Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Svyatodiy

Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
1
Dark castleРозташована дана історична пам'ятка в невеличкому селі Новомалин, Рівненської області.Цей комплекс був збудований Свидригайлом Ольгердовичем ще в далекому ХІV столітті. Значних руйнувань замок зазнав 1943 року, під час битиви партизан з німецькими солдатами. Відтоді збереглась тільки одна з п‘яти оборонних башт, яка зараз знаходиться в дуже поганому стані і потихеньку розвалюється.Загалом, на території доволі чисто. Сміття звісно є, але не в катастрофічних масштабах. Видно, що місцеві жителі доглядають за цим місцем.На одій з колон поселилися лелеки.Загалом, якщо будете в Острозі і матимете власний транспорт - рекомендую до відвідин, в якості доповнення до музейних об'єктів.


3
Настав час викладати свій архів фоток львівських дахів. Почну з самого центру. Один гарний дашок з крутим видом на оперу.Ранкова стометрівка. Сонце ще не зійшло, безлюдно. Тільки одинокий двірник снує тротуаром і щось підмітає.Саме цей дах цікавий тим, що з'єднує між собою багато будівель. Ось чому з нього можна зловити нестандартні ракурси звичних місць.

Нарешті зійшло сонце, яке буквально через декілька хвилин почало непогано так припікати. Та і кольори неба вже не такі гарні, як були до сходу сонця. Пора злазити і їхати додому досипати ;)

Далі буде...

4
Там не можна

5
Зимові фотографії цього місця, станом на 2020 рік. В туманну погоду цей об'єкт виглядає дуже атмосферно. Доповнити до детального опису Електричкина не маю що. Просто дуже крута, тлінна споруда в стилі соціалістичного модернізму, прямо посеред лісу.6


Думаю, можна було викласти лише ці фото. Решта - зайві.

7
Доповню тему туманними зимовими фотографіями з цього місця.

Екскаватор підключений до мережі, все гуде, всередині горить світло, проте охорони нема.Навідаємося ще до крупнішого екскаватора ЭШ 20 90 та крану БК-1000, який його обслуговував.

Упороті охоронці понабудовували всяких кріпових інсталяцій.Мою прогулянку раптово перервали двоє собачих кілець, які спрацювали на мої шорохи в траві. Через деякий час хтось почав грюкати арматурою по обшивці екскаватора. Я хвилини три намагався зрозуміти звідки доноситься звук, поки не побачив злого мужчину в кабіні. Собачі кільця розбудили його своїм гавкітом, тож він наче якийсь доісторичний дикун прийнявся видобувати різноманітні звуки за допомогою арматурини. Довелося відступити.<a href="http://www.youtube.com/watch?v=QukSoBDiaRg" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=QukSoBDiaRg</a>

В якості бонусу - фотографії з дрону від Колянича


8
Краще б раніше, але "раніше" вже закінчилось.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=YqSprYimMcs" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=YqSprYimMcs</a>

9
Можеш пліз свій номер в приват написати? Бо десь загубився

11
Круто! Куди я б міг вам написати? Можливо маєте якийсь месенджер? Постараюсь сильно не набридати з запитаннями, хоч їх є досить багато  ::)

12
Дуже дякую за відповідь! Так, знайшов їх у костелі. Можливо у вас збереглися ще якісь старі фотографії з заводу?

13
Поспостерігав я трохи за цим цирком і офігів, до якого масштабу все роздулось. Не образивши і не принизивши нікого, я став ворогом #1 для деяких персон. Хтось може навести приклад, де і кого я так жахливо принизив в звіті про ДЕВ’ЯНОСТУ ВИШКУ, що це призвело до горіння пуки з силою гуркіту вулкану?

14
Якось на вилазці в Калуш, Vasi4 знайшов на підлозі адміністративної будівлі шахтного комплексу ось цю брошуру, яку я оперативно в нього віджав і відсканив. На жаль збереглися не всі сторінки цієї брошури, тому кидаю які є.
15
Всім школоло Львіва, а також РДЗС, ЗЦПЧ, КРЛ і КРЛ_811 присвячується!

Легендарно-баянна помойка, але чомусь останні фото з 120-метрового димаря тут були дуже давно. Треба виправити.
Старенький ТГК на території зводу Іскра.Безкінечні сихівські панельки
І ще декілька фотографій мого друга Саші з Грузії, який дозволив викласти свої фото на нашому форумі.16
Якось знайшов на території ЛАЗу баночку з плівкою. Дякую Рою за те, що відсканив.


17
Треба щось інше придумати.
Фотосесія БЕЗ засобів індивідуального захисиу?

18
Дкоину трохи своїх фоток


19
Оскільки практично не знайшлося бажаючих - подія переноситься до кращих часів

20
Пропоную цієї суботи повторити вилазку 10-річної давності

Що з собою мати:
- Засоби індивідуального захисту: протигази, респіратори, костюми хімзахисту.

План приблизно такий:
-  о 14:00 збираємося біля пам'ятника Шевченку. Потрібно декілька людей, які мають повну екіпіровку (костюм хімзахисту, протигаз і можливо якийсь пристрій типу ВПХР, дозиметр), щоб зробити атмосферні реалістичні фотографії. Прохання решту прийти пізніше, щоб не привертати до себе багато уваги.
- о 15:00 до нас зможе приєднатись решта людей, хто має тільки протигаз, або хоче просто зустрітись прогулятись.

Якщо є якісь пропозиції - пишіть, також при потребі можна створити окремий чат в телеграмі.


Сторінок: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »