Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - explorer

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »
1
Миколаїв - поширена назва для населених пунктів. Кожен львів'янин, хто не в темі локальних цікавинок, коли чує про Миколаїв, в першу чергу згадує, що Миколаїв це обласний центр на півдні України і ніякі цікавинки не компенсують складнощів добирання туди. Обізнаний, вже знає, що в парі десятків кілометрів на південь від Львова є місто Миколаїв - районний центр Львівської області, відомий купою цікавинок довкола: від "Сірки" до ДОТів, печер та гротів. Про ще як мінімум чотири села з назвою Миколаїв мало хто чув, і важко загуглити щось цікаве крім того, що з них два теж розташовані у Львівській області (у Радехівському та Пустомитівському районах).
Саме про останнє (село Миколаїв Пустомитівського району Львівської області) буде мова. Сам я в нього попав випадково, і єдиною причиною того, що не пролетів повз була велика галявина з насипом (курганом?) та чудовий краєвид на болотисту рівнину з високого плато, на краю якого стоїть село.Інформації про це місце в Інтернеті обмаль, тому пропоную ділитись тут цікавими фактами, які вам відомі.
Згідно вікіпедії рік заснування 1647.У 1779—1782 роках на мапі Фрідріха фон Міґа селище має впорядковану прямокутну забудову довкола квадратної площі з центральною будівлею, що типово скоріше для містечок. Насип, на якому зараз майорить прапор вже є. Чудово видно, що село стоїть над болотами.
1855 рік. На південь від села з'явилась позначка жидівської лазні:
Австрійська мапа 1861 року.
Шведська мапа 1879 року:
Мапа WIG 194Х з позначкою, що перевірено 1923 року.
Внизу під селом по краю болота прокладено залізницю з станцією Mikolajow. Залізниця Львів — Підгайці була згодом повністю знищена.
Радянська мапа Генерального Штабу 1984 року. Позначка "земл" відповідає розташуванню ДОТу. На місці залізниці - дорога, яка існує досі.
Сучасний стан:
Ну і власне ДОТ:


ПС: чому окремо описав про цей ДОТ: ну по-перше там красиво :) А по-друге - його неможливо нагуглити через те, що відомі ДОТи навколо одноіменного міста Миколаїв нашої області забивають всі результати пошуку усюди. Станом на зараз він не позначений навіть на вікімапії.

2
Останнім часом інтенсивно розшукуємо спеціалістів по БД: розробників на SQL/PL та Transact-SQL.
Зараз вакансії:

- на strong junior рівень MSSQL (голий SQL - як рідна мова, усвідомлений досвід з Tsql оскільки вся логіка проекту і відповідно і робота в процедурах, розуміння архітектури RDBMS та процесів що в ній відбуваються).

- найбільш актуальне: на Oracle та Oracle+MSSQL - intermediate рівень (голий SQL - як рідна мова, обов'язково суттєвий досвід в роботі з SQL/PL як реалізація/дослідження/виправлення бізнес логіки у сторках, планування оптимальних методів розширення існуючого функціоналу і  т. п.), базове розуміння питань перформанс тюнінгу, awr, планів. Плюсом буде досвід з великими фінансовими проектами. Довготривалий стабільний проект з цікавим замовником (великий ентерпрайз).

Пінгайте мене тут чи в пп якщо маєте бажання чи знаєте бажаючих :)

Не пишу тут стандартних фраз про плюшки, які ви чули або почуєте від рекрутерів. Контора - Елекс, офіс м. Львів, Наукова.

3
Кожен, хто хоч раз був у Трускавці і дивився на "гори", точно бачив саме ці полонинки на які, як виявляється, можна без проблем виїхати звернувши з села Верхня Стинава на чудову грунтовку в сторону села Зимівки, що виводить на хребет і дає можливість проїхатись добрий десяток кілометрів з чудовими краєвидами.

