Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Lesyk

Сторінок: 1 2 3 4 5 »
1
Основна тема тут

Ось цей нелюбимий мною млин:

2
Всіх пацанят запрошую до бокалу чаю і читання у зручному положенні оповідь про це доволі дивне, тим не менше цікаве місто.
Най качка копне той FlickrЗаснування фракійського поселення на місці сучасного Несебира відносять на кінець ІІ тис. до н. е. Тоді воно було відомо як «Мелсамбрія», тобто «місто Melsa», легендарного засновника поселення. Поселення мало дві зручних гавані — південну і північну, де навіть сьогодні знаходять багато останків стародавніх кораблів.
В кінці 6 ст. до н. е. до фракійських берегів прибули грецькі поселенці дорійського походження і заснували тут свою колонію. Місто, яке змінило назву на «Мессамбрія», поступово розширювалося, будувалися храми, школи, театр. З того періоду залишилися фрагменти фортечних мурів і рештки глиняного посуду.

Мессамбрійці почали карбувати власні монети близько 440 р. до н. е., приблизно з І ст. до н. е. карбували золоті монети. У міста були жваві торговельні відносини з полісами Чорного, Егейського і Середземного морів.

У 72 р. до н. е. місто було здано мешканцями без опору римському полководцю Марку Лукуллу і згодом стало частиною Римської імперії. Римляни не стали руйнувати мури і громадські будівлі. Вони спорудили терми і систему водопостачання. Месемврія, як тоді називали місто, продовжувала карбувати свої бронзові монети і залишалася важливим торговельним і культурним центром на узбережжі Чорного моря римської Фракії, незважаючи на зростання поруч Анхіалу (нині — Поморіє). Після розпаду Римської імперії Месемврія опинилась у складі її східної частини.


Ну а далі про історію східної Болгарії може почитати на Вікіпедії, або на інакших не менше безавторитетних ресурсах, ібо болгарською читати - то просто вочи повипадают. Тому далі розказуватиму вже свою оповідку.

Несебр як місто складається з трьох умовних частин - історична частина (що розташована на острівці, котрий з'єднаний з материком 400м перешийком), стара-нова частина (шось схоже на Тернопіль, Івано-Франківськ чи тому подібні містечка) та зону, де вже виключно готелі.
Можу сказати одне - якщо хтось їде в Болгарію в ті краї, але не в Несебр (Сонячний берег і інші Помор'я) - можна з гарантією в соточку сказати шо там навіть не пахне людиною, котру цікавить культура (то ті, хто у Львові знають тільки Оперний театр, Макдональдс та рандомний_гадюшникоклюб_нейм - я впевнений що ти, мій маленький експлорист, знаєш декілька десятків таких людей. Не слухай їх, ти ліпше сьорбни ще чайку і читай маю простиню.

Отже, поговоримо про історичну частину.

Рухаючись по перешийку, проходячи повз старий дерев'яний млин (такий печальний що я навіть толком і не фотав його), дожовуючи солодку та соковиту кукурудзу царєвіцу ми опиняємось перед залишками оборонних споруд.

З підсвіткою в темний час доби там здебільшого печальненько, тим не менше де гарно - додаватиму вечірні фотоПри вході зустрічаємо карту острова з цифрами та назвами пам'яток - по-моєму безкоштовний квест це якраз наш варіант. От і поїхали!Йно сраний паклюжний млин навіть не входить в список пам'яток - так йому, паскуді гнилому, і треба. А ми вже бачимо що оборонні мури вже ми пройшли, тож пункт номер 2 - то археологічний музей - ось і він

Я там був 10 років тому. Як і в інших місцевих музеях. Дивитись там нічого, відверто кажучи. Тому гопца-ца далі!

Наша прогулянка відбуватиметься мальовничими вуличками, оточеними будиночками 19-20 століття. Усі вони виглядають наступним чином: перший поверх з каменю, 2, 3 - з дерева. Направду самих вуличок можна було б зробити трильйон фоток, але дуже тяжко вловити той момент коли немає ні висячих туристів, ні ходячих кондиціонерівНашим 3 пунктом є Церква Святого Стефана, котра була побудована в XI столітті. Спочатку церква вона присвячена Богородиці, і пізніше була перейменована в «Святого Стефана». Таким чином, багато фресок є тематично пов'язані з життям Божої Матері.

У XVI столітті церква була розширена на захід, і в XVIII столітті був доданий притвор. Будівля церкви є трехнефную базиліку розміром 12 ? 9,50 м. Вона була побудована з кам'яних блоків і цегли.

У церкві є більше 1000 зображень в 258 композицій, на яких представлені сцени чудес Христа, наведені за євангельськими переказами. Характерні стилі робіт дозволяють розрізняти кисті трьох майстрів: двоє працювали в східній частині нефа, а третій - в західному. На початку XVIII століття на східній стіні притвору була написана сцена «Страшного суду» в традиційній іконографії того часу. Заходити не будо можливості, але фото з нету говорять самі за себе. Не до такого іконописання я звик - тут в кожного шо не очі як в циклопа, то лоб як в прибульця. Не моє, оминаємо. Але для цікавих - фотки тицьЧетвертою точкою є в нас Церква Святого Іоанна Алітургетоса (неосвяченого), XIV століття, Несебир - хрестово-купольна церква з трьома вівтарними апсидами і нартексом. Довжина 18,5 м, ширина 10 м. Основа хрестоподібної частини церкви є майже квадрат. Оформлена чотирма колонами, кладка кам'яна і цегляна, фасадні стіни розчленовані сліпими двоступінчастими нішами, прикрашеними різними геометричними формами з цегли і невеликих кам'яних блоків (кераміко-пластичний стиль). Є два входи - північний і південний. Подібне архітектурне рішення рідко зустрічається у церковних будівель.

І тут - ТАДАААААААМ, РЕКОНСТРУКЦІЯ!!Підкріпимося на пів шишечки фото з вікі -Не далеко звідси є доволі своєрідний заклад, вивіска говорить сама за себе -Кажуть що десь після півночі, коли п'яні туристи вже порозбрідаються по домівках, тут відбуваються посиденьки під акомпонемент пісень раннього "Скрябіна" та трушного "Дафт панку". Жизнь - то така вещь...

А ми здійснюємо маленький марш-кидок - і опиняємось біля 5 точки. Так як сюди потрапити очевидно, більшість туристів, що не заглядують в таємничі вулички товчуться саме тут.

Церква Христа Пантократора, перша половина XIV ст - хрестово-купольна церква з трьома вівтарними нішами і нартексом. Загальна довжина - 16 м. Ширина - 6,7 м. Хрестоподібна частина будівлі оформлена чотирма колонами. Апсиди зсередини напівкруглі, зовні пятістенний. Фасади розчленовані багато декорованими сліпими нішами. На диво, дуже мало є статтей (більших за 4 рядки) на Вікі українською про що-небудь в Несебрі, тим не менше про цю споруду - тицьІ тепер бігом до 6 точки - Церква Святого Іоанна Хрестителя, X століття- хрестово-купольна церква з трьома вівтарними нішами. Загальна довжина храму складає 12 м, ширина - 10 м. Храм має хрестоподібну конфігурацію в плані. Конструкція церкви складається з двох циліндричних зводів, що перетинаються в центрі композиції. При будівництві використовувалися річкове каміння і бут. Фасад, цілком ймовірно, був гладко поштукатурений.

