAAAAAF80/i1FecuKq2Aw/s800/IMG_2213.JPG)

(http://[https://lh5.googleusercontent.com/-ydRIMu8_5-U/VMk5LmlJWeI/AAAAAAAAF84/wnzY_qLK_ds/s800/IMG_2214.JPG)

(https://lh5.googleusercontent.com/-ydRIMu8_5-U/VMk5LmlJWeI/AAAAAAAAF84/wnzY_qLK_ds/s800/IMG_2214.JPG)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 16.03.2015 15:16:19
Вежа Корнякта, Успенського собору у Львові

Колись, ця вежа вважалась однією з найгарніших у Європі. Була побудована у  1572–1578 роках, архітектором  Петром Барбоном за участю Павла Римлянина. Названа на честь мецената, Костянтина Корнякта.
Але сучасний вигляд вежа отримала у 1780 році, переживши пожежі та перебудови.

Скажу я вам, що так доволі не просто було туди потрапити, але, одного дня нам ( Дедміту молодшому, мені, і його другові) таки поталанило.

Вхід в вежу проходить між капітальними стінами церкви та вежі.
(http://lh3.googleusercontent.com/-BxqZZjjCUPk/VQSq_Ne2lNI/AAAAAAAAb3Y/DNzsYh9nqTY/s720/Usp_c%2520%25289%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

підйом на верх по дерев'яних сходах
(http://lh6.googleusercontent.com/-FgT03zwwO5w/VQSq-c1kbEI/AAAAAAAAb3Y/Rzbn2pBsoZA/s800/Usp_c%2520%252866%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Піднявшись, над головою бачимо доволі великий дзвін, з слідами виробітки
(http://lh3.googleusercontent.com/-VIVvx1EUrn8/VQSoQEDKJUI/AAAAAAAAb3Y/mPrKjnk4exk/s1152/Usp_c%2520%252810%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Його кріплення
(http://lh5.googleusercontent.com/-SiuNratiqBQ/VQSq2CVQyPI/AAAAAAAAb3Y/uNtfAJ5nzUE/s800/Usp_c%2520%252865%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-XKJUl0v8wac/VQSodk3kX1I/AAAAAAAAb3Y/qJ3Yr96pYIg/s800/Usp_c%2520%252816%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Доволі свіжо виглядали старі надписи робітників, та відвідувачів
(http://lh6.googleusercontent.com/-rWYbN9Lah9A/VQSoPtujx3I/AAAAAAAAb3Y/65-xCndGoEg/s800/Usp_c%2520%252811%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-V9ULj2QF758/VQSoPhkAonI/AAAAAAAAb3Y/Pn21Vkwsouk/s800/Usp_c%2520%252812%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-dV9iX98nBkU/VQSocah2pNI/AAAAAAAAb3Y/y0du-oO014s/s800/Usp_c%2520%252814%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Сучасне настінне письмо, звісно, теж присутнє
(http://lh3.googleusercontent.com/-hYxhhgS6rAQ/VQSoiYqd01I/AAAAAAAAb3Y/EzKl-g2vY7I/s800/Usp_c%2520%252817%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-uogPMRSB6dk/VQSomguZviI/AAAAAAAAb3Y/puFzvIwBE8A/s800/Usp_c%2520%252819%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

А тут ми вже вибрались на обхідний балкончик вежі
(http://lh5.googleusercontent.com/-NbkKY0tDO7E/VQSoxR6z8nI/AAAAAAAAb3Y/6QPpQq8BSy0/s1152/Usp_c%2520%252820%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Сонце зайшло за хмари, чи то війшло в горизонт димки, від масових палінь на полях
(http://lh4.googleusercontent.com/-d6jHl2pJr5c/VQSowU3q-sI/AAAAAAAAb3Y/jZLZkuRAaGs/s1152/Usp_c%2520%252821%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Дах колишнього страхового товариства "Дністер", що на Руській. Голуби облюбували балкон.
(http://lh6.googleusercontent.com/-pcloBqWDcfc/VQSoxyjW9LI/AAAAAAAAb3Y/bBOApNdZ6p4/s1152/Usp_c%2520%252822%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh5.googleusercontent.com/-W0eIleV16Vw/VQSplH4UabI/AAAAAAAAb3Y/17ZBF8C5d-Y/s1152/Usp_c%2520%252837%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Вежа, цього ж будинку
(http://lh5.googleusercontent.com/-z3BOIZnPmxo/VQSo09jhhaI/AAAAAAAAb3Y/T20GmUL7XMI/s720/Usp_c%2520%252823%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

площа Ринок
(http://lh6.googleusercontent.com/-aWNecwOgqw4/VQSo7MpJNTI/AAAAAAAAb3Y/9AFOLkf1LKk/s720/Usp_c%2520%252826%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Вид на Львівське телебачення
(http://lh4.googleusercontent.com/-YVx81lNAZQk/VQSpC5bQOHI/AAAAAAAAb3Y/kgG5_M1ofg4/s1152/Usp_c%2520%252827%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Фрагмент ратуші, і вид на собор св. Юра, та на церкву св. Єлизавети (костел Ельжбєти)
(http://lh5.googleusercontent.com/-s_Cc8YL3MPQ/VQSpDBn4KNI/AAAAAAAAb3Y/-zrMB-S2ITE/s1152/Usp_c%2520%252828%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Закохані на ратуші
(https://lh4.googleusercontent.com/-CMYPSh4ByLM/VQSpDjvB1PI/AAAAAAAAb3Y/0QssW2tg6_Q/s1152/Usp_c%2520%252829%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Ляльковий театр, а позаду будівництво нового торгово-розважального центру Форум Львів
(http://lh3.googleusercontent.com/-7RK5WbV6_zc/VQSpIZx5M_I/AAAAAAAAb3Y/e9jTjxdFVIY/s1152/Usp_c%2520%252830%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Довгииий готель Львів. Зліва зелена будівля драмтеатру ім. Зеньковецької.
(http://lh4.googleusercontent.com/-w-KG9vjIEnA/VQSpPsbZ6hI/AAAAAAAAb3Y/LQ6f-RUYCCc/s1152/Usp_c%2520%252831%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Будівля обласної адміністрації
(http://lh3.googleusercontent.com/-aO9DY3whP9M/VQSpcmx8gsI/AAAAAAAAb3Y/iV05PkunjG0/s1152/Usp_c%2520%252834%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Перехрестя Руська-Федорова
(http://lh6.googleusercontent.com/-sPqX5pxiN48/VQSpeGSBzOI/AAAAAAAAb3Y/NVy1tdMgw24/s1152/Usp_c%2520%252836%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Iпиль собору Домініканів. Швидше за все. це буде наступна точка, де ми побуваємо.
(http://lh4.googleusercontent.com/-OVzFRBVEgDE/VQSo33jM06I/AAAAAAAAb3Y/5UBD6swIcbo/s720/Usp_c%2520%252825%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Кований балкон, має автограф майстра та рік виготовлення.
(http://lh6.googleusercontent.com/-tJgwVESUjyU/VQSpm3i-myI/AAAAAAAAb3Y/VHcQeImmHdk/s1152/Usp_c%2520%252839%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Ковка взагалі гарна
(http://lh4.googleusercontent.com/-lOrJtTFORTA/VQSo4fwGeFI/AAAAAAAAb3Y/S7iX_7j-TPw/s800/Usp_c%2520%252824%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Сонце докочується до горизонту
(http://lh3.googleusercontent.com/-ydgOo9qkrHg/VQSp5x6PyLI/AAAAAAAAb3Y/9wZ9Rk6GHr4/s800/Usp_c%2520%252846%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Бачимо, як Львів огортає димом
(http://lh4.googleusercontent.com/-W_DFgoqvuRs/VQSqIRZGj_I/AAAAAAAAb3Y/gh46ceedjck/s800/Usp_c%2520%252850%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

А наостанок, вирішили піднятись на шпиль церкви, поміж старих балок, по вузьким проходам.
(http://lh3.googleusercontent.com/-XxCXIumQMao/VQSqUnykzcI/AAAAAAAAb3Y/WcxicDtY0PU/s800/Usp_c%2520%252853%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-oQ3F7O0yBL0/VQSqUnD9PgI/AAAAAAAAb3Y/NWW232clmbE/s640/Usp_c%2520%252855%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh6.googleusercontent.com/-BNlV5BZ4U8Q/VQSqfySmEGI/AAAAAAAAb3Y/BDYiueE7UyE/s800/Usp_c%2520%252858%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

(http://lh4.googleusercontent.com/-zuGUBLOJ82U/VQSqhllBQeI/AAAAAAAAb3Y/dlk71ixmQkA/s800/Usp_c%2520%252859%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

Шпиль пофарбований в яскраво-зелений колір. При жовто-гарячому підсвічуванні, знизу, шпиль вежі гарно милує око.
(http://lh4.googleusercontent.com/-M_JouBs54Eg/VQSqzRIuyMI/AAAAAAAAb3Y/kxHv8dqiG7o/s800/Usp_c%2520%252863%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

На завершення, знимки тих дослідників, через яких ви можете бачити ці фото. :)
(http://lh3.googleusercontent.com/-BJnZMlwZuH0/VQSqqfMtX5I/AAAAAAAAb3Y/9eUGFfhkNQQ/s800/Usp_c%2520%252861%2520%25D0%25B8%25D0%25B7%252067%2529.jpg)

To be continued...
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 19.05.2015 10:09:30
Дах вчених будинку вчених  :)


(http://lh3.googleusercontent.com/-XnIYXUjWzjk/VVrcYGIMq0I/AAAAAAAAcvk/X3wJ-XWRM34/s1000/IMG_8170.jpg)

Непарадний вид на головне управліня УМВС нашої Львівської області
(http://lh3.googleusercontent.com/-OJNyof-6GWU/VVrcZBF2NcI/AAAAAAAAcvs/gQJDkgtb14w/s1000/IMG_8172.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-V-7NxwbY_Xc/VVrcaDTX2RI/AAAAAAAAcv0/jDLw_vlUPYs/s1000/IMG_8174.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-QwY2T-msqsE/VVrco77zTMI/AAAAAAAAcw0/Y7WgmbSJNHA/s1000/IMG_8193.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-TogRFe-vMOg/VVrcblwK94I/AAAAAAAAcv8/xxcyRfq05hU/s1000/IMG_8177.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-FxfJ0___DcQ/VVrcfu8eRtI/AAAAAAAAcwM/zOZj70v54mY/s1000/IMG_8181.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-h12SPP3gy58/VVrcj7ozf1I/AAAAAAAAcwk/oWfHyDLXzmI/s1000/IMG_8185.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-4B6qiqimBKQ/VVrclxQg5lI/AAAAAAAAcws/Qub-edr_cq8/s1000/IMG_8188.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-vr_ZHxn-dlg/VVrctiRNuKI/AAAAAAAAcxM/xohHChWBeG0/s1000/IMG_8207.jpg)

В когось сушаться серйозні костюми)
(http://lh3.googleusercontent.com/-EpFKEKeyI-k/VVrcv2f_OrI/AAAAAAAAcxY/Crc_XTPN47I/s1000/IMG_8209.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-7QFrC4DXSUs/VVrcw7NBSAI/AAAAAAAAcxk/hlcTNTOPuJ8/s1000/IMG_8214.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-1OWta8uRNRQ/VVrczt1cQII/AAAAAAAAcx0/hlF-Lbihdgg/s1000/IMG_8224.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-u87FqbO-y1Q/VVrc2vVSsBI/AAAAAAAAcyI/ATydx7uREwE/s1000/IMG_8229.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/--ovSrItlxSs/VVrc2pOIa9I/AAAAAAAAcyA/Dr10quWEUm8/s1000/IMG_8232.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-DDV-Xgbb7sU/VVrc5kdNZdI/AAAAAAAAcyU/vkbAWWCD8Gw/s700/IMG_8246.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-4KHnxUh_Yxw/VVrc62iZuNI/AAAAAAAAcyc/rQLsb3rTcW8/s1000/IMG_8250.jpg)

Ось звідси денне світло ллється на знамениті дерев'яні сходи
(http://lh3.googleusercontent.com/-ICdUCMYMxUU/VVrc8pofOzI/AAAAAAAAcyk/fXWJA0DSbg8/s1000/IMG_8254.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-D28amlQW-7s/VVrc9sT5CPI/AAAAAAAAcys/40uZiso5Syc/s1000/IMG_8257.jpg)

Всі фото тут (http://picasaweb.google.com/109742011233027376453/192015?authuser=0&feat=directlink)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 15.06.2015 01:13:55
Церква св. Анни у Львові за свою історію існування, зазнала чимало спалень, грабунків та перебудов. До нашого часу не залишилось практично нічого з минулих днів існування костелу: було втрачено іконостас та розписи, демонтовано та вивезено дзвони, годинник і орган. За радянського часу, з костелом повелись більш гуманно, не зробили в ньому якийсь там склад хімікатів, а простіше - квиткові каси, а згодом вже меблевий магазин.
Теперішній вигляд вежі костел отримав у 1927 році - саме тоді за польської влади була остання перебудова костелу (польський архітектор Броніслав Віктор).
(http://upload.wikimedia.org/wikipedia/uk/thumb/0/0a/%D0%A6%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%97_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D1%83_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%96.jpg/1024px-%D0%A6%D0%B5%D1%80%D0%BA%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D0%B2%D1%8F%D1%82%D0%BE%D1%97_%D0%90%D0%BD%D0%BD%D0%B8_%D1%83_%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D0%BE%D0%B2%D1%96.jpg)
фото wikipedia


Підіймаюсь на вежу. Бачу пусті дерев'яні рампи, а на них лише один невеликий дзвін.
(http://lh3.googleusercontent.com/-HAK_zNIainA/VXyPwXiZ40I/AAAAAAAAc1I/cN4JGJTnqBc/s1152/IMG_0061.jpg)

Спантеличені голуби від появи непроханих гостей, крилами з переляку почали підіймати засохлий багатоярусний їхній же послід)
(http://lh3.googleusercontent.com/-fMQybSngUZo/VXyPjKz0VEI/AAAAAAAAc0s/kjSFcCT5LQE/s1152/IMG_0053.jpg)

А його там ой як багато. Просто нашарування! І скелетиків також доста. Такі собі цілі життєві цикли.
(http://lh3.googleusercontent.com/-dDaygcYnbzg/VXySPZhjHOI/AAAAAAAAc58/6VITXdfazQo/s1152/IMG_0167.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-qiiiT313_Gs/VXySSUYmhvI/AAAAAAAAc6E/8_JbxmmBR5Q/s1152/IMG_0173.jpg)

Цікаво, які причини виникнення цього напису? Невелика загадка. Втім, думаю настоятель храму чи ще хтось з парафії мали б знати.
(http://lh3.googleusercontent.com/-8Ge4Du_80GE/VXySYdiIprI/AAAAAAAAc6M/9pYrGv7ZQZc/s1152/IMG_0175.jpg)

Лізти на вершину куполу було так, чесно кажучи не вельми приємно, торкаючись фекальних осадів за трухляві перекладини.
(http://lh3.googleusercontent.com/-P9JWcbXQFkI/VXySJoVZZWI/AAAAAAAAc5s/LR3a1sDN58w/s1152/IMG_0164.jpg)

Мене і deadmeat243 витримали.
Тому ми вже на вершині, в тісненькому куполі, де  ледь помістились.
Ранок вже почав переходити у фазу активного, трохи підпеченого сонцем літнього дня.
(http://lh3.googleusercontent.com/-8MCAjy4PRbo/VXyP7hUbdVI/AAAAAAAAc1c/sVSZqyRw0OM/s720/IMG_0078.jpg)

Початок Шевченка та поворот на Клепарівську вулицю.
(http://lh3.googleusercontent.com/-dCeqw-pQeXc/VXyQOVLpryI/AAAAAAAAc2A/TkTX_GLDP3Y/s1152/IMG_0083.jpg)

Хтось зробив надбудову на поч. Шевченка, гадаю власники приміщення будуть мати непогану панораму на місто
(http://lh3.googleusercontent.com/-J245vng8P20/VXyRK-BpGZI/AAAAAAAAc30/vjzfPxqb9Q8/s1152/IMG_0103.jpg)

Городоцька і вид на центральну частину міста
(http://lh3.googleusercontent.com/-iDfaoBOZung/VXyQOLRaCcI/AAAAAAAAc2E/IxFsfTOkurE/s1152/IMG_0084.jpg)

Городоцька у напрямку до гол. вокзалу. зліва приміщення театру ім. Лесі Українки (ПрикВО), далі височіє собор св. Юра
(http://lh3.googleusercontent.com/-eYUXBTXhYEk/VXyQcbvwIRI/AAAAAAAAc2c/3DbD7pje2JY/s1152/IMG_0087.jpg)

собор св. Юра ближче
(http://lh3.googleusercontent.com/-m0AaqN7J1MY/VXyRABUFN3I/AAAAAAAAc3c/K0dlqM0EaIk/s1152/IMG_0108.jpg)

сад собору та аварійна стіна
(http://lh3.googleusercontent.com/-JKthehJixJg/VXyRGdWmSjI/AAAAAAAAc3k/IUK0hqvROf0/s1152/IMG_0109.jpg)

На передньому плані Залізнична лікарня, що на Огієнка. Правіше, управління Львіської залізниці.
(http://lh3.googleusercontent.com/-zQ22KPmoc-M/VXyQbOE4bhI/AAAAAAAAc2U/dUE0iR0czXY/s1152/IMG_0089.jpg)

Церква Єлизавети. Трохи лівіше вдалині видно вежу на вул. Любінській
(http://lh3.googleusercontent.com/-g7K7hYsjilo/VXyQoKkdsHI/AAAAAAAAc24/EKEVupBBWXo/s1152/IMG_0099.jpg)

Вид на В/Ч
(http://lh3.googleusercontent.com/-Vp5QFAYoo-w/VXyQSmOsPbI/AAAAAAAAc2M/QdWMBrBL7SM/s1152/IMG_0086.jpg)

Виглядає порожньою
(http://lh3.googleusercontent.com/-hQIY5im8Trg/VXyRHIf7mII/AAAAAAAAc3s/5SSQmjxy14o/s1152/IMG_0101.jpg)

Управління льв.залізниці
(http://lh3.googleusercontent.com/-3qkesBeY17o/VXyRNv_bi5I/AAAAAAAAc38/mH4YGHcdMNw/s1152/IMG_0110.jpg)

готель Дністер
(http://lh3.googleusercontent.com/-YqwbJ3S0gE4/VXyRneogklI/AAAAAAAAc4c/nBMesE4etIw/s1152/IMG_0111.jpg)

Цю новобудову на Городоцькій, відносять до однієї з найкращих у місті.
(http://lh3.googleusercontent.com/-ejdAONDxAtA/VXyRacRcyyI/AAAAAAAAc4I/M7gjVuSxv48/s1152/IMG_0113.jpg)

Три покоління будинків по мірі зростання :)
(http://lh3.googleusercontent.com/-zmOi4tNVDCI/VXyRaiJ8agI/AAAAAAAAc4M/9wMrDkAPgGo/s1152/IMG_0118.jpg)

Красива баня колишнього єврейського шпиталю що по вулиці Рапопорта, тепер пологовий будинок.
(http://lh3.googleusercontent.com/-uhk017FTS80/VXyQ72OICxI/AAAAAAAAc3U/oLjO369_nxc/s1280/IMG_0106.jpg)

 За радянської влади назва вулиці була Джамбула Джабаєва ( то такий казаський поет був). Але стара назва вулиці вкорінилася у пам'ять львів'ян: -" Де ти родила?" - "та там, на Джамбула". Прізвище поета не так сподобалось Львівянам, як його нехарактерне для наших країв ім'я))
А позаду пологового будинку, хто не знав, був великий Єврейський цвинтар. Зараз там Краківський базар.
Зліва видно колишній шпиталь. Сьогодні на цьому місті гандлюють одягом, звіриною всякою та наїдками.
(http://lh3.googleusercontent.com/-kH7PbE9d_u0/VX35RmdbgmI/AAAAAAAAc64/KcpU4ev0lCo/s800/219.JPG)


Десь так приблизно і падає зверху цегла
(http://lh3.googleusercontent.com/-a2gpdNOpDjY/VXyQ2nc9VUI/AAAAAAAAc3M/UXQWxgV8n9k/s1152/IMG_0105.jpg)

Ось як мало б виглядати покриття даху, справа вже сучасне.
(http://lh3.googleusercontent.com/-12_jrTe7WNE/VXyR_IUVKDI/AAAAAAAAc5M/LOxWquEN5YM/s1152/IMG_0135.jpg)

Наостанок, трохи метушливої Городоцької.
(http://lh3.googleusercontent.com/-VJomf4W0JvU/VXyRzzPbfsI/AAAAAAAAc48/2kjCTjnlOQE/s1152/IMG_0125.jpg)

(http://lh3.googleusercontent.com/-KuNE0SCUEFg/VXyR1N39aPI/AAAAAAAAc5E/IU_Gn_mETHQ/s800/IMG_0130.jpg)

Всі фото є тут (http://picasaweb.google.com/109742011233027376453/bIvkI?authuser=0&feat=directlink)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 21.09.2015 21:05:28
Чисто випадково попав на горище по вул. Левицького біля рн. Адміністрації. Сподобались як мешканці дбають за старими металевими дверима на горище- пофарбовані, змащені. Не так часто вже і побачих такі в хорошому стані. А от горище як стандарт  - темне з павуками і з своїми таємницями) які так  і не віддкрились мені , хоч лазив там десь годину(.

