Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1021
  А яка до кулєри різниця? ціна питання в $2? певно в асуса корпус буде метальовий, в D-Link'a пластмасовий, а ТP-Link'a ще шось. А всередині усе те саме від дядечка Цяо. І паше, і пахати буде.
  Все фуфло, цицьки рулять!

1022
+ заплюсив. Здогадувався, що дискусії там не буде = йно пропіаритись, Олесь Дзинра, "круті" художники, нереальні концепції, закриті очі на логічні доводи тощо. Чого чекати від зграї таких людей? Організації "відкриття" Полтви, де на 100 м3 припадає, гадаю, 1 м3 чистої Н2О? Ці люди знають про що говорять? Про екологічно-соціяльні наслідки хтось із них думав, не говорячи вже про фінансові? Чи можуть щось зробити окрім "талапкання" язиком?
 
  Ффтопку!!! Ффтопку надцять раз таке! Забийте, не заважайте кумпанії заробляти свіжі забугрові баксоҐранти, ібо без них вони вимруть (а скоріш за все змінять вид діяльності... А без "клоунів" дохолєри нецікаво).  Це все показуха. І не більше.
 
  Радий, що Лесику поталанило зустріти нормальних людей серед цієї сірої маси.

  З.І. Сижу, дописую тутка і вижу як "Музей Легенд", "Якийсь-там берег" під еґідою Дзиндри будує окремий, обхідний, виділений дощовий кулєктор, то як мінімум. А потому такий самий НЕканалізаційний, фекальний. І нові очисні споруди на обох, взаємно не пов'язаних колекторах. І бачу кристально чисту воду на виході, і рибалок, що рибалять(пробачте за тавтологію) після виливу очисних! Бачу чистий Західний Буг, міста та села через котрі він долає шляк до Балтики (не пива)...1023
Некоректно висловився, інфа з сайту виробника: Is a trademark of the General Electric Company and is used under license to General Imaging Company, себто від GE тут тільки лейбл.

1024
http://rozetka.com.ua/photo/c80001/filter/price=-1000;20808=103;23396=aa;23404=12256%2C12257/
Я би брав Дженерал Електрік.
Також по іншим магазінах пошукати можна, бо в розетці доставка 50 грн, але ГЕ лише в них і ще якогось. Як чаосм, то буду в Києві в четвер - можу забрати.

  Дуже влучно ти дописав "ГЕ лише в них". ІМХО "ГЕ" дійсно ГЕ, звісно нічого спільного General Electric не має, і мати не може.  :P :P :P

1025
Все має бути охфіційно...У мене також на роботі така проблема, певно нею ніхто і не буде займатись поки купа старої техніки наглухо не перекриє вхід в офіс.  :)

1026
Смітник / Re: Сайт експлорера
« : 16.09.2011 02:03:10 »
    Не бачиш різниці - перечитай ще раз свій підпис. Тут не місце, щоб подібні чвари розводити. Милості прошу в приват, а ці повідомлення потру завтрай. Хто тут говорив про "мішки таскати"?

1027
Цитувати
2. Додати поле в профілі "скайп", так як зараз майже у всіх він є, і багато хто ним користується більше, ніж асею.

    У всіх є, і більшість мабуть не бажають його "світити". Кому треба Скайп, рівно же як ІР-адреса, МАС, поштова адреса тощо  = і так знають координати колег. Питання, хто більше Скайпом користується більше ніж асею вельми спірне, ІМХО непорівнювальні речі.

1028
Люди, створіть окрему тему про вилазку 13-го. Чи допишіть у темі "Полтва". Такі цікаві речі не слід писати в Плани, чесно  :) Окрім того дякую, заплюсив.

1029
Вітаю комрада linuxoid'a з ДН, а також із 256-шестим днем року! Всього найкращого!

1030
    Все супер, якісно та класно. Проте, як бути із реєстрацією на експлорері? Без реєстрації нових користувачів є кепсько, як включити її в натуральному вигляді зараз без матьорої капчі - боти завалять...
    Можливо, варто повернутись до варіанту із супер-секретним питанням - маю на увазі рік заснування міста Лева?
    Без реєстрації ми фактично стаємо "закритим клюбом", котрий не те щоб особливо цікавив нових дописувачів. А нові дописувачі нам вкрай потрібні!

1031
буде висіти покі не скажуть що час  знімати, а скільки - 2 тижні чи до зими не повім

А який режим роботи на бухідні?

1032
Ось почитайте си, що про цей "законопроект" думають страйкболісти. Читати від показаного повідомлення та нижче.

1033
Звісно, що припрусі. Але мабуть вже на вихідних - на відкриттє не встигаю через роботу  :'(

1034
   Тупо. Вкрай тупо. Скажіть будь-ласка, усі ми знаємо про закон, що забороняє паління в публічних місцях, так? А ті хто палять його дотримуються? Ба навіть часто бачу поліцаїв, котрі нехтують ним. Аналохічно про алкоголь: якщо ще в центрі пильнують за фляшку пива в клешнях, то у спальних районах на цей факт ніхто із "правоохоронців"уваги не звертає. Що вижу - то кажу.
   Аналогічна доля чекає і цей проект, хоча багацько в ньому є правильного - ну зле є те, що будь-хто може придбати форму поліцая чи п*дра ДАЇшника, почому цим скористатись заради збільшення свого капіталу незаконним шляком.
    ІМХО проект закону є явно сирим, у разі використання його стосовно своєї задниці буду відстоювати права в суді, і гадаю, це буде легко.

    З.І. №1 Не ведітсі на провокації, камуфло - це дійсно важлива для нас тема, проте, є багато чого важливішого. Наприклад, закон про мову. Не дозвольте собі забити клепку матеріальними аспектами, коли справа йде про св'яте. Не дайте си замилити очі, відволіктися.

    З.І. №2. То було лише моє ІМХО

1036
Cлів не є...Хоча в законопроекті як-би пишеться лише про українську форму, відзнаки, шеврони тощо...

1037
1680 х 1050, зменьшено. Drusja, заливай в тему пліз фото не більше 800 х 600, не у всіх поки широкофрматні монітори  :)

Загалом, бачу такі трабли:

0) РЕЄСТРАЦІЯ НА ФОРУМІ - "Вибачте, реєстрація в даний момент недоступна." UnTrue
1) Розтянути в ширину - навіть фото 800 х 600, що були давно завантажені тепер із горизонтальним скролом, тестовано на FireFOX 6.0.1 та на Chrome 11.0.696.65
2) Хочу велику кнопку зверху "Непрочитані повідомлення"
3) аналохічно пункту №2 - "Докладна статистика"
4) Іконки коло тем - ніц не подобаються
5) "23564 Повідомлень в 1869 Тем - від 908 Користувачів - Останній користувач: dtest1" - таке варто малювати внизу сторінки, а не зверху;

1038
Про explorer.lviv.ua / Re: Скарги
« : 07.09.2011 22:06:19 »
Абсолютно не влаштовує пункт Правил Форуму обов'язкових для всіх
Цитувати
5.2 адміністратори несуть відповідальність лише перед власною совістю, тому до них не може бути вжито жодних санкцій;
.
Вимагаю повного опису прав та можливостей модераторів, а також прописання за які правопорушення бан на який термін передбачається. А також щоб у випадку якоїсь дискусії на форумі хтось таки отримає бан - щоб був допис модератора/адміністратора про це, описана причина бану (бажано з цитатою користувача) та описаний термін позбавлення права додавати дописи.

Допоки не буде змін цього характеру у правилах форуму - більше жодного допису від мене.

Буде досить неприємно, якщо цей пост буде видалений і ніяких поправок не буде прийнято.

Аве!

1) Видалений не буде, раз так просиш;
2) Не дописуй, тебе ж ніхто не просить, насправді. Дописи тут є справою добровільною.

1039
Отже, Roy і я сіли/посиділи, подумали/поглянули,  перейшлись по  більше 50-ти різних тем і вибрали ось цю.  ::) Зійшлись в думках, що вона нам підходить ідеально. :P Можливо, десь ще треба підправити (лого , можливо десь колір), але кардинально вона мінятись вже не буде.

А чого, мені навіть дуж подобається = одразу видно результат як два комради посиділи якісно. Йно б ширину поправити, а все інше гадаю випрямлябельні дрібниці.

  З.І. Шкода, що не зміг приєднатись - трабли на роботі.

1040
Смітник / Re: Лощина
« : 07.09.2011 21:55:46 »
Желающіх  відвідати "Лощину" - милості прошу створити нову тему в планах. Повідомлення "круто", "сходив би", ітд ітп будуть переміщені в нашу найпопулярнішу тему --> Смітник.