Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Soulstorm

Сторінок: 1 2 3 »
1
Отже, дітки прийшли, зайняли місця на твердих радянських кріслах. Звісно, ж не зразу, для того щоб всіх розсадити вихователька витратила 10 хвилин. Але то ж діти. Не просто діти, а діти, які прийшли дивитись мультики. Та і не просто так, а на великому екрані, востаннє під відкритим небом, бо казали, що до початку осені почнуться роботи з будівництва накриття. І цей напіваматорський кіноклуб перетвориться на повноцінний закритий кінотеатр.
Отже всі розсілись, чекають на улюблений мультфільм. Тим часом в дітей за спинами Пєтровіч шукає, де включається та срана штуковіна.
Десь тут, здається:

DSC_0633" border="0

Добре, ввімкнули. Якби ж це все. Тепер Пєтровічу потрібно вибрати що діти дивитимуться. Фільми про війну (його улюблені) не катять, етажи дєті. Протигази теж дивитись не вийде. Але на нижній поличці найшлась, здається, саме та бобіна з мультиками. Тими, самими, що і років 15 назад, коли це місце тільки відкрилось.
 
DSC_0631" border="0

Знайти плівку то одне, а от знайти, куди її запхати, це зовсм інше для не надто тверезої голови Пєтровіча. Судіть самі. Сюди?

DSC_0628" border="0

Чи може сюди? Даай, бог, пам"яті.

DSC_0629" border="0

Але бозя пам"яті не дає, тому Пєтровіч лізе в шафу шукати мануал до проектора.

DSC_0630" border="0

В мануалі пише, що ВНЄЗАПНО потрібно змонтувати сам зчитуючий модуль для плівки, перш ніж ту плівку десь пхати. Ооок. З залу вже доносяться звуки дітей, які хочуть мультік. Нічого доброго.

DSC_0632" border="0

Змонтував модуль, інструкція каже, далі увімкнути лампу на прогрів. Отак?

DSC_0626" border="0

Нєє, отак.

DSC_0625" border="0

Поки лампа гріється, можна написати листа начальству, щоб зарплату підняли, а то в таких умовах працювати неможливо.

DSC_0634" border="0

Лампа прогрілась, можна запускати. Але де ж діти?

DSC_0635" border="0

Не дочекались.

Продовження буде, коли з"явиться портал у зал, чекайте)


2
Під час прогулянки повз палац культури натрапив на купку фоток. Роздивився, вроді норм, хабарим)
От вони нарешті, не без допомоги Святодія, відскановані. Заціняйте4
Це в основному об'єкти промвузлів: Північний, Сигнівка та району Новий світ.
Зрозуміло. Та й бачу список якийсь дуже особливий. То є перше. Vitauct розкажи щось про себе. То є друге.

5
Десь о десятій вечора отримую повідомлення "бачив там відкрито, якщо маєш час, заскоч пофоткай, поки не заварили". Поняв, пакуюсь, шукаю когось, хто погодиться так спонтанно вилізти з хати. Тим кимось виявився Normal, за що йому плюсік.
Отож підвалюєм до залазу і бачимо, що папєрєднікі дуже варварськи його відкрили. Але поки він є, ним треба скористатись. Закидуємось і, знаючи, що в ніч на неділю там нікого не мало би бути, впевненим, але тихим кроком ідем до прохідної. Там всьо тихо, лампочка горить, решітка стоїть, відділяючи нас від можливої небезпеки.


Далі довгий коридор з багатьма відкритими дверима, за якими є багато цікавого (або не дуже). В тому коридорі трапились нам домовички, які літали перед камерою весь подальший експлор)


На першому поверсі також можна побачити котельню і насосню в одній кімнаті.


Єдині нормальні там двері у вантажний ліфт.


Далі другий поверх. Виглядає чистішим і наповненішим.


Ладно, не чистішим, але таки наповненішим. Таких кімнат з срачем, який комусь колись здався цікавим, там було багато.


Книжечкиии)


Ще різні електронно променеві трубки.


Комора з ключиками від всіх дверей.


І ще купа приміщення для ексериментів, дослідженнь і відкриттів.


На третьому поверсі на нас чекало всяке обладнання для хімічних дослідів. Повно колб, пробірок, реагентів і перегонних апаратів.

На останньому все що варте уваги є на одному фото.


