Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Golem

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »
1
Привіт Всім!

Вилазка відбулася і то дуже успішно. Викладаємо сюди все шо назнімали. Також напишіть будь-ласка хто шо почув від різних інженерів. Щоб вся інформація була в одному місці. Та й щоб в самого з голови не вилетіло з роками.

Я свій звіт писатиму на вихідних. Мене чекати не потрібно, викладайте вже! Зараз викладу  для затравки тільки три загальні світлини і попередження.

Не лізьте на телевежу. Це небезпечно для здоровя!!!!

Сумарна потужність наверху в сотні разів перевищує потужність мікрохвильовки. На губах відчувається металевий смак а обличчя червоніє як баварська сосиска в тісті. Вони піднімаються наверх або коли все вимкнено взагалі або лише на короткий час коли передавачі працюють на мінімумі.


2
Я живу на нудній околиці Львова де окрім п’янок та полювань ніколи нічого цікавого не відбувається. І у мене є мрія! Я мрію аби тут сталася якась визначна подія і Хоросно увійшло в історію. Щоб я мав куди зводити на екскурсію гостей, щоб моє село знали всі таксисти, щоб навколо розвинулася туристична інфраструктура.

Вчора мені приснився сон. Надворі ніч, вітер та завірюха. Я прокидаюся від звуку вибуху та незвично-яскравого світла у себе в кімнаті. Визираю у вікно та бачу в полі куски фюзеляжу що охоплені жовтими язиками полум’я. Мені все зрозуміло. Я швиденько одіваюся, кидаю в багажник Джипа теплі покривала і всі наявні в домі аптечки та їду на місце трагедії.

Надривається роздатка перемелюючи мокрий сніг, двірники працюють на повну та все рівно нічого не видно. Їду через поле навпростець орієнтуючись на відблиски вогню. Раптом бачу чорну постать інопланетянина зі щупальцями та хоботом. Похитуючись з боку в бік постать йде мені назустріч. Давити чи не давити?- думаю я і продовжую свій рух. Та доволі скоро у світлі фар я роздивляюся пілота військового літака в баро-костюмі та з характерним патрубком від протигаза на закривавленому обличчі. Він щосили махає мені руками аби я не їхав далі, бо там розлите пальне.

Саджу його в авто аби грівся а сам йду визволяти другого пілота. Від удару літака об вежу мобільного зв’язку його катапульта заклинила та не спрацювала. Вправно орудуючи болторізом вигризаю його з броне-крісла. Подумки дякую Богу що дав мені таке цікаве хобі як Експлорер. Помагаю йому дійти до машини і, вже їдучи з ними двома додому, викликаю усі рятувальні служби.

Далі інтерв’ю, виступи на телебаченні та нагороди за мужність. З усіма ними я ділюся своєю мрією. Після розслідування катастрофи як подяку за подвиг мені залишають шасі, крило та інші крупні уламки цього літака. Звожу їх до себе на подвір’я та до кінця життя маю пасивний дохід.

Раптом я прокидаюся. Сумно визираю у вікно та, крім чорного силуету Деревацької вежі на оранжевому фоні засвіченого Львова - нічого більше не бачу. І тут мене осінило. А мрія ж то моя не така вже і нездійсненна! Я ж живу недалеко від аеропорта. Наді мною цілий день здійснюють взліт та посадку літаки. А на їх шляху стоїть такий собі істукан - сімдесяти-п’яти метрова вежа без освітлення. Я знаю що це вже не територія Аеропорта тому її ілюмінація не є обов’язковою. Та тим не менше, для біди багато не потрібно.

У Львові є авіаційно-ремонтний завод. Під час випробовування щось піде не так, військовий літак зіб’ється з курсу та зачепить чорну примару. Чи наприклад у погану погоду collision avoidance system скомандує одному пілоту піти вверх а іншому вниз, у вежу. Або просто пасажирський літак уникатиме турбулентності та скине висоту. Чи навпаки, не зможе її набрати через overload duty-free товарами та лід на закрилках.

Деревацька Вежа


Вежа на горизонті: Обід


Вежа на горизонті: Вечір


Вежа на горизонті: Ніч


Якшо не пофіксати освітлення вежі то моя мрія колись таки та й здійсниться. І ми матимемо ще один літак у Хоросно для туристів.

3
Більшість людей зазвичай думає що історія це щось таке далеке і недоступне. Що цим займаються спеціально обучені люди, а прості смертні тільки дивляться в кіно і читають на фейкбуці. Та ж насправді історія є зовсім поруч! Вона може лежати під бруківкою у вигляді старого колектора, бути закопаною в бідоні повному документів УПА десь у бабці на городі, чи розсипана як стос документів у підвалі будинку попри який щодня ходиш на роботу. «І ти ростеш, старієш, вмираєш. А тої правди так і не знаєш…» Це Скрябін співав саме про історію навколо нас на яку ми забили і якою не цікавимся. Зазвичай.

Зазвичай, бо саме цим і займаються Дослідники Львова, які залазять у всякі нетипові місця аби краще вивчити і зберегти для нащадків відбиток свого міста. На цей раз був підвал і горище будинку на проспекті Шевченка. Споруда пов'язана з мудрістю, але сюди добровільно ніхто не хотів би попасти. Троха запутано щоб не підставляти людину, але це однозначно не Прокуратура 😊

Що найдивніше вам доводилося знаходити у підвалі? Здохлого щура? Старі пляшки? А як на рахунок збірки газет Львівська Правда, касових апаратів і стоматологічного обладнання? Хто бере хабар прохлдьте на касу будь ласка! Будинок ззаду зараз переробляють під офіси. То ж ми відносно вільно все облазили та перефоткали. Включно з горищем. Здивували монітори Samsung SynchMaster 550B. Колись такі йшли по 120 баксів і були предметом розкоші. А зараз лежать собі мирно на балконі, людям лінь їх навіть на смітник винести.

Стівен Кінг книжки жахів не про то писав


Опа! Хабарище!


Типове звалище мотлоху кінця 80-х


Хто з Хабарем підходьте до каси


Знаряддя тортур


Найменший молоток з усіх що я бачив


А це найменший презерватив. Тепер маємо що дарувати на наступні N днів народження


Почалася історія


Двері в цивілізований світ


Цю штуку ніхто молоком чи водою навіть не розводив. Всі їли так ложками. Було мегасмачно!


Тільки Лесик знає що це! Пишіть ваші версії в коментарях під постом знизу


«Й стакан гранений як алмаз. І Лаєшся до того ж як скажений на всякого шо він є підерас!» (с)ЛП


Ого, а Роман Метельський якось скаржився на брак преси перехідного періоду


В цій газетній пилюці не тільки люди, а й звірі перетворюються на мумії


Це про вечір з Експлорером


Чимось Садового нагадав


І глюки їй не страшні! Працює за будь-якої радіації


Хід в сусідній підвал


А ось і він


Старий вже став, весь в павутині
Ото колись глючило Львівський керамічний завод!


Проспект Шевченка з горища


А де утеплення і пароізоляція?


Є три Д1 канали, так шо помилка не виключена


І тут хлам лежить


Безпровідна праска! По блутузу живиться


В сумі нас 13 і прапор. Це з фотографом шо виконував роль штатива


В SunnyMan достойний конкурент зявився


Електричкінг вирішив підзарядити свій акум


Ваасяяя! Мо чо пашатать найдьотса?!


Дякую STALKER і п. А. за організовану вилазку! Докидуйте і ваші враження!

4
Плани / Памір, по раз другий!
« : 02.02.2019 10:44:55 »
Як я писав в планах на 2019 рік - їдемо на Памір!

Щодо дат то тут вибір невеликий. 8 березня Чорнобиль, не підходить, 1 березня - в мене корпоратив :( Далі шахти.

Тому пропоную 22-24 лютого. 22 в пятницю ввечері виїжджаємо. Їхати 8 годин. На саму гору шансів заїхати мало, куди серйозніші офроадери ніж я рубалися 2 дні. Але спробуємо.

Від села йти наверх 6 км, десь 2 години по снігу. Там далі ночуємо в колибі. Якшо будуть зірки - гуд, ні - ну то ітак добре шо в ми Карпатах :)

В суботу зранку відсипаємся, провідуємо Кляузу в Сераті.  В неділю їдемо назад у Львів.

Зголоситися треба до 7 лютого щоб я встиг відправити паспортні дані в прикордон службу. Хто їде - мені в ПП всі паспортні дані з хто видав і пропискою.

Зараз їдемо я і попередньо deadmeat_jun. Є ще два місця в джимміку. Якшо назбирається більше людей то можна взяти легендарну Червону таврію! Якшо не продасться до того часу. Зголосіться хто має права і готовий їхати!

Наявність зимової споряги обовязкова!

Ось звіт з попередньої мандрівки на Памір

5
Привіт!

Є домовленість шо можна попасти в Стебник офіційно. Спуск відбуватиметься в робочий день. Проведете там цілу зміну. Подивитися полазите де хочете.

Мені такий варіант не дуже підходить. Бо мене з нового року на роботі перевели на підтримку бородатого глючного коду. Відповідно помінялося начальство. Цю роботу я роблю погано. Тому мене ніхто не відпустить на день. І таке мене чекає напевно весь цей рік дупа. Проте коли тут збереться хоча б 4 людини то я допоможу все організувати. Максимум група 8 людей.

Тому пишіть кому цікаво + і орієнтовну дату. Процес виглядатиме троха складно. Коли будуть відомі бажаючі, треба буде написати заяву, паспортні дані. Почекати поки це затвердять аж в Києві. Потім пройти інструктаж ТБ і все таке. Зате в шахті можна буде глянути луговні, конюшню, капличку, депо і все таке.

6
Привіт Всім!

