Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1241
Cупер, дякую!
Прошу створити тему в Обговоренні. А також, картинки без HTTPS вставляти, бо ібо тяжко за вами усіма лінки правити

1242
смію ще раз дякувати RoMeL'ю за цей чудовий звіт!!!

Цитувати
дуже цікаво як одяг а особливо шузи набрали пилюки. міряв їх? шкода такі недешеві шузи викидувати потім через те що вони фонять...

Гадаю, шузи в порядку.

Ось мої питання:

1) Н20 - по тобі реально скільки вийшло на добу? Спосіб очищення - набрати --> відстояти --> фільтр (люб два рази через різні фільтри) --> кип'ятіння? Чи якось простіше?
2) Про GPS YserL вже питав. Гарно би пасував якийсь простий GPS-трекер, що пише координати, скажімо, через кожних 5-хв. Чи у залежності від швидкості
3) Газ - тобі було достатньо? Направду цікавить мене як визначити кілько бальонів із газом тра на писок/добу? Звісно, виходячи із твого досвіду та міркувань.
4) Їсти - стало тобі без проблем, без дискомфорту? Печінка тріски мабуть файно (не дуже люблю), а що ти на рахунок сала (хоча розумію, що можливо ти його так само любиш як я печінку тріски). Зрештою, жерти захочеться = посмакуєш і тим, чого раніше просто не виносив  :)

1243
Цитувати
Є різновид вар"яціїї, що називається радіоаматорство (я сам на це хворію ;)). Вони проводять зв"язки з собі подібними на різних частотах - від 1.8МГц до 24ГГц. Одною із різновидністю вар"яції є проведення зв"зків через Місяць, використовуючи його як пасивний ретранслятор. При таких зв"язках використовуються або тарілки, або антенні решітки. Скоріше всього там і  живе такий фанат EME - QSO, як це  у нас зветься.
П.С. До речі, я не єдиний радіоаматор на Експлорері  ::).

  Давно знаємо і усіма кінцівками підтримуємо. Було б гарно колись написати звіт із Вашої станції. А паралельно звук записати! Було б гарно, цікаво та пізнавально!
Цитувати
Скоріше всього там і  живе такий фанат EME - QSO, як це  у нас зветься.
Може й так, але як на мене фото вказують на  як мінімум кустарне виробництво тарілок

1244
Dark_Stream Ви - спеціаліст у галузі метеоритів? Кому потрібен Copy&Paste з Вікі?
 З.І. У нас є правило - цитуєш когось, давай посилання на джерело.

1245
Цитувати
Що тут каментувать? У вуйка з-під файного міста Тернополя ТАРІЛКОМАНІЯ... Або в нього ALF жиє, з Мельмаком онлайн постійно.

  Може той чувак із "молодої каманди" Льоні-Космоса? Повний пакет НТВ? Мож кард-шарінгом займається у промисловому маштабі?  :)
  Дякую, гарні та цікаві фото!
  У фокусі тарілки стоїт якась матьора головка, а над нею  НЕX фігня, що схожа на тактичний ліхтарик. Шо воно є?
  До-речі, велика тарілка куди дивиться? Зафіксована жорстко землі чи має якийсь привід(обертання, догори/вниз)?

1246
 Я просто гет не маю чого додати. Супер - із нетерпінням чекатиму продовження!

1247
Цитувати
а я думаю що не метеорит, бо вусьо, що є в космусі, потрапляючи на землю має  хочаб трішки підвищений радіяційний фон

гадаю не факт, поясни чому власне ти так мислиш?

1248
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 27.04.2011 23:07:52 »
// слів не є - із нетерпінням чекатиму звіту та фото!!!

1249
   Хоч я і не спеціаліст у джелізній (урановій ітд ітп) руді, але сьогодні тримаючи цю цяцьку у руках мої дупа відчуття сказали,  що рудою джелізовою цей суб'єкт бути не може. Насамперед через масу, покриття і тру-правдивий металевий блиск. Не буває руди такої концентрації ІМХО, взагалі на око чистий метал (а властиво сплав).