Ось так ми проходили аж до 3 ночі, час вилазили. Вийшли, попрощались, я іду і тут згадую, що поставив фотік зі штативом біля залазу і, викинувшись, там його і забув. Валю галопом назад, в темряві намагаюсь намацати його, і зітхаю з полегшенням, коли мені це вдається. Провтик)


6
Дуже спонтанно мене видзвонили два камрада - ІНТРОВЕРТ997 і Бобер, кажучи шо вони вже наполовину влізли в те, про що наша тема, але їм бракує мого телепортатора. З другої спроби я виїхав з дому і не пройшло і години,як я був на місці. Години не пройшло, пройшло півтори :)
То, сьо, ми всередині. Мене зразу тягне в підвал в пошуках цікавого.


Великий підвал, багато вентиляційних системТунелі з Інтровертами


По дорозі в підвал був гардеробТам і великий зал


З якого плавно переходимо до найцікавішого (майже)Влаштовуєм собі бігалки по кріслах наперегонки з таймером фотоапарату)


Потім пішли гуляти по всьому шо відкрито, а відкрито було на третьому поверсі. Загалом скучно, але є цікавинки.
Наприклад, вікна такої форми. І залишки шейпінг залу.Кімната художнього оформлення


Стрьомна лисиця, зовидивши яку, Інтроверт хапається за зброю)Тут колись було повно плівки, а зараз срач.


І звідти вирішую лапнутись за ручку якихось дверей, "араптом". І такі раптом. Потрапляю в технічний простір за і над сценою. Дуже круто, висить повно завіс, тросів, прожекторів. Внизу горить лампочка, зверху світло від дверей на дах, які вже встигли відкрити мої товариші.
Поки вони досліджують дах, я збираюсь провести тут час до повного виснаження акумулятора у фотіку. Як раптом чую, як хтось знизу ходить. Лол, охоронець, якого не було ні видно, ні чути, коли ми заходили. Довелось спішно і тихенько звалити, як і прийшли, плачучи про те, що зробив лише 3 фотки, одна з яких не в фокусі :-[
Треба навідатись ще разок і відфоткати як має бути)

7
Плани / Бомбарік в суботу 08.04
« : 06.04.2017 12:54:32 »
Хто має бажання пройтись в невідвідане ніким сховище в суботу ввечері?

8
А насправді - філія Одеськго Університету Зв"язку. Так-так, в цих спорудах, які створювались, як лабораторії лазерної техніки та космічних досліджень, екранованих від зовнішнього (електромагнітного) світу, ведеться начитка для тудентів-заочників за спеціальностями телекомунікації та лінії зв"язку. Також проводяться лабораторні роботи та деякі дослідження.
Але це зараз так. А ще в 2009 році дані споруди стояли напівзруйновані, належачи до підприємства-банкрута і стояли, протікали і чекали свого часу. В приміщеннях не було ані вікон, ані придатного для навчання освітлення, ані теплоізоляції (хоча зараз вона також не всюди є, алюмінієвий тоненький дах, все ж). Тож довелось все відновлювати практично з руїни, щоб студенти могли вчитись) Зараз і далі ведуться роботи по облаштуванню останніх 2х "бульбашок".
Це все нам розповіла пані Катерина, директор закладку, яку ми зустріли, коли вже збирались іти, так нікого і не зустрівши.
Також вона дозволила дещо сфотографувати:
фасад ззовніДві окремі бульбашки трошки не в тому стані, щоб їх виставляти напоказ, тому за просьбю, їх я не знимкував)
Всередині дуже затишно, хоч і десь так само зимно, як і надворі. Також фотографував лише дещо, за проханням.


Досить цікаве екранування, не таке як у кубах, наприклад
Також цікаві вітражі

Склепіння великого залу:

Прохід біля деканату. На картинах зображені усі 16 психотипів особистості. Художник зобразив їх всіх за 1 тиждень!


І наостанок - лабораторія електроніки. Все гарно, тепло, аж хочеться вчитись)

На цьому все. На жаль зафоткати все-все не вдалось, оскільки це б привернуло зайву увагу до проблем закладу (основна з яких це недофінансування), але і того мені було достатньо. Подякували та й на вихід)

9
Одна з перших теплих ночей, ми з Xaolas-ом волочимось в сторону високої телевежі з метою зацінити їх сховище. По прибутті розумію, що ситуація стрьомна - 3м від кпп до одного наклонніка, інший прямо під вікнами, в яких видно телевізор і чиюсь тінь. Але, як виявилось тільки з третього заскоку під другий наклоннік, він був відчинений)) Тому ласкаво просимо.
Зустрічає нас малесеньке сховище червоною гермою, звичним запахом і... трьома новенькими унітазами, що стоять в першому залі :)

Наступний зал радує новими гумовцями, які хтось розставив на нарах)

Плакатіки


Шафки для всякого різного


Різнокольорова ФВУ


Ось і все, наостанок прикріплю відео, якщо комусь цікаво. За якість фоток не копайте, були обоє без фотоапаратів).