Щось в мене хотюнчик кудись запхати свого фотоапарата. То ж пропоную цю споруду. Збираємося коло неї на 19-00. В цей час там вже нікого не має бути, а хто і буде то на очі ніц не бачитимуть. Бо то пятниця вечір. Заліземо наверх, спробуємо шось сфоткати

7
Птахофабрика коло Давидова зливає відходи прямо в ліс! Аміак в них зашкалює! Зробимо відомими цих «підприємців»! Більше фото внизу.

Викиди з птахофабрики в ліс


Аналізи зашкалюють!


Якось ми з Лесиком вирішили провідати бункер в лісі коло Давидова. Та туди ми так і не попали. Бо проходячи повз Птахофабрику досвідчене око дослідника помітило щось не ок!

Позаду птахофабрики тут знаходиться велика галявина. Виглядає так що зовсім недавно вона вся була перекопана. Сліди свіжі, чорний грунт ще навіть не присипало снігом. По периметру галявини вкопані бетонні кільця. У них з кількох сторін врізані оранжеві каналізаційні труби діаметром 100мм. У ці колодці з території птахофабрики тече бруднуватого кольору вода що смердить курами. На самій території птахофабрики видно відстійники, звідки власне вода і тече.

Територія птахофабрики зі сторони лісу


Вся територія позаду фабрики свіжоперекопана, в землю заклали оранжеві труби


Сюдою йде труба з птахофабрики у ліс


А це вже в лісі


Свіжа траншея для наступної труби


Тут труба з відходами виходить у ліс


Вид від колодязя коло птахофабрики на ліс


Підходимо до одного з свіжозакладених колодязів


Всередині є трьох сторін врізано оранжеві труби. Напевно щоб сполучити його з іншими аналогічними колодязями


Зразу поруч на території птахофабрики є відстійники. Вони сполучаються з колодязем що вище на фото


Всередині одного з колодязів активно тече жовта на вигляд рідина. Смердить курятиною.


Та найгірше не це. Найгіршим є те, що вся ця нефільтрована вода за їх задумом повинна впитуватися в грунт. Для цього і зроблені ці колодязі. Звісно що взимку грунт промерзає і впитує воду погано. Тому «горе інженери» і вивели додатковий злив у ліс що поруч.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=T6EO1u3pGYU" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=T6EO1u3pGYU</a>

Уявляєте, нефільтровані відходи птахофабрики течуть прямо у ліс! Притому що поруч є жилі будинки а в самому лісі функціонує джерело. З цього джерела регулярно беруть воду місцеві мешканці, іншого джерела питної води в них нема.

Ця ж мутна рідина за сто метрів спокійно витікає собі в ліс


Трубу тільки проклали і то вона вже собі зробила яр. А що буде з лісом якщо цей аміак литиметься протягом довшого часу?

Вид на ліс


Джерело в лісі


Я не полінувався і набрав воду для аналізу. Ось результат


Я вважаю що власники птахофабрики поступають негарно. Потрібно робити очисні споруди, а не зливати все у ліс. Порадьте будь-ласка як можна звернути увагу громадськості на це і змусити власників птахофабрики виправити ситуацію?

8
Плани / Мої плани на 2019 рік
« : 24.01.2019 05:25:11 »
Привіт Всім!

Вирішив поділитися глобальними планами на цей рік і приблизними датами. Звісно шо все воно коригуватиметься по факту. Але тим не менше. То ж хто бажає приєднуйтеся!

0) Млинки як буде настрій
1) Кінець лютого - Памір з Дедмітом молодшим
2) 8 березня - ЧЗВ, організовує Рой
3) Травневі свята - Чорногора от сих до сих
4) Просто якісь теплі вихідні - печери Камянка
5) Просто якісь теплі вихідні - Калуш
6) Зелені Свята - пошук U88 під яйком
7) 30 квітня (вибори)/9 травня - Добити бомбік коло облради

Список оновлюватиму по мірі поступлення нових ідей та виконання старих. Якшо маєте цікаві пропозиції - давайте, включу в список.

Також пріоритетом ставлю налагодження співпраці з владою і максимально легальне відвідування (для зрадофілів "паління") обєктів. А по простому - розвиток індустріального туризму у Львові.

9
Привіт Всім!

Екскурсія переноситься на один день на вівторок 12 лютого!

Зв'язався з директором. Попередньо на 12 лютого біля 11:00 під вежею на високому замку. Мати з собою паспорти, бо там строгий режим на вході. Бажано до 10 людей.

Якшо всі не вліземся і вони будуть проти, йтимемо двома групами.

Нам покажуть нутрощі будівлі під самої телевежею, передавачі, хвилеводи, узгоджуючі пристрої. Розкажуть як це все працює. Місце доволі небезпечне, електровакуумні прилади і висока напруга. Неадекватів не пускатимуть. (це було попередження)

Якшо з нами буде троха дівчат і вони мило всміхнуться то можливо нас зводять і в бомбік під самою телевежею. Але це не факт.

