Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1281
Цитувати
Може то якось спільними зусиллями створити тему для новачків, описати там як бажано було б писати дописи, особливо перші, як причепити фотки у формі "for dummers", жирними буквами написати, що спершу треба читати форум і т.д. І показати, де в нас пошук і його чудодійні властивості. Не хочу нікого бакланити, сам деколи туплю, але смітник(ТМ) не резиновий...

І ще, шановні, слідкуйте за граматикою, хоч трохи!!! "Не" з дієсловами пишеться окремо, а "велитенська" можна знайти в орфографічному словнику. Тут, наприклад http://rozum.org.ua/index.php?a=srch&d=21&id_srch=0bc1a69c0b63040f9cf0898c2500e279&il=ru&p=1

Дуже слушно чоловіче! При зустрічі тра буде побалакати про eXplorer 4 dummies - а Смітник(tm) таки так ґумовий, туди все влізе - в тому числі дана тема. Бо Смітник(tm) то як Чорна Дзюра!

1282
Хотів сьодні полазити по тому інотеатру.Думаю перелазити паркам,але бачу йде якись вуйко років 60-и.Як виявилось охоронець.Спитав його чи можна подивитись туди.Він сказав,що нема тепер вже на що дивится - кінотеатр готують до знесення(((
Побудують торгівельний комлекс(((
Як я надіюсь шо мені збрехали

    Тобі НЕ збрехали - та хороша людина, що там охоронцем працює нам усе це розказувала. А ТЦ там йой як багацько років пробують збудувати, йно результату жодного.
    ІМХО кінотеатр сам-по-собі скоріш за все завалиться, і ТЦ там не буде.
    Спробуй не пекреживати, не муч себе - все буде ОК

1283
Смітник / Re: Покинуті будівлі
« : 08.04.2011 22:26:23 »
Класно теж був напроти Ратуші;) і трохи фоток наробив :P

йой, супер!!! Я також був навпроти Ратуші! Так гарно! А ти з якої сторони був?  ;D ;D ;D

1284

Хочу купити  ДП-5 з джерелом вмпромінювання може хто готовий продати? або знає де зараз можна купити?  :) :) :)
Nuclear boyscout detected! Навіщо воно тобі?

1285
дві для мене пліз

1286
Цитувати
Крім того, помітив ще завалені буідвлі біля Личаківського, схоже на гаражі, фото не зробив.
Може то тіво гаражі?

1287
перший лінк не фунциклює...  :(

1289
Обговорення (не повірите) тут

1290
Во тововідси

1291
напевно аниени чи радари, типу як у аеропортах.
Якщо буде можливість піти на екскурсію я теж не проти.

 ;D так точно Кеп!

1292
HolyWar? Машиніст  vs. :-) ?  Дуже цікаво, прошу продовжувати в тому ж стилі! Багато цікавої інформації у результаті "випливає"

Цитувати
що за температури понад 600*С водень починає чи то дисоціювати
Дисоціювати на що і як? Мабуть таки швидше просочується крізь де-що.

1293
Щодо історії я не думаю, що дана сторінка є позором. Шахти підняли економіку регіону, дали людям роботу. Позором є не те, що було, а те що є. Зараз щоб влаштуватись на шахту потрібно платити хабар (інформація неофіційна і не є звинуваченням кого небуть особисто чи піддприємства в цілому), щоб довести профзахворювання (силікоз, бурсіти та інші хвороби шахтарів, а їх немало) потрібно платити величезні гроші. Була така історія: людина пропрацювала 40 років в шахті, в місцевій лікарні діагностують силікоз більш як третини легень, людина їде проходити мед. комісію на регрес (плата за втрату здоров'я) і, о диво, силікозу нема! Він повинен з'явитись знову після немалої винагороди. Ось це ганебно, а історія, як писали раніше, є інертною.

Тим не меньше це є історією, хоча це ганебно на нашу поточну думку. Тут трудно провадити якість паралелі, але то як у 90-х купа "пацанів" (якщо не всі) хтіли в "бригаду" незважаючи на те, що останні займались навіть більш ганебними справами ніж заперечення явного силікозу у людини, що вірою та правдою роки на шахті відпрацювала. Тоді це була норма, якщо то можна назвати так. Усе, що я хтів сказати - що історія повинна бути якимось безпристрасним самописцем, а неглупі люди рухаючись в майбутнє повинні використовувати це інструмент, приходи до власних суджень та висновків. На жаль, історію в своїх корисливих цілях пробували, пробують та будуть пробувати спотворити - ви хоч погляньте на нашого "міністра освіти" і що та паскуда пробує робити... Дякую linuxoidу

1294
 міні-бальон із СО2 для газування води у совок-style сифонах? Здаєтья такі по 8 чи 10 штук продавали у картонних упаковках. Принаймні на те схоже.

