1
Куплю-Продам-Подарую-Позичу / Re: Американські сухпайки Meal, Ready-to-Eat (MRE), меню №13-24
« : 26.09.2019 11:08:45 »
MRE якого року випуску?
У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.
Димова труба на території колишньої ПВС-250 (висота 120 м)
1)Дати 20-21
Всі хто мають намір брати АКБ, можуть оплатити онлайн на карту ПриватБанку, вказавши повну суму за свою кількість і написавши мені в ОП дані платежу, щоб я звірився. Гроші можна скидувати до суботи (05.01.2019), і якщо більше не буде бажаючих то в той день і візьму. Після покупки узгодимо як ті АКБ роздам.
Враховуючи шо в тебе є машина - це великий плюс, більша компанія буде. Тому я це повністю підтримую. Який список обєктів і де ночуємо?
Щоб хотілось побачити в Хирові:
- єзуїтський колегіум;
- будівля вокзалу;
- просто побродити містечком, заглядаючи у всілякі закамарки
В Добромилі:
- центральну частину міста;
- Саліну та все що з неї залишилось;
В Нижанковичах
- панський палац Грімів;
- Польщу)
До того, кілька точок на карті, котрі симпатично виглядають, і мають ознаки закинутості.
З житлом там якась дупа, але погугливши, все ж, ніби двійку готелів є.
В мене є два, а може й три місця в машині. Просто питання, чи всім це підійде?
По Вінниці я нічого не знаю, тільки чув від Вас шо там круто! Можна більш детально що і де там дивитися?
Друзі є така ідея, в якийсь ранок, важливо щоб будній(в тому вся атракція) зібратись на високому замку о 7:00 з пальниками та посудом зварити якоїсь гречки, фігнюшок якихось з пакетів чи просто посмажити яєшню за наявності пательні.
На це це все маємо вписатись в годину часу і о 8:00 розбігтись по роботах навчаннях чи інших справах. Побачимо як світає тай зарядимось дружніми емоціями І буде нам 115 плюсів до карми дослідника.
Хто за підписуємось та вибираємо дату.
Зрозумів, дякую. Я шось від старших людей чув шо там не тільки калійні солі а й ще якісь радіоактивні мінерали добували. Відповідно комбінат працював і на оборонку також. Не знаю чи то правда.
Так шо є півтора вільних місця. Приєднуйтеся хто бажає. Завтра посилатиму списки прикордонникам, тому краще не затягувати.