Будь-ласка зголосіться хто буде. Мені потрібно знати кількість наперед  бо на вільні місця є бажаючі не тільки з Експлорера.

Якщо вони змінять час чи дату то повідомлю.


10
Продається жива легенда цього форуму! 2003 рік. 1,2 двигун. Панель Люкс. 160тис пробігу. Все працює

1200 доларів. Для тих хто на ній колись їздив буде знижка ;)Ця машина навіть має власну біографію в Туристичних Креативах!

Тест драйв доступний в мене на Луганській!


11
Катаючись навколольвівськими селами можна наробити купу гарних фоток прямо з машини. :) В плані Урбан Експлорера я мав на увазі. Один з таких обєктів знизу. Частина діюча, але занедбана. Паркан так собі, багато дирок. Зато є красиві фотогігієнічні антени якими гріх не помилуватися. Навпроти через дорогу велике антенне поле на короткі хвилі. Так як то було 7 січня то на свіжовипавшому снігу слідів охорони виявлено не було. То ж я сміло все обходив і обдивився. Координати викладу для своїх щоб чужі бува не полізли хитати цей ні в чому не винний красень.12
Вирішив написати звіт з місця в яке я мріяв попасти ще з 8 класу. Тоді на уроці інформатики нам розказували про зародження комп’ютерів, перші лампові ЕОМ і все таке. Потім я читав про історію комп’ютерів практично в кожній книжці чи журналі. Я тоді не вірилося що колись зможу це все побачити своїми очима…

Музей компютерів знаходиться в серці силіконової долини Дуже цікаве місце де я стараюся навідуватися час від часу. І всім зацікавленим рекомендую

Перший IBM PC


Стенд з рахівницями


Машина Бебеджа


Ну це всі знають


Програмовані калькулятори випуску 60-х років


Древня нестандартна клавіатура


Сортувальна машина для карточок


Аналогова машина для вирішення дифрівнянь


Аналоговий інтегратор


Справжня Enigma що шифрувала колись для німців


Аналогові компи для вирішення проблем Армії


Ще тоді для реклами компів використовували красивих дівчат


А хтось же ш в цьому розбирався!


Перший операційний підсилювач на лампах


Оригінальний!


Маленька частина ENIACЦе для введення програм


Атомна Бомба?


Насправді це оперативна пам'ять на ртутних трубках на 1024 біти


А це пам'ять на осцилографічній трубці


А це вже UNIVAC. Перший комп’ютер що випускався в промислових масштабах


А потім на ринку з’явилася IBM і зробила нормальну передню панель


Компютеризований командний пункт Армії США


Перший Жорсткий Диск


А ще були монстри з нерухомими головками


А в нас з цих дисків ще досі роблять антениПам'ять на феритових кільцях


32К. Зараз в наших процесорах стільки самоСучасна пам'ять, нічого цікавого


Не тільки дискети були громадні


Хто ІТ-шник той пойме. 1975 рік. Проблеми всі ті самі і зараз


Комп’ютер Аполона
Станція МИРЯпошки гарно придумали з радіаторами


Раджу всім прочитати про першу Жінку програміста. Реально смішно 😊


Комп’ютер вбудований в ракету

Так виглядає PDP-11 з нормальним асемблером. Також для неї був написаний С і спортований UNIX


Наш ZX-Spectrum чомусь був втричі більший ніж їхній


Хех, Історія


Звідси Джобс запозичив графічний інтерфейс


Після такої мишки справді захочеш мати однокнопочну


Перші комп’ютери AppleІ їх прямий конкурент IBM PC XT


Ну а потім понеслась
На такому стенді з кнопками шо там внизу справа мене ше вчили в Політесі


Компютер деБіла Гейтса


NEXT на якому зароджувався сучасний інтернет і ООП


Сервер Гугла початок 2000-х


Кому за 30 мали б таким бавитися
Моя перша і найбільш улюблена гра. Проходив з базукою всі рівні :)


Автономна, 2015 рік


Дивишся на це все і згадуєш ось цю фотку. Правда в тому що головний принцип роботи того всього залізяччя не помінявся за останніх 50 років! Все просто зменшилося і стало потужніше.


більше фоток тут

13
Велічка – стара соляна шахта коло Кракова. Популярне місце яке щороку відвідують кілька мільйонів туристів. А чому в Україні немає своєї «Велічки»? Наприклад соляні шахти Калуша в рази більші та красивіші. Були…

Нажаль зараз всі шахти Калуша вже мертві. Ще на початку 2000-х туди можна було спуститися. Та з того часу шахти були покинуті напризволяще і поступово руйнувалися. Не без допомоги людей. Зараз всі шахти Калуша повністю затоплені. Туди зсипають сміття. Все що зверху порізано на метал. Хто винен мало б з’ясувати слідство…

В цій статті ми опишемо існуючі шахти Калуша. А також спуск на дно останнього «по документам» сухого ствола. Протягом 15 років сюди ніхто не спускався. 170 метрів глибини, дві години розбирання завалів з гнилих дошок та побутового сміття і ти на дні. Щоб зрозуміти що і тут теж вода.