(https://lh3.googleusercontent.com/rX3EYl16GiSiL-JbGUwvAPMz6U-HBJ2fefwWS3zdPh3rs9B_QPsG384P8QWiWxoxFEjaQJtzfm1Ds-cuaHbE8EnHIW9A1azq5PwHwd_acQANBCra1C4l_fkDvW-ZJOly9wrl56LmetViOvk9CUTeca6tL4sWUB50iW2stA1p8u9Ma9I9XucBg5Bq4Czb5fLuElWNnPNpPyYWKvGwQ61xI_9kIMBR9Q49Q07xbD1TOSt67h0Fd28278cGvypWPdjgmdfnI4kFp48xApBfiLtUHDJoGFI0ti8-NyWClSU2IqvjVC61YQiZOC4LV4LD0uyvZ2XePoJMPF1uK7FW7QSHQvz1yZ7x4C2IpbZpTJ-GFbbh0OxxKOHHVBT0SnlCBBCcHLCMsCDPsfIoRcOoWboTBUBtzJhasJFlgcD36CnSPdxPvghncVKQyTvgVl5LhJthTgnM-CE0ajZyGMlgkTuO2AyXcoGc9E3WcB05bsQg79Cr1-iBAPjE0idRuKFDSAsaF9hrJ-C7pQ4b0DPPWk15izLO8drHop20rOarBGHiuLU=w1248-h925-no)

(https://lh3.googleusercontent.com/wiGETqPm6unacjbLvAkPH5mAHy-guHBGCY7dKhNbG8793HDBApUf9-4Q1b-W_R_gWy35s5HaNvTBHNNNMGYT4dAijB3hldjIYQMtCdM5sIUUu_vLKpvBEQLF3eNlAB4qe53mYnG_XSABdqCBFGonSeCzUxG0PeDSwaBZSOvYmzLnupV8-POeik-UXL8Ksj4-Vlj3AosZfSzXx1PafAE4LG8yy03MkE0v3nCspAzArp1SYe4u-atpz-lA-qrYwflvPRBP10uFKvsHRUChI1zmlt_4hoOqd2lE1bF5Lp9y-n_0XhmMWWL5Nci9Mv7bYas5nqrAYILmCQfKybSABbhUK5tRIhEWvkSvv0s_mcRkkUrD4xVAL3Ju-qwq1SO_3CFtY_BAfCI0Z6kZR3aGs2funvHGvJItyc9uVd2OYe_kxscp03f6kapDyQkHDJMbELU_91DIZpqog51rIIhbjo2N9cncK_RkChxIuDhE7KMPgHt9v5I1Y3tsLHdkg6m-xqxMjRi2LTb19vJCqOHYLhsocvMj-XqVAUQmLFS45puCJsU=w1248-h925-no)

(https://lh3.googleusercontent.com/ZyY0WC5l-o6zJF0Q_v9ZHVlknuAOAE8I49wSaGAaUWldNhnetdOwYNiO4ZUTueFYVTG-l_6BTJJP6EMew4dUS-4nnJZGEM9g49fo9O0RJu9kfL9GJxgfQElTWfQybcJGjNAXOVV-sWqlRV_Q-agpL9VidO2w-TlFCnpJXzBv1EAy6VRHzcS_gRbnmTggnL9VzH4i0v6LiWag0nN83uoJ2ql_yBEQiDOVV4dqiK1bjpecYtm_7iO1WKy_Yyhd7mwwvRnAeQjYHDUnoT4XAZ1L385YNqZSssdhGzRckh0rRDX7HsJ59tSOL8jKuLg9V-SplR8v2dZv9sBlT4RdaPu7fzAyYHHhzWRoRkuT-x-vcW-33rA6-AB6R3hsqIx7Vn326WrwwVqd5STX7UB1u4PrlCAtOZ6JZTbD-ZbhQRx-9RCfe22lwOTZ78yQvRKK7dXxSP7_cBNQVMouqeZ-8x2K8SRAxcJdJi-5aVob8MYrxU8snOZa21_tsV6WoEUzdeNAErHE2Ur_flzxlo23GO1Ochsni-vK82NynIsbiDE1xyA=w686-h925-no)

(https://lh3.googleusercontent.com/T7sfAtbSnyYMOu-r6jTIlNDPtzlR8x9CdQrvb8jSzWZ9aoDbKJHlKi-1OYTjVKkNo-kYeHmFUGzDdr7WDdGePi0YEnC2jc3c6MrP081H6us19IcsRhcTigKXwETF71cthl05WvWh0M8ZiWGUxkWr0d9PN09OwGdVsyHJsxenPfoSMdQZQ92NxBdZyP9uYxVv8liPPE50b1UUuIWcVMTwvjv7OOfPyPa6b5Zwu8oxa_Uj6G4QEqxCNLx0rMuPyhIvW0_iDxI68OlXSCmDrlPXdiKJBpPbtubSOxeeXzIs1kiwvNK-EVBisR8f927xzjvOppS0PL_Qusqagb5d-VEKEezqDIG7b-1JjjcI1IS9EWchJHgQZzxpNKhrSXJF09VYpotXBoeH9b_Z960z4TeiqPoBqPg_jm1x8KSDNjIoz4hA3nEBgtOKUhPXiguMtZJfJFw0Q_x6ujk5btumpY7ccbD9m-lbmIVFqS73rAya7bPnFmgh49CH5iXXgAtBdk4LVFb8j36f3jPRdyg-ByA0U1G-pReGV5KO_7yZc6YViLw=w1248-h925-no)

(https://lh3.googleusercontent.com/HINww3-Wf1mOo7l5mzABMvKq2bae2gFsOQLSUf34hLVbsIBGhkdZSMVrgWfU4sNDo4RsFeRCr-b9GnHOxHzxKOGpah2ara6mUa_Dtk8USLyHWX5ZaXqSJVFlhNxiU4oCky1-djIu7hWwixXelbezpmKXV7JePnCMk3OAo3IorclMhFjLO16eqALjzug_yLsU_THMO1eokYvS9jy5lW5mIzjfczJJcJisxcie_oL2eQ-hDdwtp9VOu8Ilyk7ZJEPUN-RiFmL4s-kaHzp9XLOocgq8L4DnURVTiC8ikqth8s-qozXh1Ix3ifFWUpJ_W0xMTUcavNGHt-LU2gtiGOiAHFLutPVOQ_jRxNF7MPq9HIjqYJ5WO-cQHiWH-H8yxKxYskDN3rNfl1JcxLTRm825vYTB8wCbpf4h40LdtK0hfFAMUkG9hbvJXDzk2Jz-CEQvfRROP-HI8dFe0Xnno7f9nsFs92cSP6XwVsTlQVbrpRjqKUAqioYJnKLvgRPyb2_rR8JAbWMwEagFQCuD4VPXb6XLOrIN02wJfYt6UrKHCmg=w1248-h925-no)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: White Love від 08.11.2015 18:57:04
 Сихів.  На жаль, вже закритий дах.

(http://cs623229.vk.me/v623229980/58f40/fnQ3fzYaYdo.jpg)

(http://cs623229.vk.me/v623229980/58f49/EpHDYlxX6Us.jpg)

(http://cs629111.vk.me/v629111883/33673/CnnR43dKoDo.jpg)

(http://cs623229.vk.me/v623229158/559e6/Mswd4U2_io4.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Electri4king від 08.03.2016 16:22:36
Драмтеатр Заньковецької ;)

(https://farm2.staticflickr.com/1462/24983212174_d7bd342fca_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/24983212174/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1581/24986988193_80c43d4eb3_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/24986988193/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1479/25587586216_b40dd40f97_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25587586216/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1589/25246154479_e202761c09_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25246154479/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1519/25587580596_3d35df5b7f_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25587580596/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1566/24986985703_b224ded4b1_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/24986985703/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1573/25613699175_5e59df02e4_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25613699175/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1684/24983195994_bc401b0cb3_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/24983195994/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1514/25613695545_99008f79d7_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25613695545/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1613/25318079910_cd0d0572f5_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25318079910/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1672/25318077710_b0acf0bff5_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25318077710/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1679/25521004441_1bbcc19438_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25521004441/in/album-72157665385723255/)

(https://farm2.staticflickr.com/1616/25521006051_eabcb873b2_z_d.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/25521006051/in/album-72157665385723255/)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: ІНТРОВЕРТ 997 від 15.05.2016 15:09:25
Сьогодні ваш не дуже скромний слуга і Electri4king були на даху Музею ( того , що в центрі міста , назву замовчую )   ... Але спершу початок історії . Похмурий ранок неділі прямо натякає на дощ і посилення суїцидальних нахилів , туди сюди снують копи і чопи із раціями , сонні львів"яни шукають сухі лавки на стометрівці , і поміж усього цього підозрілий тип обходить периметр в пошуках точки інсталу . Їх знаходиться дві обидві слабенько проглядаються обидві з нюансами .  В однієї є пара охоронців і ризик зламати хребет інша не очевидна ( не зовсім ) і при цьому умовно доступна . Піднявшись можна зрозуміти чому у Львові стільки хвотографів розвелось , такі краєвиди на місто та інші дахи. Але краєвиди не єдина мета ні то було б надто тупо . Нашою метою був купол і шпиль Музею  і сказати це легше ніж зробити , але дарма так цікавіше .
На абсолютно доступному даху однієї будівлі і її горищі (в основному даху ) беремо драбину піднімаємо куди треба і все тепер ми на даху Музею . Дах цей має більш крутий схил можна вбитися якщо мокрі ноги і п"яний мозок ! Останній акорд це дах тераса на ньому аж три драбинки і вони дають неймовірні можливості тим хто до них дістався . Якщо ви іще не заснули і не втомилися рахувати помилки у тексті тоді розповім про купол і шпиль .
 Купол яйце-видний і має шпиль із розширенням при основі крізь яку можна пролізти на горище музею ( теоретично і при бажанні ) щоб постояти коло штилю треба бути нахабним і небоязким ... Фотоапарт розряджається , від адреналіну трусяться ноги , від вітру мерзне дупа , що ж пора забиратися звідси .
 Кладемо драбину назад , закриваємо портал , обтрушуємось від бруду щоб менше викликати зайвої уваги .

П.С. ФОТО І ВІДЕО будуть пізніше . Місце інсталу розкрию адміністрації форуму якщо їй цікаво  ...

Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: abbabb від 16.05.2016 23:09:46
Вид з біснес-центру що будують на Науковій
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 17.05.2016 18:27:17
Вид з Наукової 7А. ( 9ти поверховий офісний центр). Жаль апарат скис після декількох фотографій ( чесно не очікував , що буде фотосесія на даху)
(https://c3.staticflickr.com/8/7132/26978870642_624e721a00_k.jpg)
(https://c5.staticflickr.com/8/7466/26978870972_c09fcd126f_k.jpg)
(https://c3.staticflickr.com/8/7226/26978871722_0dda2c5059_k.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: abbabb від 17.05.2016 20:38:13
Вид з Наукової 7б
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Electri4king від 22.05.2016 23:12:46
Етнографічний музей

(https://c2.staticflickr.com/8/7106/26898223030_ccff968561_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7666/26898232290_94c06d106e_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7124/27139562986_78052cb1ff_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7793/26568184783_89b8c418aa_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7046/27104086371_b252c6d8f5_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7111/26898278640_7d77c2b8bd_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7015/26568210143_fa2ae5171e_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7053/26566665124_90bcff933e_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7528/26568232803_2ba4784b35_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7230/27077441552_f1875831d2_b.jpg)

(https://c2.staticflickr.com/8/7434/26566691644_cdd3a49302_b.jpg)

(https://c2.staticflickr.com/8/7744/27077457052_815422fdfb_b.jpg)

(https://c2.staticflickr.com/8/7337/26568262273_a27d368eb1_b.jpg)

(https://c2.staticflickr.com/8/7586/27077461182_2b33f1c87a_b.jpg)

(https://c2.staticflickr.com/8/7044/27139635386_85f6daf0c9_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

Інтроверт +
(https://c2.staticflickr.com/8/7181/26568189803_2edaee457f_b.jpg) (https://www.flickr.com/photos/stalk_man/albums/72157665385723255/page2)

(https://c2.staticflickr.com/8/7626/27177109885_5c7599c98f_b.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: ІНТРОВЕРТ 997 від 07.06.2016 21:35:58
Відео зі шпилю або ж по раз другий на Етнографічному  8)
http://www.youtube.com/watch?v=r7ffPfyEeJ8
П.С. І знову обрубок іменем прокрастинації .
П.П.С. Внизу біля пам"ятника Шевченку  сиділа White Love , а біля неї Киянин .
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: ІНТРОВЕРТ 997 від 24.10.2016 23:12:56
Пора розбавити мій флуд одним грамом змісту. Дах навпроти пам'ятника Міцкевичу, брали участь Dezer, Elecktrichking і (так зрозуміло хто) . Інстал через цікавий під'їзд ("код" дверей досі не змінили ;D) далі через вікно і стає доступною точка для фотосесії (Elecktrichking з тебе фотки). А якщо сонце пригріє голову, можна і на Укрсиббанк видертися.

http://www.youtube.com/watch?v=c2GnwcN5lXA

П.С. Віва ля відеоредактор ютуб.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 02.11.2016 19:59:58
Наукова 43 :)
(https://c1.staticflickr.com/6/5670/30104945064_6bdaacac26_k.jpg)
(https://c8.staticflickr.com/6/5786/30649061631_1aff1f159c_k.jpg)
(https://c5.staticflickr.com/6/5798/30104945244_dcc6df25ae_k.jpg)
(https://c2.staticflickr.com/6/5505/30649062361_648a013df8_k.jpg)
(https://c5.staticflickr.com/6/5462/30104945364_9ce2cc89f7_k.jpg)


https://www.flickr.com/photos/142194937@N06/albums/72157676051346605
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: ІНТРОВЕРТ 997 від 17.11.2016 14:12:33
Боян страшний , але тепер у повній версії  ;D. Дедміт будь обережніший на форумі тільки 2,5 фотографа .
http://www.youtube.com/watch?v=cDGKTvlsiaw
П.С. В наступному році на верхівку треба вилізти .
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Андрій74 від 21.11.2016 11:41:28
Недавно довелось побувати на новобудові ,на вул.Варшавська.Вигляд класний,єдине вітер,і кран дошкуляли.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: ІНТРОВЕРТ 997 від 09.03.2017 09:37:28
Більш детальна версія минулорічного  інсталу на дах Етнографії і горище одного готелю.
 http://www.youtube.com/watch?v=4As2Vu7GrzE
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Soulstorm від 06.06.2017 16:46:09
Наслідки останньої вилазки)

(https://preview.ibb.co/fU7J3F/IMG_0223_1.jpg) (https://ibb.co/ewXkiF)

(https://preview.ibb.co/hXoQiF/IMG_0230_2.jpg) (https://ibb.co/m8rNVv)

(https://preview.ibb.co/jraGqv/IMG_0249_6.jpg) (https://ibb.co/dZEnxa)

(https://preview.ibb.co/emZWOF/IMG_0254_7.jpg) (https://ibb.co/fKA5iF)

(https://preview.ibb.co/jyOrOF/IMG_0263_8.jpg) (https://ibb.co/bWr0Ha)

(https://preview.ibb.co/hDfGqv/IMG_0267_9.jpg) (https://ibb.co/daubqv)

(https://preview.ibb.co/kRMd3F/IMG_0271_10.jpg) (https://ibb.co/nzwBOF)

(https://preview.ibb.co/bBZbqv/IMG_0304_11.jpg) (https://ibb.co/je5Sxa)

(https://preview.ibb.co/hcBd3F/IMG_0306_12.jpg) (https://ibb.co/czPy3F)

(https://preview.ibb.co/dvxJ3F/IMG_0310_13.jpg) (https://ibb.co/kVC7xa)

(https://preview.ibb.co/cRifHa/IMG_0312_14.jpg) (https://ibb.co/ktEWOF)

(https://preview.ibb.co/h7MpAv/IMG_0313_15.jpg) (https://ibb.co/gakGqv)

(https://preview.ibb.co/eZorOF/IMG_0315_16.jpg) (https://ibb.co/d1CJ3F)

upload picture (https://uk.imgbb.com/)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Svyatodiy від 07.09.2017 16:41:47
Проспект Червоної Калини.

(https://i.imgur.com/8nOvYbC.jpg)

(https://i.imgur.com/yWJsTpC.jpg)

(https://i.imgur.com/P8PNtiP.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 08.10.2017 13:17:57
Вид з водонапірної вежі на вул. Пасічній 67. Вежа побудована в 1932-1933 роках архітектором Вітольдом Мінкевичем. В майбутньому планую дослідити історію даної вежі поконкретніше. А далі фотки з 8 серпня 2016 року, крім першої :):

(https://i.imgur.com/cZ1fjoc.jpg)

(https://i.imgur.com/Lkm4l4m.jpg)

(https://i.imgur.com/WockmCY.jpg)

(https://i.imgur.com/nPdOoSM.jpg)

(https://i.imgur.com/z4AmHWH.jpg)

(https://i.imgur.com/dgo540l.jpg)

(https://i.imgur.com/TOriqWU.jpg)

(https://i.imgur.com/fKc4LDw.jpg)

(https://i.imgur.com/yqczlig.jpg)

Дякую за увагу. ;)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 10.12.2017 18:32:29
Давно не мав такого екстриму коли вилазив  у ночі в  заметіль на вежу Корнятка )).
Ось пара фото - решта по силочці
(https://c1.staticflickr.com/5/4531/24917948888_e1d6164961_k.jpg)
(https://c1.staticflickr.com/5/4528/38760522002_add983bf67_k.jpg)
(https://c1.staticflickr.com/5/4534/24917947308_8f8b426b73_k.jpg)

альбом https://www.flickr.com/photos/142194937@N06/albums/72157689881852394
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 16.01.2018 22:29:17
Вид на сад монастиря Онуфрія. І ратуша цікаво показалась. Відгадаєте звідки фоткалось?

(https://preview.ibb.co/hwms1m/IMG_0014.jpg) (https://ibb.co/iqnbSR)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Wolff від 17.01.2018 15:34:02
Вул. Ткацька з горища шоколадної фабрики ))))
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Андрій74 від 12.04.2018 12:55:02
Краєвид Львова зі сторони Цитаделі
(https://preview.ibb.co/nGp4jx/DSC05066.jpg) (https://ibb.co/id2Pjx)

(https://preview.ibb.co/gV8KHH/DSC05067.jpg) (https://ibb.co/b64tcH)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Андрій74 від 13.04.2018 16:51:22
А це вже зі сторони Пасічної,біля совєтського монументу слави
(https://preview.ibb.co/cpYdWn/DSC05078.jpg) (https://ibb.co/jH4VcS)

(https://preview.ibb.co/cNx5Bn/DSC05079.jpg) (https://ibb.co/foYOxS)

(https://preview.ibb.co/jR7YxS/DSC05080.jpg) (https://ibb.co/i1FxP7)

(https://preview.ibb.co/h80Wj7/DSC05081.jpg) (https://ibb.co/cbD6HS)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 13.04.2018 17:11:36
Там колись був оглядовий майданчик і дерев майже не було. І не монументу слави а Пагорбу Слави. ;)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: anvamane від 29.11.2018 15:03:44
Десь в серпні 2015 року лазили центром і зайшли в під'їзд будинку, де знаходиться Атляс (вхід з Друкарської, якшо не помиляюсь). Фоток під'їзду, на жаль, не знайшла :(
АЛЕ, тоді там на горищі вівся якийсь ремонт, ну і наглі ми запитали, чи можна вилізти на дах, пофоткати. Майстри покликали ніби хазяїна кваритири, за кілька пачок морозива він погодився, але дуже просив не залазити на сам дах, та як він похилий т.д.
Там ще були дерев'яні сходки. Ми вилізли, зробили пару кадрів і пішли)

Дуже перепрошую за якість і обробку, в 2015 думала шо то круто виглядає ::)
(https://i.ibb.co/HhrLGw7/image.png) (https://imgbb.com/)

(https://i.ibb.co/ygGqPXX/image.png) (https://imgbb.com/)

(https://i.ibb.co/26D09D5/image.png) (https://imgbb.com/)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 02.12.2018 16:56:04
Вид з даху, вул. Рудакі 21а - новобудова Зелена Околиця:

(https://i.imgur.com/g2EMWXV.jpg)

(https://i.imgur.com/AoOrdoJ.jpg)

(https://i.imgur.com/lTrgWaV.jpg)

(https://i.imgur.com/f1RLGam.jpg)

(https://i.imgur.com/2DiLFkv.jpg)

(https://i.imgur.com/udY1rmg.jpg)

(https://i.imgur.com/Et9gQa9.jpg)

(https://i.imgur.com/UCg68op.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 04.01.2019 20:19:53
Додам троха свіжих зимових фото з класичної точки Святодія

(https://i.ibb.co/VpBRs7L/20190102-103556.jpg) (https://ibb.co/1J21kD0)

(https://i.ibb.co/hchgP3W/20190102-103759.jpg) (https://ibb.co/0K8ngHM)

(https://i.ibb.co/ynHPcjL/20190102-104044-s.jpg) (https://ibb.co/Z6qXpDy)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 04.02.2019 23:19:45
Додам троха нічних фоток з горища на бічній Володимира Великого, зроблені на телефон. Де саме це було сказати не можу, бо сусіди навіть не здогадуються що існує іще одна копія ключа туди наверх. Тому відкривали замок ми тільки коли піднімався ліфт. Щоб звуки глушити. А хто з тут присутніх там вже був або здогадався - то тримайте таємницю будь-ласка ;)

Дивлячись на ці нічні фото та порівнюючи з тим що бачив кілька годин тому але своїма очима - я починаю розуміти як виглядає світ для людей, що сьогодні забули свої окуляри дома.