1295
Цитувати
Це на жаль все, що можу пригадати з цікавої розповіді. Але найбільше запам’яталися слова, сказані у відповідь на наше твердження, що фотографуємо «цю всю розруху» для історії: «Хлопці, та яка то історія? То позор для нас, позорна наша сторінка, про яку нам краще забути». Напевне, ЦЕЙ стан справ не подобається не тільки молодому поколінню…

Історія не повинна нічого забувати, вона повинна бути чесною незважаючи на те, що вона властиво висвітлює - позитив чи негатив, добро чи зло, пахуче чи смердюче, солодке чи кисле. Історія повинна бути інертною: її доля акумулювати факти та не висловлювати власних думок щодо них. Факти та гола правда - ось її участь, робити висновки є справою людей, котрі (якщо не повні матолки) повинні робити конкретні висновки на її основі же-би не встати на ті граблі, що спіткали попередників.

1296
Я не впевнений, що в експлуатації стара техніка набагато краща. Бо час свою справу робить все одно. У нас на Дарницькій ТЕЦ в Києві мав змогу відчути це по повній :-)

А Львівська ТЕЦ чисто газомазутна чи на вугіллі ?

Можу помилятись, але на газі здається...Що ТЕЦ-1, що ТЕЦ-2. Вугіллям там і не пахне, мазутом також сумніваюсь.

1297
Цитувати
О_О
ти б поїхав у чернівці заради двох бомбіків (які і так знаходяться під великим знаком питання) ?

 Я б поїхав, за умов, що не маю критичних чи важливих справ на роботі, ну і звісно як мінімум за тиждень до цього попередити. Бо йнакше ніяк. І в першу чергу не із-за бомбіків, а гарного міста та компанії колег. Ось тепер подумай сам за такого розкладу - ти б не поїхав на 2-3 дні? Заодно прилеглі території можна було б (поверхнево) дослідити.
  Дякую Photographer, next time спробуй попередити раніше - мож хтось із таких вар'ятів як я приїде у гості.  :)

1298
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 03.04.2011 01:53:10 »
Починає мені тут смердіти прикрим ОФФТОПОМ та порушенням правил форуму у частині 4.8.2.  Це Плани чи обговорення?

Цитувати
а сам скидаєш кінескоп в  шахту ліфта(я про відео в темі закинутий гуртожиток Червоноград)...тоді чим ти відрізняєшся від тих хто вандалить в Припяті?

У городі бузина = у Києві дядько,  або перефразовуючи : у городі бУЗИНА оЛЕСЬ, а у Львові його Зеля з ломом чекає.

1299
Плани / Re: Чорнобиль!!!
« : 02.04.2011 22:12:14 »
inkognito не хочеться тебе розчаровувати,але вїзд в ЧЗВ 9 травня все таки відкритий для всіх...знаю на 100% що в минулі роки так було... http://tars.livejournal.com/84346.html чи ти думаєш шо стУлкери в протигазах раніше там жили і документально можуть це підтвердити?

      Мене це у ніякій мірі не розчаровує, ба навіть тішить, що мене у цей день там не буде. Якщо то і правда - то на мою думку це для матрацників &  тих, хто бажає заплатити за "екскурсію"  :( ;D
     Фото по лінку - повне УГ, 100 літ такого не бачив.  Це як декілька сотень чоловік десь в омріяному тобою, забутому усіма кавалку гір - куди ти мріяв роками попасти, таки зробив це - і опа, ти там, а там - 100500+ гопів, купа фляшок від енергетиків, пива та бухла. Себто насрано в не тільки в душу, але ще фізично. Ффтопку таке відвідування!  

    Ось поїдеш туди у "поминальний день 9-го травня " -  одразу смію просити тебе намалювати нам гарного звіта, залити тру-фото тощо - ось тоді буде про що говорити.
  
      З.І.  Ти часом не думав, що ті чуваки на фото - можливо діти колишніх мешканців Зони, діти ліквідаторів тощо?
  

1300
Ось контакти - із дівчатами можна все обговорити, кількість, ціну, обсяги - шо телефоном, що при зустрічі(якщо погодяться звісно  :) ) :

Ірина
Тел.:+380 32 264 24 23
E-Mail: ipelish<пес>ecotest.ua

Ілона
Тел.:+380 32 242 33 96
E-Mail: ilona<пес>ecotest.ua