Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Fozi

Сторінок: 1
1
Виникла така проблема: потрібно промити систему опалення, але хімії в продажі найти не можу. Може хтось знає де можна придбати таку хімію(Радили Металін Т\Т-10\Т-20)? Усі інтернет ресурси черпали свої запаси з Росії, але у зв'язку з погіршенням відносин з РФ, вони більше не постачаються...Львівський Хім Завод такого не має...Може хтось знає якісь інші кислоти, які можна в нас придбати?

2
Всім привіт!Вибачайте за затримку звіту,так сі вийшло :)
                                                                            Пролог
Довго думалась ця вилазка і на кінець таки здійснилась!Хоча нас всього,було двоє...Я і Хімік.Хімік якось не дуже хотів щоб ми двоє їхали,тому на потяг ми попали за 3хв до відправлення.Сама поїздка була досить весела.Я попросив Хіміка,щоб він показав мені свій ПМ(пневматичний).Він дав мені його і почав змащувати магазин.І в цей момент підійшов провідник,щоб перевірити білети,хоча він нам їх і продав,коли він побачив пістолет в нього лице поблідло і згадавши що ми маємо квиточки,попрямував далі. ;D
По приїзді ми роспитавшись мешканців в яку сторону нам потрібно прямувати,потопали по дорозі в село.Погодка була просто супер,безвітряно,легенький морозець...классс...
Дорога виявилась не довгою,хвилин 20,до бравшись до села,ми закупили трошки провізії і вирушили на об'єкт.

                                                                           Власне і сама ВЧ

Але лізти в наглу через КПП(яке було розбите),ми не наважились,тому пішли оглядати територію.Вразила площа поля "Волни"- 42 гектари.Ми вирішили заходити зі сторони розбитих гаражів.
Картина була досить жалюгідна,все розвалюється,нікому не потрібне...Ми дійшли до пункту обслуговування і почули гавкіт.І вирішили заховатися в боксах.

Але гавкіт наближався і ми побачили охоронця.Він спокійно до нас підійшов і пояснив що це територія МО і тут гуляти не можна.Також сказав,що на днях,тут вкрали дроти і тут буває міліція,яка може нас забрати на 3 сутки в райвідділ...наївний ;D Ми покивали головою і пішли на вихід.Обійшовши територію ще раз,ми вирішили все таки йти через КПП...Після чого ми заховались в одному з будиночків для офіцерів і стали перекушувати...Але на жаль в нас не було ножика і ковбасу нам довелось різати ось так:

Через 10 хв мені чомусь захотілося піти пофотографувати сам будиночок,але в коридорі я виявив дівчину...

Вона сиділа в кінці коридора,курила і плакала...На жаль я не встих сфотографувати її,тому що коли Хімік пішов на це дивитись він виявив,що по коридору,до нас,йдуть двоє чоловіків,один з яких в камуфляжі.Ну все,приплили...Ходи для втечі перекрито і нам залишалося спокійно сидіти,пити каву і їсти канапки...Побачивши нас,вони привітались,і діставши 0,5 почали розказувати свої історії.


Вони виявились ніякими не охоронцями.Один з них служив в цій частині,після Афганістану,а другий служив в Чечні...Один з них під час розповіді розплакався...Як ще виявилось,охорона є тільки на складах через які ми хотіли залізти,а в самій ВЧ нема...З казарми,мешканці села,хотіли зробити школу,але МО їм цього не дозволили,ось вони і перестали її охороняти і зробили з неї "парк для прогулянок".Зібравшись ми пішли на екскурсію по ВЧ.
Першим об'єктом в який ми потрапили,була їдальня.Після їдальні ми направились на пост керування "Волною".Нас зустрів вояка в формі з німецьким прапором.Виявилось "Волна" працює,але він нам нічого не міг розказати,воєнна таємниця...Все що ми побачили-це дуже велику кімнати з реєстраторами,з якої йшов характерний гул.Потім ми відправились до приміщення охорони.Здивував інтер'єр приміщення.Все по домашньому,затишно.А ось і зброярська:


Також найшли план частини і її обходу.

Після чого ми направились на склади,в яких вже давно нічого не було:

Після складів ми направились в котельну:Вона була велика і розбита...Насосів вже не було...В середині ми найшли 6 великих пічок на вугілля.А також 2 вертикальних і 6 горизонтальних баків для води:

Також була найдена маленька банька і басейник :)Наступною цілю була казарма.Виявилась вона дуже не поганою.Солдати жили в кімнатах на +- 8 ліжок(можливо двох поверхових).

За розповіддю двох добродіїв,в підвалах казарми були "каптьорки",в яких зберігались речі і т.д.І ось ми найшли спуск в підвал:На вході нас привітно зустріла пара "бахіл".А вже в самому підвальчику,акуратно змотані дроти:

Ось і самі приміщення.

В казармі не забували і про спорт:
Також був найдений другий вхід в підвал,який був замотаний дротом і колючкою.Звичайно ми не пройшли мимо,а почали його розмотувати.Але були розчаровані...Ще декілька фото з казарми:

На останньому поверсі,видно часто буває мокро,тому що паркет не погано вздуло:Після казарм залишалась тільки остання будівля,в яку ми так і не змогли потрапити(місцеві погрожували викликати охорону,і ми щоб не наражатись на небезпеку успішно звід там звалили,ще до того ж їх було більше...)
Це була будівля штабу:Ех...шкода було прощатися з частиною...Насправді дуже сподобалось,чудова природа.Дякую Хіміку за компанію і SHELTER'у за фотоапарат!!!

Трохи більше фото тут: https://picasaweb.google.com/102501543889306066077/zNtJXB

3
Всім привіт!Вернулися живі) Звіт буде завтра вечерком.

Не хочу здатися занудним, але завтра було позавчора  :)
Ще капельку))

4
Довго думав про вилазку в ВЧ біля села Воля-Висоцька.
І ось цей час настав. Я часто проїжджав повз неї, їдучи в село. Частина закинута, за доволі свіжою інформацією, охороняється декількома людьми, які сидять в дальніх будівлях. Поруч з ВЧ розташована ультразвукова імпульсна установка "Волна". І ще багацько всяких антен. На даний момент туди їде точно 3 людини, Roy ще думає,тому що все таки робочий день.
Я планую вилазку в цю середу(15.01.14.). Швидше за все будемо добиратися потягом,самий дешевший варіант(по студаку 2-4 грн), він відправляється 7-8 година з головного вокзалу(точний час ще уточню). Станції в селі нема. Тому з потяга треба буде топати 3-4км. Назад добиратися будемо вже напевно маршруткою, тому що вечірній потяг в годині 8 якщо не пізніше. В планах також відвідати пам'ятник Несторову, який знаходиться в 3 км від села.

5
Привіт діггерам!Ось вирішив з вами поділитися корисною інформацією і заодно розказати про нашу вилазку в бункер  [Тут ще недавно був опис вилазки і хабара]

[Bottlehunter]

6
На стрийській між будинками є цікавий бомбік,точніше їх там 2.Обоє знаходяться на утримані танкового заводу.Ось координати 49.79216,24.021551.Є бажаючі туда злазити приблизно на цьому або наступному тижні?

Сторінок: 1