Цитувати
Також одразу подумав, що то залізна руда. На метеорит ІМХО не схоже ще й тому, що має досить гострі краї, котрі при падінні і нагріванні в атмосфері мали б нагріватися і плавитися або обгоряти.
 Також думав про це, але то все залежить багацько від чого про що, ми НЕспеціалісти у даній галузі правдиво судити не можемо. Як варіант - чому це не може бути осколком більшого метеориту, що розколовся вже десь у атмосфері? Таким чином "обгоріти" він би встиг, оплавитись - ні.

1250
 Мої вітання дядьку Stinger!!! Всього Тобі найкращого та побільше!

1251
Цитувати
бомбосховича в Личаківсьському парку, причому сумнозвісні
Так, насправді сумнозвісні...  :'(  :'(  :'(

1252
труба від швабри рішає  ;D
100-пудово, але не рішає питань гаффтентичності. А Гаффтентичність то наше все!

1253
Всяке-Різне / Re: Що це таке?
« : 21.04.2011 22:47:11 »
Це запал, запали/ їх частини звичайно заповненюються ІНІЙІЮЮЧОЮ ВИБУХОВОЮ РЕЧОВИНОЮ, яка призначена для детонації більш інертних вибухових речовин.  Особливість ІНІЙІЮЮЧИХ ВИБУХОВИХ РЕЧОВИН - чутливість до ударів, термічного впливу, електричного струму тощо.
Крім цього, це може квалифікуватися як боєприпас або вибухова речовина. Далі, думаю, здогадуєтесь...

ІНІЙ(морозна шняга)-І(and)-ЮЮ(you-you)-ЧОЮ(не файне закінчення). Я розгадав таємний шифр десятої скриньки! Може таки мало бути ІНІЦІЮЮЧА ВР?  :) :) :)

1254
Всяке-Різне / Re: Що це таке?
« : 21.04.2011 22:38:53 »
Років десять тому би і сам, коли взнав що це таке, бахнув, зараз, знаючи до яких наслідків ця штука може привести, набагато веселіше було в річку кинути - він так ефектно булькнув.

І це було коректне рішення!

1255
  Не є за що чоловіче! Попередньо згоден, звісно усе може змінитись. Прямі руки у комплекті(я так си думаю), граблів не є на жаль. Засрано там порядно, але гадаю це можна і треба змінити. Загалом там засрано усюди, попри практично будь-ґкий схил. Чому - не розумію???...

1257
 у нас здається кавалок якось матрацу на понеділок плянується, тому мну точно не буде.

1258
   Вже нинько пару дописувачів попалилось на тому, же вставляли фото на форум через HTTPS-посилання via IMG-тег. Відповідно, якщо у мене не не є затвердженого сертифікату користувача, то ніц не побачу. Я веду до чого, код на зразок
[img]https://lh3.googleusercontent.com/_eiXqYe0Vnfo/TaykNuz4xJI/AAAAAAAABKo/lGRRdSImLT4/s720/IMG_6457.jpg[/img]   не працюватиме ніхолєри.
   Але йно ви заберете букву S опісля HTTP, себто так:
[img]http://lh3.googleusercontent.com/_eiXqYe0Vnfo/TaykNuz4xJI/AAAAAAAABKo/lGRRdSImLT4/s720/IMG_6457.jpg[/img]   і все буде показуватись чудово, про що нижче:


1259
 Я б точно допоміг за умови:

 1) ти б вказав час та дату (якщо таких не є = то орієнтовні);
 2) створив тему власне у ПЛАНАХ, а не у ВСЯКЕ-РІЗНЕ;

   Зауважу, про пункти 1-2 я дописував тобі. Як ти вважаєш, хто зможе піти на  цю безперечно благородну акцію не знаючи коли йти? Хто може собі будувати плани на основі такої невизначеності? Чи ти гадаєш, що усі будуть молитись на той час коли СенСей оголосить-таки коли він планує прибирання?


1260
То що там з походом, чекати на звіт чи як? :-\
Чи була якась конкретна тема у Планах, що Пан на Звіт чекає?