Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - Chuhaystur

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »
101
+ Я з вами (оскільки Південно-західний мене вже давненько цікавить)))
  До речі, шодо ідеї вимірювання відстані і швидкості течії, то як на мене тут можу виникнути деякі труднощі:
                                   1) якщо не помиляюсь, то у звіті про спуск у П-З кол., писалося, про значний рівень засміченості його дна різними ТПВ. А власне ТПВ можуть робити швидкість течії різною на різних ділянках (про це вже говорив Інкогніто)
                                    2) Ті ж ТПВ можуть завадити просуванню кульок :P
                                    3) Визначення відстані між постами теж викликає у мене питання
  Однак і дея чудова (фактично така операція вже і справді буде дослідженням, а ми ж як не як explorer-ри!))))))))))))))))))))

102
Я б пішов, але якщо хтось позичить мені протигаз ;)

103
Противогаз у дыггерстві і правді річ важлива. Для прикладу в Севастополі є таке місце, як Мелехів курган (якщо мені пам*ять не зраджує) В ньому знаходиться бомбосховище. Так ось, не так давно (походу у 2008 році групка подібних до нас вар*ятів попхалася туди, а там виявився якийсь газ. . .Хлопців уже мертвих звідти витягували МНС-ники (в протигазах, звичайно :'( От так.
   Аналогічно, не зле мати протигаз при спуску в Південно-Західний колектор (ібо смердит там потужно + випари всякого Го***на.

104
Напишу і я свої враження щодо сьогоднішньої вилазки.
   Отож. зібралися ми як і було домовлено на 15.00 біля кумпеля. Ше їдучи в трамваї мені в очі кинулась банда, шо явно відрізнялася від звичайних "смертних" ;D Щодо учасників вилазки, то зібралося просто чудове панство (і що найголовніше, шо зібралися ми досить таки чисельно))) Дочекавшись усіх пішли ми собі на марширутку, по дорозі страшачи і без того наляканих перехожих (артистичний туберкульозно-гриповий кашель діяв на відбій ;D ;D.
    Добралися швидко та без інцидентів. Вже у Винниках до нас приєдналися ще паро учасників форуму, котрі там і живуть. Врешті таким воістину бойовим складом ми рушили до місця призначення.
  До сховища веде сипатична бетонка, що в міру її заглиблення в ліс мальовничо губиться під ковдрою опалого листя (ехх, аж на романтику тягне ;D).
Прийшовши ми дружно озброїлися ліхтариками і рушили вперед!. .
   Перше, що кинулося в очі - спуск на нижній рівень. Також замітним був достатньо різкий і неприємний запах. Почали досліджувати кімнати верхнього рівня. попри те, що бомбік відкритий не так давно, підприємливі наші співгромадяни вже встигли з успіхом його почистити ( >:(). Та все ж значна кількість техніки та артефактів там ще залишилась. Особливість даного об*єкту полягає в тому, що там наразі ЧУДОВА система вентиляції.

     Дозиметри Юзера та стінгера фіксували незначний радіаційний фон (мабуть, родон назбирався). Завершивши "працювання" верхнього поверху ми приступили до нижнього. Нижній повер потішив нас іще більше, оскільки в ньому знаходиться основна частина обладнання бомбіка + ряд досить цікавих кімнат спецпризначення (як от акумуляторна, тамбур, кислотна).
    Та все ж мабуть головною імпрезою стало розбирання (читайте роздовбування)) апарату, що містив плутоній 239. досхочу набавившись дозиметрами, наробивши фоток і набравши повні штани вражень ми рушили на світ Божий.
    Опісля ми ще планували відвідати ангари колишньої віськової частини, однак через брак часу відклали це до кращих часів. багато фоток я не робив, логічно переклавши дане завдання на Зелю)))
   Ось кілька фото:

105
Або такий супер-мего костюмчик, як в Юзера на аві! ;D

106
Однак, ми не знаємо, на скільки глибоко є в затопленому люці. Рівень підлоги затопленої кімнати може бути достатньо низько (драбина ж, котра туди веде може бути дооовгою!)) Ехх. . .Зацыкавило воно мене! :)