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=9OxgPCRPakg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=9OxgPCRPakg</a>

10
Таки відбулось!)
Відвідини баяну великим гейпарадом з метою привернення уваги нових жителів сайту до статевого життя старих.
Було аж 13 чоловік, що здивувало, але ніяк не розчарувало. Приємно, що одні ще можуть і не лінуються ходити, а інші не морозяться познайомитись і офуїти з того, як ведуть себе трушні дослідники. Але ж всі знають, що то не завжди ми такі буйні)
Ось вам трошки моїх знимок, які робились під методичні вказівки Роя, за що йому респект і уважуха разом з дякую.
А за фото\відео того трешу, який там коївся насправді, звертайтесь не до мене ;D


Roy i, власне, я

STALKER та Elektrichking

Наш парад

А під кінець всі так напилися, що перетворились на худобузомбі. Тілько один Wolf лишився тверезим і вирішив врятувати людство.

І зельона фотка тої самої сцени, не можу вибрати, яка краща)

Якшо хтось має зауваження до обробки фоток, то кажіть, бо то я перший раз крутив в лайтрумі всьо шо крутилось)

11
Бахіли, кульки, шохочеш на ноги, щоб не промокло. І ліхтар)

13
Був на диво теплий вечір січня минулого року, коли ми з комрадом Xaolas - ом шлялись містом у пошуках пригод. Так непомітно вечір перейшов в ніч, і я так непомітно відчув, що великий шипастий паркан опинився в мене за спиною, а погляду моєму відкривається вид на дуже затишну територію, яка ніяк не схожа на щось, де може бути такий от об"єкт. Ну дійсно - ніразу б не подумав. Походили ми там біля двох наклонників, покопали вші, постійно озираючись, шатнули той, що був подалі від кпп, яке не подавало признаків життя досі. А той наклоннік зрадливо привів нас в якусь дивну кімнатку, де було лише пару труб і кранів на глибині 3х сходових прольотів. Дивно, але шо зробиш, тре просочуватись в той другий.
Отож, коли я розчепнув ширінку і дістав свого телепортатора перед входом, мене /ВНЄЗАПНО/ помітив пес, який спав біля воріт весь час, поки ми там лазили по території, а це добрих 2 години ми там лазили, ага. Ну я тут добре очканув, бо псу до мене метрів 15, а мені до паркана десь зо 5 метрів. Але собака просто двічі гавкнув, понюхав повітря, понюхав ворота, понюхав собі під хвостом і влігся спати знову. А я з тремтячими руками посидів ще пару хв нерухомо, поки не продовжив свої брудні діла.
Пес вже не реагує ні на що, ми спокійно заходимо всередину і бачимо гарну картину

Перше приміщення на шляху - дизельна. Гарно, але мало місця, щоб нормально сфоткати)

Далі венткімната

Наступною була комірка з хламом

Після цього був великий зал з телефонами)

Від нього ішли по сторонах такі кімнатки


Від тих кімнаток, в свою чергу можна було потрапити в такі от комірки, де мали сидіти зв"язківці

Досить імовірно, що і сидять десь зараз, тому, що апаратура там робоча і подавала признаки життя, які можна почути на відео в кінці звіту
До речі, годинник абсолютно правильно ходить)
Також були приміщення з технікою всякою - допотопною і не дужеТам же була ще одна комірчина з хламом

Ну і найцікавіше шо там було то така от ввімкнена АТС
Ну ось і казочці кінець, а хто слухав молодець. Насправді то все видумки, фотки позичені з урбантріпу і ваще я - не я і хата не моя)
Відос з помєхами
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=PKTx224mpGw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=PKTx224mpGw</a>

Обговорюєм, коментуєм, піднімаєм експлорер з колєн https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7549.0.html
#Explorer_живи

14
 Отже, як і обіцяв, збираю народ на вилазку в колектор Полтви з метою дійти до вулиці Стуса і оцінити стан колектора там ( надіюсь, нас не завалить).
Також, можна спробувати пройтись по новому колектору, якщо його на той момент не запустять.
 Пропоную здійснити сіє дійство в неділю, 16 жовтня, погода обіцяє бути нормальною.

З собою мати світло, відповідний шмот, бахіли або л-1 та гарний настрій.
Час і місце здибанки пропоную узгодити в темі.

