Перегляд повідомлень

У цьому розділі можна переглянути всі повідомлення, зроблені цим користувачем.


Повідомлення - inkognito

1281
Круто! Дякую за детальний репортаж. Підвал і справді виглядає як кімната з якимось барахлом. Невже тяжко поприбирати, витерти пилюку і все акуратно поскладати?

Ну і питання про землетруси. В нас є літописи і історичні хроніки десь за останню 1000 років. Чи є згадки про потужні землетруси які, наприклад, могли б зруйнувати Високий замок чи скажімо Сихів? Якшо нема, то ймовірність шо будуть зараз - дуже низька. Незважаючи на всю їх науку і давачі.

Ну і цікаво було б чисто з наукової точки зору дізнатися по яких критеріях можна відфільтрувати вибух на карєрі поруч від вибуху бомби в Штатах? Чи коливання землі спричинені завалом підвалу від аанлогічних коливань в Японії.

1282
дописуйте будь-ласка, з нетерпінням чекатимемо.

1283
Цитувати
Я такі менше як за 2 роки вбив. Що називається "з коробки" Довелося викинути. Хіба юзати по-вихідних на волохатому коврику.

  Ти просто знаний майстер (але спати в них, а також купатись не варто), а мені гадаю років на 10 стане.  :)
  Твій надійний варіант, себто модель-ціна? Що Пан порадить?

1284
30 квітня відміняється.Якого точно числа буде невідомо наразі

йой, а шо ж так?

1285
Смітник / Re: Полтва
« : 10.04.2011 22:00:48 »
А у Львові є щось накшталт київської КСС ?

Себто "Кантрольна-Спасательная Служба"? Ти це мав наувазі?

1286
Цитувати
Як я понімаю, Капітан Очевидний тут популярний герой
А в підвалі тому є якесь освітлення ?
І  хтось в курсах : там один охоронець чи декілька ?

Не знаємо капітана Очевидного, поважаємо Капітана Очевидність альбо просто Кеп'а = але то для поважних дописувачів. Про очковидного кепа ніц не чули, мабуть то якийсь підвид вОчкової кобри чи що? А охоронців там багато, дуже багато - як мінімум рота (але ховаються вони зазвичай). Окрім того є зо два снайпери. Не раджу висуватись без дозволу.


Цитувати
Та я хочу.Але охоронець шось тріпаєтся - каже дивитися там наніц "його скоро будуть зносити - після паски,а зара там дах впав,тай підвал залило".
Але притому ,за його словами" там три охоронці вечером караулять з воздушкою, "демократизатором" та шокером...
А ше він казав ,що " ту буде пустир ,і на його місці будуть шось строїти тіко на слідуючий рік коли Оліпіада( Євро 2012?) начнется".

200% - дивись вище, вже дописав. Про Євро чув, кажуть же знесуть і поставлять на тому місці пам'ятник Януковичу, Азарову та Табачнику. На всі 20 метрів висоти, а то й вище - відси і така потужна охорона, щоб св'яте місце часом Тягнибок із Юльков темнов ноччу не аскверніл.  Так жо дед сказав всьо правильно та чотко.

Цитувати
2 Mike555: Сходи туди і подивись. Отримаєш зразу всі відповіді на питання. Один раз побачити краще, ніж 100 разів почути. Погано ти старався в перший раз, щоб побачити його з середини.

Молодець, гарно порадив. Зрештою, усе вищенаписане потру завтра-позавтра. Майкі{трі пятьоркі}, пильнуй  ;)

1287
ге, йно в приват! і не певен же ще є. Зара скину повідомлення.

1288
  Загальної картини немає, часу для файної фотосесії не було. На око у підвал залізе людей із 150-200, то якщо зайняти сходи та службові приміщення.
 
Цитувати
І чи його дійсно затоплює "по-шию" ?
Бо його дійсно деколи затоплює "по-шию" (с) 2011 Кеп. Наразі причина затоплення невідома, але є версія, що час-від-часу прориває Південно-Західний Колєктор і частина тої сили якраз осідає у підвалі Галичини.  :) :) :)
 

1289
Цитувати
Мені підказує КЕП шо ти барига !!! Показую язика У замішанні\
Так нізя найобу..ть людей

А ну сі попусти пліз! Не варто так. Людина має право встановлювати свою ціну. Але попри те, такий самий бундес року 2000 взяв у одного із наших найкращих друзів та дописувачів, причому протектор нульцовий за 100 грн. При потребі викладу фото. Смію просити нікого на взаєм не ображати. Дякую!

1290

То підвал воєнкомату на Каличій горі ?

А що, не дуже схоже?

Рой писав:

Будівля колишнього комісаріату знаходиться за адресою  Каліча Гора,5.

Капітан каже, що то таки Каліча Гора  :)

1291
Цитувати
Може то якось спільними зусиллями створити тему для новачків, описати там як бажано було б писати дописи, особливо перші, як причепити фотки у формі "for dummers", жирними буквами написати, що спершу треба читати форум і т.д. І показати, де в нас пошук і його чудодійні властивості. Не хочу нікого бакланити, сам деколи туплю, але смітник(ТМ) не резиновий...

І ще, шановні, слідкуйте за граматикою, хоч трохи!!! "Не" з дієсловами пишеться окремо, а "велитенська" можна знайти в орфографічному словнику. Тут, наприклад http://rozum.org.ua/index.php?a=srch&d=21&id_srch=0bc1a69c0b63040f9cf0898c2500e279&il=ru&p=1

Дуже слушно чоловіче! При зустрічі тра буде побалакати про eXplorer 4 dummies - а Смітник(tm) таки так ґумовий, туди все влізе - в тому числі дана тема. Бо Смітник(tm) то як Чорна Дзюра!

1292
Хотів сьодні полазити по тому інотеатру.Думаю перелазити паркам,але бачу йде якись вуйко років 60-и.Як виявилось охоронець.Спитав його чи можна подивитись туди.Він сказав,що нема тепер вже на що дивится - кінотеатр готують до знесення(((
Побудують торгівельний комлекс(((
Як я надіюсь шо мені збрехали

    Тобі НЕ збрехали - та хороша людина, що там охоронцем працює нам усе це розказувала. А ТЦ там йой як багацько років пробують збудувати, йно результату жодного.
    ІМХО кінотеатр сам-по-собі скоріш за все завалиться, і ТЦ там не буде.
    Спробуй не пекреживати, не муч себе - все буде ОК

1293
Смітник / Re: Покинуті будівлі
« : 08.04.2011 22:26:23 »
Класно теж був напроти Ратуші;) і трохи фоток наробив :P

йой, супер!!! Я також був навпроти Ратуші! Так гарно! А ти з якої сторони був?  ;D ;D ;D

1294

Хочу купити  ДП-5 з джерелом вмпромінювання може хто готовий продати? або знає де зараз можна купити?  :) :) :)
Nuclear boyscout detected! Навіщо воно тобі?

1295
дві для мене пліз

1296
Цитувати
Крім того, помітив ще завалені буідвлі біля Личаківського, схоже на гаражі, фото не зробив.
Може то тіво гаражі?

1297
перший лінк не фунциклює...  :(

1299
Обговорення (не повірите) тут

1300
Во тововідси