Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - YserL

1
Привіт всім!

Поступило прохання не викладати на паблік конфіденційну інформацію як ото номери телефонів, камери спостереження і тому подібне.

Заберіть\перенесіть кудись будь-ласка подібні фото з публічного доступу.
Номери телефонів на апаратурі теж? Моніторинг скади?

3
+1 якщо буде місце)

5
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 28.01.2019 13:37:30 »
Привіт, якщо подивитися на контингент відвідувачів, то всі є різні. В кожного свої цінності і очікування від вилазки. Дехто хоче зробити гарні фото, хтось хоче викулупати мідну проводку, хтось набухатися і накласти у вахтера на столі. По заводу: нехочеться фотографувати, де повний бардак, розкомплектовані комп'ютери, кабінети куди вдалося попасти першим заслуговують на фото. Для деякий обєктів нічого не станеться, якщо на них почнуть ходити табуном, а от когось це може нидихнути досліджувати і творити. В нас суспільство, де кожному накласти на сусіда, тому від того що вийде стаття, чи підніметься інформаційна хвиля майже нічого не зміниться. І ще залишки совка, я нікому не розкажу, бо сусід піде і вкраже, а не я. По новизні: можна притримати свою розробку на певний час, коли вона коштує і дозволяє отримувати кошти, але хто розумний і так до того дойде, і можливо іншим кращим шляхом. Світ змінюється, і якщо під нього не підлаштовуватися, то завтра будеш аутсайдером: завод на стрийські - і ніби цехи є, і ніби станки: но опалити нереально, при малих тиражах можна і в малому ангарі випускати автобус, опалити не вийде, борги заводу, купа непотрібного народу який просто ставить підписи, культури виробництвра немає, кадрів на таку зарплату немає, станки розбиті, без моторів і всього що можна здати, зварочні апарати без міді, просто шкарлупа з тухлим вмістом.
Так само із форумом: якщо не змінюватися, то буде там де і Бескид, інчат, кроватка і так далі...

7
ти підтверджував домен?
Реєстрував інстік зразу заблокували, довелося розблоковувати)
Варто додати у верх лінки на офіційні канали у фейсбук, інста і тудиж телеграм.
Варто переробити верхне меню. Давайте у лютому)

8
Каналізацію біля Марії Сніжної реконструювали разом із підпірною стінкою у 2010 році:

9
ЕОМ ще була на пр Свободи в будинку економічного факультету, а також в будинку за податковою, от би когось знайти хто там працював можливо збереглися фото.

10
Ізохронний циклотрон
Після екскурсії по дослідницькому реаторі ВВР-М ми завітали на ізохронний циклотрон У-240 Інституту ядерних досліджень Національної академії наук України.Прискорювач дозволяє отримувати пучки протонів з плавним регулюванням їх енергії в межах 8 - 80 МеВ, пучків дейтронів з енергією 5 - 70 МеВ, а також прискорювати важкі іони до енергії 140 Z2/A МеВ, де Z - зарядність іона, А - атомна маса іона. Енергетична роздільна здатність пучків складає 10-2 - 10-3, а при використанні монохроматора енергетична роздільна здатність досягає 10-4.

Екскурсію почали із пунтку керування, де розмістився макет будівлі.Основне робоче місце оператора дослідів.Мнемосхема дослідної установки.На стінах безліч показоментрів, самописців.Спеціальні стійки із апаратурою, індикаторними лампочками.Цікаво розглядати шкали, написи, тумблери.Просто вакумметр іонізаційно-термопрний, і все зразу ясно.Зворотня сторона, бездіч роз'ємів і кабелів.Контроль захисних перегородок.Просто цікавий перемикач.Шкода що включений, газорозрядні індикатори виглядають вінтажно.Ще стійки, щось забув перемкнути, і...Реле, реле і ще пару десятків реле.Зразу можна знайти потрібне реле, наприклад 3РВА5...Стійка із можливістю швидкої заміни блоків.Зрозумівши що нам все ясно що нічого не ясно, переходимо до самого ізохронного циклотрону, який розміщений за купою бетонну і металу. Вхід закривають масивні бвері біологічного захисту. Зеленна лампочка над сигналізує що все гаразд і немає гама, бета, нейтронного випромінювання.На об'єкті купа датчиків радіації.Детектор радіоактивності на базі трубок Гейгера-Мюлера.Ще один радіометр.І якщо загориться лампочка червоним, тікайте!Перед нами серце циклотронна 800 тонний 1.2 МВт електромагніт, біля самого центру є залишкова радіоактивність...Купа датчиків, трубок для успішного досліду.Вихід пучка з циклотрону.Вилетівші частинки прямують по каналу до мішені, втримуючись потужними магнітами.Магніти готові до роботи.Є магніти цікаві тим, що трубка є провідником струму, і всередині тече дистильована вода для охолодження магніту.Напруга всього 156 вольт, але сила струму 260 ампер, споживання тільки цього магніту 40 кВт...Труби систем охолодженняБагато нержавійки, кольорових металів.І різних приспособлень, для керування процесом.Навколо безліч дослідницьких пристроїв.Колба для азоту.Логер показників, з тих новіших, перевірили дозиметром, чистий)Якраз якийсь вузол перебирався, лего для науковця.Зустрічаються труби в сусідні приміщення.

Більше фото: https://photos.app.goo.gl/WzoLCs73spS425Gi8
Оригінал статті: https://blog.uaid.net.ua/isochronous_cyclotron/

11
Появилося багато електромобілів, раніше каталися у Франції в поштовій службі. Ціни до 10000 доларів, але там якісь мутки із батареєю (лізинг).
Це авто 2012 року, зарядка довго йде.


12
Появилося багато електромобілів, раніше каталися у Франції в поштовій службі. Ціни до 10000 доларів, але там якісь мутки із батареєю (лізинг). Авто 2012 року.


13
Вичключено чат на форумі, уся переписка у групі Telegram:
ЛІНК
Додано піктограму зверху по центру, яка веде у групу, якщо є ідеї як по іншому розмістити, пропонуйте

14
Викорситати радіомаяк, при пропливанні буде час його засікти і знати швидкість проходження, також поексперементувтаи з різними обємами типу кулі еліпсоїда, пляшок

15
Напиши лінк де брав led, а то на aliexpress до вибору до кольору

16
А де відео від Жені?

17
Логістика / Re: Велокур'єр
« : 01.11.2018 17:49:49 »
Давно не було оновлень в темі, і нові візитки)

18
З 12.5 см можна буде доїхати?

19
Завдяки коментарю Prizrak, пояснює те що люди через наявність таких заходів безпеки для того щоб засуджені не втікли, сприймали його як супер секретний обєкт, що породило чутки. Спецоб'єкти будували просто під стандартним ангаром, звідки тихо вивозили породу, і ніхто нічого не бачив.:
Податкова і все що навколо набудоване мало бути Обкомом Партії України у Львівській обл.
Будова почалась чи на прикінці 70х чи на початку 80х. Будували зеки, вся територія навколо була загороджена парканом у кілька рядів і колючкою, по периметру стояли вишки з охороною, солдати з автоматами. Жив я там не далеко добре памятаю ту будову.
Потім все закинули і довго все стояло поки не взялися добудовувати і зробили податкову.

20
супер. Попробувати потрапити у підвал.