Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Andre

Сторінок: 1
1
Попередньо +. Якщо вихідні підуть за планом)

2
Попередньо теж +. Транспорт не потрібний, добиратись буду сам.

Я не їду автобусом, бо зараз якраз в Закарпатті)).

3
Останніми днями з'явилася цікава інформація https://www.autocentre.ua/ua/news/sobytie/laz-vozrozhdaetsya-avtobusnyj-zavod-posetila-inostrannaya-delegatsiya-1250405.html
Сумніваюсь, що з цього щось вийде, особливо при такому очільнику, але так хочеться вірити...

4
Шкода, що їдете  11-го. Із задоволенням би приєднався, та не всі в понеділок на карантині і не всі святкують побєду  :-[

5
До нас ще один проситься  ::), тобто разом зі мною 5 ), дві дівчини і три козака. Я тут подумав - може нам всім 18-тимісного буса взяти? Чи туди Спринтер не заїде?

6
Однозначно + ! Зі мною хочуть ще двоє-троє
А якщо виїхати в п"ятницю ввечері (напр., 18,00), заночувати внизу, зранку на 2 дні в гори з ночівлею наверху і в неділю ввечері назад? Можна тоді вписатися в 2,2 дні)), і не прив"язувати до свят. Тоді їхати можна хоч завтра, єдине треба, щоб там сніг зійшов

8
...і ще мої "5 копійок" ))
Дякую щиро Golem, Roy, Stinger, Svyatodiy за класну компанію та веселу і пізнавальну подорож!

9
По часу спрогнозувати непросто, залежить в т.ч. від кількості людей, але за 5...6 годин мали б відстрілятися. Якщо виїдемо о 8-й, о 15...16 мали б бути домів. В мене ще в кума День народження, ще й ювілей, тре відмитися і прийти свіжачком на баль! ))

10
Дослідники, вітання!
Хотів одізватися завтра, але Golem випередив )). Печери - супер! За суботу-неділю потрапили і в Атлантиду, і в Попелюшку! Як буде трохи часу і натхнення - сяду за перо )))
Отже, все в силі, пакуємось в криївки.

Коли?  Знаю, що "господарський" день, для мене суботи теж на вагу золота, але декому з бажаючих неділя не підходила (див. пости вище), тож їдемо вже в суботу, 14-го березня.

О котрій? Думаю, десь о 8,00. Не так щоб дуже рано, сплюхи трохи виспляться, але й не пізно.

Де? Давайте біля головного автовокзалу, навпроти зупинки автобусів/тролейбусів є кафе "Казка", там завше є паркомісця.

Чим? Я так розумію, всього буде 10 відчайдух (8 на форумі, я і мій колега). Варіантів 3.
Перший - машинами. Є один Джиммік і якщо ще хтось може взяти авто - думаю, втиснемося. Чим вищі кліренси будуть у машин, тим менше треба буде йти до криївок. Але, якщо шлагбаум у лісі буде закритий - кліренс тоді значення не має )), почешемо пішки. Хоча трохи натопаємося  в будь-якому випадку.  Тож хто може взяти ще авто - відгукніться!
Другий - найманим бусом. Я б спробував замовити бусика для траншу. 2 роки тому Спринтером їздили по тому лісі, проїхати велику частину можна.  Буде трохи дорожче (беруть зараз десь 11...13 грн за км), але зручно і ніхто не париться. І можна випити якогось пивка, хто не постить )).
Третій - рейсовим автобусом. Їх ходить багато, це дешево, але доведеться топати плюс добру годину в одну сторону.
Висловлюйте свої думки ))

Якщо все складеться, в Миколаєві до нас підключиться місцевий "гід",мій товариш, який розповість про ті криївки (і не тільки) багато чого цікавого! Беремо перекус, бо цей процес десь на годин 5...6.

Але... це все можливе при умові відсутності сильних опадів у п"ятницю і суботу, бо болота будуть солідними!

11
Миколаївські ліси багаті на криївки, вцілілі та зруйновані. Цього разу планується поїздка до трьох із них. В одній, швидше за все, була невелика швейна майстерня. Друга - на глибині близько 11 метрів, вертикальний спуск через вентиляційний канал, горизонтальна довжина близько 70 м, за попередніми дослідженнями там була друкарня, спуск можливий тільки зі спорядженням. Хто має бажання і можливість - приєднуйтеся! Обов'язково візьміть окремий одяг, взуття та головний убір - будемо по вуха в землі).
Місце і час виїзду повідомлю додатково.
Гайда за пригодами!

12
От і вирішили - пакуємо валізки на 14-те березня, субота  :) . Звичайно, якщо небесна канцелярія дозволить, в дощ там буде болотна жесть.

13
народ, на жаль, цих вихідних не зможу, їду в печери (Атлантиду і Попелюшку), потім 2 тижні підряд на вихідних дні народження. Як щодо 15 березня, чи Roy не зможе по неділях? Тоді можна на 14-те.

14
Знаю три криївки біля Миколаєва. В одній, швидше за все, була невелика швейна майстерня. Друга - на глибині близько 11 метрів, вертикальний спуск через вентиляційний канал, довжина близько 70 м, за попередніми дослідженнями там була друкарня. Для дослідницької братії можу організувати поїздку ))

Сторінок: 1