Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - _Tarik_

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »
1
Сходили недавно з Вєргазом

Перевіряємо працездатність вогнегасника, чим ж гасити палаючий пукан чопа ?  :)Вєргаз вже встиг подружитись з дівчатами, тільки чогось вони мовчазливі якісь  :-[Наша подруга вирішила спробувати Revo:Далі ми посиділи, вилізли і поїхали шатати інше сховище. Ось такий ламповий чіл у нас буває в сховищах.

Дякую за увагу !

2
Хароше сховище, тільки якесь пусте)
Давай ще два попередні, не встидайся   8)
Нжаль пусте(( З двох попередніх звіти вже є )

3
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 18.04.2021 05:10:15 »
Молодці ! Звіт нереально класний  :o
Я до останнього думав, що вас не зустріну, але все-таки це сталось !   :D
Обов'язково +  :)

Фотки з нашої прогулянки

Прийшовши додому після розвідки залазу, я побачив, що мені дзвонив Андрій. Передзвонивши я дізнався, що у мене є унікальна можливість піти прогулятись і навіть побувати в Полтві де ще ніхто не ходив ! Звісно я згодився. Зустрілись, приїхали. Ще трошки прогулялись і от ми на очисних спорудах:Тут я вирішив потролити ВодокАнал і заруфив їхню стрілу крану  ;D :Тут я крутий  8) :Далі ми провели деякі підрахунки і зрозуміли де може бути можливий вхід. 5 хвилин і я вже спускаюсь дивитись, що тут є:А побачив я величезний і широкий колектор Полтви !:
Далі ми повернулись до джиміка та поїхали на конспіративну точку для телепорту в підземне царство. Проїхавши декілька дворів ми на місці. Одягаємо хімзахист і готуємось до спуску ! :Полтва біля нашого входу :Далі почалась небачена частина, вода на бортиках і ще купа цікавого. Вода була не швидка, майже стояча, тому було її мені по коліна:Бокова врізка з Кривчиць:Висота її близько 2 метрів. По вигляду прохідна. Думаю навідатись

Тут я проліз в ще одну з врізок:Тут ми фактично на рівні землі. Про це свідчать дірки в стіні через яких пробивається світло:Далі ми йшли просто вперід і дойшли до крайньої точки. Тут води було багато і хімзи Андрія було недостатньо. Світло в кінці - це вихід Полтви на зовні. Тобто очисні споруди А на секундочку це фото зроблене за 300 метрів від них !!!!Дякую за чудову прогулянку і прекрасні фотки Андрію. Для мене це було щось нове і цікаве. Надіюсь я ще колись повернусь туди і облажу всі дірки детально.

Дякую за увагу !

4
Ушатавши 2 сховища, було вирішено що додому іти ще рано. І тут Вєргаз згадав про пусте, але сухе сховище під хлібзаводом. Прийшли на залаз, перекинулись, підбігли до вентшахт, закинулись і побачили ФВУ:Виходимо в основний зал, такої пустоти я не бачив дуууже давно:Є світло, пусті кімнати і вафля, яка веде до дерев'яного наклону:Почілвши вилізли і розійшлись по домах

5
Трішки зимових фото з майбутнього готелю Mariott
Залаз по сітці на 2 поверх, порвані штани і підйом наверх. І ось уже вид на Городоцьку в сторону костелу:Тепер в сторону оперного, ще трішки і вже зовсім потемніє:Пройшло за пляшкою пітбуля більше ніж пів години, тому ми побачили чудовий вид на нічну зимову Городоцьку:Тепер дуууже страшний спуск по дошкам, які ламались і слизькому шиферу і можна йти на вихід:Потім ми вистрибнули з вікна на людей, які трошки були здивовані нашій появі, зачинили вікно і пішли гуляти далі

6
Нерельно цікавий і інформативний звіт ! прочитав з захопленням і без зупинок ! поставив жирного плюса  ;)

7
Дуже годний звіт, види чудесні

8
Та ладно, правий сектор тебе б не з'їв :)) А звіт цікавий, поставив +

9
Ще трішки фоток з Авалону:

Спецоперація СБУ пройшла успішно :)Вид на сторону кінотеатру Довженка:Ще трошки мене:Вид на панельки в сторону моста:


10
Докину і я фоток з сьогоднішнього походу. Дякую Дімі за компанію )

Гробова тишина, дивимось за палєвом і го досліджувати заводик !))Та сама закинута частина :Далі наша наглість зростала, як і бажання пройти в глибину заводу :Схоже на пам'ятник:Далі ми перебігли дорогу, яка вела на КПП і пішли дивитись чи є хтось в будці чопа:Нікого не зустрівши, пішли спокійно на вихід, я б затримався на довше, але в планах було дослідження іншого об'єкту, а час піджмав.Думаю я ще повернусь, є купа цікавого в цехах :)  Більше фоток від ДімиП.С. дякую Дякую Bottlehunter, що нагадав про існування цього об'єкту )

11
Поки всі нормальні люди спали (в тому числі і чопи) я і мій товариш Сєрий ушатали нетипове сховище. Нетиповість його в тому, що вхід знаходиться на висоті 2 поверху, після чого за гермою іде спуск вниз, ще одна герма і саме сховище. Сам об'єкт - це по-факту прямий коридор з допоміжними кімнатами по боках.
Є вода і світло, працює так-собі, але добре що хоч би є

Ну що ж, заходимо, вмикаємо світло і роздивляємось склад ЦО:Доволі дивний факт, сховище виносили, про що свідчать перевернуті ящики з майном ЦО. Але тарен в аптечках, костюми хімзахисту і купа різних речей залишилось в великій кількості. Одним цікавим експонатом була КЗД (каляска захисна дитяча):Далі виходячи з кімнати складу ЦО над головою я побачив плакат:Наступна кімната це типова ФВУ:Далі був класний медпункт:

А тепер дизель, на вході герма:


 
А ось і сам апарат:Побавимось ?) :Класна герма, я такі бачив у місті тільки на пунктах зв'язку, дуже подобаються такі )):
Ну що ж, вимикаємо світло і спокійно виходимо, біля залазу стояла дивна тачка, якої не було коли ми закидувались, трішки почекали, вилізли, перекинулись через паркан і задоволені пішли по домам.
Саме сховище класне, хоч і все в плісняві. Пофоткав заради історії, так як скоро його не буде. Дуже атмосферне місце.

12
Інженерні Споруди / Re: ТЕЦ-2
« : 03.04.2021 22:53:12 »
Дуже сподобався звіт ) Фото дуже красиві, поставив +  :)

13
Проходячи повз територію одного НДІ мій друг Сєрий запропонував мені і Дімі чекнути бомбарь, так як вдень на території бачив ВШі. Ми дружно згодившись перекинулись через паркан під камерою, перебігли дорогу біля КПП і от ми у ВШі. Зустріла нас закрита гермофорточка  :-\ Придивившись я побачив УЗС, а в ній ще одну гермофорточку. Довго розбиравши барикади печерних людей, накінець-то відкрили залаз. Заходимо, оглядаємось. Вмикаємо світло, яке світило більш-менш нормально. Першим нас зустрів клас ЦО:

Плакати, стільці, крісла і так далі, кошерно :)) :В одній з кімнат стояла ось така пАдруга :Процес фотодрочу:Також в сховищі є ФВУ, санвузли, склад ЦО, медпункт і виходи в будівлю. Більше фоток закине Діма

14
ААААААААА ДЕАНОН  ;D ;) Але звіт реально годний як і похід

15
Інженерні Споруди / Re: Полтва
« : 30.03.2021 22:27:28 »
Без перебільшення найкращий похід Полтвою  ;)  За фотки з яйця +

16
Класно сходили ))) Хоч бомбік і гниль, але мене порадував сам зал, який придає цьому місцю унікальності )) За звіт і фотки маєш плюса )) ;)

17
Одним літнім днем я і 2руфс пішли покататись на товарних поїздах. В голову прийшла ідея їїхати до Андрія. Зробивши сальто в щебінь на швидкості і впавши в  2 метрову яму, накінець-то ми в вагоні. Попалась руда, як не дивно, приїхали ми червоні. Про це трішки пізніше. Проїхавши станцію Скнилів, почали нормально фоткати і дивитись види:Пустомити і вугілля в сусідніх вагонах:"Я у мамкі супєрмєн"Далі під'їжджаючи до станції Щирець-2, ми подумали, що доведеться "просити" зупинки у машиніста. Але потяг сам скинув швидкість через те, що на станції проводили ремонт колії. Зійшовши з потяга пішли до Андрія в джимік:Де відчистившись поїхали на саму вежу, попутно розглядаючи різні об'єкти.

Приїхали, зайшли через двері, почали лізти. Тут я сиджу і пояснюю, що зараз я зайнятий і не маю бажання ні з ким розмовляти:"Які мєнти, де ?"  :) :От і сам вершечок:Наклейка експлорер:Три машини  ;D :Далі руф заправки і чіл вдома у Андрія. Від себе можу сказати, що вежа дуже класна і вид з неї просто чудовий. Не дивлячись на її легкодоступність, там не має різних написів, а-ля "тут був Вася, Пєтя" і т.д. Тому вона отримує заслужених 10/10  8) Андрію вдячний за екскурсію, а 2руфсу за компанію.

18
По-моєму там такий сильний погром, що охорона тобі б ще екскурсію влаштувала. Теж там був, але охоронець просив ніц не фоткати.

19
Трошки протупив, що не закинув фотки одразу:Фак парк і труби навколо нього. Старався зумити на 8 мп камеру )))):З-за де дерев видно всім відому адмінку Іскри:П.с. Дякую Андрію за мобілу ))) Так би не було фоток і звіту )

20
Гг, а ти ще не вірив, що хтось ходив. А зате як педалив до паркану швидко )))). Звіт годний, маєш заслужений +

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »