Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - jose

Сторінок: 1 2 3 »
5
veranda z rodynoju sapihiv.

6
як можна зберегти зображення?

7
Bravo! ;D

8
А про шо я... вент шахти, тунельні входи, ЦО... :-\

9
Просто розтлумачу чому.
Бомбосховище під горою Вроновських (пора вже розрізнятись у топонімах) належить до Міністерства надзвичайних ситуацій (ЦО). Використовуються приміщення тільки на половину, про що свідчить робота тільки одного біля Вежі І. Головний тунельний заїзд це і є той будиночок, врізаний у гору, біля колишньої зупинки трамваю навпроти Пошти. Якщо хтось додумався оглянути в серйоз цей будинок, а я впевнений що ви повз нього проходите сто раз, коли йдете по коперніка, з заду видно, що це арочна конструкція (початок тунелю), через який і заїжджав транспорт при побудові. Час будівництва може підказати дев'ятиповерховий  будинок, на вул. Грабовського, 15. Один із перших висоток у Львові, 1968 р., арх О. Радомський. Може під спорудженням цього дому, прикривали будову бункеру... проблема датування. Все ж таки вентшахти виходять і на подвір'я і цього будинку.
Що ж до цього, чому не можна. Під час проведення реставраційних робіт у підвалах оборонних казарм, з метою переоблаштування їх під потреби однойменного банку, робітники зачіпили певні датчики... за 15 хв. прийшло СБ. Це з розмови з одним із завів банку. Ще одне пояснення у більш детальних масштабах можливо при зустрічі. Поцікавтись лиш, чому спортрота, яка розміщувалась на цитаделі у совковий час, не мала права доступу до Вежі І та ІІ. А бувші чікісти, які мали до них доступ, розповіли про радіотехнічні таємні лабораторії із шифровальною технікою, якою не виключено служба безпеки користувалася до недавна. Кожен буде припускати що йому до мозгів найближче, але дуже часто відповідь є на стільки простою і оюломною, що про неї навіть не згадують.

10
байка
З Підгорець до Олеська, з Цитаделі до на полігон до Яворова...
Слід трактувати то все в більш реальному ракурсі.

11
з чого треба було і розпочинати :)

12
панорама рацлавіцка... ::)

13
Ви дойшли до самого дна цистерни? Чи знайшли предмети просто під засипаним брухтом?

14
Люк є під другою гранню з права, але все завалено. Це бачив на єдиних планах цитаделі, що є у нашому ЦДІЛ.

15
Треба буде якось на то глянути :) А взагалі то найкраще місце де є купа всього навіть пряжки, це тк. зв. "Шамбо" там 100% можуть бути якісь навіть записки.

16
Ця вежа була знищина німецькими авіабомбами у вересні 1939 р. До цього це був особливо охоронювальний верк зі складами мобілізаційними і боєприпасів, що спричинило такий сильний вибух. А у якій саме частині, у цистерні? 

17
В якій саме з веж були знайдені ці айтеми? Цікаво, бо за ними можна встановити що дислокувалось у цих об'єктах.

18
Вельми прошу вас ознайомитись із цією картою. Мабуть в ній прихована відповідь на ваші запитання?

20
Пропагандистське фото Абверу. Головний вхід у концтабір у Рава-Руській

Сторінок: 1 2 3 »