Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1001
Цитувати
Один раз(з тиждень-два тому) відчув неприємний запах у цьому районі Майорівки власним носом. Проте постійного характеру тут це явно не має. Чим був викликаний запах не знаю.

Так, останнім часом не має. Але якщо не останнім, то смерділо моцно, гонорово, порядно та по-годи-нах. Що є дивно у цьому місці, категорично дивно.

1002
Ну смердить так само і на Науковій-Стрийській, ранком на роботі добре чути, ходять слухи що дуже жорстко смердить біля Першої приватної блюварні, чи то не воно так пиво паскудить там?

Но-но-но! Не гнати ту на ППБ (вона в 400 метрах від мну роботи), явно у цій забаві участі не приймає! Здається мені, що то якийсь заговір проти нашого усіма улюбленого (чи ба "олюбленого") мера. Або порча  :)  :)  :)

1003
ясно, вибачате...

1004
Плани / Re: Запуск дирижаблю v2.0
« : 30.09.2011 00:09:19 »
Отже, 90% роботи вже позаду :), лишилася одна серьозна проблема - напис!

В суботу теж можна було б, але вітер 5-7 м/с... Тому остаточна дата запуску - НЕДІЛЯ 2.10.11. Трохи прохолодніше, ніж в суботу, але вітер вже 2-4 м/с. Підтягуємось на 16:00 до мене у подвір'я (навпроти юрфаку універу Франка) а звідти вже по маршруту на Цитаделі.

Газ не вийде за той час?

1005
Плани / Re: Запуск дирижаблю v2.0
« : 29.09.2011 21:56:14 »
+1 якщо в суботу по обіді(сраня буду збирав гриби, котрих не є по словах Зелі) або усю неділю. Але тут думаю варто орієнтуватись на погоду, від неї ж і танцювати.

1006
inkognito Грибів галяк,так шо їдьте на вихідних ;D
    А ось і ні, троха було накошено у минулі бухідні із усіма ознаками того, що на наступні бухідні (себто позавтра) грибів буде значно більше. Чи ми про різні гриби говоримо? Насправді, за минулу суботу видів лише одного мухомора та дві дебелі білі поганки.

1007
   Панство, здається забуває тему форуму. Шкода, не варто направду - йно політики нам тут і бракувало. Рекомендую вгамуватись, а власні політичні вподобання викладати на більш профільні місця - на Теревені чи шо?

1008
Властиво хтів машинов їхати, бо накрити більше об'єктів мона буде, Дашавське газосховище в т.ч. Мну на два дні не вийде, окрім того в суботу-неділю краще потратити на виїзд по гриби.

1009
     }{ммм, випадково оглядаючи рідну неньку із висоти птічєго пальоту здибав ще один об'єкт, що має відношенні до Роздільського ДГХП “Сірка”, а саме Подорожненський Рудник "Сірка". Розташований він троха південніше Жидачова, точніше тут. Троха на Пн-Сх є якісь індастріал-об'єкти, що ймовірно мають відношення до самого рудника. Знимка нижче.
     Хто як дивиться на відвідини цієї місцини ближчим часом, скажімо у другій половині наступного тижня? - прошу дописувати, час та місце усталимо пізніше. Також необхідна машина(и).

1010
Я хотів викласти фото цього входу але не виходить пише завеликий формат(

Ось тобі у поміч Завантаження фоток на Експлорер
Дякую за інформацію, з нетерпінням чекатиму на фото!

1011
 За ніч набралось вже 12 запитів на реєстрацію від ботів. Мож, варто причепити мод Stop Spammer? Буде гаффтоматично чекати юзерів по базі на предмет спамерства?