Вдалині видно Наукову зі Спорт-Лайфом
(https://i.ibb.co/LxjMRYj/20190204-190726.jpg) (https://ibb.co/GWYXpnY)

Взліт Літака з Аеропорту
(https://i.ibb.co/bH1sHb6/20190204-191209.jpg) (https://ibb.co/vs13sXc)

Високий Замок не такий яскравий як чиясь ялинка перед нами на подвірї
(https://i.ibb.co/JRbp41H/20190204-191743.jpg) (https://ibb.co/FbfYMrz)

Ми тут пємо каву наче в космічному потягу а в тій найяскравішій будівлі Софт-Серву кипить робота
(https://i.ibb.co/Hrskg5s/20190204-184123.jpg) (https://ibb.co/xM0R5x0)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: STALKER від 12.02.2019 07:36:23
Спонтанна вилазка на одне із горищ на вул. Головацького з Санніменом. Дещо цікаве знайшли  :). Номер будинку не вказуєм, так як нас попросив власник кваритири, який нас любязно туди впустив.
http://www.youtube.com/watch?v=ZLaAuaviPxM
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Нелегал від 24.02.2019 12:58:23
я у 2017 чи 2018 натрапив на це відео, але переглянув-придумав шо з ним зробити можна, зберіг собі в списку вподобаних на ютубі та ...забув. Сьогодні згадав і думав чи його варто додавати на форум і КУДИ? гадаю шо так, бо це така собі подоба дрон-зйомки центру міста, з різних ракурсів.
Через те шо тут в кадрі чимало дахів, даю в цю тему. Тут дуже чітко видно наскільки в кінці 90-их - на поч. 2000их відрізнялись саме дахи будівель від того шо зараз є. було ДУЖЕ багато червоних тонів, побляклих, без блиску. деякі давні будівлі (храми, універи, оперний мали у своїх дахах зелений колір).
автор залитого відео підписав час зйомки так: "початок тисячоліття (2000 - 2002??)."

http://www.youtube.com/watch?v=Jb0iqsdT9Fs
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Нелегал від 24.02.2019 14:00:34
Протягом лютого побував у двох місцях, що не є якимись горищами чи дахами, але звідти відкриваються досить непогані краєвиди. Шкодую що не зняв це все чимось кращим, а мав тіки смртфн. Ділюсь тим, шо маю
Готель Панорама
баянисте і гламурне місце, але звідти є ракурс в якому одночасно яскравий дах готелю Ріус і старої вежі-книгозбірні на Цитаделі
(http://i.imgur.com/9A0Wtl6.jpg)
трохи акцентую
(http://i.imgur.com/vKg2cNK.jpg)

Національний банк, на Коперника.
Звідти цікавий ракурс є на будівлю Трембіти і сусідні до неї, скульптури на них. Ну і отакий ракурс: на лінії горизонту собор Юра, костель Ельжбети і упр. Львівської залізниці. Як не дивно, між ними ніякого новобуда чи совєцької будівлі, тіки крони дерев парку.
(http://i.imgur.com/6cpmYKZ.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: vitruxa від 01.03.2019 17:57:55
Фото з цегляної труби, трамвайний парк(вул.Сахарова).
(https://i.ibb.co/yq1P8ZZ/20190228-140608.jpg) (https://ibb.co/qpfjRcc)

(https://i.ibb.co/Thgjwxg/20190228-140613.jpg) (https://ibb.co/nkLdwNL)

(https://i.ibb.co/Jz98RWC/20190228-140617.jpg) (https://ibb.co/MRmKDy9)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: vitruxa від 01.03.2019 18:02:28

(https://i.ibb.co/k9xQCDf/20190228-140628.jpg) (https://ibb.co/WP6gJzw)

(https://i.ibb.co/wgTz2VS/20190228-140736.jpg) (https://ibb.co/02kGzTC)

(https://i.ibb.co/HNKnYDc/20190228-140739.jpg) (https://ibb.co/0BnhZj0)

(https://i.ibb.co/kqVzh3D/20190228-140920.jpg) (https://ibb.co/QY7h68H)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 27.03.2019 11:33:18
Вільна Україна і ЛАЗ десь з 50 метрів (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,5000.msg29838.html#msg29838)
(https://i.ibb.co/5M8LW3F/20190327-085100.jpg) (https://ibb.co/SsnBXgr)

Будинок збудований без хабарів
(https://i.ibb.co/L1JNgvy/20190327-084647.jpg) (https://ibb.co/cQCY8x9)

Податкова і ТЕЦ
(https://i.ibb.co/MPk8kRn/20190327-084651.jpg) (https://ibb.co/DwfGf74)

Поруч новобудови виглядають як справжній мурашник
(https://i.ibb.co/QCYrHSJ/20190327-084701.jpg) (https://ibb.co/61Dgt9y)

Ну і цей Кран став вже символом мікрорайону
(https://i.ibb.co/2gSXkQ9/20190327-085045.jpg) (https://ibb.co/yWpLQ19)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 03.04.2019 08:34:02
Дах "Одягу з Європи" і "Туалету Керамічної плитки". Наверх йде гарна драбина. Низьким зростом прийдеться підстрибувати до неї.

(https://i.ibb.co/9YKKWCg/20190403-070634.jpg) (https://ibb.co/NYDDKHC)

Руїни енергоблоку ЛАЗ :)
(https://i.ibb.co/x5vzF6x/20190403-070642.jpg) (https://ibb.co/h852YV3)

Видавництво Вільна Україна
(https://i.ibb.co/k1p8FN3/20190403-070653.jpg) (https://ibb.co/vYbP80s)

Символ Району
(https://i.ibb.co/Ph1VFNz/20190403-070743.jpg) (https://ibb.co/VSMkJtp)

(https://i.ibb.co/TvBy867/20190403-070753.jpg) (https://ibb.co/h7R0Wb4)

Споруду зараз орендують багато малих ПП, так шо з фінансами в них не дуже. З кращих часів, коли тут продавали побутову техніку, на даху лишилися сенсори руху. Але по мене ніхто не вийшов. З чого робимо висновок що вони або відключені, або часто дають хибні спрацювання вранці зі сходом сонця, або їм на них просто пофіг. Або все разом :)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Stinger від 15.04.2019 23:59:17
Вид з горища універу Франка

(https://i.ibb.co/GVPZYq6/DSC-0330.jpg) (https://ibb.co/mHznZ3j)

(https://i.ibb.co/2kFsS13/DSC-0331.jpg) (https://ibb.co/vjcQh64)

(https://i.ibb.co/PNvgYcL/DSC-0332.jpg) (https://ibb.co/Y3FhWcC)

(https://i.ibb.co/4YG8V0L/DSC-0335.jpg) (https://ibb.co/qWfNr28)

(https://i.ibb.co/7JfYCwm/DSC-0336.jpg) (https://ibb.co/mCjDTLW)

(https://i.ibb.co/HnBWfV6/DSC-0338.jpg) (https://ibb.co/TmYVxk6)

(https://i.ibb.co/h9tCYQB/DSC-0339.jpg) (https://ibb.co/qjPxJqN)

(https://i.ibb.co/7nCC6TD/DSC-0340.jpg) (https://ibb.co/ZBXXkwr)

(https://i.ibb.co/TPFrFqH/DSC-0341.jpg) (https://ibb.co/WBYsYpc)

(https://i.ibb.co/gPVbg9V/DSC-0352.jpg) (https://ibb.co/k91VcB1)

(https://i.ibb.co/qsD93XR/DSC-0353.jpg) (https://ibb.co/J7c2w0z)

А також всякі артефакти та старі написи

(https://i.ibb.co/FXzbKSK/DSC-0310.jpg) (https://ibb.co/1MTfLDL)

(https://i.ibb.co/VBj5bsD/DSC-0315.jpg) (https://ibb.co/ThvdJsR)

(https://i.ibb.co/c2vg2Wz/DSC-0344.jpg) (https://ibb.co/gt7jt0s)

(https://i.ibb.co/KqphQ4F/DSC-0345.jpg) (https://ibb.co/tsTKNj8)

(https://i.ibb.co/P9dXwn5/DSC-0346.jpg) (https://ibb.co/WPL8gwc)

(https://i.ibb.co/VjxNg8B/DSC-0347.jpg) (https://ibb.co/dWtcPyK)

(https://i.ibb.co/6RCv3qx/DSC-0348.jpg) (https://ibb.co/Y7sDzVM)

(https://i.ibb.co/SwzMYGs/DSC-0349.jpg) (https://ibb.co/HTjbw3F)

(https://i.ibb.co/qW4ZTZf/DSC-0356.jpg) (https://ibb.co/1dpSFS5)

(https://i.ibb.co/svcLd4L/DSC-0357.jpg) (https://ibb.co/KjBCpgC)

(https://i.ibb.co/bXyc8qX/DSC-0358.jpg) (https://ibb.co/HqM5k1q)

(https://i.ibb.co/89ygFgg/DSC-0360.jpg) (https://ibb.co/sqT9L99)

Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 18.04.2019 15:34:03
Вид на площу св. Юра, орієнтовно 80-ті роки.
Знято з готелю Дністер.
Фото Василя Пилип'юка

(https://i.ibb.co/PGkSbw8/Scan10084.jpg) (https://ibb.co/F4pPfgt)

Скан з листівки.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 19.04.2019 10:16:48
Вигляд на індустріальну Зелену та Фак Парк з готелю Соната. Все клікабельне.

Панорамка всього і зараз
(https://i.ibb.co/PxznRYw/20190418-112405.jpg) (https://ibb.co/XXkg94S)

Окремо міст на Сихів
(https://i.ibb.co/PZNBsb6/20190418-112433.jpg) (https://ibb.co/tM4ywNJ)

ЖК Пасічний
(https://i.ibb.co/ZY3zzQz/20190418-112506.jpg) (https://ibb.co/Yy6BB5B)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 16.05.2019 09:30:51
Я, одним словом, не дочекався поки в Свята закінчиться сесія і вирішив викласти свої фотки першим. Звісно шо вони не такі якісні та професійні. Але най будуть для нашої бази даних дахів. А Святодій потім докине своїх. Ріг Київська - Коновальця - Русових.

Два куполи, мої два куполИ. Оба на висоті, в душі моїй оба
(https://i.ibb.co/M6HjDqs/20190513-140123.jpg) (https://ibb.co/JQTbRXK)

Вхід в місцевий підвал
(https://i.ibb.co/SJMYsmj/20190513-130414.jpg) (https://ibb.co/Kmf40sP)

Мене чесно здивувало як люди колись заморочувалися заради естетики. Бо інакшої користі з тих куполів нема. А роботи з деревом багато
(https://i.ibb.co/vmG9TJq/20190513-131128.jpg) (https://ibb.co/k0fZwhB)

Роман тут працює
(https://i.ibb.co/KVDPBzP/20190513-132257.jpg) (https://ibb.co/qmCShFS)

Вершечок церкви Юра
(https://i.ibb.co/ws0K3D9/20190513-132345.jpg) (https://ibb.co/k1HhkYR)

Сорі за завалений горизонт. Але мусів нахилятися шоб це сфоткати. Реально складна робота!
(https://i.ibb.co/Vq7hC5d/20190513-132548.jpg) (https://ibb.co/QK2qHtZ)

Завжди він всіх фоткає. А тепер і сам у кадрі. :)
(https://i.ibb.co/n6rtKWX/20190513-132617.jpg) (https://ibb.co/7jvL093)

В нас була страхуйка і все таке. Інакше тут доволі слизько та можна поїхати
(https://i.ibb.co/TH6ztYV/20190513-133214.jpg) (https://ibb.co/2jxXdWD)

Колись тут горіла вічним вогнем печінка Данко
(https://i.ibb.co/hRb6DKF/20190513-133959.jpg) (https://ibb.co/cc0BDNh)

Кіл забитий у серце пятої гуртяги політеху
(https://i.ibb.co/mRMpcDn/20190513-134115.jpg) (https://ibb.co/rQ19w7B)

Знищена недбалістю стара ліпнина (http://tvoemisto.tv/exclusive/neturystychnyy_lviv_budynok_kvitky_tsisyk_ploshcha_pyaty_kutiv_ponevolena_polshcha_ta_villa_gipsovyh_koroliv_100238.html?fbclid=IwAR13iYeAqMMuQOTdNCpT3vRl0dVRQ_72-yn-CYW6rypcKLX3_6gMm2g4kW4)
(https://i.ibb.co/ws7nZ6Y/20190513-134122.jpg) (https://ibb.co/bJF4jd7)

Навчаючись у Політесі я часто ходив цими вуличками. І дивився на цю ліпнину знизу. Зараз можу її гарно роздивитися на рівні
(https://i.ibb.co/C2xzq3f/20190513-134227.jpg) (https://ibb.co/ZmyV3p0)

Ріг Київська - Коновальця
(https://i.ibb.co/r7sn3Tj/20190513-134234.jpg) (https://ibb.co/w0sD73k)

Роман позичив свою систему нам. А сам лежав шоб не впасти зі сміху як ми карабкаємося по даху
(https://i.ibb.co/mX8CQn1/20190513-134624.jpg) (https://ibb.co/dLg0nN1)

Напевно побачив у вікні солодку парочку
(https://i.ibb.co/YWTr95p/20190513-134945.jpg) (https://ibb.co/Qcj5BWr)

А ні, це лише старенький трамвай з вокзалу їде
(https://i.ibb.co/vDfyvn2/20190513-135003.jpg) (https://ibb.co/BwvWKM8)

Русових і Ельшбети
(https://i.ibb.co/SKPJzmN/20190513-135230.jpg) (https://ibb.co/Vvt3sCV)

Ще Свята до колекції
(https://i.ibb.co/n3vCQq0/20190513-135237.jpg) (https://ibb.co/HNsdGL2)

Гарний заіржавівший флюгер. Показував на Варшаву
(https://i.ibb.co/KryLKr3/20190513-135934.jpg) (https://ibb.co/hm8ZYmt)

В кого крутіший фотік той перший займає краще місце
(https://i.ibb.co/Rp3X2yV/60362532-992729910930144-651262310752452608-n.jpg) (https://ibb.co/fYk3MvP)

Дякуємо Роману що дозволив нам троха позаважати і помісити бляху
(https://i.ibb.co/nRHFn9f/60014699-330790487619236-6348488058974765056-n.jpg) (https://ibb.co/CWkfMgv)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: reyka від 16.05.2019 16:58:19
а.. то ви тоді на сходах стояли.))
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 16.05.2019 21:28:12
А я то думаю чого такий адекватний сусід попався :) Зазвичай треба витрачати 10 хв на пояснення. Приємно було познайомитися :)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 16.05.2019 23:21:43
Ракурс такий самий, з різницею тридцять років.
Знято з вежі Бернардинів.


(https://i.ibb.co/QrZvpQ1/image.jpg) (https://ibb.co/nzTM6m5)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Svyatodiy від 22.05.2019 22:56:23
Дашок на площі Ринок. На даху зустрівся з працівником, який старанно щось герметизував і побачивши мене сказав: "О, Карлсон, який живе на даху".

(https://i.ibb.co/k53nJQR/IMG-4823.jpg)

(https://i.ibb.co/FqFDWYd/IMG-4824.jpg)

(https://i.ibb.co/LrBR4CG/IMG-4828.jpg)

(https://i.ibb.co/nmD02Pq/IMG-4830.jpg)

(https://i.ibb.co/bs3n31S/IMG-4832.jpg)

(https://i.ibb.co/K6YMpJF/IMG-4834.jpg)

(https://i.ibb.co/hBmStkj/IMG-4826.jpg)

Один з дахів на так званій площі "П'яти кутів".

(https://i.ibb.co/jgN7LSM/IMG-4838.jpg)

(https://i.ibb.co/MRjN8xb/IMG-4839.jpg)

(https://i.ibb.co/30Fp6xZ/IMG-4841.jpg)

Кам'яниця з куполом та скульптурною групою «Поневолена Польща».

(https://i.ibb.co/ZLbf9NG/IMG-4852.jpg)

(https://i.ibb.co/5R8sx0j/IMG-4862.jpg)

(https://i.ibb.co/ZV4QQbq/IMG-4891.jpg)

У пана Романа зараз обідня перерва і він релаксує  ;)

(https://i.ibb.co/VjrsTfR/IMG-4871.jpg)

(https://i.ibb.co/tDzdjZH/IMG-4866.jpg)

(https://i.ibb.co/MGKsCm4/IMG-4895.jpg)
Назва: Дах на Котляревського у Львові
Відправлено: Roy від 28.05.2019 23:58:09
Чому так наш коханий Львів поливає нещадно? Задумався нині собі.
Далі швиденько знайшов відповідь - Львів не має власної, повноцінної ріки, тому з неба нам виділяється компенсація, у вигляді надмірних опадів, щоб ми, бодай трохи поспостерігали за ріками на звивистих вуличках міста Лева.

А коли виникає можливість залізти на бляшану дахівку в таку погоду? Зазвичай це нас не сильно й зупиняє.
Перед нами був житловий будинок на вулиці Котляревського 19, який побудований у 1911 році в сецесійному стилі архітектором Юзефом Ґорнунґом.

На сходовій клітці, окрім деяких збережених автентичних елементів, був чудовий розпис на стелі, з небом та ластівками. Нам якраз туди!

(клікайте на фото - вони збільшуються :) )

(https://i.ibb.co/8X1n36d/IMG-6177-Edit-2.jpg)

Оскільки, будинок розташований на краю пагорба, звідси відкриваються незвичні види на Львів.


Вид на ріг Котляревського та Богуна. Справа, свіжо-замінений червоний бляшаний дах, який контрастує з іншими.
(https://i.ibb.co/gDM57KM/IMG-6049.jpg)

Також, як і цей гофрований сучасний дах. Своєрідний дисонанс на загальному фоні дахівок Львова.
Але зате не тече :)

(https://i.ibb.co/x85RLTk/IMG-6052.jpg)

(https://i.ibb.co/hB3SpqR/IMG-6102.jpg)

А ця старенька бляха потребує заміни. Інша річ, як і кому це зробити фахово?

(https://i.ibb.co/sQsJrL8/IMG-6074.jpg)

Долина вулиці Сахарова
(https://i.ibb.co/pb8cbpN/IMG-6067.jpg)

Процес зйомки by Svyatodiy
(https://i.ibb.co/02rG9km/IMG-6149-Edit.jpg)

І ще такий взаємно постріл
(https://i.ibb.co/zGR6XHf/IMG-6055-Edit.jpg)

А тепер, найбільш цікаві, як на мене - фрагментарні види.

Флюгери з даної дільниці вулиць. Те, що не побачиш внизу.

(https://i.ibb.co/qpf1WKq/IMG-5996.jpg)

(https://i.ibb.co/ggJCxDq/IMG-6126.jpg)

(https://i.ibb.co/KDXKGHX/IMG-6131.jpg)


Сучасна забудова вносить коректи в краєвиди міста. Проходить час і ми звикаємо до цього.
Але ніколи відразу.

(https://i.ibb.co/6gQN23k/IMG-6147.jpg)

(https://i.ibb.co/yhvTtpw/IMG-6025.jpg)

Цікавий ракурс:
зліва новобуд на Кольберга, далі фрагмент кутового будинку на площі Шашкевича (Бандери 6), Ратуша та Латинська катедра, палац римо-католицьких єпископів, та будівля львівського телебачення на Високому Замку.
(https://i.ibb.co/RNf2QK4/IMG-6030.jpg)

Сучасні замінені дахи та вежі Львівського органного залу
(https://i.ibb.co/6HL2zH0/IMG-5998.jpg)

Вид на  СБУ та гуртожитки на Зеленій
(https://i.ibb.co/Y0qJ2zX/IMG-6009.jpg)

Вид на корпус Львівської Політехніки, що на Бандери. А позаду одинокий шпиль вежі костелу Ельжбети.
(https://i.ibb.co/64YHkZp/IMG-6013.jpg)

Оригінальний ракурс на вулицю Княгині Ольги. Вулиця, яка стрімко змінилась за останній час, через появу кількох ЖК.
(https://i.ibb.co/DG2FkPv/IMG-6109.jpg)

Деякі новобудови більш симпатичні та вписались у міській пейзаж.
(https://i.ibb.co/2M4NvSs/IMG-6146.jpg)

Вид на дахи вулиць Лук'яновича, Грабовського та Цитаделі
(https://i.ibb.co/FVnDm4D/IMG-6138.jpg)

Здається, на цьому даху мають рости гриби :)
Бо є дерева.
(https://i.ibb.co/z6jrshh/IMG-6141.jpg)

Трабант. Золотий та водночас пластмасовий автомобіль. Рідкісне явище! :)
(https://i.ibb.co/WKVzwvK/IMG-6132.jpg)

Зелений мох непогано розкис від кількості опадів, тому слизько. На фото видно, як:
(https://i.ibb.co/7GsZ5h4/IMG-6160.jpg)

Колектив дахоЛАЗів  ;D
(https://i.ibb.co/mq6bW91/IMG-6171.jpg)

Наостанок колега Golem`a, який нас проводив, показав затишне подвір'я-сад, де мешканці мають змогу собі відпочивати.
(https://i.ibb.co/Tg7sWDv/IMG-6185-Edit.jpg)Подяка хлопцям, зокрема Golem`y за відвідини та компанію! ++
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Svyatodiy від 29.05.2019 11:59:37
Докидую свої фото з вилазки.

(https://i.ibb.co/sRWM7Xk/IMG-5007.jpg)

(https://i.ibb.co/XtyRB6b/IMG-5016.jpg)

(https://i.ibb.co/pwSnVJb/IMG-5017.jpg)

(https://i.ibb.co/d50WNDX/IMG-5020.jpg)

(https://i.ibb.co/PDBTNqv/IMG-5022.jpg)

(https://i.ibb.co/THNDNR1/IMG-5026.jpg)

(https://i.ibb.co/C5yywnc/IMG-5029.jpg)

(https://i.ibb.co/h8WYSmV/IMG-5033.jpg)

(https://i.ibb.co/tJnHwK7/IMG-5034.jpg)

(https://i.ibb.co/vVdCsq3/IMG-5040.jpg)

(https://i.ibb.co/p3Kpn4P/IMG-5047.jpg)

(https://i.ibb.co/D4k8CFG/IMG-5050.jpg)

(https://i.ibb.co/3mdxNPX/IMG-5055.jpg)

(https://i.ibb.co/L5NqL9S/IMG-5059.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 29.05.2019 21:47:59
Андрій був парубок моторний
І діггер хоть куди козак,
Удавсь на всі  дахи проворний,
Завзятійший од всіх бурлак.

Ну це так, про дах Котляревського :) Уточню що заходили ми через підїзд 21 будинку. Але то все в купі по суті :)

Викладу і я кілька своїх скромних світлин дослідників за роботою :)

Плитка при вході. Моя б стільки років простояла!
(https://i.ibb.co/f8NxTTC/20190528-191136.jpg) (https://ibb.co/FsYDddB)

Вхід на горище через квартиру останнього поверху
(https://i.ibb.co/RNSqNQB/20190528-191149.jpg) (https://ibb.co/dtcRtkL)

Аффтентика
(https://i.ibb.co/pQRQGJC/20190528-191257.jpg) (https://ibb.co/3vMvGBt)

Вид на Котляревського
(https://i.ibb.co/6HzcCWP/20190528-191310.jpg) (https://ibb.co/y6tmjQy)

Підлога горища викладена цеглою
(https://i.ibb.co/P6Vg1G7/20190528-191620.jpg) (https://ibb.co/BCYBT2X)

Залаз по подвійним табуреткам і володар Горища
(https://i.ibb.co/HCGtxV6/20190528-191846.jpg) (https://ibb.co/dtkPLrF)

(https://i.ibb.co/QkZTpk3/20190528-191855.jpg) (https://ibb.co/qCzc7C3)

Зверху видно як в різнобій клали бруківку
(https://i.ibb.co/GC9Q6Bs/20190528-191948.jpg) (https://ibb.co/DwYfJsG)

Тут колись була КВ антена. Погнуло вітром
(https://i.ibb.co/vJ49HMF/20190528-192119.jpg) (https://ibb.co/640QmqM)

Кому шо :)
(https://i.ibb.co/pRPptm4/20190528-192254.jpg) (https://ibb.co/b23nSfN)

Цей купол гарно видно знизу. Теж колись мав шпиль :(
(https://i.ibb.co/8zKdgCW/20190528-192326.jpg) (https://ibb.co/5YMnh0N)

Рой маскується під колір даху щоб голуби на нього не сідали
(https://i.ibb.co/df3zZQH/20190528-192337.jpg) (https://ibb.co/JcbMZzS)

Чого не зробиш заради гарного ракурсу!
(https://i.ibb.co/6r4Ds4Z/20190528-192418.jpg) (https://ibb.co/tQbYCbh)

Долина Студентів. Сюдою йдть вони на пари. І ще річка тече під землею.
(https://i.ibb.co/mX6j1XV/20190528-192452.jpg) (https://ibb.co/z7GMj7T)

Мій великий палець більший за купол Ельшбети
(https://i.ibb.co/jryBvj0/20190528-192628.jpg) (https://ibb.co/S3tWXZY)

Усміхніться! Вас знімає прихована камера :)
(https://i.ibb.co/DQbNtjB/20190528-192730.jpg) (https://ibb.co/Wf3Q6Rr)

Зараз ми вище Ратуші!
(https://i.ibb.co/VJ9PPRZ/20190528-192945.jpg) (https://ibb.co/jbf11m2)

Хто ще похвастається фоткою усміхненого Святодія ;)
(https://i.ibb.co/6tr55DK/20190528-193121.jpg) (https://ibb.co/pKbpp4H)

Ось через цей бортик нам і не було страшно впасти вниз
(https://i.ibb.co/bj4fYXn/20190528-193459.jpg) (https://ibb.co/nqXW4jS)

"Сусід купить си дивєтку а я куплю форда" (с)БГ
(https://i.ibb.co/sWW1jjM/20190528-193849.jpg) (https://ibb.co/qJJgBBP)

Авакуйовуємся. Внизу нас чекає Опілля
(https://i.ibb.co/4MJQFzw/20190528-195214.jpg) (https://ibb.co/nfRWw9q)

На горище веде кругла вежа. Зараз захаращена як кладовка Плюшкіна
(https://i.ibb.co/SNKHm4k/20190528-200215.jpg) (https://ibb.co/1Z9BXtC)

(https://i.ibb.co/R2WCjqN/20190528-200242.jpg) (https://ibb.co/mJ7HN30)

Знак спочатку хотіли вкрасти. А потім виявили що він з шкловолокна
(https://i.ibb.co/DVzN2xs/20190528-200819.jpg) (https://ibb.co/HFB08W1)

Вежа на дах. Заодно і аварійно-пожежний вихід. Ми йшли останнім її ярусом
(https://i.ibb.co/c2YyNYW/20190528-201858.jpg) (https://ibb.co/SVf6Kfk)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Roy від 04.06.2019 21:44:17
Ще один ракурс, з різницею у 30 років.
Знято з вежі Бернардинів, вид на площу Соборну.
Яких років вид вам більш привабливіший?
Як на мене, то старший, верхній. Банально - через однотонність/одноманітність перекриттів даху.
Крім того, площа Соборна з рядком дерев виглядала куди симпатичніше.


(https://i.ibb.co/wsqDvV5/vezha-bernardyniv-pl-soborna.jpg) (https://ibb.co/tX6ydgV)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 05.06.2019 06:56:22
Фото з Народного Дому на вулиці Руській. Поки там риштування то можна фоткати. Бо дах доволі стрімки і і слизький.

Залаз на дах
(https://i.ibb.co/mcJY5vb/20190601-162808.jpg) (https://ibb.co/TgcnMKY)

Вїзд в мури міста
(https://i.ibb.co/BPSDPnH/20190601-162812.jpg) (https://ibb.co/JdMLd3W)

Тягар успіння на мене паде
(https://i.ibb.co/LtQ6djB/20190601-162816.jpg) (https://ibb.co/r6bM28q)

Цкрква Юра домінує над Ельшбети
(https://i.ibb.co/30N8bPW/20190601-162823.jpg) (https://ibb.co/0fMWLzZ)

(https://i.ibb.co/BzKqgBC/20190601-162836.jpg) (https://ibb.co/h71DKVm)

Хлопці і не здогадуються що йдуть за руку
(https://i.ibb.co/pjb616C/20190601-162844.jpg) (https://ibb.co/YBP4N4v)

Тут я колись купував книжки по електроніці. КОли не було інтернету
(https://i.ibb.co/0KZp3yb/20190601-162852.jpg) (https://ibb.co/m0tr75W)

Напевно вони і фасад Успіння скоро відбілять. Буде якось не тру. Хоча в Європі всі так роблять
(https://i.ibb.co/dDwgsJ1/20190601-163006.jpg) (https://ibb.co/gJLVbFH)

Колись трамваї тут розминалися і давали дорогу
(https://i.ibb.co/MDMV2Yx/20190601-163009.jpg) (https://ibb.co/kgQ8HRs)

Обєднання церков
(https://i.ibb.co/ct8vnhr/20190601-163112.jpg) (https://ibb.co/K7sGvxr)

(https://i.ibb.co/V9CSxtD/20190601-163118.jpg) (https://ibb.co/r0p63mM)

Ліворуч шпилі. Праворуч новобудови. А посередині Ратуша
(https://i.ibb.co/nrZgGn7/20190601-163152.jpg) (https://ibb.co/0q8D7FC)

(https://i.ibb.co/cYJs6C5/20190601-163157.jpg) (https://ibb.co/PDxVc9p)

(https://i.ibb.co/1z1sggp/20190601-163203.jpg) (https://ibb.co/Bnb4pp7)

Автентична ліпнина на фасаді народного дому
(https://i.ibb.co/prx2xzq/20190601-163244.jpg) (https://ibb.co/3Y717NK)

(https://i.ibb.co/BKmJ6wc/20190601-163319.jpg) (https://ibb.co/qFz8gx7)

Морозостійка плитка Левинського простояла 100 років
(https://i.ibb.co/0jscZJg/20190601-163344.jpg) (https://ibb.co/ccY1tTG)

(https://i.ibb.co/tM9MQw2/20190601-163348.jpg) (https://ibb.co/27T7W0M)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 13.06.2019 17:02:10
Дах сучасного будинку теж може подарувати купу гарних краєвидів. І байдуже що він знаходиться не в центрі міста. Модерновий Львів має свою індустріальну естетику. А через сто років сюди будуть водити туристів як і в історичну частину міста. :)

На цей раз я заруфив власний офіс. А шо? Навіщо далеко їхати :) Взимку був перефоткав його із Залізничної вишки. (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,8014.msg54230.html#msg54230) Тепер маю вид на саму вежу.

Завалили останній цілий цех зі станками ЧПУ
(https://i.ibb.co/JRpbRh8/20190613-162654.jpg) (https://ibb.co/4ZSDZQC)

Новобудови на Поляроні
(https://i.ibb.co/F3gVhBS/20190613-161949.jpg) (https://ibb.co/tK8XHb7)

Сихівський бублик
(https://i.ibb.co/Fz9xPYb/20190613-162119.jpg) (https://ibb.co/JHNBhpR)

Вежа з якої я навесні фоткав це місце
(https://i.ibb.co/LYYWR10/20190613-162234.jpg) (https://ibb.co/7jj5CKS)

Приходьте працювати на Сайпрес! В нас он ще скільки паркомісця :)
(https://i.ibb.co/9813m1b/20190613-162248.jpg) (https://ibb.co/smNJpNK)

Катєльня Чорного Кочегара (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,4863.msg54318.html#msg54318)
(https://i.ibb.co/gZDG5tM/20190613-162637.jpg) (https://ibb.co/7tGHwrJ)

Новобудови на місці колишнього бомбіка. А сарай на передньому плані це заглушка для перевіряючих органів. Бо ведеться реконструкція існуючої будівлі :)
(https://i.ibb.co/vq3GJH6/20190613-162642.jpg) (https://ibb.co/QQPR6f3)

Ще за моєї памяті (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,284.0.html) тут були цехи
(https://i.ibb.co/XLw8VBN/20190613-162644.jpg) (https://ibb.co/YQrZb9Y)

Як можна в такому жити? В ті щілини між будинками світло не попадатиме!
(https://i.ibb.co/HH2KBcP/20190613-162648.jpg) (https://ibb.co/gR7rm0W)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Нелегал від 18.06.2019 23:51:01
Легендарно-класний краєвид.

Офіційно бізнес-центр у вежі Легенда-клас працює з 2015 року. Десь тоді я ДУЖЕ захотів побувати у ньому, і вперше там був навесні
2017 р., згодом - взимку 2018, але ввечері. В обидвох випадках знимки робив на смартфон, - а ТАКЕ місце вартує кращої техніки, тому
виставляв їх лиш на свому Фб. ПРО МІСЦЕ: цей новітній хмарочос є на досить високій та зручній для споглядання панорам точці. Хто
знає ті місця, то може собі уявити рельєф ближніх вулиць, - якшо рухатись від вежі у різні напрямки: по Шевченка у сторону
Клепарова - буде поступовий незначний спуск,а якщо по Винниці - крутий спуск. Якшо у сторону центру і Левандівки - також спуски.
Підйом буде хіба якшо у напрямку Єрошенка - то схили-відгалуження Кортумової гори. Тому в різні сторони тут можна побачити в даль
на кілька кілометрів. Про це і далі йтиметься.

На 6 поверсі головного хмарочосу Клепарова є піцерія і бістро, - все у одному залі. Поки готують замовлену страву можна виходити на
чудову, простору терасу. Власне з неї відкриваються краєвиди.
(http://i.imgur.com/o2d0NWz.jpg)
(http://i.imgur.com/dvPzfUo.jpg)
І от мин. тижня знову настала можливість використати дзеркалку, час і натхнення фоткати це за нормальної літньої погоди.
Цілюсь на Південний Схід і на Схід. Там разючий контраст між локомотивним депо "Львів-Захід" і високими новобудами на
Левандівській-Залізничній, міст над коліями.
(http://i.imgur.com/ryp3yeD.jpg)
(http://i.imgur.com/iXKd6O9.jpg)
(http://i.imgur.com/LCBmOTX.jpg)
(http://i.imgur.com/WUoEQPI.jpg)
(http://i.imgur.com/xOJlOnr.jpg)
(http://i.imgur.com/nrgqZYr.jpg)
(http://i.imgur.com/kJpYgvU.jpg)

Далі - на лінії горизонту церква на Симоненка, новобуди Любінської-Окружної, трошки видно дебаркадери вокзалу.
(http://i.imgur.com/H602fOK.jpg)
Рухаюсь на правий край тераси, - цілюсь південніше: там вже у кадр потрапляють шпилі Ельжбети (придивіться уважно до них - позаду видно високі труби, - це ж ТЕЦ-1! а ше трохи правіше - недобудований хмарочос на Лукаша) і шпиль костельчика Климентія (на вул. Чупринки).
(http://i.imgur.com/rlzK5cJ.jpg)

На іншій світлині, добряче збільшивши, ледь-ледь впізнаю церкву Бориса і Гліба - та, що у парку Боднарівка (праворуч від
водонапірної вежі, на горизонті). Напряму відстань між нами і храмом 5,6 км.
(http://i.imgur.com/lHaa2NE.jpg)

До речі, водонап. вежа - у повен зріст.
(http://i.imgur.com/MNzD4zG.jpg)
(http://i.imgur.com/o4hoHMz.jpg)

Переміщаюсь по терасі, аби цілитись в іншу сторону - Північ. Тут домінують дві речі - хребет Янівського кладовища і новобудова на
 Моринецькій-Шевченка.
(http://i.imgur.com/RQ2AS72.jpg)
(http://i.imgur.com/iCxfzzJ.jpg)

Повертаю трохи західніше - над "Трицяткою" і житл. кварталом Яворівської-Моринецької-Татарбунарської зеленою хвилею здіймається
Кортумівка.
(http://i.imgur.com/W0cu6KW.jpg)

Той самий напрямок можна знимкувати з ліфта. Їх там два: один панорамний, інший - ні.
(http://i.imgur.com/fmheala.jpg)

Втім тераса і ліфт - не єдині місця, звідки можна пофоткати панорами. Є ще невеличкий балкон, - звідти ми дивимось на Захід.
Тут ЗОВСІМ інша картина: наче безкраї колії станції Клепарів, ЗНОВУ МІСТ (!), а на горизонті впізнаються елеватор (http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3864.0.html), високі новобуди
у Рясному-1, Електрон, баня церкви і масивна коробка Автонавантажувача, - фактично за кількасот метрів до межі Міста (від Легенди
Клас напряму 5,1 км).
(http://i.imgur.com/WAZpGF2.jpg)
(http://i.imgur.com/63URRyb.jpg)
(http://i.imgur.com/Ift1EfQ.jpg)

Але давайте приглянемось і до близьких будівель - ось по сусідству житловий будинок (Шевченка,113), що десь у 2016 чи 2017
прославився у львівському фейсбуку розмаїттям балконів. На його парковці зараз рівненький котлован, - охоронець бізнес-вежі мені
сказав шо це ремонт каналізації триває.
(http://i.imgur.com/PRnwoGb.jpg)

Але що це за коричнева труба?? Приглядаюсь - на ній викладено цеглою 1924... А це вже по-справжньому інтригує!! Я раніше замічав, шо вона дещо відрізняється від решти будівель у цьому кварталі, але не надавав цьому значення дотепер, коли побачив ці 4 цифри. Виникає справді ДОСЛІДНИЦЬКА цікавість! Рухаюсь донизу, аби детальніше розглянути ту трубу, однак це вже дещо інша тема...
(http://i.imgur.com/YoSD8il.jpg)
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: Golem від 19.06.2019 15:44:42
Класична картинка. А третій по величині будинок то зовсім поруч моєї школи.

(http://tvoemisto.tv/media/gallery/full/h/i/highest9lviv.png)

До приходу пожежників підготувалися. Всі двері на сходові майданчики відкриті навстіж :)
(https://i.ibb.co/H4B20XG/20190619-091130.jpg) (https://ibb.co/sRbPhts)

Не зустрівши жодного опору вибираюся на останній поверх.
(https://i.ibb.co/h2322WN/20190619-091943.jpg) (https://ibb.co/VMfMMSG)

А ось і школа. Зелена оаза в Сихівському мегаполісі
(https://i.ibb.co/W3XDJRj/20190619-092013.jpg) (https://ibb.co/H2yN893)

З балкончика відкривається красивий краєвид від верхнього Шувару, до Податкової, Потім Високий Замок, Стадіон Україна, Пасічна.
(https://i.ibb.co/27VrnnN/20190619-092110.jpg) (https://ibb.co/99K088t)

Вид на Шувар і Податкову
(https://i.ibb.co/6Rh90h5/20190619-092156.jpg) (https://ibb.co/HDvwTvQ)

Вид на центр і Високий Замок. Ви зараз суттєво вище Ратуші
(https://i.ibb.co/dBsHkTc/20190619-092218.jpg) (https://ibb.co/xhKrzks)

ТЕЦ і Мій офіс
(https://i.ibb.co/6ngcm9Q/20190619-092241.jpg) (https://ibb.co/3rB576K)

Будинок коло Шувару (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,1756.msg53271.html#msg53271)
(https://i.ibb.co/513KtsX/20190619-092412.jpg) (https://ibb.co/HKyh1GL)

Всередині будинку затишно. Ніхто відвідувачів не боїться. Кутки не обісцяні
(https://i.ibb.co/GJQhQK0/20190619-092458.jpg) (https://ibb.co/ky2d2Rx)

Власне сам будинок. зубрівська 32
(https://i.ibb.co/X7gTrGx/20190619-093431.jpg) (https://ibb.co/jy2FPjk)

На вершечок я не карабкався. Не мав відповідного інструменту. Але кого цікавить скину всю інфу. Ось тут фото звідти взимку (https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Falex-shutyuk.livejournal.com%2F412052.html%3Ffbclid%3DIwAR2aqeLHUyJ5cYPvWpqOnm95Bt4hmMb9rwXSADUpFWXdOvzkuwFXEYekDkY&h=AT1gUqqSEQwntYdcP4Tio0xZ010t5Cylk_SWuHrzoGj4Vfkxw-65TPNTXOOvkl3wFheGz-XDP0IDv-bqbREb29-6fHgRHw97n8_6P_3DwvUMLbbgGisb_blyC9IlVhOvHWNW)

Рекомендую фотографістам туди навідатися поки триває перевірка і все відкрито. Десь зранку, шоб не було димки і було гарне світло.  Або вночі.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: explorer від 19.06.2019 20:47:14
 Картинка порівняння висоти не актуальна, вже є вищі новобудови:  як мінімум 21 поверх Сіті на Чорновола вже стоїть, 27 поверхів авалон ап на Сихові ще не доріс. Високі секції Семицвіту на Шевченка, можливо, десь вищі і т.п.
Назва: Re: Горища та дахи Львова
Відправлено: zelenuj від 20.06.2019 09:47:21

(https://i.ibb.co/4Vg2tMh/IMG-3540.jpg) (https://ibb.co/FDqX3JR)

(https://i.ibb.co/kq4QcWr/IMG-3541.jpg) (https://ibb.co/1Rr82wp)

(https://i.ibb.co/YPdwW45/IMG-3539.jpg) (https://ibb.co/tQ2Fhw0)
Краєвид із даху цього будинку