Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Lesyk

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »
1
Попередньо +1, якщо будуть ок дати

2
Ось імхо чемпіон по освітленності в невеликій дистанції від Львова


3
Це пояснює так звана «Теорія розбитих вікон» або на Вікі


Ніт, вікна цього не пояснюють. Логіка вікон - хтось один кинув фляшку, інший кине фляшку слідом.

На скільки я зрозумів Johnnyєвий допис, то він говорить про те, якого буя на покинутих об'єктах можна зустріти побутове сміття, котре явно треба було тащити туди.
Іноді це просто пояснюється - наприклад будівельне сміття дорого утилізовувати і його овердофіга, тому простіше паро камазафаків висипати на території чогось кинути.
А іноді - це якраз джерело майбутнього наукового дослідження містера Johna  ;D ;D ;D

4
плюс

5
Лесик, з відки ти взяв число 20 м/с, чистої води? Два відра води? Дивне число? Там з потічків більше.

Я ж розжовано написав в свому першому повідомлення:
Цитувати
~20л/секунда (два відра чистої води проходить крізь останню точку колектора перед самими очисними за 1 секунду - мушу розшифрувати, ібо автор подібної теми явно не інженер)

Та сходи ти нарешті в Полтву, подивись на кількість води в колекторі і усвідом те, що 90-95% води - не струмкова вода.

Ось скільки води під проспектом Свободи у хорошу погоду:


6
http://texty.org.ua/pg/article/newsmaker/read/36349/  так, стосовно грошей погоджуюсь, там де вигідно-вони завжди є, перший аргумент екологія.


Уффф, бро, ти ніц не поЙнєв з того шо я запостив.

Відкривати русло - ок, але лише коли це оправдано. Чиста вода береться з 2-ох потоків - Вулька з району басейну "Медик" і хз чого з території Католицького на Сихові (або навпаки, можу плутати).

Стуса перекопати і розділити грунтові і каналізацію тобі ніхто не дасть - свіжа вулиця. Сахарова/Вітовського ше не длубані, мб наступного року.

Що далі? Копати Шота Раздавілі, проспект Шевченка, проспект Свободи (щоб мати сепаровану воду - грунтову і каналізацію)? Анріал. Сотні дєнєг. Інфраструктура потребує більше інвестицій, ніж мастурбація біля струмка (НУ НЕМА ТАМ ЧИСТОЇ ВОДИ НА РІЧКУ, УСВІДОМ ЦЕ).

Напиши Golem-у, він тебе прогуляє Полтвою вздовж і впоперек, мо усвідомиш наскільки це утопія, якщо, звісно, ти не філолог до моцка кастєй.
 

7
Аби були гроші і бажання

Абсолютно популіський та непрофесійний допис. Гроші є завжди. Але є ще такий чудовий неформальний термін "ціна грошей".

Можна було б в ЄБРР попросити кредитос на струмок окуліярд дєнєх - а яка ціна цього капіталовкладення?
От попросили на реконструкцію вул. Шевченка - норм, воно має свою цінність.

Не бачу жодної переваги у тому шоб вкачати сотні нєфті та золота у струмок. Якщо на Твою думку я не правий - приведи контраргументи.

8
Якщо серйозно - то одного разу мав гарну розмову з одним з динозаврів водоканалу.
В нього була дуже кльова точка зору - не треба чіпати Полтву, поки все ок. Років за 30-50 вона почне активно розсипатися (що не буде сенсу у поточних та аварійних ремонтах) - тоді і можна задумуватись над подібними проектами. До того часу технології і розвинуться, і подешевшають.

Ну а Ти, шановний топікстартеру, для початку прогуляйся в колектор Полтви і усвідом те, що зараз чистої води там ~20л/секунда (два відра чистої води проходить крізь останню точку колектора перед самими очисними за 1 секунду - мушу розшифрувати, ібо автор подібної теми явно не інженер) . Усе інше - побутова каналізація. А подібний потік - то струмочок. Витягувати всю пройобкохану воду з-під землі - ще та атлічна ідея. Дєнєх треба сотні.

Також треба врахувати те, що в Україні в цілому та у Львові як уточнення будувати ніхто не вміє. Прям опше.

Далі, для того шоб будувати - треба дєньхі. Давай пригадаємо основні інфраструктурні ПЕРЕМОГИ_ВЄКА!!11!!11 Львова та регіону в цілому: Бескидський тунель (менше 2 км, 2 залізничні колії) та Сихівський трамвай (11 км нової лінії). Тепер переглянь, які об'єми аналогічних інфраструктурних об'єктів будують у містах, котрі ти перелічив у своїх посилайках.

Думаю моя аргументація ок, але чекаю дискусії.

9
+ на авто

+ в синього дракона

11
Або використати вже існуючу майстерню Станом на 20 січня вона пустувала

Там зараз юридично-судова тяганина між ЛМР і орендарем. Тому легально її використовувати неможливо.

12
Управління комунальної власності ЛМР проводить некомерційні конкурси  ореди всякого хламу всяким творчим лічностям.
Осьо туть повідмляють про наміри передати в оренду:http://www.mayno.lviv.ua/novyny

УКВ проводить 3 види "діяльності" - приватизація (через прозорро), комерційна оренда (через прозорро) та некомерційні конкурси з права надання в оренду (через заяву в ЦНАП). Третє - то твій варіант. Тому обирай собі шось зі списків, або чекай оголошення наступних аукціонів, мо шось підходяще з'явиться.

Ну або сходи до дівчат в гості, пл.Галицька 15, другий поверх, праворуч кабінети УКВ.

13
Йоу, шо там поїздка? Я б плюсанувся

14
Всяке-Різне / Re: Саджанці дерев
« : 04.04.2019 15:19:13 »
Всім доброго здоров'я форумчани! Хочу окультурити власну земельну ділянку (пообіцяв собі бульби більше не саджати...), а також свою вулицю, сусіди в мене дуж безтолкові, беру все в свої руки, хочу засадити все плодовими деревами, яблунями, грушами, сливами, вишнями і т.п., а в себе і пару кущиків смородини. Але проблема чоловік в якого я купляв раніш саджанці покинув нашу безпросвітну державу в напрямку Канади, а купляти деінде не хочу бо підсунуть дичку яку. Можливо хто має знайомого, чи має досвід покупки і знає де купити саджанці, буду дуже вдячний за інформацію.

Напиши Саші Шутюку.
Бо, направду, посадити просто на вулиці дерева (не в свому ламповому городику) - то непроста задача. Сама взаємодія дерево/дорожня інфраструктура - то складна двіжуха, він в цьому шарить. Так само він щороку закуповує дерева, зможе порадити що/де/коли варто закуповувати.

Бездумно лупашити дерева наобум - "бо там буде красіво" дуже нездала ідея. Існує велика імовірність що або дерево не приживеться і загине, або з ним буде все ок - але його замочать комунальники при наступному ремонті/реконструкції/зверненню_БабиСраки/etc

15
-1

17
+

19
Lesyk
розмір М, чоловіча

1) Classic Olive 2_варіант
2) Khaki 2_варіант

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 »