1012
Цитувати
Точного місця на карті мабуть не покажу, бо не маю ідеальної пам*яті і достатньо точної сучасної карти. Місце буде знову ж таки приблизне. Але як видно з попередніх дописів, дехто з форумчан був на даному об*єкті, варто запитати в них. База та ж, зокрема впізнаються фото з гори і літак на тримачі, про який мені розказували. Джерело всієї інфи, яку я написав у даній темі: розповіді місцевих та знайомого, тато якого служив на об*єкті. На власні очі бачив лише будинки згори. Про ракети середньої та дальньої дистанції + боєголовки написав як мені і розказували (розповіді людини, що там служила з других вуст, мабуть, надійне джерело), конкретики не знаю. Вищезгаданий знайомий з татом був на базі цього літа, попрошу дозвіл на виставлення свіжих фото (якщо вони є) і поцікавлюсь деякі невідомі нам конкретні факти.
   Так, пане inkognito, я дійсно читав не всі дописи в даній темі - визнаю помилку. Та, як мені здається, я не погано узагальнив попередні дописи + їх підтвердив, про що писав пан Lesyk.
   Цілком із Вами згоден, хотілось лише зрозуміти те, що малось на увазі під "ракети середньої та дальньої дистанції". Якщо почитаємо про Йвано-Франкіуськ-16, так моцно та довго, то можемо прийти до висновку:
   1) І-Ф-16 обслуговував боєголівки рокет за часу СССР. Аналохічно було в Балаклаві здається і десь під Києвом;
   2) Коли зброю продали за копійки передали в москаляндію, І-Ф-16 ІМХО перетворили на склад боєприпасів, в т.ч ракет середньої та дальної дистанції(літаки, ПВО тощо). Але тут мова не йде про балістичні ракети із ядерним(термоядерними) боєголівками. Погляньте вище на фото Dima_Ber де хлопаки гасять траву, котра повільно тліючи підбирається до входу в бункер(чи до якоїсь умовної межі безпеки) - на ядерному об'єкті такого у принципі бути не могло.
 

1013
Цитувати
Допоки тут ведеться діалог, і будь-які дослідження веде не одна людина - вживати займенник "Я" є недоцільним.
Це твоя думка, котра коректною не є. Висловлювався ти сам і від свого імені, ніхто тебе не підтримував.

Цитувати
Як тільки побачу - зроблю фото і дам лінк на МапіВікію.
От як побачиш, тоді допишеш = наразі ти загадив тему, за що тобі рейса та свіже попередження №1

1014
Цитувати
1. Спростувати подібний факт ми не можемо - навіть якщо і шукатимемо по всіх горах його і не знайдемо - висновок буде один - ми його не знайшли. Але це не буде доказом відсутності.

2. Підтвердити зможемо лише коли побачимо його, чи його знимки. Покіщо подібних можливостей в нас тут нема.

Тому цілком логічно що покішо це все залишається на рівні байок і чуток. Тим не менше - досить дивним є факт, що так багато людей чули про подібну споруду. Можливо, це далеко не така мего-карколомна споруда, як ми собі уявляємо - тим не менше мені не дуже то віриться у те, що усі розповіді які крутяться навколо 1 "факту" є вигадкою.

Тут ІМХО варто говорити за себе, а слово МИ, змінити на "Я". Про "дивний факт" я дописував вище: у мене кума сестри невістки триюрідного брата таке розказувала, що сам. далі по тексту.

Так де ж воно шахти вожделенні Делятинські?

Цитувати
Тому що не бачив доказів власними очима, і не маю точного розміщення. Якщо у мене вони з'являться - допишу окремою темою. А покішо цілком логічно обговорювати подібні речі у "чутках".

 І не побачиш ні власними вочима, ні чужими. Не маєш точних даних - якого чорта гадити тему повідомленнями, котрі жодного змісту не несуть?
 А покішо цілком логічно обговорювати подібні речі у "чутках" - то ти вже так сам собі вирішив?   :)
 Твоє "логічне" трактування назви цієї теми модератора не влаштовує, здається мені лохіка у тебе "плаваюча", же котра зветься "fuzzy logic"

1015
Цитувати
Тим не менше в Карпатах таки був підземний аеродром. що "пів гори відповзало - і звідти винищувач". Джерело інформації не буду тут озвучувати, тим не менше я йому довіряю на всі 100.