Трускавець та Дрогобич


Трускавець


Дрогобич


Хребет цікавий тим, що він фактично перший піднімається над рівнинною частиною Львівської області, завдяки чому зверху відкривається захоплююча панорама на міста Трускавець, Дрогобич, Стебник, Борислав, а в оптику можна розгледіти і місто Стрий. При цьому з іншої сторони хребта - типові гірські карпатські краєвиди, серед яких повністю проглядається пасмо г Парашки.

Загальна панорама


Ближній план - новобудови Трускавця, далі - закинута шахта у Стебнику, спальний район Дрогобича, село Рихтичі


Місто Борислав


Пані Ольга показує як проїхати в Трускавець


Також на одній з перших вершинок хребта (г. Багнина 634м) знаходиться невеличке озеро. Далі дорога проходить через г. Княжка 672м, г. Княжа Гора 721м, г. Болеїв 773м. з спуском в с. Орів. Пішки, ровером, чи більш прохідним транспортом можна продовжити рух хребтом вже у лісі до Східниці повз місця активного видобудку нафти.


Церква у селі Зимівки


Три секції хвостосховища та село "Нове Село"


Місто Стрий:


Так виглядає ця дорога на хребті:


Мапа доїзду. Наш шлях позначено червоним. Краєвиди починаються буквально відразу в кінці підйому, де можна лишити машину і прогулятись пішки хребтом.


Зібрався букетик з полонини:ПС: з часу нашої поїздки туди (так, це репост з мого ФБ 2016 року, але тут, мабуть, більш доцільне місце для такої інформації) хочу туди в темну пору доби і з прозорим зимним повітрям. Було б цікаво з телескопом :)

ПС2: фотографії робились на Canon 500d, телеоб'єктив canon 55-250mm IS.

4
Продам резиновий водонепроникний костюм (там не бахіли а нормальні штани!). Розмір XXL. Мені на 190см зросту добрий і трохи з запасом. Вдягався один раз десь в 200х роках. Стан нового.
В комплекті: штани з наскрізними отворами замість кишень, куртка з капюшоном, що ховається у комір, та нормальними кишенями, отворами для вентиляції, чохол для зберігання.
150грн.(самовивіз)
Фото тут: https://photos.app.goo.gl/rnVvb5n2qkMqbdRK8

5
Рушник новий, не використовувався. Розмір S, колір синій. Чохол. Всі деталі видно на фото.
В магазинах ціна більше 300грн, продам за 150 (самовивіз).


6
Коврик Trimm Hiker не використовувався, але пару раз надувався вдома. В комплекті рем.набір, чохол. Колір червоний(гірчичний) +сірий.
600грн (офіційна ціна 1200+).
http://www.trimm.com.ua/kylymok-samonaduvnyj-trimm-hiker.html
Причина продажу: отримав давно в подарунок, але не використовую (люблю пінки) .7
Ігровець - третя по висоті вершина в Горганах - 1804 метри н.р.м. а також найвища точка хребта Ігровище.
Цікавий тим, що на відміну від більшості гір у Горганах, вершина Ігровця являє собою величезене майже плоське плато з невеликим ухилом в сторону Закарпаття.

Також на вершині окрім типових горганських розсипів кам'яних брил та непрохідних заростів жерепу, зустрічаються великі ділянки трави\мхів де можна припасувати намет для ночівлі. Саме ночівля на вершині була метою нашого короткого походу. Група склалась з Джона і мене :)

Ми обрали стрімкий підйом від Осмолоди, який проходить повз туристичний притулок і далі виходить на хребет між вершинами г.Висока та Ігровець.

Маршрут (червоний), як і інші популярні маршрути в цьому районі, доглянутий і чудово ознакований. Мітки часті, на роздоріжжі є відповідні знаки, і т.п.