Та не все ще втрачено! На галичині все таки є одна суха соляна шахта! І туди навіть зараз можна спуститися на ліфті та помилуватися чудовими кристалами. А також помолитися в капличці що знаходиться майже триста метрів під землею. Аби Бог допоміг владі хоча б цю шахту зберегли для нащадків та відкрити її для всього світу.
(с)Roy---

                                    Частина перша: Дослідження Стволів

2 січня. Злорадно відвізши Лесика та Анастас на роботу, помившись в басейні, пофоткавши переповнений Проспект Червоної … я все ще був сповнений енергії. Тож не довго думаючи видзвонив Сонячного Чоловіка і ми поїхали в Калуш на розвідку.

Саме в цей час Віктор Павлів, заядлий турист і колишній бієць АТО, а тепер депутат міської ради – написав що має інформацію по шахтах. Тож ми разом все об’їздили та оглянули. Перш за все - звіт в інтернеті від 2015 року де люди спускалися в шахту це фейк. Вони в Калуші в самі шахти не спускалися і фотки ці з іншої шахти. Доведено слідством а також підтверджено ними самими :)

Всі дані про шахти йдуть від місцевого Експерта Х Садового. Він нас скеровував і знав в принципі про шахти дуже багато. Думаю що майже все.

Спочатку ми заїхали в найперспективніший вентствол тут. Це територія автосервісу. Все під замком і надійно закидано підкрильниками. Саме тут науковці зовсім недавно спускали зонд в трубу і він виявився сухим. В другій частині статті буде опис як ми сюди спускалися.

Але в порівнянні з іншою шахтою стан плачевний. Все в іржі. Верхніх щаблів драбини немає. Але нижче драбину все ж таки видно. Якщо і спускатися – то тільки зі страховкою щоб не зірватися. По стінках ствола тече вода. Не знаю куди вона потім дівається. Може втікає на нижні горизонти. Є легкий рух повітря вверх.

Плюс що нас зустріти дуже позитивно. Все відкрили, показали, готові навіть допомагати.Далі ми поїхали в Пійло. Це нова шахта яка не була обєднана з рештою. Ззовні стан просто чудовий. Можна вилізти наверх і все пофоткати. Але за словами Садового всередині суцільна вода.Другий рядок вже зїхав :)

А чи не простіше було прокласти залізницю аж до самого Комбінату? А то вагонетки заїжджали на цей підміст і пеерверталися в вантажівки
Колесо стоять явно несиметрично
Тут вагонетки грузили на Белази і везли на фабрики

Далі ми поїхали в колись потужню діючу шахту тут. На жаль зараз це руїна повністю закинута. Два стволи. Туди тече вода і зсипають сміття. Шансів на нормальний спуск мало. А всього 18 років тому тут вирувало життя!


Дякую Міші за контакти правильний людей! :)

Старий звіт від Xaolas

2000 рік, все ще живе
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=t9t8czoWdWA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=t9t8czoWdWA</a>

Карта Шахти від Xaolasтут

Вони спускалися 4 або 5 шахтою, 60 метрів і була пробка. Далі не вдалося. Коло автосервісу не спускалися.

---

                                    Частина друга: Спуск на Дно

Зібралося нас пятеро: Vasi4, Deadmeat_junior, Sannyman, Sviatodiy і я. Ми весь тиждень готувалися до цією мандрівки.

План був такий:

1)   Спускаємо на шнурку вниз камеру в герметичному боксі. Дивимся чи варто лізти в принципі. За це відповідав Саннімен
2)   Якшо варто то я лізу перший зі страховкою по шнурку і драбинах. Бо жумаритися вверх без драбин це дуже важко.
3)   Якшо вниз є нормальний спуск то всі решта спукаються за мною і роблять офігенні фотки


Сонячний морозяний ранок. Відігріваємо замок, відкриваємо ворота, робимо блок і всі необхідні приготування. Метр за метром бокс з камерою опускається в чорну безодню стволу шахти. У світлі 100Вт прожектора ледве проглядається дно. Через 170 метрів камера показує що металеві тюбінги перейшли у бетонні. Видно пляшки на дні і не видно води. Завалу чи корка нема то ж вирішуємо лізти. Камера відпрацювала на повну і дала певність що там відносно безпечно. Дякую Саннімену. Сподіваюся він викладе сюди опис цього пристрою.Беру розкладну драбину. Все під ногами прогнивше і хитається. Перших чотири прольоти лізу виключно на ній. Дерево штатних драбин розсипається під руками тож стараюся його не торкатися. Ще кілька років і підлога теж зігниє. Тоді спуск буде виключено по шнурку.

