Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Олесь

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »
1
Плани / Re: Памір, по раз другий!
« : 18.02.2019 02:13:12 »
https://www.facebook.com/100017169012127/videos/337450650170566/UzpfSTEwMDAyMTI1NTc5NTMxNzozMDA3NTk1NjczMDkyMzQ/   Погранка в Селятині. То  якраз там де ми їдемо))),початок підйому на Темнатик .Во як заводить , привик до комфорту.

2
Максимальна група 8 людей,вище пише. Куди решту бажаючих подінете і яка процедура відбору щасливців?

3
Плани / Re: Памір, по раз другий!
« : 02.02.2019 15:16:19 »
+

5
Хехе, переглянув відео, класні.
Ото шок для "Соляної королеви", пустила групу відвідувачів, а вони як таргани розлізлись по усій будівлі. Хтось на стелю поліз, хтось лиже трубу, інший пробує під землю залізти...  От це я розумію, дослідники ;D

6
Забули згадати, що справжній дослідник залізе у всяку дірку : )


Мабуть, старі відстійники ропи, якщо не помиляюсь. Тут вона відстоювалась від грунтових домішок перед випаровуванням.


"Журавель" - стара помпа, яка качала ропу з свердловини.


А от і сама свердловина.


Свердловина


Шурф шахти, зараз там ніби знаходиться глибинний насос.


Тут ночує сторож, навіть телевізор є і євро удобства.  ;D


Сторожові коти (псів не бачив).


Сувенірна продукція. Цікаво, що робітникам, з їх слів, платять 1500 грн. в місяць за 8-годинний робочий день.

8
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=4tAqXsXPHJQ" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=4tAqXsXPHJQ</a>

9
Може б ці звіти якось систематизувати по часі ,або по типах.Ну наприклад :підземеля,інстал,історичні руїни,вилазки на природу,військові об.,кумедні ситуації...

10
Місцевий люд ще 4 роки тому заготівлю дров проводив на горищах цих будівель, балки перекриттів різали на паливо. Ще кілька років і залишаться лише фундаменти.

11
Виявляється в Рудках похований під костелом дід Митрополита Андрія Шептицького, по матері. Він належав до роду Фредрів, шляхти, що володіла Рудками.

Александер Фредро (1793р-1876рр.),    поет, письменник, драматург, політик. Його перу належать слова: "Виїхали разом, але з різних мотивів: Наполеон на Ельбу, а я собі до Рудок".
Брав участь у Бородинській битві. 1812 — отримав Золотий Хрест за участь у поході Наполеона на Москву.


Отож, по роботі будучи в Рудках я захотів відвідати його крипту. Знайшов місцевого ксьондза і він дав мені як екскурсовода, поляка, що проходив при рудківському костелі практику чи як це в духовенства називається. Українською не розмовляв і не читав зовсім, але провів мені екскурсію.
Побудований на місці дерев'яного у 1728р.
В дзвіниці розміщено музей Александра Фредра.
На стінах костелу.


Якісь вандали стерли прізвище власника Рудок, колишнього.


Був орган, його вивезли. У 1612 році Юрій Чурило передав до храму православну ікону Богоматері першої половини XVI століття, випалену на Кримських церквах на Поділлі. Навесні 1946 року у будинку відкрили сховище продовольства і ветеринарну аптеку. Приміщення костелу було перегороджене стіною. Згодом половину костелу передали польському духовенству, а другу половину хотіли залишити під склади, магазини. Місцевий народ збунтувався і зніс цю стіну. Ікону шляхом контрабанди вивезли до семінарії в Перемишль. Її відреставрували, і у 1961 році ікона була повторно освячена єпископом Франциском Бардою. У 1968 році образ був переданий церкві в село Ясен, де створювався марійський центр. Інтронізацією керував кардинал Кароль Войтила. У ніч з 7 на 8 липня 1992 року чудотворний образ було викрадено.


А цей іконостас був встановлений за кілька днів до мого приїзду.


На диво, цей костел надто кольоровий, усі в яких я досі був, стримано білі.


Це вхід в усипальницю родини Фредрів.


Родинна крипта Фредрів.
В цих нішах мають бути поховані останки, знайдені на храмовому подвір'ї. Кому вони належали, невідомо, але думаю це був храмовий цвинтар.12
Щось я сумніваюсь ,що за день вкладешся. Хіба з провідником.Усе заросло, монумент вкрали, рештки корпусу в іншому місці звалені.Але плюс- листя немає зараз, видимість краща.

14
Навіть не знаю, чи окупається воно. Більшість часу вони або стоять, або ледве рухаються. Немає в нас таких вітрів, щоб це було вигідно ставить.

ВЕС з дещо іншого ракурсу.

15
Ще 5 вітрогенераторів хочуть встановити в Ясениці Замковій ( проект "Yasenytsia Power"), в урочищі Хрестицький.Мабуть тут:

16
Якби було місце +1). Це вже мабуть на автобус назбиралось люду

17
Тренувалось якесь добровільне воєнізоване формування.Типу Цивільний корпус Азов. У нас за містом накопали шанці , землянки, пости укріплені.Молодь займається . теж курирував кілька подібних заходів ( ну може був почесним членом, чи участь приймав ,курирував -трохи заголосно ск.)


18
У Бориславі бомбосховище на перехресті вул. Коновальця і Тихого. Десь 200м.від нього на карті.Може хтось був там?

19
Точно , маю кілька карт ,докладні. Редактор  В .Гутиряк. Купив звичайні , не ламіновані,скотчем з обох сторін щільно проклеїв і норма.

20
Дякую)

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 »