Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

121
Старий, вітаю!!!

122
Із його слів графік не відповідає дійсності, дорога доволі далека та кепська, автобус старий + відсутність вільних місць. Зауважу, що не я придумав це, а людина котра відти повернулась доволі недавно.

123
Колєга повернувся 3 тижні тому із Вилково. Каже, що сполучення Одеса-Вилково(і навпаки), не просто гівно, а тотальне гівно.

124
Цитувати
Якщо ціна на хороші ковбаски буде більша за ціну м'яса, тоді так і бути - купимо мнєса і зробимо тру-шашликів.

Насправді, я проти шашликів. Тру ковбаски зараз здається по 60 грн

125
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 12.05.2015 09:15:34 »
Цитувати
Пацани, хто має коня? Давайте зробимо в'ялене мнєско, там беруть підсушену конину і розміщують під сідло коника, там воно просочується потом і стає якимось суперкльовим. Ну принаймі лицарам у фільмах подобається
Давай

126
Спорядження / Re: Кулінарія
« : 06.05.2015 09:06:14 »
Солі занадто багато, цілком досить тої, що є в самому соєвому соусі. Сушити 6 годин при 80 градусах? Маринувати 12 годин куски в 5 мм? Вбивство для м'яса. Товстезний стейк в 2-3 пальці товщиною готовий 100% коли всередині температура дойде до 73-770 С, а тут кусочки в 5 мм. Ми сушимо в електросушці для овочів/фруктів/грибів, де температура не піднімається вище 45 градусів. Поставив на ніч - зранку ідеально всушене м'ясо, його в zip-пакет (краще вакуматор), може дійсно дуже довго зберігатись.

127
Ні, не варто. +16, невелика хмарність тебе якимось чином лякають?

128
Завтра бронюємо номери, так що deadline для тих, хто планує залишатись на ночівлю - завтра (28 квітня 2015 року "єслі чо"), 09:00 сраня.

129
Саня, з днюхов!!!

130
Кажут, що Укрпошта домовилась із китайцями щодо спрощеного оформлення/доставки відправлень до 2 кг. Декларують доставку з Китаю в 7-10 діб. Поживем - побачим...

131
Цитувати
Зокрема - армійський погон СА, телефонну трубку, ізолятор, залишки від електричних автоматів, залишки від телефонного апарату, купу баночок, шмат батарейки, кришку з датою від акварельних фарб, запаяну трубку з невідомою речовиною і навіть радіолампу - одну цілу, а одну ні.

Запаяна трубка із невідомою речовиною - це властиво індикаторна трубка для ВПХР(визначення наявності отруйних бойових речовин у повітрі)

132
Не зовсім вивіска, але совітська 100%. І чого в Ташкент так дорого?

133
Смітник / Re: Дозиметрія
« : 15.04.2015 14:09:04 »
:-) Некисло посміхнуло  :)

134
А на вихідні ніяк?

Ги, 1 травня якраз будуть вихідні. Насправді - 1 травня то давня традиція чухати в New Розділ, отож +2.

135
В Чорному лісі між Червоноградом та Сокалем є, принаймі було пару років тому. Шахти частково затоплені, в бункер можна було попасти без проблем. Маю сумніви, що їх зараз засипали - вони в глибоких *бенях.

136
Усе жодних ракетних шахт там уже нема.Розібрали і засипали.Тільки звідтам 6 годин дороги в одну сторону.

Чим ти добирався? Маршрутка їде максимум 2,5 год в одну сторону.

137
Цитувати
Пане Інкогніто, тойво, а може ліпше взяти який-небудь Вікторінокс аби ковбасу і хліб кришити? Там є отвйортка і штопор в комплекті... А на решту можна купити пива  :) Така моя бойківська думка.

Дякую Стефко за батьківську турботу, але Вікторінокс у мене вже є. З викруткою, штопором, зубочисткою і навіть лупою, щоб москаля на сонці катувати. Але був би вдячний за викладення бойківської думки у більш розгорнутому варіанті.

Цитувати
Я зараз в Ужгороді, то тут контрабандний Гамбрінус продают по вісімнайці гривнів за банку. Смачний, курча  :)
Смачного! До пива дуже засмакувала ковбаса сировялена, котрої в продажу не видів ніде, окрім Закарпуття та сРаківця: якшо ти ще там, маєш час, натхнення та ресурси - прихопи із собов кільо-два, я ти грошей поверну.

138
   Хто щось доброго(чи поганого) має сказати про цього ножа? SKIF Агрессор FB-001BL - чи варто купувати? Тип застосування - прогулянки природою, перебування у місцях, де впевненіше почуваєш себе власне із ножем, а не без него, москалі ітд ітп  :)


139
Вітаю старий!

140
Новини / Re: Львів в попілі
« : 12.03.2015 11:29:12 »
Правильно Yserl писав,треба штрафувати на великі суми грошей,але повально всіх порушників.Інакше діла не буде.Профілактичні розмови нічого не дають,це все відбувається з року в рік.


Треба *издити, добре *издити, а потому ще більше штрафувати або навіть садити.