Наверху стволу відчувався рух повітря. Ми думали що це знизу шахти йде. Насправді ні, дує збоку від старого вентиляційного тунелю.Все мокре, гниле і слизьке. Добре шо хоч на голову не капає. Драбина зроблена без цвяхів і так сяк тримається купи. А от дерев’яні стіни людського ходка були забиті цвяхами. Цвяхи всі перегнили і дошки попадали всередину ходка, перегородивши шлях униз. Приходиться ставати на коліна і кожну з дошок брати і скидати униз в ствол. Також треба ще тягнути страхувальний шнурок вниз. То ж на кожен проєм сходів йде кілька хвилин часу і маса зусиль.

Розумію що я тут перший і до мене ніхто ще не лазив. Це додає оптимізму. Поруч бачу навіть цілі кабелі. Металхантери, навіть не думайте за ними сюди лізти. Ваше життя коштує дорожче!

Стає жарко. Повітря душне, стояче та наповнене запахом гнилої деревини. Хлопці зверху мерзнуть, а в мене піт капає з-під шолома. Але його я не знімаю ні в якому випадку. Весь тунель всіяний старими автозапчастинами. То і діло якийсь вижимний підшипник чи масляний фільтр норовить перевірити мою каску на міцність. А ще уламки дошок які час від часу летять мені навздогін.

Стараюся бути обережним. Перевіряю кожну сходинку на міцність перед тим як на неї стати. То ж як напряжно буде хлопцям мене звідси витягувати якщо щось станеться. Стараюся не думати скільки ще лізти і для чого воно мені здалося. Коли в кайф і ти щасливий то яка різниця.

Десь на половині спуску закінчується мотузка і перестає тягнути рація наверх. Я наодинці з собою та химерними оранжевими тюбінгами вкритими сталактитами. Чим нижче тим сухіше. Дошки тут значно міцніші і йти суттєво легше. Я набираю темп. Час польоту уламків дошок в стволі шахти скорочується до кількох секунд. Значить вже близько. В голові маячить думка що мені потрібно якнайшвидше справитися але бути при цьому максимально обережним. Бо вони ж там наверху за мене переживають напевно. Страху за себе в мене нема. Я ж бачу шо я роблю і як.Напевно ніколи в житті я ще не був такий радий зустріти бетонну стіну. Значить скоро дно! Ура, я буду на дні, і то в позитивному сенсі цього слова. :) Так і сталося. Дерев’яна драбина закінчилася на міцній бетонній підлозі. Ліворуч, якшо дивитися обличчя на ствол шахти, йдуть металеві сходи вниз. Вони ведуть широким бетонним похилом кудись далеко в шахту. Попри сходи йде металева труба для викачування води з шахти. Ступаю кілька сходинок і на жаль … поверх цього вього плавають всюдисущі пластикові пляшки.

Міряю рівень води. Коло сходів він 1 метр. Небагато в принципі. Але вода потім впирається в стелю похилу і далі хіба що з аквалангом. То ж і цей ствол мертвий. Приходить усвідомлення що я зараз у місці де, напевно, вже більше люди не побувають. Тож все фоткаю та стараюся запам’ятати.А чому камера не показала воду?- спитаєтеся Ви? Все дуже просто. По центру стволу шахти височить двометрова купа сміття. От камера на неї і приземлилася.

По барометру звіряю глибину. І справді 174 метри. По розчищених драбинах за півгодини вилітаю на поверхню. Підйом виявився значно легшим ніж спуск, всього 30 хв. Уявіть собі що з глибини стволу шахти не тільки радіозв’язок не тягнув, а навіть не було чути гуркоту дошок що я скидав і не видно світла мого ліхтарика. Всі запереживали. А так як я спускався кілька годин то Дедміт навіть почав йти мене рятувати, за що йому великий респект і подяка.Я весь в характерному калійному багні з ніг до голови. Футблока Експлорера і труси наскрізь мокрі від поту. Але очі горять то ж я оповідаю всім шо там внизу і як. Сам собі дивуюся: звідки в мене стільки енергії! Я ж мав бути мертвий та виснажений. Може там внизу якийсь енергетичний розлом? Неспроста не тягнули рації, не було чути ні звуків, не видно світла….

Вхід на дно тепер розвіданий і спуститися може будь-хто за 15-20 хвилин з мінімальною під-страхівкою. Я б замурував зараз вентиляційний канал щоб по ньому не текла вниз вода. І подивився що там буде з дном за пів року. Якшо вода впаде  - то є сенс відкачувати. Якшо ні – значить це грунтові води і боротися з ними вже запізно.

Дуже дякую всій команді, а також Віктору і Василю. Без вас всіх спуск був би неможливий. Що я не здогадався то набрати води і попробувати чи солена. Але це легко виправити 😊

З дна шахти я виклав всі фото шо мав. Для історії. Там жарко і сиро, соррі за якість.