107
Справді шкода, шо не вдалося нам туди потрапити :-\
  Правда є одне питання котре мене дууже зацікавило в тому бомбіку. А саме: затоплений вхід. Отож. Якщо там така чудова драбина до низу, то це = шо там мали спускатися люди. Тому шонайменше там має бути кімната (хоча я думаю, шо там троха більше)))
   Те, що там є, є повністю затоплене. Дане приміщення є полюбе суміжним із стінами бомбіка, причому воно або на одному рівні з ним, або вище за рівень бомбіка. Отож вся та кількість води ( вона там не мала напевне) так собі, шо називається "легко сусідствує" із об*єктом міністерства оборони. . . Питаннячко, як воно до того запустилося і звідки там така кількість води + як воно впливає на сам бомбік (адже вода штука сильна, і шоч і повільно, але впенено точке камінь і сталь. . .гггг))) Лощина тому наочний приклад)

108
Зате я наразі можу. Тому +1 :)

109
ФЕСТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ААА! Душа крається невимовно від того, шо не потрапив туда!!!!  "Довжина тунелів більша аніж в Лощині" - то це взагалі прекрасно! Чудовий дігг-об*єкт!!!!!!!

110
Саме так воно і є. Враховуючи незначущість об*єкту, думаю шо даний бомбік є мацьопким))))

111
ВШ у дворику будинку по вул. Сахарова (за проектним інститутом, в сторону до Медика)

112
Можу в неділю. З радістю приєднався б!)))

113
Нє, мене то заінтригувало!! 2Romchik: можеш троха детальніше вивідати інформацію по тому???

114
Цитувати
Знаю точно, що мій дід ходив підземними ходами з цитаделі на Високий замок
   !!!! Ого!! Стоп, там же яка відстань. . . Окей, якшо такі ходи справді є, то мене цікавить для чого їх будували(рили)  Високий Замок втратив свою мілітарну функцію ше у 18 ст. Крім того якшо такі тунелі\тунель є, то вони мають мати вентиляцію, котра тягнеться вервечкою. . .десь

115
Ну я не думаю шо штабелями викладали трупи в тунелях. Легше+простіше в яму.  ((((( До того ж німці у львові організували не просто концтабір, вони організували т зв "фабрику смерті" Де з успіхом переробляли людські тканини (скажімо кістки, якшо не помиляюся ішли на мило. . . .
       Уроди >:(

116
В принципі, якщо замурували, то і справді не просто так. В той же час потрібно врахувати такий варіант, при якому ми (припустимо)розвалимо стіночку, а там нічого суттєвого, ну санвузол якийсь. . . ( а валити шось в історичних пам ятках шкода, як не як). Хоча сам свого часу чув, шо як на цитаделі розташовувася російський гарнізон (Перша Світова), то вояки через підземні ходи втікали собі в самоволку (пивка попити, з кобітами погуляти ;D))
  Правда інформація нічим не підтверджена (хоча троха я в то вірю)

117
Фест!!!)))))) Чудово зроблено! :)

118
Плани / Re: Черляни
« : 11.10.2009 00:55:56 »
Холєра! :-\ Я  б з радістю приєднався, але маю си вчитися, хоч мінімально, а в п' ятницю в Карпати чухаю.

119
Полюбе ртуть то для здоров я явно не подарунок. Мені тільки цікаво, а як отой хлопака там собі ходив-фоткаф-знімав, він маd респіратор, чи він просто камікадзе? А, може, і справді воно не таке страшне, як його малюють? ???

120
Я свідомий того, що це повідомлення взагалі нічого спільного не має з тематикою форуму, однак мене настільки переповнюють емоціїї, що просто дууже хочеться ними поділитися з експлорерівцями.
    Отож. Я ВІТАЮ ВАС ІЗ ПЕРЕМОГОЮ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ З ФУТБОЛУ НАД ЗБІРНОЮ АНГЛІЇ!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ЗІ СВЯТОМ ВАС!!!!)))))))))))))

Сторінок: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »