Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Skip

Сторінок: 1
2
З'явилась ідея після реконструкції висадити на Городоцькій кущі та низькорослі дерева. Ідея належить alex_shutyuk. Детальніше тут і тут

4
Шафа з вішаками:
-всі розміри в мм
-глибина 360 мм
-колір світлий
-стан - тверда 4
Віддам за символічне пиво, єдина умова - самовивіз

6
Львів - столиця зимової олімпіади 2022 року. Міф чи реальність ?
Відео
як пише ZAXID.NET
«Концепцію реалізації на Львівщині проекту «Олімпійська надія - 2022» розробила робоча група, що була створена в ОДА на виконання відповідного доручення Президента України Віктора Януковича, – розповів після презентації голова Львівської ОДА Василь Горбаль. – Цей документ стане основою для створення всіх майбутніх детальних програм».

За його словами, концепцією передбачено розміщення об’єктів для проведення змагань із зимових видів спорту. Основні споруди будуть розташовані у Львові та Сколівському районі. Проектанти запропонували спорудити в обласному центрі п’ять льодових палаців для тренувань та проведення змагань із ковзанярського спорту, фігурного катання, хокею та шорт треку. А на базі Сколівського району запланували розвиток спортивної інфраструктури для занять біатлоном, гірськолижним спортом, лижними гонками, сноубордом, фрістайлом та лижним двоборством. Крім цього, консультанти порадили розмістити у лісі між Львовом та Винниками комплекс для занять стрибками з трампліну, бобслеєм та санним спортом.

Окремо в концепції передбачено зведення поблизу Дублян всеукраїнського центру підготовки олімпійців.

9
Посилання / Бомбосховище
« : 13.09.2010 15:25:33 »
Якесь бомбосховище  Тиць

10
Всяке-Різне / ремонт монітора
« : 12.06.2010 17:49:14 »
сталася в мене прикра подія - під час грози згорів монітор (був включенийй в розетку в "режимі очікування"). Монітор samsung 930bf. В сервісному центрі на стороженка навішали лапші на вуха - типу якщо він вже не на гарантії вони таким не займаються, та й взагалі то треба в Київ відправляти.і тд і тп. Міг би хтось з форумчан подивитись на то і хоча б поставити діагноз - ремонту підлягає чи ні. В ідеалі, звичайно, було б добре його зремонтувати. Наразі в монітора працює лише кнопка on/off.
З мене само собою - пиво, квас і тд :)

P.S. Варіанти типу - розбери та подивись на то і то краще не пропонувати, бо я як полізу своїми кривими руками в середину монік можна буде використовувати тільки як рамку для картини  :)

11
З радістю віддам в "добрі руки" 2 старих телевізора які останні років 10 проживають на горищі (це для оцінки робочого стану). Умова є тільки одна - самовивіз. Усьо.

P.S. Подальша доля телевізорів мене абсолютно не цікавить (розбирання/розбивання на запчастини і тд)

12
може знає хтось що колись було в стрийському парку приблизно тут ?

17
Посилання / ЗКП "Таганский"
« : 03.06.2009 21:44:45 »
Москва подземная. ЗКП "Таганский"
http://periskop.livejournal.com/338954.html

18
http://tustan.com.ua/

Для тих кому подобаються скелі. Є де полазити. Фотки додавати не буду, на їхньому сайті їх достатньо...
Знаходиться воно тут http://www.wikimapia.org/#lat=49.1891226&lon=23.4072304&z=16&l=0&m=a&v=2

Сторінок: 1