Викладайте будь-ласка свої фотки і відео! Мають бути гонські кадри 😉

14
Чи є в когось фото Японської заправки у Львові? Бо з Києва в неті зустрічаються. А от Львова нема  :(

Для тих хто не застав - вона стояла коло ДАІ на кільці Кульпарківська - Володимира Великого.
15
Гарно поснідали з девятої ранку і аж до 2 дня :) Як і минулого разу було сніжно та тепло. Якшо чесно то не хотілося навіть розходитися. Місце зачотне. Від памятника Євреям ліворуч на підйом 200 метрів. Поки чекали щоб всі зібралися то встигли навіть побувати на Зоні. Правда добровільно. :) Скажу чесно, нічого цікавого там нема.

Координати на майбутнє
49°51'31.7"N 23°59'15.1"E
49.858792, 23.987524

Сніданок Дослідника Оголошується відлкритим!
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=CEbOI3lFCfA" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=CEbOI3lFCfA</a>


16
Нарід тут пише про Америку, Африку та інші екзотичні країни. Я вирішив додати троха про Китай.

Якшо коротко - то Китай мене вразив не менше ніж колись вразила Америка. Багата, розвинута країна великих можливостей. У них величезний внутрішній ринок завалений далеко не дешевими речима. В середині країни живуть добре, квадратний метр по 2000 доларів. Коло узбережжя живуть дуже добре :) Єдине шо проблеми з англійською і інтернетом, але всюди мусить бути ложка дьогтю. Альбом також є на ФБ

Частина перша Сhendu

Китай це круто! Велика розвинена країна з історією, культурою і смачною хавкою


Офіс сайпреса. Виглядає краще ніж в Сан Хосе


Китайська їжа. Смачна, поживна, в міру гостра. Харвувалися нею 2 тижні, не померли. Голодними теж не були


Це вам не китайське га...но


Щенду, глибокий Китай коло Тібету. Не біля моря як ми всі звикли думати


Панди справді дуже милі


При вїзді в китай нас всіх назвали Alien


Ми вибрали найближчий готель до офісу. А всередині ось таке. Опа, попандос. Значить вночі будуть посторонні звуки з сусідніх кімнат


Поліція чесно про все попередила


А це вони класно придумали! У випадку пожежі ти маєш як дихати


Приїхали і вирішили піти подивитися як воно вживу виглядає


Китайський велосипед. так зроблений шо поламатися нема чому


Хмарочосів тут море. І кожен по інакшому освітлений. Це мені дуже сподобалося


Ура! МИ занйшли справжнє китайське риштування!


Торговий центр з аквапарком всередині. Махіна огого, щоб обійти одну сторону займає десь 15 хвМармур в торговому центрі. Виглядає бомбезно!2.5 грн за півгодини. Платиш мобільним телефоном. Дуже тут популярно


Хот спот. ТОненько нарізані кусочки мяса паличками вариш в гарячому супі і потім їж. Дуже смачно!


КИтайський алкоголь. ТИпово 45-55 граудсів, смачний


Виголяд з офіса Сайпреса в Шенду


От шо шо, а культура водіння тут як в Україні


Ми в один з вечорів вирішили пробігтися. На нас всі дивилися, білі тут рідкість


СИхів, 2000 за квадратний метр


Леонід купує мандаринки, 100 грн за кілограм


В китаї всі готуються до нового року


Там де всі ходять вони взяли і зробили культурну стежку


Новий рік, торговий центр


Наші китайські друзі, щообіду ходили з нами


Китайська бетономішалка, довша за Європейську


І такі автобуси ше їздять по місту


Зверху шматки мають атке ж призначення як і гума на осі велосипеду. Аби блистіло!


З англійською в них тут все складно  :( Це загальнокитайська проблема


Найбільший екран який я коли небудь видіу. Десь метірв 50 завдовжки. Світлодіодний


МИ реально хвилин 15 втикали тупо на екран


Мій сніданок. Завжди можна було найти шось атке шо хочеться зїсти


Начальний пожежної охорони зразу кидається в очі


Історична частина Шенду


Що не зробиш заради мегаселфі


Будинка по кілька тисяч роківЦя шутка на дверях охороняє від злих духів
Молильний диск


Написано, дослівно"money, money, money"


Просто і ориганльно як зробити прикрасу для будинку з дерева


Центр Шенду


Потім ми пішли в китайську оперу


Нам ерально дуже сподобалося, було цікаво! І зовсім не нудноя к можна було б подумати


Чувак показує 10 способів наливати чайЦей спосіб напевно найтяжчий


А ці чуваки вміють міняти маски на обличчі шо ти не встигаєш навіть помітити


Дитяча література така ж як і в нас


Купив собі додому чайничок, шоб на пальнику гоутвати


Будда проповідник наццизму


Ось маленький магазинчик з буддоюі чайничком


Кожен їх рух дуже милий!Кажуть шо на людей вони нападають тільки коли ті їдять їх листя


