Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - akazukr

Сторінок: 1 2 3 4 5
1
О, треба пару прецензійних резисторів для Ц шки)
Недавно мені один барига пропонував такий резюк, в рази два дорожче від Ц шки типу 4341)))) Якщо хтось таки за таку вартість купляє...то я мабуть обрав не ту професію..

2
Чистив комп перед тим як вінду знести, і найшов пару древніх фото років так 2010тих, ех я тоди ше молодий був... Найшов їх по долрозі як лазив на львівхімсільмаш. Так от до цих герм є захід прямо з вулиці, по памяті в районі червоної лінії.


3
Всім доброго здоров'я! Потребую для ноуки в тому числі для провірки свого fluke, прецизійних резисторів і конденсаторів (максимальне відхилення від номіналу від 0,05% , для конденсаторів можна побільше). Шукаю різні номінали і типи, тому розгляну всі пропозиції. Готовий купити за адекватну суму, або помінятись на ті які в мене вже є в кількості. Ще на обмін є пару сбм-20тих і багато іншої електроніки.

П.С. Чому створив на даному форумі цю тему? Бо тут багато толкових і знаючих осіб в техніці і електроніці, можливо ви такими деталями користуєтесь, плюс вам могло таке попастись або ще попадеться на об'єктах. Львівський радіоринок вже не той...Був на ньому недавно, Остання цікава будка яка залишилась, то закрита постійно( Враження , що тепер всі тіки продають китайський хлам і крадені телефони. А там де ще можна було поритись в пошуках цікавого сують резюки з допустимим відхиленням 1-5% і кажуть що то метрологічні)))
Нижче викладу фото того, що маю і можу обміняти, та фото для орієнтування того що хочу.4
Такс, що тут в нас... гортекс від шапки, цукор для діабетиків, перетинки грецьких горіхів на настоянки, ісландський мох, бахіли, навушники, комплект хімзи та інше. Хотілки ті самі: ключі до сегментних гайок, запчастини до телефону vef багта 50, а ще ролики і шаріки від великих підшипників, дуже великих від 30 мм в діаметрі.
6
Цікавить телефон.
Фото телефону для прикладу, я ж написав, що мене цікавлять запчастини до нього. Ліхтар вибув.

7
З іншої коморки... Корпуса для саморобок, дихлі павербанки, книжки, невідомий світлодіод, моторчики самі різні і т.д.


Цікавлять трубка чи запчастини до телефону багта 50 і ключі до круглих шліцевих гайок, ось такого типу:

8
Знахідки за останній місяць, а точніше за два дні на протязі місяця... дуже файні два дні :) :) Є повно різців до великого токарника, мо хто знає токаря доброго, якому треба їх то зміняю за деяку консультацію.9
Гаразд, але спочатку мушу його знайти.

10
Yserl, дякую.

11
Golem, вибач що вклинююсь в твою тему, але думаю то буде цікаво всім. Маю в доступі аналізатор кількості ртуті в повітрі агп-01:
http://granat-e.ru/agp_01.html
Є тіки блок самого аналізатора+ курочений такий самий блок на донорство, немає блоку живлення, батереї і паспорта, щоб пойняти, що він їсть. Великим плюсом є велика чутливість цього приладу, мінуси - відсутня документація, бж, батарея, на цілому блоці битий жкі, на донорі цілий жкі, ну ви зрозуміли)
Основна проблема, я добре петраю в хімії і початках радіотехніки, цього мало щоб порихтувати цей аналізатор.
Технічне завдання: змастирити бж на 18650 з можливістю зарядки батереї напряму від 220 і, щоб сам прилад міг працювать через той бж, напряму від 220.
Хто має добрі знання в радіотехніці, має натхнення і час, зможе найти доки на цей прилад, з мене детальки. Розрахунок за роботу за домовленістю. Яко, щось треба точно поміряти є fluke 187.

П.С. Ну і звичайно з можливістю позичати прилад на вилазку.

12
Всім дякую за наводки! Що можу сказати з піврічного досвіду...добра та прийомка на якій буваєш кожного дня, ти там примелькуєшся, знають, що ти шукаєш і відкладають для тебе. Бо таких любителів халяви багато і як ходити раз в тиждень то може і пощастить.

13
Сезон почавсь, чи що... Почала попадатись годнота)))


14
Ще нарив на віддачі таке:
15
Дуже тяжко, тепер найти щось путнє на металоприйомках, але деколи попадається. Особливо тішить коли ти в 8мій ранку йдеш на роботу, а металоприйомка відкрита... Ранковий улов за 5хв і 40 грн, вага 4.5 кг. Оксидоване кріплення, пару колес, вже буде на верстак, і стальна плитка, буду на ній вчитись забазовуватись і фрезерувати)) І просто сумне фото про завершення чийогось марафону...
16
Я би взяв диски, інструкцію до дозиметра, і книжки по ГО і атомній зброї. Так можна?

Забирай.

17
Магнітів вже маю достатню кількість, тож хлопці налітай розбирай задарма все, бо викину.

18
Добавлю в обмінний фонд.


19
Я б радіолампи забрав.

Сторінок: 1 2 3 4 5