15
Обговорюєм)

16
Поїв пасочки, можна і прогулятись. Нагуляв окремостояче сховище ІІ класу на 750 людських тіл. На глаз, площа  десь квадратів 700. Гарне чисте і з сюрпризом, який в кінці буде на відео. Ну так от - основне приміщення.


Герма, якою закінчується спуск вниз, який багато з читаючих цей пост бачили, я впевнений. З правої сторони видно нари накриті тряпочкою.

Так само ніжно накриті ящики з різним хабаром.

На стінах багато плакатів.


Баки для води біля самого входу.

Також є навчальний клас з крутими плакатами і макетами.На дверях писало, що то вузол зв"язку штабу ЦО. Але більше схоже на кабінет дірєктора.

І моя улюблена частина - заходжу в дизельну.

Оскільки камера телефона не захоплює всю кімнатку, довелось скрутити глазок з дверей.


Получилось прикольно, побавився ще) взагалі зручно фоткати в маленьких приміщеннях, не треба вжиматись в стінку, щоб захопити все, що треба.

Ну вот вроді і все, туалети фоткати я не став вже, а більше нічого.
І от обіцяний сюрприз. Заходжу я в сховище і чую голоси. Дуже очканув, зразу пригасив світло, слухаю. Не можу зрозуміти, звідки голоси, вроді близько, але світло ніде не горить. Крадуся в сторону кабінета начяльніка, зазираю, там пусто. І лише православне радіо. Пасочку святять там. Жееесть)
Шота відео з ютубу наш форум вважає інвалідним, тому ось пряма ссилка
https://youtu.be/S8VkK3PBji8

Обговорення http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7398.0.html

17
Класно-класно, аж самому засвербіло піднятись)

Апдейт: а вас вже на варті запостили)
https://vk .com/govarta1?w=wall-66210801_632971

18
Було щось про нього писане в темі про входи і вентшахти, ото я вирішив дослідити детальніше. Залаз проблем не склав, бо там до мене вже явно хтось був, вша розшатана, геркон на гемрі при виході з рачника в сховище зірваний. Думаю вже, шо йоой, нічого не лишили цікавого. Але нє, культірні біли папєрєднікі, майже нічого не роздестроїли. В загальному гарне сховище, горить світло, досить чисто, комплектація стара, але з надлишком). А дизель так пахне, що не хотів від нього йти просто ;). Отож вилажу з рачніка і потрапляю в великий зал. Єдине приміщення дляя людей, решта для обслуговування.По краях були стільчики.


Столик чергового, чи шось таке.І багацько плакатів.


І ще трошка)Далі заглянув в пункт управління. Нічого цікавого, світла нема, фотка не дуже.


А от венткімната шикарна.Територія з хабаром, посеред основоного приміщення. Лише одна нормальна фотка, через те, що світла там небагато.


Гарні, замазані герми. На випуклій гермі висить геркон, мооже навіть досі працює, не перевіряв. А напроти неї заховалась герма в дизельну.Електрощитова.


А ось і сама дизельна, краса неземна :)От і все, обговорення тут:
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7359.0.html

20
Смітник / Алмазінструмент
« : 14.03.2016 21:56:37 »
Було щось про нього писане в темі про входи і вентшахти, ото я вирішив дослідити детальніше. Залаз проблем не склав, бо там до мене вже явно хтось був, вша розшатана, геркон на гемрі при виході з рачника в сховище зірваний. Думаю вже, шо йоой, нічого не лишили цікавого. Але нє, культірні біли папєрєднікі, майже нічого не роздестроїли. В загальному гарне сховище, горить світло, досить чисто, комплектація стара, але з надлишком). А дизель так пахне, що не хотів від нього йти просто ;). Отож вилажу з рачніка і потрапляю в великий зал. Єдине приміщення дляя людей, решта для обслуговування.


По краях були стільчики.

Столик чергового, чи шось таке.


І багацько плакатів.

І ще трошка)


Далі заглянув в пункт управління. Нічого цікавого, світла нема, фотка не дуже.

А от венткімната шикарна.


Територія з хабаром, посеред основоного приміщення. Лише одна нормальна фотка, через те, що світла там небагато.

Гарні, замазані герми. На випуклій гермі висить геркон, мооже навіть досі працює, не перевіряв. А напроти неї заховалась герма в дизельну.


Електрощитова.

А ось і сама дизельна, краса неземна :)


От і все, на вихід і надіятись, що ще спіймаю маршрутку в такій то пізній годині)
Обговорення тут
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7359.0.html

Сторінок: 1 2 3 »