А це мегаприкол. Завалитися на дупу і чекати приходу


Далі ми пішли дивитися як їх годуют

Бамбукові зарослі


Але більішсть часу панди сплять. Так шо нам дуже повезло побачити їх активними


Вічна камера


Гострий і негострий суп в хот споті


Курячі трахеї і телячий шлунок


І це ше один сортирний креатив


В гоетлі все дуже стерильно, сідаєш на целофан


17
Коло водопаду Камянка і гори Ключ є кілька вельми цікавих і малоописаних печер. “а окремі (хребет Ключ у с. Урич Сколів. р-ну Львів. обл.) сягають сотні метрів довжини (Прохідний двір – 520 м, Пілігрим – 175 м, Сімох кажанів – 135 м, Веселка – 120 м, Трьох кажанів – 102 м) та 40 м вертикал. амплітуди (Прохідний двір). (c)”Ось лінки на них

1)   Журнал Карпати
2)   Вікімапія
3)   експрес
4)   Про відкриття печери в 1992 році Віктором Дублянським 

Печери вертикальні і без мотузок туди фіг спустишся. Точних координат де входи немає. Наприклад та ж печера Пілігрим на вікімапії позначена в лісі, а на фотках – на галявині. І по різні сторони від гори. Я зв’язувався з Денисом Трофімовим хто робив ті фотки, він вже ніц не памятає ☹ Але шо блукали довго і тяжко я йому охотно повірив, гори в тих краях виглядають просто тільки на карті

Маю бажання сходити туди зимою і спробувати відшукати входи. Чому зимою – бо так простіше їх знайти. З печер піднімається тепле повітря і дирку буде видно здалеку. Саме так була відкрита Печера під Петросом.Одноденний похід. Вийти з Труханова на Ключ ~ 2 години, попробувати спуститися в печеру ~2 години. Поїсти. Якшо буде ще час то сходити до острова Пасхи і перевірити точку з вікімапії. Якшо пошуки будуть успішні то крім фоток і гарного звіту матимемо ще троха кажанчиків для Руфуса.

Шукаю 1-2 напарників з хоча б якимось досвідом зимових походів. Знання альпінізму тільки плюс. Але якшо шо то я можу і сам спуститися глянути шо там внизу. Всю альп спорягу нестиму я ;)

Якшо входів сходу і не знайдемо то теж нічого. Ознайомимся з місцевістю і троха загартуємо свої імунітети.

ПС: Міша, якшо ти знаєш когось з Львівських спелеологів хто може точніше описати де ті входи то був би дуже вдячний!

18
Є пропозиція зібратися і спробувати копнути. Якшо приймуть то приймуть. Скажемо шо готуємо місто то відбиття ворожої агресії.

Копати треба вдень шоб не привертати уваги. Файно було б мати роби і виглядати як державні працівники .

Ось скопійоване повідомлення звідси

Один з небагатьох бомбіків де давно ніхто не був. Але його треба добряче копати. Можна підлаштуватися під якусь чергову блокаду облради або організувати суботник з "очистки парку"


За Словами Стінгера там колись за совка тусувалися неформали. Недавно під час чергового перформансу в парку проламали бетонну плиту входу після чого по шуріку все засипали землею.

Пропонуйте дату і час. Ці вихідні в мене зайняті. Можна 25 числа після сніданку дослідника.

19
Привіт Всім!

Доволі часто потрібно перейти з берега на берег Полтви чи забратися в якийсь хитрий люк.

Хто в мене був дома то зрозуміє для чого мені там драбина. Особливо на новий рік з тими всіма іграшками. Але її також можна використати і для мандрівок Полтвою.

В упаковці


Важить всього 6,5 кілограм і має довжину 2,6 метра


Компактний розмір що влізуться в будь-який люк


Зручно носити подорожуючи Полтвою


Апертурні спотворення оптики телефона. Вона насправді звужується в кінці


Тестовий стенд


Коліна почуваються доволі впевнено


Я над  маленькою але все ж дренажкою


67 кілограм витримала без проблем. Але мені пора худнути. Норма 63кг!


20
Щойно мене вітав з ДН знайомий медик шо там працює. Казав шо можна запросто попасти і пофоткати згоріле горище. Головний хід опечатаний. Але бокові хоч і закриваються на ключ, але часто бувають відкриті. Також, на його думку, там доволі цікавий підвал, правда весь у плісняві і грибку.

Згідно його даних на горищі було багато підсобних приміщень. В якості протипожежних заходів деревяні балки були обкладені бруківкою. Не помогло. Займання почалося в районі пральні. Поточна версія коротке замикання (а як же автомати і запобіжники???)

Не пишу тему в плани бо нема сенсу йти групою. Туди якшо і лізти то краще подинці. Перед тим вдівши дешевий спортивний костюм і перемотавши обличчя червоним бинтом намащеним кетчупом. Або ще можна ломитися синім і з бодуна після триденної пянки. Тоді ти максимально схожий на "хворого" і якшо запал то кажеш ніби заблукав та і йдеш тіпа в свою палату. А насправді робиш коло і пробуєш ще раз
Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »