Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Теми - Soulstorm

Сторінок: « 1 2 3 »
21
Класно-класно, аж самому засвербіло піднятись)

Апдейт: а вас вже на варті запостили)
https://vk .com/govarta1?w=wall-66210801_632971

22
кек

24
Смітник / Алмазінструмент
« : 14.03.2016 21:56:37 »
кек

28
Ну вот, придумали ми собі маршрут з WhiteLove, по закинутих церквах, деякі з яких вже тут були описані.
Плануєм їхати в цю середу, тобто 3 лютого. Маршрутки є дві, які їдуть від Степана Бандери, приблизно о десятій годині. Тому здибаємось десь пів десятої там, приєднуйтесь, хто має бажання.
На фото видно, шо є два варінти походу - синій і червоний. Але, якщо повезе сісти на маршрутку до Товщева, то їх можна об'єднати і звідти топати до миколаївської траси)

32
кек

33
кек

34
Ну, вся суть в назві теми, плануємо з дівчиною відвідати озера Несамовите і Бербенескул і треба на чомусь робити жерти, а оскільки рубати на дрова там вроді як нічого, то дуже хотілось би пальника. Цілісність та неушкодженість, а також винагороду в розмірі фляшки чогось гарантую)

35
Сабж полягає в тому, що Ореста трафило сидіти дома і він хоче розвіятись. Тобто пошатати. Знаю три сховища, в які варто інсталитись, тому в суботу хочу спробувати хоч одне з них. І шукаю компанію, бажано когось з досвідченіших ;). Пишіть у пп, якщо не боїтесь бути покусаним, колючого дроту і чопів)

40
Плани / Екстримальний квест.
« : 03.12.2014 22:17:13 »
Натрапив мережі на отаку от новину http s://v k.com/extrem_kvest і подумав, чом би і не показати смертним що дірерс нат дед :)
Отож, чи не бажає хто приєднатись до команди, чи може навіть створити дві групи для міжексплорерівського змагання?
Відбудеться сеє дійству 6 грудня, тобто цієї суботи. Початок заплановано на 9:30 і тривати повинно десь до 5-6 години. Хто забажає, пишіть тут, або у пп, будемо домовлятися.

Сторінок: « 1 2 3 »