Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - kengy

Сторінок: 1
1
Всяке-Різне / Допоможіть..
« : 03.07.2007 13:46:41 »
Скажіть, будь-ласка, чи вільний є доступ до міського архіву? Як туди потрапити, які документи потрібно мати при собі? Я хочу пошукати будь-яку інформацію про вбивства, повішання, самогубства, поховання нехрещених в районі парку Знесіння. Можливо якісь підшивки газет різних періодів чи ще щось. Така інформація є в архіві?

2
Збірка. Понеділок 12-30. Трамвайна зупинка на Дорошенка a.k.a "Перон" (Навпроти к/к "Чорна Медея"). Буду я і Кондор. Буде обговорюватися майбутня вилазка у Полтву з метою розширення мапи. Приєднуйтеся.

3
http://my-kosmach.com.ua/
Фестиваль Етно-еволюція. Хтось ще їде? Виїжаємо потягом в неділлю в 21-40

4
Всім привіт! Народ, усі, хто хоч раз побував на цьому сайті, кого зацікавила інформаційне наповнення сайту, хто чув про діг, спелеологію, сталк і т.д. - давайте створимо свою спільноту. В майбутньому можна б було зустрітися, познайомитися, і, можливо, злазити кудись. Я орієнтуюся більше на діг-об"єкти. Можливо знайдуться люди, які розкажуть нам більше про історію, легенди нашого міста, покажуть різні цікаві місця!
Секретні закинуті об"єкти, підземні тунелі, катакомби, доти, колектори, ходи, сталк - кого хоч трішки це цікавить, хто хоче дізнатися більше - зголошуйтеся в цей топік!!
Всі активісти пишіть мені на мейл.

Сторінок: 1