Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1141
Бомбосховища / Re: Лощина
« : 30.06.2011 00:53:40 »
   То просто страшний ужжжос, що ви кажете! Цілком у стилі вояк - замазати нижні входи, а ліфтову шахту залишити відкритою. Най падають донизу - а так буде, земного тяжіння ніхто не відміняв. Натомість, щоб почати зверху - почали як завжди через дупу.
   
   Мене особисто ця подія дуже тішить:
   1) Об'єкт буде збережено на троха довший термін;
   2) Сусідів не будуть мучити кайфующіє наріки та звуки лопающіхся целок після випускних та загалом круглорічно;
   3) Кому треба - попаде туди тим чи іншим шляхом;
   
   Profit спитаєте Ви? Він у пункті №1, а стіни довго не стоять якщо це комусь потрібно. Тому я більш радий, ніж засмучений із приводу цієї події.
   
   З.І. Міськорада, облрада - читаєте нас? Нам приємно, і більш за все приємно, що за ті роки було вперше звернуто на нас увагу. Прошу задуматись, до Євро-12 (без ремонтів та реконструкцій, йно гівно забрати) із цього місця можна було б придумати непоганий туристичний атраційон. Але чи Вам то треба?

1142
Цитувати
Якщо до кінця року хоча б не почнуть будувати 3 обіцяні об'єкти(на які гроші закладені і в бюджеті міста і в бюджеті країни), а саме Північна Окружна, Ряшівська та Вернадського, то це мабуть буде край мого особистого терпцю і відмова від сплати будь-яких податків, щоб годувати цих чудових джентильменів

Ряшівська та Вернадського в процесі, давно доволі. Що таке Північна Окружна - не можу знати

1143
Дякую +, то MS FS?

Одразу кинулось в очі:

1) Судячи із тіні літака, ВС у Львові є меншою за шириною ніж Черлянська. То не є правда!
2) Загальні помилки у рельєфі, зокрема Черляни некоректно намальовані = навіть сама ВС

 З.І. Вижу, що в Черлянах троха на смугу не попав - троха зайшов лівіше. Судячи із відео (усе відео не мав нагоди подивитись) ти у Черлянах заходив на посадку із Заходу на Схід (себто Польща за спинов) - чого так? Не простіше було б навпаки?

1144
Бенза, курде, дорога. Багато не поїздиш...

Все дороге, все погано, усе москалі купили... Та забий, можна пхатись громадським транспортом (про лінію Сталіна мовчу - тутко треба чітке планування), роверами, попутками, ногами тощо. Себто завжди можна щось придумати. І то факт! Йно би бажання!

1145
Спорядження / Re: Жетон Explorer'а
« : 28.06.2011 20:41:19 »
Прошу трохи поспішити з подачею заявок на набивку жетонів  :(  Бо тільки один Рой поки подав дані.

слушно, дописав у приват

1146
Спасибі Капітане!!!

1147
І знову я. 4 буду проїздом з Форт Міссії у Львові. Час думаю буде, можемо куди небуть злазити, або просто пивка попити.

Дописав на пошту

1148
Нумер №3 (понос Леніна) та №4 (москальска кров у сексуальному аспекті) - взяв би за 40 грн, себто за 20 штучко.

1149
Спорядження / Re: Жетон Explorer'а
« : 24.06.2011 20:29:12 »
  ТопікСтартер, більше конкретики в тему, кінцеві терміни, куди нести гроші тощо. Не будемо тут обговорення влаштовувати ібо це не місце для нього. Як я вже казав, злий модератор +1, деталі закину в приват.
  Щиро дякую!

1150
 Колишні ворота через насип, у бічних кімнатах ніц немає та якісно засрано.

1151
Цитувати
Also, liebe Damen und Herren, єден екіпаж є сформовано: мну, Зельоний, Рій, Злий адмін та електрик по Сузукі Вадя (раптом щось?). Сьогодні по обіді може трапитися зміна у складі експедиції - можливо прибуде ще один транспорт у вигляді буса, тоді одне місце у мене звільниться та з'явиться ще кілька вакантних (у бусі, максимум 3, бо то вантажо-пасажир).

Будемо сподіватись, що додаткова машина буде - із желающщіх зараз Lesyk та AxiZep готові на 100% їхати. Був варіант їхати із Romchick'ом на його машині - проте у нього машина не готова на таку дорогу, та й нього самого обставини складаються не найкращим чином для такої поїздки.Отож, ще +1 машина - було просто супер.

1152
 Ролик носить вірусний характер, явно гарно продуманий, не схожий на звичайні кліпи з новин. Фуфло, як мінімум тому, що у кінці видно лінк на писофщит.рф (ніхто не помітив різниці між буквою Щ та Ш?) (так, давно у кирилиці працює), де є текст, цитую:
Цитувати
Мы не можем быть уверены, что этот видеоролик содержит достоверную информацию, а не представляет собой фантазии сумасшедшего конспиролога. Но мы знаем точно, неправильное питание является причиной огромного числа заболеваний, негативно влияет на все органы человека (в том числе на репродуктивную систему), серьезно сокращает жизнь и её качество. И мы знаем, как вам начать вести здоровый образ жизни прямо сейчас.

 відки перехід на таку каку як http://zamnoy.org/. Варто вірити далі у такий фуфел?

1153
Дякую автору, нагадую що обговорення тут. Ну а нижче прошу дописувати змістовні дописи щодо сабжу.

1156
Цитувати
Наконец-то нашел форум с тематикой диггерства/сталкерства на западной Украины. Прежде всего хотелось бы выяснить никого ли не будет особо коробить то, что я пишу здесь на русском языке? В случае чего я, естественно, могу перейти и на украинский, но я надеюсь, что все меня понимают и претензий особых не будет Усміхнений

  Дуже дякую за гарний звіт, гадаю більшість російську розуміють. Проте, змушений повідомити Вас, що даний допис порушує правила форуму, зокрема пункт №1.2. Якщо Ваша ласка, будь-ласка приведіть свої дописи у відповідність правилам форуму. Тему блокую для дописів - тепер зміни сюди внести можете лише Ви, а також адміністратори та злі модератори

1157
Александр Александрович, чи ознайомлені Ви із ПРАВИЛАМИ ФОРУМУ, зокрема пунктом № 1.2?

1158
Щиро дякую за добрі слова! Ось тут багато є чого

1159
Цитувати
Вулицю використовував, вона на "Півдні"

Точно на Південь? Певен?  :)

1160
Спорядження / Re: Жетон Explorer'а
« : 21.06.2011 23:42:41 »
+1, беру

Цитувати
5 стр: Віра (CHRISTIAN - католик); (ORTHODOX - православний); (ATEIST - атеїст), це поле можна замінити ніком.

Ось так просто, віру на нік? Там тре писати eXplorer !!! Окрім всього іншого звісно  :)

Чи є можливість набити сі табличку на державній мові? Чи йно капіталістичний English?