Звісно, з'їхали як то кажуть "на морозі". ІМХО, якщо в тебе такі чудові джерела, а вони мабуть дійсно моцні "бо озвучувати ти їх не хочеш" --> виникає питання чого ти взагалі дописуєш в цю тему? Тут йно ж чутки, а в тебе інформація "на всі 100".  Якщо у тебе інформація на "всі 100", то будь-ласка поясни громаді чому ж ти дописуєш в Військовий аеродром в Карпатах (Чутки)? Ключове слово тут ЧУТКИ. Зауваж, твій допис був першим.

У світлі цього, зверну увагу на Правила Форуму обовязкові для всіх, зокрема пункт № 4.8.1, а можливо й № 4.8.2
1016
Цитувати
Deadmeat ваш без димовушок відать жить неможе, то він пів поля нам зорбінгу задимив, тепер на роупі засмирдів ;D бідна бабуля в полі думала вже пожарних визивати.. ;D

Ех, знай наших! Чудові хфото, давно DeadMeat'a таким веселим не видів  :) Добре, що дописав, гадаю може троха дописувачів із своїми шашками долучаться до стрибків next time (про бабцю тра буде подбати)  :)

1017
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 21.09.2011 22:50:21 »
Чуваки, в нас від 2 вересня ніхто не зареєструвався! Засохнем!
Приєднуюсь, дуже прошу відновити реєстрацію користувачів. Поки не сохнемо, а варимось у "власному сцоку", а він має тенденцію до загустіння та пригорання.

1018
Цитувати
Абсолютно нічого не розкрито. В Делятині є ракетні шахти - і про це я ще рік тому багатьом розказував, впринципі все це описав GreenLION.

  Прошу вказати конкретне місце розташування ракетних шахт в Делятині. Чітко, на мапі. GreenLION все гарно написав, ось тут. Не зрозуміло лише те, що Пан GreenLION мав наувазі під "там зберігались ракети середньої і дальньої дистанції" - прошу уточнень від аффтора. Складається враження, що хтось не читав попередніх дописів у цій темі. Зокрема це, ше ось це та взагалі про І-Ф-16.

  З.І. №1 Зараз си подумав: а навіщо там шахти для рокет? Мля, і як шахти рили в такому, доволі специфічно-незапальному місці?
  З.І. №2 А для гарної історії пустити декілька літачків у день за часів Союзу над цією місциною проблеми не становило. А маскіроффка получіццо чо надо. Я якщо ще троха муляжу на землі наставити.
       

Цитувати
Тим не менше в Карпатах таки був підземний аеродром. що "пів гори відповзало - і звідти винищувач". Джерело інформації не буду тут озвучувати, тим не менше я йому довіряю на всі 100.
   Ну то само собою, у мене кума сестри невістки триюрідного брата таке розказувала, що сам не повіриш. Там не тільки шахти були, а цілий секретний космодром (резерв Байконуру), що із-під землі піднімавсі по команді із Москви. Але курде, пруфлінків дати не могла,  казала же застрелять її КДБісти у разі чого. Як то вони зробили із усіма колишніми співробітниками, йно вона жива залишилась бо сховалась у шафу із засобами індивідуального захисту (використаними).

1019
Дякую, за поради, замовив асус, як на мене перевага живлення +12 екстернал і компактний розмір.

А якщо дивитися на cisco SR216 за 78$, теж не вписується в бюджет)

Тільки то не Цицька, а LinkSYS. Звичайно by Cisco  :) Asus буде чудовим рішенням!

1020
Значить той люк за будинками інтрсіті справді відноситься до ПЗК, а малий шум можна пояснити глибиною залягання. Сполучення з полтвою значить відбувається знизу, і витовкується в основне русло знизу, а не з бічного приливу, тому його тайпмейкер не знайшов.

жирний + від мене

1) не факт, що знизу. Такий потік було б помітно за будь-яких умов
2) не забуваймо про люк на стоянці коло Арсену на Чорновола
3) 40 метрів глибини у цьому місці? Згадаймо, на якій глибині колектор на Липинського? Він же ж майже на поверхні! Хто і що(а головне де і як) може гівно так "прокачати" для підйому на таку висоту із -40 метрів? Так легко ми Водорозділ пройшли у р-н Вінниця...