Поруч при вході організована приємний скверик з фонтанчиками. Взагалі, тут доволі багато питних краників посеред міста. Зручно, капець. Але лише щоб помити яблучко, але не напитися - вода там звичайна водоканалівська хлорка.Ти все чемно читаєш та уважно розглядаєш? Містер Чайка тримає ситуацію під контролем, не наривайся на неприємності.Наступною ничкою буде наш пункт 7 - Церква Святого спаса. Немає тут чого багато розказувати - більше схоже на гараж, ніж на церкву 16 століття. Тим не менше, позаду можна побачити заникану площу та дерево інжиру. Там маленька площа заникана. Там не ходить жирносракий турист, там не ходить жандармерія. Там була наша ничка, де ми дерли з дерева інжир, шоб закусити ракію (місцевий алкоголь - фруктовий самогон, гадість рідкісна). Гарне місце для привалу посеред прогулянки. Ти, мій маленький читачу, також перекуси чогось. Бажано краденого, так буде атмосферніше.І тут стає несподіванкою, що вже 2 дні я бухав гидку ракію поруч з пунктом 8 - Ранньовізантійськими термами (а ше думав шо то за розвалини  :) ). Ці терми були побудовані в 6 столітті за часи правління Юстиниана І Великого. Вивчено лише 2/3 її площі - 5 теплих приміщень, 2 з яких з півкруглими басейнами, центральний зал та коридор. Інша частина будівлі залишилась під вулицями та новими будинками. Терми працювали до 8 ст.Ничкою 9 буде знову заникана від жирних туристів Церква Св. Архангелів Михаїла та Гавриїла, XIII століття - однонефна церква з нартексом, куполом і дзвіницею. Довжина 14 м. Ширина 5,2 м. Нартекс з двома виходами - північним і південним. Фасад декорований склепінчастими нішами з каменю і цегли.

Десята ничка - І тут НУ СЛАВА БОГУ, ХОЧА Б ОДНА СПОРУДА КЛАСНО ПІДСВІЧЕНА УНОЧІ - Церква Святої Параскеви, XIII століття - однонефна церква з характерним нартексом і вівтарної апсидою. Конструкція даху не збереглася. Можна припустити, що церква була купольної. Ймовірно, над нартексом височіла вежа-дзвіниця. Кладка змішана - цегляна і кам'яна, брили ретельно обтесаних. Фасади вирішені в кераміко-пластичному стилі.

А далі (11 ничка) рухаємось до розвалин Церкви Святої Софії, кінець V - початок VI століття - тринефна базиліка з відкритим перекриттям. Загальна довжина 19 м. Ширина 13 м. Поділяється на нефи двома рядами по п'ять стовпів. Середній неф шириною 9,3 м завершується на сході великий критої апсидою - зсередини круглої, зовні тристоронньої. Справжній свій вигляд отримала на початку IX століття. Базиліка була частиною комплексу - резиденції митрополита Несебрского.

Проходимо до неї такою от ничкоюНа сьогоднішній день використовується як концертна зала під вікритим небом - в перші дні ми там бачили розставлені музичні інструменти та стільці для слухачів - там відбувався місцевий фестиваль етнографічної музики. Дуже тяжко сфоткати бз ніякої мудили, котрі лізе в кадр - знову ж таки, на центальній вулиці знаходиться, всяка жиробасина лізе.Тепер трошки фотодRoyчки з місяцем і гівнофотикомПошук 12 нички - то була ше та історія. Я довго не міг роздуплитися, що от ця яма поруч з базаром типу Вернісажу, без жодних "розпізнавальних знаків" - то не згорілий гараж Діда Опанаса та його копЄйкі - а Церква Святого Димитрія. Внезапно знайдена 1968р. Хз що це мало бути, може якась сімейна церква (це офіційна версія).На шляху до 13 нички нас (так-так, саме НАС - тебе також, уважний читачу) кантрить високопосажений сматрящійІіііі - 13 ничка, себто церква Святого Теодора (13 століття) -  це ще один сарайчик  ;D Маленька однонефна церква з нартексом і апсидою. Довжина 8.7м, мирина 4.15м. Фасади розділені сліпими нішами з цеглинок та маленьких камінців. Ну ладно, 14 ничка вже ліпша, то базиліка Богородиці Елеуса. Побудована в 6ст. В історичних джерелах про неї згадується протягом усього середньовіччя до 14ст, коли вона була частиною монастирського комплексу. Була відкрита під час археологічних розкопок в 1920р. Представляє собою трьохнефну, трьохапсидну базиліку з притвором і внутнішнім двориком. Середня апсида ззовні - тристінна, а в середині - напівкругла. В бокових нефах знаходиться ще по 2 апсиди менших розмірів, розташовані на північній та південній сторонах.15 ничкою буде церква Святої Богородиці, котра є діючою з 1873 року. Всередині - на половину церконий магазин, на половину реставраційне недорозуміння.

До речі, в Несебрі є дивна традиція - коли хтось помирає, то всюди розвішують оголошення про те коли буде поминальна служба - ламінований а4, де є ім'я та призвіще, фото, іноді ше поганяло, та дата, година та місце. І це стосується не лише парастасу, але і 9 днів, 40 днів - на кожних дверях щось висить. Поруч з церквою дерева та паркани вопше окуповане повністюНу а 16 ничка - то музей, котрий був закритий сімома замками, тому фоток не буде. Хіба от вуличка поруч:Що можна загалом сказати про Болгарію - або сюди, або нікуди (імхо). Навіть не здогадуюсь, чим би я займався тих самих 11 днів, якби не ходив гуляти майже щодня до історичного центру. На рахунок болгар - УЛЬТРА-СУПЕР-ДУПЕР ввічлливі та приємні люди, хоча зазвичай не знають ніякої мови, крім болгарської. Завжди на пальцях підкажуть, зорієнтують і т.д. За той весь час не зустрів жодного неприємного болгара. А от москалі усі гидкі були. Як і ромуни. А болгари - молодці і красавци.
Церкви гарні ззовні, але всередині дивитися немає на що. Може хіба пара стендів з фотками стоятиме. Але, впринципі, не варто очікувати більшого, все-таки це невеличкі цервушки, більшості з яких понад століття.

Болгарська мова - читається та розуміється дуже просто. Але виключно коли вона на папері. Усну мову зрозуміти анріал. Ось трошки написаного, шо мене позабавило і я при цьому не забув це сфоткатиПро кухню: весь Несебр завалений ресторанчиками на любиий гаманець. Усюди зазивали9000, котрі і російську, і польську, і навіть іноді трохи українську знають - та шо там говорити, один навіть "Карпати-Львів" знав  8) . Тим не менше, сама-по-собі болгарська народна кухня нічого цікавого з себе не представляє. Це, в основному, "пательня" або "глечик" з тушеними овочами та м'ясом в різних пропорціях відповідно. Місцева живність з води - це виключно кілька, ставридка, чернокоп (одна хоч трошки більша рибка) і ше якась мєлоч. Усе інше - імпорт. Смачно, гарно, але на скільки це необхідно в межах подібного відпочинку - кожен хай вирішує для себе. Пиво місцеве - гімно  :P Вино - всюди абичне, тільки в одній точці я знайшов вино місцевого маленького виробника - з гордістю можу заявити, що це було найсмачніше вино, що я коли-небудь пробував. Вода - чистюня, пляж - гарний пісочок (але не там де москалі - бо там де москалі, там всьо в бичках, лушпинні від сємок і інше лайно, ненавиджу москальню гррр ).

Посони, дякую за увагу, гарно посиділи, багато почитали та оглянули - хочу дати вам пораду, котру варто запам'ятати на все життя. Її доносить кожна трансформаторна будка -  НЕ ПИПАЙ, ОПАСНО ЗА ЖИВОТАОбговорення тут

3
Смітник / Re: Казка про Волгу
« : 21.08.2014 21:54:09 »
хаха до 90 таке корито ? ;D Через це і повідмовляли циліндри..
Скільки дав за неї ?

4
Прийму в дар, чи обміняю на якусь літру пива зульдацьку футболку (просто хакі/камуфляжну/пох кароч). Бо тепер на ДоблеснійВійськовійКафедріТМ все серйозно, і шататися просто в чорній футболці (а насправді в експлорерівській  ;)) під формою не комільфо, от і доводиться шукати. Стан і розмір згрубша пох, адже недоліків не буде помітно за моєю чудовою затертою старою камуфляжкою, яка подекуди однорідно-зелено протерта, навіть не плямиста.

5
Та Лесик то ше той їдок! Йому то не йде, раз в Ню-Роздолі шашлик з земноводних робили, так пів-ночі відкачували бідолагу... ;D

Ігуана - це рептилія, а не земноводне. Неуч.

6
У понеділок ввечері зконтактувала зі мною журналістка 24 каналу - хотіли зняти бомбосховища Львова.
Зібралися у вівторок зранечку - я, Soulstorm, команда 24 каналу - і ми вирушили у бомбосховище, що на Садовій. Там виявилося підтоплено (не глибоко, але все-одно не комфортно, бахіл в нас не було), тому ми не продовжили інстал. Та, впринципі, це було не так важливо. Ми вирішили залізти в інше, де сухіше та мальовничніше - але на підступах до нього нас зустрів високий жирний хач (охоронець стоянки), котрий не міг звязати нормально речення, у котрому було б трошки більше ніж 2 слова (і то щоб сумарно не перевищувало 8 складів), верещав, виривав з рук журналістів їхні посвідчення... дурнувата, хоча весела ситуація. Ми намагалися вирішити це питання з безпосереднім керівництвом даного об'єкту - але це потребувало більше часу, ніж ми могли б на це потратити. Тому дуже не заморочувалися, а відправилися на один дуже цікавий об'єкт, що належить одному держпідприємству, де зараз працює близько 50 чоловік (а ще 20 років тому там було майже 1000 працівників  :-\), де було чудове, хоч і пошарпане - але доглянуте, сухеньке, світленьке бомбосховище. Там і відзняли весь сюжет.

От посилання на сюжет (ті, хто здогадуються про його місцезнаходження - будь ласка, не коментуйте у відкритій темі): http://lviv24.com/home/showSingleNews.do?na_lvivshhini_pereviryayut_bomboshovishha&objectId=81470

Власне отриманий сюжет дуже мало передає цього гарного бомбосховища, але в цьому немає вини журналістів - саме на цю тематику було виділено вкрай мало часу. Ну і мені ще треба вчитися і вчитися говорити на камеру  :)

Ну на цьому розповідь можна завершити, я попрощався з Soulstorm-ом, подивився серію серіалу "Справжній детектив" з Метью Макконахі в головній ролі, погамцяв, поринув у лоно снів... і мене зненацька (ну наскільки це слово доцільно використовувати щодо хроплящого мене о п'ятій вечора посеред підлоги) розбудив дзвінок з невідомого номеру.
Коли після 2-ох хвилин діалогу (тобто коли мені шось розказували, а я нічого не міг спросоння розібрати і лише угукав) я зрозумів, що зі мною спілкується журналістка ICTV, "Надзвичайні новини", вони також хочуть зняти матеріал. Я погодився, ввечері поспілкувалися з Soulstorm-мом, вийшли до консенсусу що будем показувати або Садову, або ще одне паскудне, жахливо затоплене сховище Автонавантажувача.
На наступний ранок ВНЕЗАПНО виявляється, що окрім ICTV ще хоче зняти матеріал СТБ, паралельно до цього мені регулярно приходять смс від ТРК Україна. Ну о*уїти млять, тєлєзвізда найух. Після швидкого обдумування ситуації я прийшов до думки, що Садова, котру оточують сотні малих підприємств немає великого сенсу відвідувати з трьома групами журналістів. Тому обрали наступний варіант, адже він знаходиться на деякій віддалі від подібних споруд, охорони, хоч він і затопленіший, і всередині там порожньо.
Ми походили по затопленому бомбарі з операторами ICTV та СТБ, розказали що знали, впринципі було весело та цікаво.

В результаті коментарі каналу ICTV давав Soulstorm -  от посилання на ролик: http://kriminal.ictv.ua/ru/index/view-media/id/57508
Я ж коментував для СТБ. Покіщо цей ролик я не знайшов, додам коли він з'явиться.
А от ТРК Україна - солідні мужики, тому їхній інстал обійшовся заходом журналіста на 15 см у воду та 2 реченнями тексту. Не знаю чи взагалі є сенс це відео шукати та додавати сюди.
Але, впринципі, не нам судити їхню роботу, вони ж виконують узгоджені з власним керівництвом дії, нічого їм зайвий раз ризикувати своєю чистотою та здоров'ям дорогої камери та іншого недешевого обладнення.

Ну що ж, я познайомився з цікавими людьми, весело провів час, заробив бонусних 7 грн 15 коп за вхідні дзвінки операторів, відмінних від істиннорасововірноголагучогонетягучогоЛАЙФу.
Soulstorm заслуговує файної пачки плюсів, адже проявив себе цілком адекватним та розсудливим посоном

7
Власне вчора було проведено даний захід. Особливо лякливі дослідники можуть повертатися додому, поновлювати спалені сім-картки, паспорти, свідоцтва про народження (хто ще до паспорта не доріс), тощо.
Спочатку це задумувалося як звичайний телефонний жарт на пару хвилин - але все якось вийшло крутіше   :-\
Один маленький поні-брат озброївшись твердим та серйозним голосом зателефонував одному юному досліднику, назвавшись при цьому співробітником прокуратури. І якби юний дослідник все зробив правильно - він отримав би поні-подяку та променів добра. Але так не сталося.
Наш юний вбивця, фотографії котрого вселяють жах у неокріпші поні-серця не спитав хто саме його турбує, не відмовився від захоплюючого діалогу з правоохоронним поні, розказав би багато цікавого про багатьох цікавих людей і поней (якби знав, звісно). І за це нашого маленького гангсту не варто осуджувати, адже відсутність досвіду поведінки у подібних ситуаціях цілком прогнозована. Якщо чесно, поніпрокурора обурило лише одне - коли подзвонив поніфорумчанин (в котрого просто до болю голос нагадує поніпрокурора) йому наш юний ганста на прохання переказати діалог з поніпрокурором сказав далеко не все і не так, як було насправді.

Як варто було б вчинити у подібній ситуації:
1. Не казати нічого поніпрокурору (чи будь-яким іншим людям/поням) окрім "угу", "ну і?", "вибачте, не розумію про що ви говорите", тощо. Громадяни повинні розказувати все що знають лише на допиті та інших слідчих діях. Це не розповсюджується на телефонні дзвінки від сумнівних людей, навіть не розповсюджується на фейс2фейс зустріччю з правоохоронцями.
2. Але встояти від психологічних атак не так то і легко. Тому після того як "позливали" інфу - першим ділом треба ознайомити з цим ганебним фактом людей, котрі до цього причетні (наприклад тих, хто згадувався у даному діалозі). І казати все як було, якби це не виглядало ганебно. Часткова правда в даному випадку значно гірший варіант, хоча і виглядає непогано.

Поніпрокурор власною персоною:

8
Смітник / Re: Що це може бути ?
« : 04.12.2013 13:54:19 »
Засипана вентиляційна шахта. Бомбік десь поруч. Або не поруч. Або не бомбік. Нічого особливого.

Посони, тичте який кльовий кліп найшов:

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=_GMQLjzVGfw" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=_GMQLjzVGfw</a>

10
У більшості людей є доволі дурна звичка планувати в четвер-п'ятницю свої справи на вихідні.

Просто залишу це тут:


11
Сходи в  Полтву, оціни масштаби вод, які там протікають, порахуй від них 7% тих, що не є каналізацією, а є справжніми грунтовими водами і не копіпасть сюди ахінею, від якої мене (ну і не лише мене, імхо) болить мозок.


12
http://vimeo.com/58837622#

Ось в цьому відео на деяких кадрах видно покинуту споруду, з вікон проглядаються австрійські будинки. Дах - подвійне півколо. Сотні бетону і цегли. Я впевнений шо це шось мені знайоме, але не можу точно визначити що це. Тому мені потрібна допомога. Потім покажу/розкажу для чого це мені  8)

14
Так істірічєскі склалося, що я поступив на військову кафедру. І як наслідок - треба форму  (ненавижу українську військову форму - бридота  :-\). Може хто має якийсь норм комплект нашої форми (ріст 178), або знає де дешево і сердито можна взяти?

15
Смітник / Re: Поїздка в Самбір
« : 27.06.2012 19:20:50 »
50/50

16
Частинка Китаю у святковому Львові. Китайці, відповідно до власного календаря, відзначатимуть зміну року лише в ніч з 22 на 23 січня. Китайська громада, яка мешкає у Львові, також отримала можливість відсвяткувати це свято.

22 січня Міжнародна громадська організація «Культурно-дослідницький центр України та Китаю «Ланьхва» організовує перший Міжнародний фестиваль «Китайський Новий рік», який обіцяє стати щорічним. Саме тут китайські традиції зможуть представити всю свою красу та повноту святкування, а львів’яни та гості міста особисто доторкнутися та відчути особливість китайського Нового року. Але, перш за все, це свято – для громадян Китаю, які перебувають зараз в Україні (вчаться чи працюють), і не мають змогу відвідати свою Батьківщину. Крім цього, відзначатимуть в цей час день Злуки та двадцятиріччя дипломатичних відносин між Україною і КНР. Символіка всіх цих свят створить враження єдності як українського народу, так і тісну співпрацю з китайським народом.

О 17.00 год. на площі перед палацом Потоцьких розпочнеться справжня фантастика – лазерне шоу, у якому Дракон, прокинувшись, вступатиме у свої повноваження. Адже 2012 рік – це рік Дракона. І який же китайський Новий рік без традиційної ходи Драконів. Між Україною та Китаєм різниця в часі складає 6 годин. Тому коли в нас настане 18.00 год., а весь Китай запалахкотить святковими феєрверками та вогнями, вулицями Львова розпочнеться феєрична хода Драконів, яка стане справжнім подарунком та незабутнім спогадом для всіх, хто в цей час опиниться в центральній частині міста. Вул. Коперника, просп. Свободи, пл. Ринок – саме такий шлях обере собі Дракон у своїй святковій ході.

Завершиться все святковим феєрверком на площі перед палацом Потоцьких.

Взято з сайту ЛМР .

17
Алкоголь - це взагалі речовина для морально слабких. Це засіб звуження свідомості. Засіб відходу від призми (створеної комплексами, фобіями, упередженнями) що обмежує буття. Норм поцам, типу мене, алкоголь не потрібен впринципі. Ібо я зламав у собі цю "призму", яку відсовує, від якої ховається more than 90 % населення.
І ви будете вживати алкоголь доти, допоки будете битися в прозорих клітках. До тих пір, коли будете слабодухими, і намагатиметеся сховатися від проблем і негараздів за допомогою алкоголю. До тих пір, коли будете  обмеженими, і єдиною можливістю порадіти і відсвяткувати що-небудь буде лише напитися - тобто відсунути "призму".
Розвивайтеся психологічно та духовно, і тоді вам алкоголь не буде потрібен впринципі, і вас не гребтимуть подібні проблеми.

18
Ніц з тим зробити не можу робота - є робота.

"...нє, ну то не то шо я хочу випити - ну то є робота.Лесик, скажи їм!..."  ;D

19
О. Ще одне меговажливе питання назріло. Плавати планується в коллекторі - чи таки за його межами? А то шось мені підказує, що глибини потоку в колекторі не буде достатньо для пропливання мною запланованого пляшко-судна, не те що вже вашого дерев'яного морського вовка.

Всі, кого зацікавило це питання так само як і мене - підніміть 2 руки і крикніть ХООБББАААА!1!!111

20
Велика транспортна революція.Із першого січня у Львові змінюється система руху громадського транспорту – будуть нові маршрути та нова нумерація.

Всьо атдуши розказано, в тому числі і про електронні квитки.

Сторінок: 1 2 3 4 5 »