Шлях починається з красивого містка через річку Лімниця неподалік Осмолоди. Далі стрімкий підйом лісом.Ближче до верхньої межі лісу розташований чудовий туристичний притулок, відновлений в 2010 році. На підйомі метрів 50 в праву сторону (вниз) від основної стежки. Числені вказівникі не дадуть пройти повз. Трохи нижче притулку є джерело, яке являє собою маленьку криницю глибиною в метр-півтора, та місця для наметів. Числені відгуки в мережі вказують на те, що воду з цього джерела не варто вживати без додаткової обробки. На й на вигляд - не хочеться :)Також є згадки, що в теплу пору року в притулку проживає якийсь Юрій, і спілкування з ним багатьом суттєво псує настрій. Ми не зустріли ні Юрія, ні його слідів. Мабуть, його сезон вже скінчився.Далі ліс досить швидко переходить в криволісся та типову рослинність субальпійського поясу Карпат. Стежка прорубана в полях жерепу.
Як на замовлення, хмари що "зачіпились" за вершини на які ми йдемо, жваво тікають на захід через хребет.Починають відкриватись краєвиди на навколишні гори, та подоланий шлях.В залежності від рівня прозорості повітря, можна бачити селища та містечка рівнинної частини Івано-Франківської області.На підході до вершини ІгровцяМи прийшли як-раз вачсно для запланованих ночівлі. Захід сонця зустріли вже на верху.Залишки старих укріплень на вершиніНіч на Ігровці. Повний місяць непогано підсвічує каміння довкола, а вдалині видно вогні міста Калуш.Ніч була морозна. Намет вкрився товстим шаром інію, також іній вкрив майже все довкола окрім жерепу, зробивши каміння слизьким наче лід.Світанок ми успішно проспали. Ранок на Ігровці. Над рівниною в повітрі висить полоса димки:Сонце заливає наш схил своїм теплом, розтоплює іній, та разом із вітром випаровує будь-які сліди морозної ночі.Гарячий сніданок та сонячна погода дають нам наснаги для прийняття рішення спускатись довшим маршрутом - через Полонину Боревка.

Вигляд на Сивулі з спуску з Ігровця на полонину Боревка. Ліворуч з димки виринає пік Говерли, та видно обриси Чорногірського хребта.На полонині Боревка (іноді підписують як Погар) ще стоять намети неквапливих туристів. Чудове ознакування вказує напрями всіх стежок з полонини, також недалеко є вода.Ми обрали найменш популярний спуск в сторону Осмолоди - жовтий маршрут. Стежка тут дуже різноманітна :) на вузькій стежинці, що біжить по стрімкому схилу майже не скидаючи висоти впродовш кількох кілометрів, зустрічаються всі можливі в Горганах комбінації розваг з дерев\каміння\завалів\чорниць\грибів\лісу суцільно вкритого товстенною ковдрою мхів з яких стирчать тільки стовбури дерев.Жартуючи, що на тій стежці не вистачає тільки водоспадів, в неочевидному місці ми звернули з маршруту до закинутої дороги, яка нижче перетворилась в чималий потік з своїми невеликими водоспадами, та випробуванням взуття та терпіння :)Спустившись кам'янистим руслом потічка в урочище Лопушне, вийшли на брудну лісовозну дорогу формату "де кожен необачний крок може закінчитись втратою взуття в глибинах вологої багнюки". Нею доскакали вже на іншу дорогу, де зрідка пересувався легковий транспорт. 9 кілометрів які відділяли нас від свого транспорту нам суттєво скоротили місцеві мешканці, люб"язно підібравши нас десь до середини шляху.

Всі фото тут: https://photos.app.goo.gl/FPed4rj53JzjR7Qr6

8
Плани / Ігровець 14 вересня
« : 13.09.2019 13:23:44 »
Зранку 14 машиною в Осмолоду, вийти на Ігровець, там переночувати і зранку у Львів.
Є бажаючі в компанію?

9
Фото тут:
https://photos.app.goo.gl/gUuSvDpMNVXhdYtB8

1. Ліхтар налобний на 4АА, 8 діодів, 2 режими. Древній ноунейм. Саме перше, що можна було в нас купити з діодних налобників. Бачив все. Не боїться нічого. Має працювати. Резинка (та, що на голову) вмерла давно. Може комусь має сенс під саморобне щось.

2.  "Наша сила" ліхтар з жарівкою під 2Д елементи, мабуть. Не використовувався, раз вмикався. Навіть рідний цінник лишився.

3. Каталітична грілка. Китай. Раз використовувалась. Сітка ціла, ватка (котра в сітці) від старості перетворилась в пил.

10
Повний комплект. Куплена в 2010 році, використовувалась кілька годин. 9 років лежить в коробці.
Фотки тут https://photos.app.goo.gl/z99tKEuZGkyJnG6N6

11
3-4 Серпня: "Опілля" - пол.Руна/Рівна
 
3 серпня зранку їдемо машиною з Львова в "Опілля" провідати бункер, може ще щось по сусідству, і потім на ночівлю (намети) підіймаємось на полонину Руну/Рівну (біля 1500м). Зранку 4 числа вниз і до Львова.
ПРИ СОБІ НЕОБХІДНО МАТИ ДІЙСНИЙ ПАСПОРТ для перебування в контрольованій прикордонній смузі.
 
Машина наразі одна (Дастер): Стінгер, Анна Л., Олесь, Fenriz (ще не точно), explorer.
 
Якщо є бажаючі приєднатись - велкам! Ще два місця є.
 
Підйом від села на вершину йде по бетонних плитах, яких в парі місць трохи не вистачає. Загалом Голем туди виїжджав і на Таврії :)
ПС: колись я зліпив відео шляху від траси до вершини:
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=aDt2YZHNQTs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=aDt2YZHNQTs</a>

Профільна тема на форумі: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,631.0.html

12
Якось дивно, що не бачу в нас на форумі ніц про Верецький перевал.

Так, через нього не проходять розкручені туристичні маршрути, рідко зустрічається транспорт, і загалом автомобільний шлях в суху програє сусідньому Київ-Чопу, але рівно в стільки ж разів Верецький перевал цікавіший за паралельну ділянку популярного шосе, яким всі летять через Карпати...

Звернувши з Київ-Чоп у Нижніх Воротах або Тухольці (залежно в якому напрямку ви їдете), можна повернутись назад на цю ж трасу у Тухольці або Нижніх Воротах відповідно :)

Минулої весни там навіть був місцями асфальт, місцями навіть новий, але цей шлях не для тих хто поспішає, а для тих кому подобаються красиві серпантини, спокійний рух, чудові краєвиди. По відстані між цими точками ви навіть виграєте, якщо звернете на Верецький Перевал (27км проти 32км КиївЧопом), але по часу - програєте як мінімум в двічи, і то якщо їхати без зупинок. А зупинитись там варто.Висота 841 метр. Через перевал проходить кордон між Львівською і Закарпатською областями, вододільний хребет.

Вікіпедія підказує:
Цитата: Wikipedia
До часу побудови об'їзного відтинку автодороги М06 це був найжвавіший перевал Українських Карпат. Нині перевалом користуються лише мешканці поблизьких сіл — Жупани, Климець (Львівська область) і Верб'яж, Завадка (Закарпатська область).

Цитата: Wikipedia
За свідченням літописів, саме через Верецький перевал 895 року угорські племена на чолі з Арпадом перейшли Карпати й завоювали Паннонську (Тисо-Дунайську низовину).

На честь тисячоліття цієї події угорці в 1896 році (з відновленям у 2008?) облаштували монумент, з території навколо якого відкриваються чудові панорами Закарпаття.
Варто знати: "Верецький перевал. Історія і перспективи конфлікту"Через 43 роки тут мала місце трагічна подія:
Цитата: Wikipedia
17 березня 1939 на третій день окупації Карпатської України Мадярщиною мадярські жандарми гнали на перевал через села Нижні Ворота, Верб'яж, Завадка колони полонених галичан — вояків Карпатської Січі і передали їх польській прикордонній службі, яка розмістила полонених у підвалах своїх казарм. Наступного дня, 18 березня 1939 до сходу сонця полонені були розділені на колони, відконвойовані вліво і вправо від перевалу по лінії кордону приблизно на півтора-два кілометри і розстріляні на закарпатській стороні над селами Нова Розтока і Верб'яж, та між Петросовицею, Жупанами і Лазами.

Фільм-хроніка про трагічні події 1939 "Верецький перевал" (8хв):
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=bHnulrI-qWU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=bHnulrI-qWU</a>

В 2017 році було відкрито Меморіальний комплекс полеглим січовикам Карпатської України на Верецькому перевалі:Там же неподалік військовий меморіал:Ще одне відгалуження від дороги на перевалі проходить повз кілька немалих але давно занедбаних будівель:


- до недобудованого готелю.
Мало бути реально цікаве архітектурне рішення, яке навіть в поточному стані притягує погляд та заставляє працювати фантазію:Уявіть, це все стоїть високо у горах на перевалі:Upd20200713: нижче VasylDro кинув чудове посилання на статтю з фото того як це в глядало. Копіюю фото для історії:


Поряд пролягає нафтопровід Дружба.

Неподалік бетонного скелету готелю, я знайшов не менш оригінальну споруду, про чиє призначення хотілось би дізнатись більше :) НУП? Радіо передача якоїсь нафтопровідної телеметрії? Пункт космічного зв'язку НДІ Опілля?ПС: фотографії з телефону kotevpoltve, оскільки я чи то камеру тоді забув, чи то загубив знимки. Місце історичне, цікаве, та поважне і заслуговує на кращі фото.
Однозначно хочу ще навідатись за кращими кадрами.


13
Можливо - німецькі укріплення лінії фронту 1916-1917 років. На вікімапії і т.п. нема цих місць.Буду радий якщо хтось розкаже більше про ці місця. Амбразура спрямована на схід. Вхід - з заходу.
Власне я мав можливість пройтись тільки до першого доту. В сусідньому лісі є ще кілька.Місце - права сторона маленького трикутнику лісу північніше траси - https://www.google.com/maps/@50.5419323,24.8309562,1325m/data=!3m1!1e3

14
Привіт!
 
Продам надлегкий намет Terra Nova Laser Competition 2. Двомісний, двошаровий, з довгим тамбуром (є місце і для речей і для проходу), два входи (бокові, один великий, один менший), регульована з середини вентиляція. Спальне місце більше 2м в довжину.
 
Комплектація:
-Намет (внутрішній + зовнішній)
-Каркас (одна центральна арка, два крайні патички)
-Кілки 6шт вагою 2 грами кожен - не користувався, носив свої більші.
-Ремнабір з шамтками всіх типів тканин, що використовуються в наметі.
-Чохол каркасу.
-Чохол намету.
 
Реальна вага повного комплекту (намет+каркас+кілки+чохол_намену+чохол_каркасу) = 1.27кг.
Якщо в наплечник влізе 1.5-2л пляшка води - то і цей намет влізе легко :)
 
Намет був в парі походів в першого власника і в трьох походах в мене.
Стан ідеальний, окрім невеличкого отвору (пару квадратних міліметрів - торкнувся гарячого пальника внутрішнім шаром. Нічим не загрожує. Фото дефекту в фотоальбомі).
Причина продажу: черговий практичний експеримент з надлегкими наметами показав, що більше люблю класичні напівсфери, а цей лежить в шафі.
 
Мої фото цього намету на природі та фотографії з вагою і розмірами, та фото дефекту:
https://photos.app.goo.gl/RVt9Rq3xEXbs9XZ56
 
Офіційний сайт (£490.00)
https://www.terra-nova.co.uk/tents-and-spares/all-tents/laser-competition-2-tent-16/
 
Посилання на Розетку (16968грн)
https://rozetka.com.ua/ua/terra_nova_43la/p14206718/
 
Продаю за 7000грн сомовивіз, БЕЗ торгу.


Продано

15
Забута сторінка з історії львівської цитаделі:
http://dedusenko.at.ua/blog/zabytaja_stranica_iz_istorii_lvovskoj_citadeli_niiiu_po_ehlektron_i_ogas/2018-03-18-146
Пізніше зроблю копію, бо практика показує, що такі ресурси зникають з часом :(

16
Може комусь треба Х одиниць розібраних старих (радянських) меблів з самовивозом з району цитаделі? Може піти на якісь заготовки чи дрова :) чи скласти їх назад і подивитись що вийде...
Специфіка в тому, що це лишилось від минулих власників і чим то було можна лише припускати по деяких фотографіях зроблених давно (але не факт що саме це вони розклали).
На фото - розібрані дошки - актуально те що треба забрати. Меблі на фотографіях можуть бути не тим, що там розібрано. Дошок (дсп) багато, по фото може не дуже зрозуміло бути, тісне місце.
https://photos.app.goo.gl/nEPqhuLBULgPJ8m39

17
Було чудово, а для когось ще продовжується :)
Великий респект і дякую Bottlehunter, Inkognito та всім хто дотичний до ідеї і організації! Такого напливу позитивої молоді та поляна, мабуть, не бачила за всю свою історію, і навряд побачить ще колись :)
Може хтось перелічив точніше, але я побачив більше 40 учасників!
В повній роздільній здатності на пікасі: https://picasaweb.google.com/104846791749094428381/6ExplorerLvivUaMeetingMay232015?authuser=0&feat=directlink


18
Продам ліхтар UniqueFire L2 на діоді CREE XP-G (холодний білий).
Корпус невбиваємий - нержавіюча сталь. Живлення - один літієвий елемент 18650 (не входить в комплект, або домовимось окремо).
До ліхтаря додаю кріплення на руль велосипеда.

Тут купувався: http://dx.com/p/uniquefire-l2-cree-xpg-r5-5-mode-320-lumen-led-flashlight-silver-1-18650-33548
Тут можна подивитись його в порівнянні з іншими: http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,170.msg38598.html#msg38598

Ціна питання - 100 грн без торгу з самовивозом з Наукової.

19
Продам кріплення на руль. Дозволяє досить надійно закріпити телефон/гпс/рацію і т.п. на рулі велосипеду.
Проблем з ним не мав (мій телефон з кріплення не випадав).

Тут є опис, фото та відгуки.
http://dx.com/p/adjustable-universal-bicycle-mount-for-cell-phone-gps-pda-gadgets-15544

Ціна - 5 американських доларів.Причина продажу: перестав користуватись.

Наступні дві речі, які можна побачити на ДХ, в комплект не входять оскільки були безжально викинуті:
 - фото баби з мерседесом
 - коробка/впакування

Сомовивіз з Наукової.

20
Продано.

Продам велофару/ліхтар MagicShine MJ-808 HA-III SSC P7Ціна 30 американських доларів.
 
- Три режими: 900 та 500 китайських люмен, блимання.
- Світить реально сильно, промінь зручний для катання. Їздити вночі - задоволення.
- Батарейний блок (літієві елементи всередині) входить в комплект.
- На батареї є вольтметр з підсвіткою екрану для оцінки заряду.
- На самій фарі кнопка з кольоровою підсвіткою (колір вказує рівень заряду).
- До зарядки додаю перехідник на наші розетки.
- Фару можна від'єднувати від батареї (шнур з конектором) і підключати до іншого блоку батарей чи іншого джерела живлення.
- Все кріпиться на ровер. Але можна використовувати як налобник якщо закріпити на касці чи чомусь ще.
 
Відео, фото, огляди покупців є тут:
http://dx.com/p/mj-808-ha-iii-ssc-p7-c-sxo-3-mode-900-lumen-led-bike-light-set-44459
На dx і купляв.
 
Причина продажу - надто рідко використовую і маю інші варіанти світла.
В комплект входить все, що описано на dx (лінк вище) крім червоної резинки (даю замість неї іншу, хоча не факт що вона знадобиться - все залежить від місця кріплення) + перехідник для зарядки від наших розеток.

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 »