Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Maksym Tkachenko

Сторінок: 1
1
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 29.01.2019 17:54:10 »
Палити чи не палити нехай тоді кожен вирішує сам. І припинемо цю суперечку.

2
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 27.01.2019 22:35:54 »
Цитувати
безглуздо "шифрувати" об'єктиТаке міг написати тільки той, хто сам ніде не лазить і відповідно йому байдуже на збереження цікавих і унікальних об'єктів.

для чого так оберігати об'єкти якщо про об'єкт можна дізнатись з гугла ? якщо така закритість, то для чого існує форум ?
кому потрібні ці унікальні об'єкти ? ну сходили 1-2 рази - ок, ну написали звіт - ок, а далі що ?

3
Про explorer.lviv.ua / Re: Explorer 2.0
« : 27.01.2019 21:09:11 »
Слідкую за темою, підтримую Golem'a. Ті, хто проти "палити" об'єкти, ви коли знаходите якийсь об'єкт ви не задумуєтесь, що до вас на тому об'єкті  вже хтось був і що після вас будуть не залежно від того чи ви запалите місцезнаходження або лази на об'єкти ? Explorer не один такий тематичний сайт та й в Гуглі зараз можна знайти інфу і місцезнаходження про будь-який об'єкт, ви не унікальні. Якщо людину дійсно зацікавить якийсь конкретний об'єкт, то якщо не з форуму, то з інших джерел знайде інфу про нього. Це я до того, що безглуздо "шифрувати" об'єкти. Ну це моя imxo, надіюсь ви зрозуміли, що я маю на увазі.

4
Винищувач МіГ-23М Мукачівського 92-го винищувального авіаполку розбився в районі Осмолоди 13 жовтня 1983р. Через невірну команду офіцера бойового управління КП. Гора 1587м. Додаю лінк : http://zolotislova.blogspot.com/2017/01/33.html?m=1

Дуже дякую! Якщо це Ваша стаття - добре було б її перепостити до нас. Щоб з часом не пропало. Ну і на тематичному ресурсі без огидної реклами навколо якось комфортніше статті буде жити
Стаття не моя, автор Віктор Верховинець. Мене зацікавила тема, вирішив пошукати більше інфи, знайшов цю статтю, вирішив додати лінк на неї оскільки тут більш детально розповідається про причини падіння, пілота, який загинув і про пошуки уламків.

5
Винищувач МіГ-23М Мукачівського 92-го винищувального авіаполку розбився в районі Осмолоди 13 жовтня 1983р. Через невірну команду офіцера бойового управління КП. Гора 1587м. Додаю лінк : http://zolotislova.blogspot.com/2017/01/33.html?m=1

6
Прекрасні фотки! Я й не сподівався такої реакції на цю просту, приземлену тему! ::)
Насправді тема досить (!) цікава + про водяні колонки у Львові майже немає  інфи ;(

7
З дозволу автора доповню тему посиланням на статтю: http://photo-lviv.in.ua/zabuti-ryativnyky-oblohy-lvova-1918-1919-rokiv/
Також на вул. Тісна (Левандівка) є дві діючі водяні колонки (фото на жаль, немаю)

8
Якщо я говорю про те ж місце, що й Maksym Tkachenko, то це просто наглибока бетонна квадратна дзюрка. Її можна знайти, якщо йти від церкви стежкою понад яр.
Чесно кажучи, не віриться, що там колись міг стояти будинок, занадто вже близько до яру. Хіба може то яр розрісся за 40 років.
Саме так, ми говоримо про одне і теж місце. Я просто , на даний, момент не можу викласти фото на форум. Там був будинок 100% , але він простояв десь до початку 70-х років. Якщо йти від церкви стежкою і спустившись на 2-3 кроки в яр, то можна було побачити бетонний вхід . Але зараз його розкопали (хто і для чого - не відомо) , бо тільки сьогодні випадково звернув увагу. Можливо , це просто залишився підвал від будинку (хоча можу помилятись) Постараюсь якнайшвидше завантажити фото.

9
Можна фото?
можна , але , на жаль , не можу завантажити фото з телефону . Хіба можу скинути на пошту або у вк , бо комп в ремонті .

10
зараз "підземну щитову" розрили (маю фото). Але там нічого аж цікавого немає. Скоріш за все, це просто залишився підвал від будинку, який був на цьому місці.

11
дякую, Wolff за інфу ! Про пожежу я знаю , але пожежа була не 2015-го , а 16 липня 2012 року. До речі , цікаво чи це був підпал ?

12
в якому році це сталось ? (хочаб приблизно)

13
мене цікавить в якому році і чому обвалилась частина адмін. будівлі ? хто знає ?

14
Смітник / Re: Покинуті будівлі
« : 01.01.2015 11:45:16 »
будинок на вул. Зеленій, 99 є 4-квартирним. побудований +/- в 40-х роках. там прописано семеро мешканців, які вже досить давно в цьому будинку не проживають.

15
на вигляд тяжко сказати, бо від цієї споруди один "скелет" стоїть. а в неті скільки не шукав, нічого конкретного не знаходив.

16
живу в районі ст. "Україна", але ніхто не може сказати конкретно шо це мало бути. інтернет говорить, що це мала бути трансформаторна підстанція.

Сторінок: 1